Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand replici airsoft (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/279735-vand-replici-airsoft.html)

gossip 24-09-11 20:12

vand replici airsoft
 
10 Attachment(s)
vand diferite modele de pistoale airsoft actionare cu arc sau pe gaz,care nu necesita notificare de la politie.
replicile sunt neletale si super realistice .
calibru 6 mm ,trage cu bile paintball de 6mm sau bile plastic dur ABS.
La fiecare replica,cadou 200 bile HIGH PRECISION 0.25 gr.
Toate sunt noi la cutie!!!
0722.615.760

Madalyn Boss 25-09-11 00:24

Re: vand replici airsoft
 
salut ... preturi ? M-ar interesa ceva mai puternic, pe gaz eventual, sa fie metalic (teava, sistemul interior) . Ms si astept un PM

gossip 25-09-11 07:24

Re: vand replici airsoft
 
Salut.
in afara de cel din ultima poza ,toate sunt pe gaz.
Preturile ,in ordinea postarii pozelor:
1.Beretta (primele 2 poze):760 gr,metal+abs,100m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON;
2.Glock 27(urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 14 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON;
3.Glock 23 (urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 22 bile
,hop-up reglabil,blow back=350RON;
4.Sig Sauer(urmatoarele 2 poze):350gr,abs,100m/s,incarcator 25 bile,hop-up reglabil=200RON;
5.Smith&Wesson (1 poza):970 gr,full metal,80m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=450RON;
6.Glock 17 (ultima poza):propulsie pe arc,590gr,50m/s,abs+metal,incarcator 24 bile =100RON.

Fiecare replica vine cu o cutie de aproximativ 50 bile,la care adaug un bonus de 200 bile extreme precision 0,25 grame.

Quote:

Originally Posted by Madalyn Boss (Post 4604846)
salut ... preturi ? M-ar interesa ceva mai puternic, pe gaz eventual, sa fie metalic (teava, sistemul interior) . Ms si astept un PM


gossip 26-09-11 22:19

Re: vand replici airsoft
 
vand replici airsoft
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4604918)
Salut.
in afara de cel din ultima poza ,toate sunt pe gaz.
Preturile ,in ordinea postarii pozelor:
1.Beretta (primele 2 poze):760 gr,metal+abs,100m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON;
2.Glock 27(urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 14 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON;
3.Glock 23 (urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 22 bile
,hop-up reglabil,blow back=350RON;
4.Sig Sauer(urmatoarele 2 poze):350gr,abs,100m/s,incarcator 25 bile,hop-up reglabil=200RON;
5.Smith&Wesson (1 poza):970 gr,full metal,80m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=450RON;
6.Glock 17 (ultima poza):propulsie pe arc,590gr,50m/s,abs+metal,incarcator 24 bile =100RON.

Fiecare replica vine cu o cutie de aproximativ 50 bile,la care adaug un bonus de 200 bile extreme precision 0,25 grame.


gossip 30-09-11 20:56

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4608498)
vand replici airsoft

replici fidele

gossip 02-10-11 06:45

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4616465)
replici fidele

10% reducere.

Alex4u 06-10-11 20:44

Re: vand replici airsoft
 
ce daune provoaca de exp daca tragi in cineva? bilele sunt metalice?

gossip 07-10-11 05:46

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by Alex4u (Post 4628980)
ce daune provoaca de exp daca tragi in cineva? bilele sunt metalice?

bilele sunt din plastic dur.dar se pot folosi bile din sticla sau metal (aluminiu,otel).
ca daune...se poate gauri doza de aluminiu,sparge un geam etc. depinde de distanta de tragere.
in oameni sau animale nu este indicat sa tragi,dar banuiesc ca bine nu le e.cred ca poti gasi ceva exemple pe youtube.

gossip 12-10-11 20:25

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4629435)
bilele sunt din plastic dur.dar se pot folosi bile din sticla sau metal (aluminiu,otel).
ca daune...se poate gauri doza de aluminiu,sparge un geam etc. depinde de distanta de tragere.
in oameni sau animale nu este indicat sa tragi,dar banuiesc ca bine nu le e.cred ca poti gasi ceva exemple pe youtube.

20% reducere

gossip 19-10-11 05:52

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4641463)
20% reducere

nou noutze!!!

gossip 23-10-11 15:50

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4654911)
nou noutze!!!

anunt valabil

gossip 31-10-11 20:59

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4663962)
anunt valabil

ultimele bucati

gossip 05-11-11 06:11

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4682166)
ultimele bucati

marfa noua

gossip 11-12-11 18:51

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4692245)
marfa noua

fa-ti un cadou de Craciun...

gossip 16-01-12 10:17

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4772403)
fa-ti un cadou de Craciun...

marfa noua.

gossip 31-01-12 06:00

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4604470)
vand diferite modele de pistoale airsoft actionare cu arc sau pe gaz,care nu necesita notificare de la politie.
replicile sunt neletale si super realistice .
calibru 6 mm ,trage cu bile paintball de 6mm sau bile plastic dur ABS.
La fiecare replica,cadou 200 bile HIGH PRECISION 0.25 gr.
Toate sunt noi la cutie!!!
0722.615.760

up up

werwceul 03-02-12 21:20

Re: vand replici airsoft
 
de unde le aduci? china sau taiwan?
tokio marui, kjw aduci?
eu am stti M92F pe green gas
gasim ceva incarcator pe co2 la el?
legat de ce spuneai mai sus in loc de bile de plastic sa pui de otel, aluminiu, nu mai faci nimic
la modelul meu este recomandabil sa bagi de 20 gr, i-am pus de 25gr si nu mai trage, i-am pus bile de rulment de bicicleta si abia o zburat, dar acum acum trecut in loc de boile de 0,20 i-am pus 0.16, acum trece printr-o doza de bere, adica intra bila (in interiorul dozei) si iasa (din doza) inainte abia intra la a 2-3 intercare

gossip 05-02-12 15:36

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 4863019)
de unde le aduci? china sau taiwan?
tokio marui, kjw aduci?
eu am stti M92F pe green gas
gasim ceva incarcator pe co2 la el?
legat de ce spuneai mai sus in loc de bile de plastic sa pui de otel, aluminiu, nu mai faci nimic
la modelul meu este recomandabil sa bagi de 20 gr, i-am pus de 25gr si nu mai trage, i-am pus bile de rulment de bicicleta si abia o zburat, dar acum acum trecut in loc de boile de 0,20 i-am pus 0.16, acum trece printr-o doza de bere, adica intra bila (in interiorul dozei) si iasa (din doza) inainte abia intra la a 2-3 intercare

pistolul este KJWORKS,Taiwan.

werwceul 06-02-12 00:44

Re: vand replici airsoft
 
green gas sau co2? ce mai ai/poti aduce?

gossip 06-02-12 05:12

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 4866602)
green gas sau co2? ce mai ai/poti aduce?

te intereseaza tubul de green gas? sau pistoale?
mai am un tub de green gas in momentul de fata de 1000 ml
60RON


All times are GMT +2. The time now is 19:07.

- Copyright 2026 4Tuning