![]() |
Audi 80 quattro vs
Deci scurt pe 2 ,
Provoc pe urmatori la prima legala cu prezenta de ambele tabere :D Audi S3 MUUuuuuu Skoda cu DOP - ul BMW e35+1 Porno Kityy BLB cu nou racheta , dk este gata PS ordinea este aleatoare . 2 din 3 daca sunt de acord baietii :twisted: |
Re: Audi 80 quattro vs
Merg si eu la filmul asta?
Sau eu nu am loc cu masina mea de grupa street? |
Re: Audi 80 quattro vs
cu cea mai mare placere PORNO KITTY accepta
|
Re: Audi 80 quattro vs
Quote:
Glumesc, cu cea mai mare placere, numa sa nu te superi pe mine daca nu ma bati :lol: |
Re: Audi 80 quattro vs
La timpi? Sau cine ajunge primul la finish???!!!
|
Re: Audi 80 quattro vs
Egal pt mine. Cu tine din mers daca vrei.!
|
Re: Audi 80 quattro vs
Quote:
|
Re: Audi 80 quattro vs
DOP nu avea cum - vedem la tulcea
Kitty probleme cu turbo - BLB - era in safe mode deci no nu am apucat decat cu MUU , am luat-o dar nu ne-am dat decat o singura data. https://www.youtube.com/watch?v=ITYxzuBIc0Y 0.028 sec :rolleyes2 |
Re: Audi 80 quattro vs
1 Attachment(s)
Mi`a placut masina ,trage grav .
iti pun o poza , cum arata capota , succes |
Re: Audi 80 quattro vs
cu golf`ul 3 WRS cum sa terminat?
|
Re: Audi 80 quattro vs
https://www.youtube.com/watch?v=iMDoERdOr7Q
Am vb cu baiatul, are ceva pb cu transmisia, odata am castigat, odata nu a mai tras el. Eu sincer l-am felicitat, m-a impresionat masina, e o pata de ... culoare intre evo, sti, gtr, etc :D , si e ROCKET ! |
Re: Audi 80 quattro vs
La Tulcea vreau de la tine un 1,45 - 60 ft :)
Restu vine de la sine |
Re: Audi 80 quattro vs
Quote:
|
Re: Audi 80 quattro vs
asa Cosmin :rolleyes2
totu sau nimic , platforma este , ultima cursa este , pista este , concurenta este , un low 10 este ???? |
Re: Audi 80 quattro vs
Ehh, nu foarte low , un 10.4 acolo :oops:
|
Re: Audi 80 quattro vs
avand in vedere ca este un topic de provocari ...am si eu de spus 2 chestii:
1. nu vreau revansa !!!!:))) 2. cea ce am vrut sa scriu de prima data dar nu era topicul potrivit-vreau sa felicit posesorul! imi place la nebunie masina cum trage ... si speram sa coboare mai mult la tulcea !!! |
Re: Audi 80 quattro vs
cand este urmatoare cursa la tulcea?
|
Re: Audi 80 quattro vs
23 oct
|
Re: Audi 80 quattro vs
Quote:
Sper sa imi bat recordul la Tulcea, si la anul sa particip la mare parte din curse. :D |
Re: Audi 80 quattro vs
Cu siguranta masina isi bate recordul la tulcea ... are ceva nou pe fata si pe spate !!!:D si sa sti cu ele trage mult mai bine !!!
|
Re: Audi 80 quattro vs
1 Attachment(s)
Extindem provocare, cu cine vrea :D . Oricum e ultima ... legala pe anul asta ;)
|
Re: Audi 80 quattro vs
deci la tulcea vei fi surpriza evenimentului !!:D
|
Re: Audi 80 quattro vs
nu cred, abia joi sunt la dyno, sper sa mearga mai bine fata de brasov.
|
Re: Audi 80 quattro vs
Felicitarile mele Cosmine!!!!!! Ai fost bomba la tulcea....e criminala masina si mai ales plecarile....
|
Re: Audi 80 quattro vs
Ms man, felicitari pentru podium :D.
Din pacate nu am apucat sa ma dau cu nimeni :sad: Next time :D |
| All times are GMT +2. The time now is 19:14. |
- Copyright 2026 4Tuning