![]() |
CUMPAR BMW E30
Dupa cum spune si titlu.. sunt interesat sa achizitionez un "ursulet"
Nu conteaza daca e in 2 sau 4 usi... De preferat sa fie bucuresti sau imprejurimi...inmatriculat, motor 1.8 dar cel mai important lucru sa aibe SERIILE IN REGULA (carte talon masina) buget 500E va astept cu oferte pe forum/pm o zi buna va doresc:) |
Re: CUMPAR BMW E30
|
Re: CUMPAR BMW E30
n-am inteles ce vinzi... acte la 280 de euro + o caroserie la cantar? EEO? sau care-i faza? daca vrei discutam pe net de EEO+ un alt bot...
momentan am gasit ceva dar e cam complicata treaba.. n-are asig n-are itp si e si 2.0... asa ca.. UUUUPPPPP in continuare |
Re: CUMPAR BMW E30
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
UUPPP in continuare... de specificat ca bugetul se poate mari in functie de obtionalele si calitatea masinii |
Re: CUMPAR BMW E30
up up up up
700E 1.8, jante tabla, cauciucuri macar 50% potenta, nu ma intereseaza trapa, merge si fara geamuri electrice si oglinzi electrice.. dar nu strica sa le aibe:P de preferat 2usi.. dar merge si in 4 fara probleme:P sa fie in regula cu actele si sa mai aibe macar 2 luni de itp Mentionez ca masina o vreau de zi cu zi... |
Re: CUMPAR BMW E30
Daca tu vrei urs inmatriculat ca masina de zi cu zi la 700 de euro....mai bine cauti alta masina.
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
|
Re: CUMPAR BMW E30
Bine...:lol: O sa vezi.
|
Re: CUMPAR BMW E30
Pai si de ce nu ai luat-o p-aia daca tot era asa cum iti doresti tu ?
|
Re: CUMPAR BMW E30
nu mai avea motorul din acte... era pe la reciclat...
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
la bani asta nici p Bg nu cred ca gasesti unu bun , mai ales cu acte la zii :oops: s ar putea sa gasesti unu care sta de 2-3 ani in fata blocului si a intrat jumate in pamant :-) ce sa zik , Bafta :D |
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
|
Re: CUMPAR BMW E30
Vezi ca deja ai sarit de la 500E la 800E.
|
Re: CUMPAR BMW E30
al 6-lea post.. al 4-lea al meu.. em urcat la 700... si am enumerat si cerintele... si da.. acum s-au facut 800E... deci.. up.. 800
|
Re: CUMPAR BMW E30
Asta e dupa vorba aia din batrani: "ban la ban trage"!
|
Re: CUMPAR BMW E30
|
Re: CUMPAR BMW E30
up up up up
nu-si vinde nimeni jucaria de plush? |
Re: CUMPAR BMW E30
up...950E (4000lei).. ultimul pret...
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
|
Re: CUMPAR BMW E30
uuuupppp...
950E (4000roni) eventual ofer si o masina de dus la programul rabla.. functionala... |
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
oricum vin doar sa-l vad:P eu tot urs imi caut.. intre timp a crescut si bugetul:)) Semnat: ala cu bicicleta chopper de acum cateva luni:D |
Re: CUMPAR BMW E30
UUUUPPPPP
1.8, jante tabla, cauciucuri macar 50-60% potenta (de preferat de iarna), nu ma intereseaza trapa, geamuri electrice (macar), de preferat 2usi.. dar merge si in 4 fara probleme:P sa fie in regula cu actele si sa mai aibe macar 2-3 luni de itp 1000E + o masina de rabla.. deci total undeva la 1350 dar beneficiarul ajunge la 1900e |
Re: CUMPAR BMW E30
ti-l dau p al meu cu 800e
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
"bileeeeeee".. ti-am gasit urs.. sa moara mama.. e @#$%^ (organul sexual feminin)... are motor de 2.3.. de M... e criminala masina.. iti dai seama cum trage... bla bla bla.. ma tine ala juma de ora la telefon.. eu.. ce? care? cand? cat? dupa ceva timp imi zice.. da.. tre sa-l vopsesti.. e gri si cu botu alb... si vrea 1300:P... si m-a bufnit rasu.. pt ca ma uitasem cu 15 min inainte pe forumul tau.. si stiam ce cum si cat:P e interesanta masina.. dar eu vreau urs ca masina de zi cu zi... si deia caut un 1.8...taxe, impozite mici sa-l aranjez putin.. si atat.. nu de alergat.. cel putin nu acum:P bft la vanzare |
Re: CUMPAR BMW E30
1300 e in afis la vanzare negociabil . mersi .daca nu il vand il vopsesc si il tin
|
Re: CUMPAR BMW E30
UUUPPPPP
1.8, injectie, jante tabla, cauciucuri macar 50-60% potenta (de preferat de iarna), nu ma intereseaza trapa, geamuri electrice (macar), de preferat 2usi.. dar merge si in 4 fara probleme:P sa fie in regula cu actele si sa mai aibe macar 2-3 luni de itp 1000E + o masina de rabla.. deci total undeva la 1350 dar beneficiarul ajunge la 1900e |
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
|
Re: CUMPAR BMW E30
|
Re: CUMPAR BMW E30
Quote:
vroiam 1.8 si inmatriculat... erau 2 din cele 3 cerinte care le aveam... anyway... SE POATE INCHIDE |
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning