Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Nume club - sugestii (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/27064-nume-club-sugestii.html)

shadowro 12-11-06 06:17

Nume club - sugestii
 
Va rog sugerati nice nume de club pentru ca in final sa alegem din 2-3 cele mai reusite unul care sa ne reprezinte.

MauS 12-11-06 14:16

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 619440)
Va rog sugerati nice nume de club pentru ca in final sa alegem din 2-3 cele mai reusite unul care sa ne reprezinte.

O idee buna. Daca DownTown nu a mers....ce spuneti de UPTOWN Crew... :D

Azerty 12-11-06 14:49

Re: Nume club - sugestii
 
:D Nu-i rau :D
Dar sa-i spunem Uptown Street Racaing Crew
:D:D:D
Glumesc, bineinteles

TazzY 12-11-06 14:54

Re: Nume club - sugestii
 
Ba bre dar suntem in jos.. Cum draq sa ii zicem up town ? :D :D :D :D

shadowro 12-11-06 16:22

Re: Nume club - sugestii
 
Middletown street racing crew.... cum suna ? hehehe
FMF .. raman pe FMF :)
Fast Mother Fuckers :)

Cipin-KUS 12-11-06 16:28

Re: Nume club - sugestii
 
pai de ce nu FMF?....e prea tare...:D

Cipin-KUS 12-11-06 17:07

Re: Nume club - sugestii
 
Nerd Motorsport .....:))))))))))))))))) ce zice-ti?...=))

MauS 12-11-06 17:31

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Cipin-KUS (Post 619749)
Nerd Motorsport .....:))))))))))))))))) ce zice-ti?...=))

Da...... dar ramai doar tu in club....:D


glumeam ma...;p




Deci: cine este interesat de acest club.....rog trimiteti mail la adresa: [email protected]


Mailul sa contina: numele, numarul de telefon, nickname-ul de pe forum si eventual masina.

ROG SERIOZITATE!!!:D

Cipin-KUS 12-11-06 19:10

Re: Nume club - sugestii
 
HAW eu zic ca tu ...liviu si ceilalti posesori de Honda sa-si faca clubul Team Honda...:)))))))))))

frozzen 12-11-06 19:13

Re: Nume club - sugestii
 
daca imi dati voie poate va ajut si eu cu ceva nume;)

Maniaks motorsport (ori racing club)
Road Runners
Shadow Racers
East Side Racers (tinand cont ca sunteti in parte de EST a tarii)
Speed Chasers

frost_dani 12-11-06 19:54

Re: Nume club - sugestii
 
partea cu east side racers......e cea mai interesanta:)

TazzY 12-11-06 21:11

Re: Nume club - sugestii
 
Raman pe FMF sau UTC.. :D

TazzY 12-11-06 21:57

Re: Nume club - sugestii
 
1 Attachment(s)
Sua aJa :D

Azerty 13-11-06 06:14

Re: Nume club - sugestii
 
:)
Imi placa sigla
Nu e rau nici East Side Racers....

U_TUNING 13-11-06 10:03

Re: Nume club - sugestii
 
dadada
vechile discutii de copii mici .............Azerty ai spus k ma suni astept si acum telefon de la tine.............
Cipin da tu nu te uiti ce scrie la tine la semnatura??????.......te-ai dat cu lupu??????(sau suntem prieteni numai cand e nevoie???)
_____________________________
-Underground Racing Crew-

Ficat Croma 2.0 Turbo - KUS-ul
Daewoo Espero 1.5 DOHC - GBC-ul
_____________________________
In fine..........................
Voi chiar nu observati k nu suntem in stare sa ne intalnim cu totii odata si sa discutam aceasta problema!!!!!!!
Dintr-e toti cei care posteaza aici eu cel mai des ma intalnesc cu ciprian,cu shadow si uneori cu cipin si maus..............asa k ce fel de club vreti sa facem???????

Astept detalii......

