Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   [VAND] Intercooler impecabil (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/276743-vand-intercooler-impecabil.html)

t@uru 05-09-11 11:06

[VAND] Intercooler impecabil
 
5 Attachment(s)
Intercoolerul a fost montat pe G60, are urmatoarele dimensiuni :

Dimensiune totala = 48 cm x 28 cm (cei 48 cm sunt din marginea intrarii/iesirii)
Dimensiune miez = 21 cm x 27 cm
Diametru intrare/iesire = f 63 mm
Grosime miez = 67 mm

Intercoolerul nu are sparturi, indoituri, a fost verificat la presiune.

Are si loc pt senzorul de temperatura in admisie (are si clema).

Pret : 170 ron putin negociabil

Tel : 0762353731 (Bogdan)

t@uru 07-09-11 07:45

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
Sus cu el. Sa se bucure cineva de el.

t@uru 09-09-11 08:51

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
SUS !!!

se discuta la pret putin

t@uru 11-09-11 06:49

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
sus !!!!

t@uru 13-09-11 08:07

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
Valabil !!!!

In stare f buna.

t@uru 15-09-11 07:41

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
BUMP !!!

Chiar nu are nevoie nimeni de un intercooler impecabil?

t@uru 17-09-11 11:34

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
bump !!!!

t@uru 19-09-11 10:51

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
sus cu el !!!!

t@uru 22-09-11 21:45

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
HAI SUS CU EL !!!!


VALABIL !!!!

t@uru 25-09-11 11:16

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!

t@uru 27-09-11 10:28

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
sus cu el !!!!

t@uru 29-09-11 07:49

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
Sus cu el !!!

Pret de criza, intercooler f bun.

t@uru 01-10-11 10:34

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
SUS CU EL !!!!!


Pret 160 RON negociabil !!!!

t@uru 04-10-11 07:56

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
SUS CU EL !!!

Asteapta noul proprietar !!!

t@uru 06-10-11 08:30

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!

t@uru 12-10-11 07:56

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
nu vrea nimeni un intercooler impecabil ?

t@uru 14-10-11 19:01

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
sus cu el !!!!

t@uru 16-10-11 12:15

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
HAI CU INTERCOOLERUL !!!

Accept cu schimburi cauciucuri 205 55 R16 de iarna, jante 15" 4x100 de megane sau logan, sau cauciucuri 195 50 R15

t@uru 18-10-11 18:06

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
SUS cu el !!!

Mai accept schimburi cu 2 jante pe 15 (tabla) 4x100 de renault, 2 sau 4 cauciucuri 205 55 R16 de iarna, 2 cauciucuri 195 50 R15 si cu diferente evident !!!

t@uru 21-10-11 08:07

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!

t@uru 24-10-11 08:32

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
DE VANZARE !!!!

t@uru 26-10-11 20:15

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!

t@uru 28-10-11 10:07

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
NU VREA NIMENI ????

t@uru 01-11-11 18:49

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
UP UP UP !!!!

t@uru 03-11-11 10:00

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
UPPP !!!

t@uru 05-11-11 08:21

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
SUS cu el !!!

Mai accept schimburi cu 2 jante pe 15 (tabla) 4x100 de renault, 2 sau 4 cauciucuri 205 55 R16 de iarna, 2 cauciucuri 195 50 R15 si cu diferente evident !!!

PRET INSTANT : 120 RON !!!

t@uru 08-11-11 12:59

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!!

t@uru 14-11-11 20:16

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!

t@uru 18-11-11 06:40

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
vALABIL !!!!!

t@uru 20-11-11 11:34

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
hai sus cu el.

cine sare cu 100 RON e al lui instant !!!!

t@uru 27-11-11 10:01

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
VALABIL !!!!


100 ron discutabil

t@uru 08-12-11 07:39

Re: [VAND] Intercooler impecabil
 
S-A VANDUT !!!!


Multumesc 4T


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning