![]() |
Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Exact ca in vremurile bune. Se pare ca ideea care a pornit din IASI, a intalnirilor 4tuning dintre pasionatii auto, se extinde si in alte orase. Pasiune si dragoste pentru masini, dincolo de orice alte considerente. Aprobari legale, un program organizat, masini tunate si o ocazie excelenta pentru lansarea filialei din Bacau a clubului Anonymous. Asteptam pe toata lumea.... Se pare ca in Moldova iarna e departe, daca intalnirile 4tuning se tin in ritmul asta.... |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
cati km sunt din bucuresti?
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
yo sambata vin in bacau...doar ca nu stiu daca stau pana duminica :( ... sa vad...poate reusesc sa trec si yo 5 min pe acolo :) |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
da, 270 de km, pe e85, 4 benzi, drum drept... drum de 2 ore juma'te trei....
va asigur ca intalnirea va avea multe atuuri, si multe surprize, deci nu cred ca veti regreta daca veniti pana la noi ;) va asteptam cu placere :-) |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
vreau sa stiu cine merge din suceava si are loc in masina? platesc carburant fac si o cinste ! mersi
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Daca esti pasionat si vrei sa vii,poate sa fie si o banda si aia in lucru si tot vii :shock:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
noi oricum va asteptam...!!!
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
MAi merge cineva din cluj ?
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
De la Busteni la BAcau cati km sunt ???? Please ca azi plec cu cativa INSANE la Busteni si poate reusim sa va facem o vizita ! Informatii ???
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Unde se va tzine show`ul?
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
maine cred ca vin si yo ... stau pana luni sau marti...
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
A.C.S. ANONYMOUS MOTORSPORT BUCURESTI vor veni in BACAU DUMINICA in jurul orei 11 suntem acolo ...lansarea filialei ANONYMOUS MOTORSPORT...
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
totusi nu cred ca am inteles bine: se tine in acelasi loc, la stadion si la ce ora se aduna lumea?
Piatra Neamt ajunge macar prin mine, va salut |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Dati si la mine un bip sa va sun eu si sa imi spuneti programul. 0740-083939
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
de la busten i la bc sunt 250 de km
intalnirea anonymus se tine in acelasi loc cu intalnirea 4 tuning, tot de la 11 |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Piatra Neamtzu va ajunge cu cel putin trei masini la eventu 4tuning...toti membri Kamikaze Racing Team Piatra Neamt!!!See you there
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Steer from the rear - it's more fun !!!
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
s'a intors cineva de la Bacau :rolleyes2 ??
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
acum am vazut la stiri la prima ...
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
acuma m`am intors si eu inapoi a fost super
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Mutumim tuturor care au venit din alte orase ... :D
A iesit super. :D |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
perfect am muncit mult dar a meritat ;)
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Ce sa zic...au fost niste mashini super...dar dupa ce am plecat din parcare de la stadion shi am facut o tura de centru nu am mai putut merge k nu am stiut unde sa ajung :( am intrebat cateva persoane care erau de la anonymous shi au zis k nu stiu unde trebuie sa ajunga :(
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Si niste poze ceva??? pt cei care nu au putut sa ajunga....ms
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
Pozele au inceput sa apara pe sectiune Bacau ... nu cred ca o sa apara si pe sectiune centrala |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
Cat despre intalnire a iesit super bine...cam naspa faza cu parcarea ca nu a fost eliberata de politie dar pana la urma a fost OK. |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
frumos dom'le... frumos..
multumiri ... lui aleks (nu am apucat sa dau macar o bere..ceva..din pacat..dar ti-am ramas dator) si lui bmw_rulzzz ... .;) care e banat acuma :D (but why???) v-am salutat pe toti... numai bine... bafta |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
cand e si unde e urmatoarea intalnire
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Ma Fratilor, Ce A Fost In Parcare A Fost Cum A Mai Fost, Dar Restul, A Lasat D Edorit. Alta Data Poate Va Iese Mai Bine
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
faza cu masa, e o alta treaba vine pusa la punct. nu stiu la cati le-a convenit ca a dat 50 ron pe masa, dar ma rog, asta e alta treaba. eu stiu ce si cand sa laud. dar stiu sa si critic |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
nota si asa umflata.
scaunele si mesele mi le-am luat singur din sala, iar despre masa, mananc ce vreau, cand vreau, unde vreau. coloana am ratat-o mai multa masini, deci ........ organizational, totul a mers bine pana s-a iesit din parcare. dar, gata, ce a fost a fost, cu bune si rele, asteptam urmatorul oras, urmatorul eveniment |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
E urat sa aruncati cu noroi ...
Sa ma scuzi dar daca coloana nu a iesit bine ... Desi eu unu chiar nu ma asteptam de la un ajutor de la politie ... chiar au fost super ... au fost politisti la toate intersectiile ... ceea ce eu zic ca este mare lucru ... pentru o banala intalnire ... Eu cand am fost la curse la buzau ... cursa organizata impreuna cu primaria, inscrierea a fost intr-un loc, urmand sa ne deplasam in coloana oficiala la locul cursei ... a fost o masina de politia care a luat-o inainte ... si dupa a ajuns la cursa care cum a reusit Daca te-ai pierdut de coloana ... ce sa zic ... nu stiu cum ai reusit cand era o coloana atat de mare ... chiar sa vrei nu te puteai pierde, da ai reusit o performanta ... bravo ;) Si cu masa ... sa spunem ca a fost umflata ... dar asta nu a fost in nici un caz vina organizatorilor ... Nu mai vreau sa spun mai mult pt ca nu vreau sa se ajunga la cearta... Asteptam sa organizati si voi ... sa invatati din greselile dar si din plusuri de la bacau si iasi ... bafta |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
da da da... bulangiul ala de la crazy drivers de la bacau e vinovat, ce-i drept, trebuia sa ma lupt cu militianul sa nu dea drumul la toate rabele in coloana :p
nu vreti sa incetati discutia asta? nu de alta, dar sunt lucruri pe care nu le poti prevede sau controla in totalitate, nici tu nici altcineva cred ca la cat de multi bani pe bilete s-au incasat de la vizitatori si participanti rezultatele sunt mai mult decat multumitoare.... a fost un eveniment cu cheltuieli pentru organizatori, dar fara taxe pentru nimeni, asta vreau sa subliniez... |
| All times are GMT +2. The time now is 19:07. |
- Copyright 2026 4Tuning