Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/27339-intalnire-4tuning-ro-reloaded-bacau-19-noiembrie.html)

ZoliaT 16-11-06 00:30

Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Exact ca in vremurile bune. Se pare ca ideea care a pornit din IASI, a intalnirilor 4tuning dintre pasionatii auto, se extinde si in alte orase. Pasiune si dragoste pentru masini, dincolo de orice alte considerente.
Aprobari legale, un program organizat, masini tunate si o ocazie excelenta pentru lansarea filialei din Bacau a clubului Anonymous.
Asteptam pe toata lumea....
Se pare ca in Moldova iarna e departe, daca intalnirile 4tuning se tin in ritmul asta....

NightClubRacer 16-11-06 09:49

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
cati km sunt din bucuresti?

blowwind 16-11-06 09:59

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 624830)
cati km sunt din bucuresti?

270km...cam asa


yo sambata vin in bacau...doar ca nu stiu daca stau pana duminica :( ... sa vad...poate reusesc sa trec si yo 5 min pe acolo :)

aleks 16-11-06 11:16

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
da, 270 de km, pe e85, 4 benzi, drum drept... drum de 2 ore juma'te trei....
va asigur ca intalnirea va avea multe atuuri, si multe surprize, deci nu cred ca veti regreta daca veniti pana la noi ;)
va asteptam cu placere :-)

St3FaN 16-11-06 12:09

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
vreau sa stiu cine merge din suceava si are loc in masina? platesc carburant fac si o cinste ! mersi

blowwind 16-11-06 19:01

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 624904)
da, 270 de km, pe e85, 4 benzi, drum drept... drum de 2 ore juma'te trei....
va asigur ca intalnirea va avea multe atuuri, si multe surprize, deci nu cred ca veti regreta daca veniti pana la noi ;)
va asteptam cu placere :-)

nu prea sunt 4 benzi :P 2 benzi...si inca 2 de acostament :P ceva mai mici :P pe alocuri sunt si 4 benzi:P

-ZZ- 17-11-06 08:32

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Daca esti pasionat si vrei sa vii,poate sa fie si o banda si aia in lucru si tot vii :shock:

blowwind 17-11-06 08:38

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by -ZZ- (Post 626057)
Daca esti pasionat si vrei sa vii,poate sa fie si o banda si aia in lucru si tot vii :shock:

de venit vin :P doar ca nu stiu cat stau :( :( ... o sa incerc sa ajung duminica!!!

Al3xxx 17-11-06 09:19

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
noi oricum va asteptam...!!!

Heparu_Boy 17-11-06 13:03

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
MAi merge cineva din cluj ?

marius_eugen 18-11-06 08:02

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
De la Busteni la BAcau cati km sunt ???? Please ca azi plec cu cativa INSANE la Busteni si poate reusim sa va facem o vizita ! Informatii ???

Andreus 18-11-06 12:23

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Unde se va tzine show`ul?

blowwind 18-11-06 12:40

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
maine cred ca vin si yo ... stau pana luni sau marti...

TOBA^ 18-11-06 14:35

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
A.C.S. ANONYMOUS MOTORSPORT BUCURESTI vor veni in BACAU DUMINICA in jurul orei 11 suntem acolo ...lansarea filialei ANONYMOUS MOTORSPORT...

johnson 18-11-06 15:13

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
totusi nu cred ca am inteles bine: se tine in acelasi loc, la stadion si la ce ora se aduna lumea?
Piatra Neamt ajunge macar prin mine, va salut

SV-05-YBG 18-11-06 20:07

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Dati si la mine un bip sa va sun eu si sa imi spuneti programul. 0740-083939

aleks 18-11-06 23:33

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
de la busten i la bc sunt 250 de km
intalnirea anonymus se tine in acelasi loc cu intalnirea 4 tuning, tot de la 11

Ali_ump 19-11-06 01:10

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Piatra Neamtzu va ajunge cu cel putin trei masini la eventu 4tuning...toti membri Kamikaze Racing Team Piatra Neamt!!!See you there

Ali_ump 19-11-06 01:29

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Steer from the rear - it's more fun !!!

N1ghtG3o 19-11-06 15:41

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
s'a intors cineva de la Bacau :rolleyes2 ??

AleXuTz 19-11-06 17:52

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
acum am vazut la stiri la prima ...

