![]() |
[VAND] Piese E21
Vand piese de Bmw E21 din 1975, motor M10 carburatie in stare de functionare, carburator Solex dublucorp in stare de functionare (merg ambele camere in parametrii) in mare dezmembrez o masina intreaga, grup e21, planetare, etc..masina dotata cu servodirectie de fabrica.
Pretul pentru intreg ansamblul de directie este de 100euro, pentru restul de piese astept cereri. Raspund fie online fie la 0763547255. |
Re: [VAND] Piese E21
Quote:
|
Re: [VAND] Piese E21
Quote:
|
Re: [VAND] Piese E21
Quote:
|
Re: [VAND] Piese E21
salut am si io nevoie de carburator...sau de cateva sfaturi...sa imi lasi si mie id te rog...
|
Re: [VAND] Piese E21
Quote:
|
Re: [VAND] Piese E21
Inca valabil, Piese BMW E21 316 de vanzare.
|
Re: [VAND] Piese E21
Salut
O poza si un pret pt fusta fata ? Grila fata si nasul daca sunt pt faruri simple (nu duble). |
Re: [VAND] Piese E21
Quote:
Mai asteptam cereri. |
Re: [VAND] Piese E21
Piese de Rechin inca disponibile, UP!
|
Re: [VAND] Piese E21
UP!
PRET PROMOTIONAL pentru TOATA masina! (pentru piese de schimb). |
Re: [VAND] Piese E21
Super pret pentru toata masina, UP!
|
Re: [VAND] Piese E21
ai o poza cu toata masina?
|
Re: [VAND] Piese E21
cum se poate verifica daca servo e buna ?
|
Re: [VAND] Piese E21
Quote:
@daman nu am poze, daca esti interesat, folosesti datele de contact, si mergem sa vezi masina. Carburatorul s-a vandut, restul inca valabil. |
Re: [VAND] Piese E21
Inca valabil, UP!
|
Re: [VAND] Piese E21
UP!
Toata masina pentru piese la un pret bun! Persoane interesate? |
Re: [VAND] Piese E21
ai placa de pal de sub volan? cea neagra cu rotita de balans, vine deasupra genunchilor
|
Re: [VAND] Piese E21
Ma crezi ca nu stiu la ce te referi? Pune o poza descriptiva si iti raspund sigur.
|
Re: [VAND] Piese E21
http://www.realoem.com/bmw/showparts...72&hg=51&fg=30 piesa 1 care are montata pe ea si un http://www.realoem.com/bmw/showparts...38&hg=65&fg=05
|
Re: [VAND] Piese E21
Salutare din nou. Eu am modelul vechi de bord, nu am potentiometre circulare ci lineare, deci presupun ca nici bucata asta nu o am, am sa ma uit totusi mai atent si revin cu un raspuns sigur.
|
Re: [VAND] Piese E21
Inca valabil, pret PROMOtional pentru toata masina!
0763547255. |
Re: [VAND] Piese E21
Toata masina pentru piese la un pret mai mult decat bun!
@servodirectie @grup E21 @planetare @cardan @motor 1.8 @repere caroserie si multe altele! De pe masina au plecat carburatorul, admisia. UP! Pret atractiv pentru cei interesati! 0763547255. |
Re: [VAND] Piese E21
pret pt grila faruri nas si bara fata ( in caz ca e chrome) te rog si POZE !
|
Re: [VAND] Piese E21
Ai PM!
|
Re: [VAND] Piese E21
UP!
Inca valabil! |
Re: [VAND] Piese E21
VANDUT.
Se poate inchide. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:36. |
- Copyright 2026 4Tuning