Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   [VAND] Piese E21 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/269686-vand-piese-e21.html)

lord_sith 19-07-11 22:23

[VAND] Piese E21
 
Vand piese de Bmw E21 din 1975, motor M10 carburatie in stare de functionare, carburator Solex dublucorp in stare de functionare (merg ambele camere in parametrii) in mare dezmembrez o masina intreaga, grup e21, planetare, etc..masina dotata cu servodirectie de fabrica.
Pretul pentru intreg ansamblul de directie este de 100euro, pentru restul de piese astept cereri.

Raspund fie online fie la 0763547255.

Luciane12 20-07-11 07:01

Re: [VAND] Piese E21
 
Quote:

Originally Posted by lord_sith (Post 4475391)
Vand piese de Bmw E21 din 1975, motor M10 carburatie in stare de functionare, carburator Solex dublucorp in stare de functionare (merg ambele camere in parametrii) in mare dezmembrez o masina intreaga, grup e21, planetare, etc..masina dotata cu servodirectie de fabrica.
Pretul pentru intreg ansamblul de directie este de 100euro, pentru restul de piese astept cereri.

Raspund fie online fie la 0763547255.

doar pompa servo cu suport si fulie, se vinde?

YSR DAN 20-07-11 08:18

Re: [VAND] Piese E21
 
Quote:

Originally Posted by lord_sith (Post 4475391)
Vand piese de Bmw E21 din 1975, motor M10 carburatie in stare de functionare, carburator Solex dublucorp in stare de functionare (merg ambele camere in parametrii) in mare dezmembrez o masina intreaga, grup e21, planetare, etc..masina dotata cu servodirectie de fabrica.
Pretul pentru intreg ansamblul de directie este de 100euro, pentru restul de piese astept cereri.

Raspund fie online fie la 0763547255.

un pret la caseta de servo daca se poate

lord_sith 20-07-11 10:46

Re: [VAND] Piese E21
 
Quote:

Originally Posted by YSR DAN (Post 4475894)
un pret la caseta de servo daca se poate

100euro tot ansamblul directie.

MARY4N 20-07-11 13:17

Re: [VAND] Piese E21
 
salut am si io nevoie de carburator...sau de cateva sfaturi...sa imi lasi si mie id te rog...

lord_sith 20-07-11 14:24

Re: [VAND] Piese E21
 
Quote:

Originally Posted by MARY4N (Post 4476577)
salut am si io nevoie de carburator...sau de cateva sfaturi...sa imi lasi si mie id te rog...

Ai PM.

lord_sith 22-07-11 14:15

Re: [VAND] Piese E21
 
Inca valabil, Piese BMW E21 316 de vanzare.

Morax 22-07-11 15:58

Re: [VAND] Piese E21
 
Salut

O poza si un pret pt fusta fata ?
Grila fata si nasul daca sunt pt faruri simple (nu duble).

lord_sith 22-07-11 20:44

Re: [VAND] Piese E21
 
Quote:

Originally Posted by Morax (Post 4480985)
Salut

O poza si un pret pt fusta fata ?
Grila fata si nasul daca sunt pt faruri simple (nu duble).

Salutare, fusta fata e in stare precara, nu vand ce nu se prezinta decent macar, iar grila e de 4 faruri (implicit nasul)


Mai asteptam cereri.

lord_sith 25-07-11 15:34

Re: [VAND] Piese E21
 
Piese de Rechin inca disponibile, UP!

lord_sith 28-07-11 14:48

Re: [VAND] Piese E21
 
UP!

PRET PROMOTIONAL pentru TOATA masina! (pentru piese de schimb).

lord_sith 01-08-11 20:05

Re: [VAND] Piese E21
 
Super pret pentru toata masina, UP!

daman 03-08-11 08:14

Re: [VAND] Piese E21
 
ai o poza cu toata masina?

AxYJamaicanu 03-08-11 12:20

Re: [VAND] Piese E21
 
cum se poate verifica daca servo e buna ?

lord_sith 04-08-11 11:48

Re: [VAND] Piese E21
 
Quote:

Originally Posted by AxYJamaicanu (Post 4504888)
cum se poate verifica daca servo e buna ?

@AxYJamaicanu Se poate verifica de scurgeri pe tot traseul hidraulic, daca as avea cum sa o pornesc te-ai convinge imediat.


@daman nu am poze, daca esti interesat, folosesti datele de contact, si mergem sa vezi masina.

Carburatorul s-a vandut, restul inca valabil.

lord_sith 08-08-11 10:44

Re: [VAND] Piese E21
 
Inca valabil, UP!

lord_sith 11-08-11 22:26

Re: [VAND] Piese E21
 
UP!

Toata masina pentru piese la un pret bun!

Persoane interesate?

AxYJamaicanu 12-08-11 07:03

Re: [VAND] Piese E21
 
ai placa de pal de sub volan? cea neagra cu rotita de balans, vine deasupra genunchilor

lord_sith 12-08-11 11:26

Re: [VAND] Piese E21
 
Ma crezi ca nu stiu la ce te referi? Pune o poza descriptiva si iti raspund sigur.

AxYJamaicanu 14-08-11 11:22

Re: [VAND] Piese E21
 
http://www.realoem.com/bmw/showparts...72&hg=51&fg=30 piesa 1 care are montata pe ea si un http://www.realoem.com/bmw/showparts...38&hg=65&fg=05

lord_sith 14-08-11 13:10

Re: [VAND] Piese E21
 
Salutare din nou. Eu am modelul vechi de bord, nu am potentiometre circulare ci lineare, deci presupun ca nici bucata asta nu o am, am sa ma uit totusi mai atent si revin cu un raspuns sigur.

lord_sith 18-08-11 10:47

Re: [VAND] Piese E21
 
Inca valabil, pret PROMOtional pentru toata masina!

0763547255.

lord_sith 22-08-11 10:40

Re: [VAND] Piese E21
 
Toata masina pentru piese la un pret mai mult decat bun!

@servodirectie
@grup E21
@planetare
@cardan
@motor 1.8
@repere caroserie si multe altele!

De pe masina au plecat carburatorul, admisia.

UP! Pret atractiv pentru cei interesati!

0763547255.

Z L R 23-08-11 07:24

Re: [VAND] Piese E21
 
pret pt grila faruri nas si bara fata ( in caz ca e chrome) te rog si POZE !

lord_sith 24-08-11 15:38

Re: [VAND] Piese E21
 
Ai PM!

lord_sith 26-08-11 10:43

Re: [VAND] Piese E21
 
UP!

Inca valabil!

lord_sith 31-08-11 17:02

Re: [VAND] Piese E21
 
VANDUT.

Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 19:36.

- Copyright 2026 4Tuning