ESPinoza 19-11-06 17:55

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
acuma m`am intors si eu inapoi a fost super

SFW 19-11-06 18:18

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Mutumim tuturor care au venit din alte orase ... :D
A iesit super. :D

Zerofast 19-11-06 18:49

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
perfect am muncit mult dar a meritat ;)

Andreus 19-11-06 19:06

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Ce sa zic...au fost niste mashini super...dar dupa ce am plecat din parcare de la stadion shi am facut o tura de centru nu am mai putut merge k nu am stiut unde sa ajung :( am intrebat cateva persoane care erau de la anonymous shi au zis k nu stiu unde trebuie sa ajunga :(

baloo_cs 19-11-06 19:23

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Si niste poze ceva??? pt cei care nu au putut sa ajunga....ms

SFW 19-11-06 19:36

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by baloo_cs (Post 629063)
Si niste poze ceva??? pt cei care nu au putut sa ajunga....ms


Pozele au inceput sa apara pe sectiune Bacau ... nu cred ca o sa apara si pe sectiune centrala

baloo_cs 19-11-06 20:18

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 629084)
Pozele au inceput sa apara pe sectiune Bacau ... nu cred ca o sa apara si pe sectiune centrala

Ms Mult ...;)

Ali_ump 19-11-06 20:27

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 628961)
Mutumim tuturor care au venit din alte orase ... :D
A iesit super. :D

Placerea a fost de partea noastra sa fim acolo si speram in viitor voi sa faceti acelasi lucru. Avem planuri....
Cat despre intalnire a iesit super bine...cam naspa faza cu parcarea ca nu a fost eliberata de politie dar pana la urma a fost OK.

slip 19-11-06 20:47

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
frumos dom'le... frumos..
multumiri ... lui aleks (nu am apucat sa dau macar o bere..ceva..din pacat..dar ti-am ramas dator)
si lui bmw_rulzzz ... .;) care e banat acuma :D (but why???)

v-am salutat pe toti... numai bine...

bafta

COCO 19-11-06 21:42

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
cand e si unde e urmatoarea intalnire

bakal 20-11-06 07:53

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Ma Fratilor, Ce A Fost In Parcare A Fost Cum A Mai Fost, Dar Restul, A Lasat D Edorit. Alta Data Poate Va Iese Mai Bine

-ZZ- 20-11-06 09:46

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 629486)
Ma Fratilor, Ce A Fost In Parcare A Fost Cum A Mai Fost, Dar Restul, A Lasat D Edorit. Alta Data Poate Va Iese Mai Bine

Cu noroi stie sa arunce oricine....sa vorbim si sa dam din maini stim toti....sa facem ceva concret,putem oare :???: :???:

bakal 20-11-06 11:58

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by -ZZ- (Post 629557)
Cu noroi stie sa arunce oricine....sa vorbim si sa dam din maini stim toti....sa facem ceva concret,putem oare :???: :???:

nu arunc cu noroi ca atunci ar iesi rau si nu vreau asta. mie unu nu mi-a placut, ne-am si pierdut de coloana, ca doar politia chemata de voi si-a facut datoria, iar cand vroiam sa intru in coloana, m-au dirijat in alta parte, noroc ca am avut tupeu si m-am bagat(facea ala spume).
faza cu masa, e o alta treaba vine pusa la punct. nu stiu la cati le-a convenit ca a dat 50 ron pe masa, dar ma rog, asta e alta treaba.
eu stiu ce si cand sa laud. dar stiu sa si critic

ZyZ 20-11-06 12:14

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by -ZZ- (Post 629557)
Cu noroi stie sa arunce oricine....sa vorbim si sa dam din maini stim toti....sa facem ceva concret,putem oare :???: :???:

Putem, putem... la Iasi nu au fost nici probleme de organizare si nici momente penibile ca deplasarea in "coloana" la 15-20 km de bacau doar ca sa platim o factura de 27 de milioane, fara drept de apel, pentru ca organizatorii erau...nu. Oricum, liniutele ar fi fost interesante...daca s-ar fi tinut.

-ZZ- 20-11-06 12:25

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 629647)
nu arunc cu noroi ca atunci ar iesi rau si nu vreau asta. mie unu nu mi-a placut, ne-am si pierdut de coloana, ca doar politia chemata de voi si-a facut datoria, iar cand vroiam sa intru in coloana, m-au dirijat in alta parte, noroc ca am avut tupeu si m-am bagat(facea ala spume).
faza cu masa, e o alta treaba vine pusa la punct. nu stiu la cati le-a convenit ca a dat 50 ron pe masa, dar ma rog, asta e alta treaba.
eu stiu ce si cand sa laud. dar stiu sa si critic

