![]() |
Vand jante pe 18 M-Parallel
3 Attachment(s)
Vand jante originale pe 18 pentru bmw 8j cu et 13 fata si 9.5J cu et 25 spatele! Nu sunt strambe , sparte sau sudate.... Pret 500E
tel: 0731 256 147 Alex |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
sus....se pot vinde si fara anvelope!
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
480...VALABIL!
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
pret neg...
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
valabillll.....
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
450E....valabilll
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
valabilll...
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
nu sunt strambe ,sparte , sudate...etc! valabil
450E |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
valabbil in continuare...
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
valabilll...
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
430E....valabillll
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
Salut,ai idee ce diametru are inelul central?
jantele astea in configuratia 8j/9.5j au venit standard pt E38..deci ar trebuii sa aiba 72.56mm diametrul gaurii de centrare..ca sa le pui pe E39 (standard 8j/9j)trebuie luate la strung pana la 74.1 (cat are E39) Inca ceva..am citit pe net ca doar cele de e34 si cele de e39 sunt forjate:-? cele de E38 nu ar fi..stii ceva despre astA? http://forums.bimmerforums.com/forum...39&postcount=9 |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
sa ma scuze und_alex ca raspund in locul lui, dar fiind in cunostiinta de cauza pot spune mai multe despre aceste roti.
1 trebuie luata gaura de centrare la strung pentru a merge pe e39 2 intradevar rotile de pe e38 nu sunt forjate ci turnate, dar din experienta mea cu ele, nu o sa ai nici o problema cu chestia asta, sunt foarte usoare si foarte rezistente |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
Quote:
te salut |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
Quote:
pfuuu ... chiar nu stiam diferenta asta intre cele de E39 si cele de E38 ... in 1 faza mi sa parut putin aiurea....dar multam frumos de lamuriri! legat de gaura de centrare....nu e nici o prbl aia stiam si eu ! te salut |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
salut,as vrea sa-ti propun ceva, desi inclin sa cred ca nu te-ar interesa:))...iti ofer pe cele 2 jante de 9,5j 2 jante forjate:d de 8j prindere de e39 si o dif de bani..faci un set frumos de 4x8j:D ce zici:-S ?
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
Quote:
ai inclinat bine...imi pare rau dar nu sunt interesat! te salut |
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
valabil...
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
sus...cu rotileee
|
Re: Vand jante pe 18 M-Parallel
vandute multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:46. |
- Copyright 2026 4Tuning