Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   E21 jante dublate- ce parere aveti? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/277744-e21-jante-dublate-parere-aveti.html)

davdriver* 11-09-11 11:12

E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
4 Attachment(s)
Jantele dublate (albe) vin puse pe bmw-ul rosu, vreau sa le duc la un vopsit si nu stiu ce culoare/culori s-ar potrivi la acest bmw sa dea bine.
Orice sfat este binevenit, multumesc, raman dator :):drunk:

daman 11-09-11 11:24

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
lasa-le albe ca or sa arate foarte bine ;)

davdriver* 11-09-11 18:31

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Quote:

Originally Posted by daman (Post 4578544)
lasa-le albe ca or sa arate foarte bine ;)

probabil ar merge bine si interior alb si dunga rosie pe buza jantei.;;:shock:

daman 11-09-11 19:12

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
hmmm. oricum le-ai face vezi sa nu iasa tiganie ;)

davdriver* 11-09-11 19:38

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Quote:

Originally Posted by daman (Post 4579259)
hmmm. oricum le-ai face vezi sa nu iasa tiganie ;)

pai de aceea am deschis postu asta sa ma consult si eu dar nu prea se da cu parerea aici ;) ms Mane de grija, nu o sa iasa tiganie, dar as dori si eu sugestii! :idea:

davdriver* 13-09-11 06:33

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Quote:

Originally Posted by davdriver* (Post 4578514)
Jantele dublate (albe) vin puse pe bmw-ul rosu, vreau sa le duc la un vopsit si nu stiu ce culoare/culori s-ar potrivi la acest bmw sa dea bine.
Orice sfat este binevenit, multumesc, raman dator :):drunk:

nimeni nimic? :))

daman 13-09-11 08:25

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
omule,fa-le albe ca asa arata cel mai bine.sunt niste roti de tabla ,nu poti sa le faci dunga rosie...sau alte nebunii.dunga rosie merge pe niste roti negre de aliaj fara buza.le faci albe si gata ;)

xxdadixx 18-09-11 23:08

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
1 Attachment(s)
Jantele negre, balon mai mic la cauciucuri si masina verde mat :peace:

daman 19-09-11 09:03

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
ce treaba au rotile astea cu alea de tabla? e o mare diferenta intre ele.

davdriver* 19-09-11 21:45

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
4 Attachment(s)
asa arata acum...

pfrazvan2001 29-09-11 15:36

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Quote:

Originally Posted by davdriver* (Post 4595051)
asa arata acum...

mane arata frumos....nu le schimba culoarea....there's no sugar:D

myky99 05-10-11 15:10

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Quote:

Originally Posted by davdriver* (Post 4595051)
asa arata acum...

las-o jos;)

davdriver* 07-10-11 06:23

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 4626136)
las-o jos;)

dap, ai dreptate, la asta muncesc acum :)

xxxxx 22-11-11 23:24

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Cred ca ar merge mai sus unpic masina.

Glumeam! pune-o pe burta

davdriver* 23-11-11 07:08

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Quote:

Originally Posted by xxxxx (Post 4734352)
Cred ca ar merge mai sus unpic masina.

Glumeam! pune-o pe burta

Colegu, stiu ca ai dreptate din punct de vedere vizual asa ar arata bine, dar am taiat din arcuri si am spart de 2 ori baia de ulei, la voi da e super da la noi in BH avem niste drumuri ca zici ca navighezi pe marea furtunoasa:evil:. Acum vreau sa le schimb pe ceva pe 15 4x100 macar sa umple golul inttre roata si aripa. ;)

Yetisaurus.Akjas 30-03-12 15:54

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Am avut pe un E21 rosu jante cu mijlocul (inclusiv spitele) de culoarea masinii si buza alba - si de tabla si de aliaj si aratau bine, dar mie personal imi place si cum arata in pozele puse de tine.

Intrebare in afara topicului : cum ai intors fulia jantelor care sunt pe puntea spate ?

florineluspr 30-03-12 21:16

Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
 
Daca ai da jos si prizele alea de aer..... ar fi mult mai frumos.Si jantele albe arata bine pe masina, dar sunt cam mici.Cauta si tu ceva jante pe 16 sa zicem cu 8j iti vin perfect.


All times are GMT +2. The time now is 13:56.

- Copyright 2026 4Tuning