Alkatraz 13-11-06 13:43

Re: Nume club - sugestii
 
Faza cu FMF numprea suna a club auto ...
Mai bine merge cu ESR..... 8)

sas-gl 13-11-06 14:38

Re: Nume club - sugestii
 
ce ar fi daca am fi romani putin..:sad: .. nu?side team...bla bla bla.
-LGA-liga galateana autoturisme.;ACG-automobil club galati... doar niste exemple...
Sau voi vreti sa devenim deja internationali?:D
Eu mi-am spus doar o parere (apropo stiu ca ex nu sunt chiar reusite8) )

TazzY 13-11-06 15:01

Re: Nume club - sugestii
 
Sau ACR nu.. nu ? :D

Hai sa fim seriosi

Azerty 13-11-06 16:09

Re: Nume club - sugestii
 
pai, in primul rand trebuie sa gasim un nume.
Crezi ca il gasim mai usor daca ne intalnim?Daca da, asa facem, ne intalnim...
Pana acum doritori sa fie membrii in acest viitor club auto sunt 2, asa ca nu stiu daca pana la urma lumea chiar vrea club...,iar orice demers in directia deschiderii clubului este desueta...

Azerty 13-11-06 16:39

Re: Nume club - sugestii
 
sas-gl, sa stii ca m-am gandit si la varianta cu nume romanesti.
Daca gasim unul cu rezonanta care sa ne placa, de ce nu?
Intr-adevar, exemplele nu sunt prea fericite, dar putem sa gasim altele.
Pe alta parte, nu trebuie sa fie in Romana sau Engleza, pot fi in orice libma, numai sa sune bine, sa placa si sa ne reprezinte intr-o anumita masura.

Alkatraz 13-11-06 16:43

Re: Nume club - sugestii
 
Am observat ceva cam ciudat .... majoritatea numelor voi le concepeti din 3 cuvinte ... incercati si ceva mai natural.
Si nici idea cu nume romanesc nu e proasta numai ca trebuie cautat cu atentie mare.


PS: Azerty ai un mail de la mine.:D

ciprian_the_1 13-11-06 20:58

Re: Nume club - sugestii
 
bai azerty sa sti ca altfel se discuta fata in fata dacat pe net
pe net e doar o sfaraiala si se pun mult mai multe la cale face to face eu sunt de acord cu bgd alias underground sa ne gasim si sa vb mai multe ca intro ora de exemplu vb de 10000 de ori mai multe decat intro ora pe net asa ca hotarati cum facem si gata

Azerty 14-11-06 06:59

Re: Nume club - sugestii
 
Parerea mea sincera e ca numele se alege mai usor pe net.
Daca credeti totusi ca am gasi mai usor un nume daca ne-am intalni, asa sa fie.
Intrebarea e cu cine sa ne intalnim? Cipin, te bagi si tu in club? BGD este, Shadow nu este...
Sa ne intalnim membrii clubului?
Sau toti cei de pe forum?

TazzY 14-11-06 10:47

Re: Nume club - sugestii
 
Pai nici BGD nu este.. :)

yknot 14-11-06 12:03

Re: Nume club - sugestii
 
simplu ar fi sa va alegeti un nume gen GT (galati team) sau ceva de genul asta... va tot coiti sa alegeti un nume... ;)

sas-gl 15-11-06 15:18

Re: Nume club - sugestii
 
Adevarul e ca am putea f bine sa gasim un nume pe net fara nici un fel de intalnire... dar, ideee ar fi urmatoarea: ---Hai sa stabilim o intalnire.---Si stiti dc?is tare curios cata lume o sa vina si daca merita facut acest club(legal)...sau, sa fie "un club'' cu numele...?--mai exact niste adunari de oameni pasionati de: masini,tuning,curse etc ---si pornind cu asta,cu timpul, in final se va forma un club...da nu orice club,un club format din oameni , care se tin de promisiuni si care vor ca acest lucru sa se intample cu adevarat nu doar post-uri pe forum.
CE SPUNETI???

sas-gl 15-11-06 15:23

Re: Nume club - sugestii
 
aaa si contati pe mine VREA SA FIU IN ACEST CLUB!.numele meu este Alexandru id-ul meu de ymsgr e aur_alx pt cei interesati.

