![]() |
Essen Motor Show 2004
1 Attachment(s)
Poze proaspete facute acum cateva ore facute de mine la Essen Motor Show 2004 :arrow:
|
1 Attachment(s)
Nu am stiu sa pun mai multe deodata. Pozele sunt cam mari si eu nu stiu sa le dau resize :oops: :arrow:
|
acolo cred ca ai net rapid, arhiveazale si pui un zip
|
1 Attachment(s)
Inca una :P
|
1 Attachment(s)
M-ai omorat Speedy cu zip, tu crezi ca eu ma stiu cu astea ca tine :?: :roll: Oricum nu mai pun multe poze acuma, zic doar niste masini cu care mai am \"dovezi\" : Golfuri cu hidraulice, Maybach Brabus, F40, F50, Murcielago, Gallardo, Diablo GTR, Skyline, SLR McLaren, etc. :arrow:
|
Ultima pentru moment :arrow:
|
1 Attachment(s)
Dedicatie pentru Speedy5 :wink:
|
sc00ter, cand vii acasa, faci repde, dar repede un cd cu toate pozele, ca is prea putine, sunt sigur ca ai facut mai multe, dak nu :bat: :wink:
PS: nu te mai holba asa la Skyline ca iti pica ochii :wink: :P |
1 Attachment(s)
Pt Corse :wink: :arrow:
|
1 Attachment(s)
Una pt impatimitii de sunet :twisted: :arrow:
|
frumos rx8-u, simplu si curat. imi place
nice buci la fata cu sunetu :wink: :P |
sssssuuuppppeeeeerrrr ...
avem shi noi catZiva reprezentantZi la show ... :D Apache, Phara, Gusu, DDB`u ... sunt prezentZi la show ... shi se vor intoarce shi ei cu ceva pozE:P ... |
1 Attachment(s)
Tir reclama pt Fulda :arrow:
|
1 Attachment(s)
Scoteceam prin poze si gasit-o pe asta special pt Jeff
|
1 Attachment(s)
Inca una :arrow:
|
man super tari pozele ar fi fain daca ai reusi sa le faci cumva mai mici :twisted: eu mas multumi cu skyline de la falken :D
|
1 Attachment(s)
Demo car de la raid (Audi A3) :arrow:
|
1 Attachment(s)
Poze speciale pt akimoto cu civic. Priviti coincidenta de la numar :twisted: :arrow:
|
1 Attachment(s)
Inca una :arrow:
|
1 Attachment(s)
Si ultima :P
|
1 Attachment(s)
Adevaraciunea
|
1 Attachment(s)
Eu in M3 :twisted:
|
1 Attachment(s)
Si ultima poza ce o postez si cea mai tare DACIA LOGAN TUNATA in parcarea salonului :!: :peace: :twisted: :arrow:
|
dacia logan rulz :D
|
1 Attachment(s)
Racheta sau nici nu stiu cum sa ii spun. Oricum 0-400kmh in 7 sec :inyourfac :yikes:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:35. |
- Copyright 2026 4Tuning