Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Essen Motor Show 2004 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2732-essen-motor-show-2004-a.html)

Sc0OTeR 28-11-04 19:51

Essen Motor Show 2004
 
1 Attachment(s)
Poze proaspete facute acum cateva ore facute de mine la Essen Motor Show 2004 :arrow:

Sc0OTeR 28-11-04 20:02

1 Attachment(s)
Nu am stiu sa pun mai multe deodata. Pozele sunt cam mari si eu nu stiu sa le dau resize :oops: :arrow:

Speedy 28-11-04 20:06

acolo cred ca ai net rapid, arhiveazale si pui un zip

Sc0OTeR 28-11-04 20:07

1 Attachment(s)
Inca una :P

Sc0OTeR 28-11-04 20:15

1 Attachment(s)
M-ai omorat Speedy cu zip, tu crezi ca eu ma stiu cu astea ca tine :?: :roll: Oricum nu mai pun multe poze acuma, zic doar niste masini cu care mai am \"dovezi\" : Golfuri cu hidraulice, Maybach Brabus, F40, F50, Murcielago, Gallardo, Diablo GTR, Skyline, SLR McLaren, etc. :arrow:

Sc0OTeR 28-11-04 20:17

Ultima pentru moment :arrow:

Sc0OTeR 28-11-04 20:20

1 Attachment(s)
Dedicatie pentru Speedy5 :wink:

Corse 28-11-04 21:14

sc00ter, cand vii acasa, faci repde, dar repede un cd cu toate pozele, ca is prea putine, sunt sigur ca ai facut mai multe, dak nu :bat: :wink:
PS: nu te mai holba asa la Skyline ca iti pica ochii :wink: :P

Sc0OTeR 28-11-04 21:32

1 Attachment(s)
Pt Corse :wink: :arrow:

Sc0OTeR 28-11-04 21:47

1 Attachment(s)
Una pt impatimitii de sunet :twisted: :arrow:

Corse 28-11-04 22:06

frumos rx8-u, simplu si curat. imi place
nice buci la fata cu sunetu :wink: :P

polifem 28-11-04 23:35

sssssuuuppppeeeeerrrr ...

avem shi noi catZiva reprezentantZi la show ... :D


Apache, Phara, Gusu, DDB`u ... sunt prezentZi la show ... shi se vor intoarce shi ei cu ceva pozE:P ...

Sc0OTeR 29-11-04 11:59

1 Attachment(s)
Tir reclama pt Fulda :arrow:

Sc0OTeR 29-11-04 22:30

1 Attachment(s)
Scoteceam prin poze si gasit-o pe asta special pt Jeff

Sc0OTeR 29-11-04 22:34

1 Attachment(s)
Inca una :arrow:

catalin rs4 29-11-04 23:28

man super tari pozele ar fi fain daca ai reusi sa le faci cumva mai mici :twisted: eu mas multumi cu skyline de la falken :D

Sc0OTeR 30-11-04 00:30

1 Attachment(s)
Demo car de la raid (Audi A3) :arrow:

Sc0OTeR 30-11-04 00:35

1 Attachment(s)
Poze speciale pt akimoto cu civic. Priviti coincidenta de la numar :twisted: :arrow:

Sc0OTeR 30-11-04 00:37

1 Attachment(s)
Inca una :arrow:

Sc0OTeR 30-11-04 00:39

1 Attachment(s)
Si ultima :P

Sc0OTeR 30-11-04 00:42

1 Attachment(s)
Adevaraciunea

Sc0OTeR 30-11-04 00:45

1 Attachment(s)
Eu in M3 :twisted:

Sc0OTeR 30-11-04 00:49

1 Attachment(s)
Si ultima poza ce o postez si cea mai tare DACIA LOGAN TUNATA in parcarea salonului :!: :peace: :twisted: :arrow:

catalin rs4 30-11-04 10:28

dacia logan rulz :D

Sc0OTeR 30-11-04 20:42

1 Attachment(s)
Racheta sau nici nu stiu cum sa ii spun. Oricum 0-400kmh in 7 sec :inyourfac :yikes:


All times are GMT +2. The time now is 13:35.

- Copyright 2026 4Tuning