Alkatraz 15-11-06 15:27

Re: Nume club - sugestii
 
Trimitei un mail lu Azerty ... cu datele care le-a cerut .. vezi cu cateva post-uri mai sus....
Sunt de acord sa ne intalnim ... ideea e chiar buna ...

sas-gl 15-11-06 15:43

Re: Nume club - sugestii
 
----------ok

Azerty 15-11-06 17:28

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by sas-gl (Post 623667)
Adevarul e ca am putea f bine sa gasim un nume pe net fara nici un fel de intalnire... dar, ideee ar fi urmatoarea: ---Hai sa stabilim o intalnire.---Si stiti dc?is tare curios cata lume o sa vina si daca merita facut acest club(legal)...sau, sa fie "un club'' cu numele...?--mai exact niste adunari de oameni pasionati de: masini,tuning,curse etc ---si pornind cu asta,cu timpul, in final se va forma un club...da nu orice club,un club format din oameni , care se tin de promisiuni si care vor ca acest lucru sa se intample cu adevarat nu doar post-uri pe forum.
CE SPUNETI???

Pai de asta cer oamenilor sa imi trimita un mail cu datele de contact la cei care vor sa intre in club, pentru ca, se pare, pentru unii e prea greu si atat.
Sa ne intalnim? Astep mail de la tine cu datele solicitate. Apoi ne vom intalni, cei care vor sa faca parte din club.

sas-gl 15-11-06 20:57

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Azerty (Post 623839)
Pai de asta cer oamenilor sa imi trimita un mail cu datele de contact la cei care vor sa intre in club, pentru ca, se pare, pentru unii e prea greu si atat.
Sa ne intalnim? Astep mail de la tine cu datele solicitate. Apoi ne vom intalni, cei care vor sa faca parte din club.

--am trimis sper ca le-ai primit

TazzY 15-11-06 22:07

Re: Nume club - sugestii
 
Propo.. Tu cine esti ? :bat:

sas-gl 16-11-06 05:28

Re: Nume club - sugestii
 
un viitor membru al clubului:D

Alkatraz 16-11-06 16:08

Re: Nume club - sugestii
 
@TazzY ce iei omul asa tare din prima ... vrei sa se sperie ....:D

alex_g 16-11-06 20:47

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by frozzen (Post 619911)
daca imi dati voie poate va ajut si eu cu ceva nume;)
Road Runners

Casca bine ochii si vezi ca acest club e infiintat de mult in TM.

Azerty 18-11-06 18:26

Re: Nume club - sugestii
 
Sambata 25.11.2006, ora 12:00, la elice pe faleza, intalnire pentru a stabili numele clubului.
Astept de la membrii carora nu le convine data/ora/locatia eventualele propuneri de decalare.

Azerty 18-11-06 18:32

Re: Nume club - sugestii
 
Un alt nume:
Storm Riders
Avem si theme-song: Doors-Riders Of The Storm
???

Alkatraz 18-11-06 20:46

Re: Nume club - sugestii
 
Asta-i man ... Ai nimerit-o ... Si numele misto si melodia care se imbina ca o manusa ...

MauS 18-11-06 21:08

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Azerty (Post 627887)
Un alt nume:
Storm Riders
Avem si theme-song: Doors-Riders Of The Storm
???

Sau Snoop Dogg....;)

Azerty 19-11-06 07:25

Re: Nume club - sugestii
 
corect
sau varianta cu Snoop Dog


All times are GMT +2. The time now is 05:49.

- Copyright 2026 4Tuning