42 ron mai exact...friptura+cartofi+salata+suc sau apa minerala.....mie unu nu mi se pare nici mult,nici putin....si stai linistit ca la final am pus 400 ron din buzunarul propriu,ca nu a iesit oricum nota,dar ce sa ii faci,eu am vrut sa va adun frumos la un loc,sa stam acolo cu totii,in plus ca vorbisem ca or sa fie cam 50 de persoane si am fost vreo suta si totusi v-am facut rost de scaune de mese si de mancare....dar se pare ca mai bine va lasam sa va ducetzi de capul vostru sa mancatzi pe unde apucatzi cu 2 sau 3 roni....alta data nu mai fac..promit....si cat despre coloana.....nu pot sa urmaresc 100 de masini daca a intrat fiecare in coloana....oricum nu inteleg cum de ai ratat u coloana,cand era un politist chiar la iesire si unul la intersectzie...si acestia au blocat circulatzia pana au iesit toate masinile din parcare...si dupa au dat drumul din nou.....oricum astept urmatoarea intalnire,sa invat cum se organizeaza super profesionist o astfel de intalnire....pana atunci imi cer scuze ca v-am deranjat si v-am pus sa batetzi drumurile pentru un "fiasco" total.....

bakal 20-11-06 12:36

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
nota si asa umflata.
scaunele si mesele mi le-am luat singur din sala, iar despre masa, mananc ce vreau, cand vreau, unde vreau.
coloana am ratat-o mai multa masini, deci ........
organizational, totul a mers bine pana s-a iesit din parcare.
dar, gata, ce a fost a fost, cu bune si rele, asteptam urmatorul oras, urmatorul eveniment

SFW 20-11-06 13:05

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
E urat sa aruncati cu noroi ...

Sa ma scuzi dar daca coloana nu a iesit bine ...
Desi eu unu chiar nu ma asteptam de la un ajutor de la politie ... chiar au fost super ... au fost politisti la toate intersectiile ... ceea ce eu zic ca este mare lucru ... pentru o banala intalnire ...
Eu cand am fost la curse la buzau ... cursa organizata impreuna cu primaria, inscrierea a fost intr-un loc, urmand sa ne deplasam in coloana oficiala la locul cursei ... a fost o masina de politia care a luat-o inainte ... si dupa a ajuns la cursa care cum a reusit

Daca te-ai pierdut de coloana ... ce sa zic ... nu stiu cum ai reusit cand era o coloana atat de mare ... chiar sa vrei nu te puteai pierde, da ai reusit o performanta ... bravo ;)


Si cu masa ... sa spunem ca a fost umflata ... dar asta nu a fost in nici un caz vina organizatorilor ...

Nu mai vreau sa spun mai mult pt ca nu vreau sa se ajunga la cearta...

Asteptam sa organizati si voi ... sa invatati din greselile dar si din plusuri de la bacau si iasi ... bafta

-ZZ- 20-11-06 13:08

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 629676)
nota si asa umflata.
scaunele si mesele mi le-am luat singur din sala, iar despre masa, mananc ce vreau, cand vreau, unde vreau.
coloana am ratat-o mai multa masini, deci ........
organizational, totul a mers bine pana s-a iesit din parcare.
dar, gata, ce a fost a fost, cu bune si rele, asteptam urmatorul oras, urmatorul eveniment

hai ca nu are rost sa imi pun mintea cu tine....si daca tot era ..organizatoric sa fie si nu "organizational".....dar nu te-a obligat nimeni sa vii,nu te-a obligat nimeni sa mananci ce nu ai vrut tu si unde nu ai vrut tu si ce nu ai vrut tu,nu ti-a cerut nimeni ceva in schimbul acestei organizari si nu vbesc mai mult,dar altcuiva trebuia sa ceri tu socoteala...parca scrie ceva cu 'Crazy' la tine acolo si 'drivers' parca...:rolleyes2

aleks 20-11-06 13:29

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
da da da... bulangiul ala de la crazy drivers de la bacau e vinovat, ce-i drept, trebuia sa ma lupt cu militianul sa nu dea drumul la toate rabele in coloana :p
nu vreti sa incetati discutia asta?
nu de alta, dar sunt lucruri pe care nu le poti prevede sau controla in totalitate, nici tu nici altcineva
cred ca la cat de multi bani pe bilete s-au incasat de la vizitatori si participanti rezultatele sunt mai mult decat multumitoare....
a fost un eveniment cu cheltuieli pentru organizatori, dar fara taxe pentru nimeni, asta vreau sa subliniez...


All times are GMT +2. The time now is 19:07.

- Copyright 2026 4Tuning