Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   COMANDA - CARMODEL.net (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/268866-comanda-carmodel-net.html)

zaharia86 14-07-11 14:25

COMANDA - CARMODEL.net
 
Pe sfarsitul saptamanii viitoare vreau sa dau o comanda pe www.carmodel.net daca mai e cineva interesat sa ma anunte....transportul e 14 euro pana la mine akasa ,iar apoi posta romana pana la voi akasa......sau curier rapid....cum doriti...

bmwh548 14-07-11 14:48

Re: comanda carmodel.net
 
"Akasa" asta e sinonima cu "acasa" cumva?

zaharia86 14-07-11 18:38

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 4464926)
"Akasa" asta e sinonima cu "acasa" cumva?

da :lol:

zaharia86 15-07-11 16:55

Re: comanda carmodel.net
 
nimeni interesat???

NECROPHORUS 15-07-11 20:43

Re: comanda carmodel.net
 
interesati ar fi, problema e de bani ....mare vacanta si alte de genu...


o sa ma bag, in perioada urmatoare, promit!

mustang_mach1 10-08-11 22:43

Re: comanda carmodel.net
 
nu conteaza cate machete comand (1 sau 10), transportul tot 14 euro este ? (+ taxa postala de la tine la mine acasa prin Posta Romana)
in principiu vreau mai multe sa comand

zaharia86 12-08-11 12:15

Re: comanda carmodel.net
 
din ce am vazut la ei nu conteaza cate se comanda.....se pare ca taxa de transport e tot 14E....eu momentan sunt in concediu....abia pe luni-marti ma intorc....daca doresti ceva anunta-ma...

NECROPHORUS 12-08-11 17:12

Re: comanda carmodel.net
 
cred ca prin sept sau oct ma bag si eu :)

Cristi.megane 13-08-11 20:32

Re: comanda carmodel.net
 
Dacă se face vreo comandă prin Octombrie - Decembrie , să mă anunţaţi si pe mine ;D

CIPONE 21-09-11 16:22

Re: comanda carmodel.net
 
facem o comanda pana la urma?

NECROPHORUS 21-09-11 18:46

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4598319)
facem o comanda pana la urma?


cati suntem stransi?

CIPONE 21-09-11 19:49

Re: comanda carmodel.net
 
Inclusiv noi 2?...2 suntem stransi!:)))

NECROPHORUS 22-09-11 15:03

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4598811)
Inclusiv noi 2?...2 suntem stransi!:)))

Subtire, mai asteptam si alti intreprinzatori.

CIPONE 23-09-11 18:13

Re: comanda carmodel.net
 
adica nimeni se pare...ti se pare mult 7 epuroi de caciula?

TheOvy27 23-09-11 23:04

Re: comanda carmodel.net
 
http://www.carmodel.net/zoomPage.php...JzAnKQ==....un pret informativ..ms stima

CIPONE 24-09-11 21:56

Re: comanda carmodel.net
 
daca dam comanda in 2, 60E la tine acasa.;)

TheOvy27 25-09-11 21:04

Re: comanda carmodel.net
 
Ispititoare oferta...:twisted:

razvanutzu4ever 05-10-11 08:56

Re: comanda carmodel.net
 
ma bag si eu :D

CIPONE 05-10-11 23:10

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by TheOvy27 (Post 4606260)
Ispititoare oferta...:twisted:

Quote:

Originally Posted by razvanutzu4ever (Post 4625392)
ma bag si eu :D


pai hai ca suntem 4 deja...:|

TheOvy27 06-10-11 14:29

Re: comanda carmodel.net
 
in cat timp ajung dupa ce se face comanda aproximativ..:D

maveriks 06-10-11 15:09

Re: comanda carmodel.net
 
mai este loc? ca vreau si eu o macheta la 28 euro
si sa imi ziceti cat ma ajunge cu tot cu transport

CIPONE 06-10-11 20:28

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by TheOvy27 (Post 4628185)
in cat timp ajung dupa ce se face comanda aproximativ..:D

cam o saptamina la mine, 10 zile la tine.

Quote:

Originally Posted by maveriks (Post 4628254)
mai este loc? ca vreau si eu o macheta la 28 euro
si sa imi ziceti cat ma ajunge cu tot cu transport

daca vom fi 5 te va ajunge 33 la tine acasa.

cristi5050 07-10-11 08:25

Re: comanda carmodel.net
 
Salut , s-a dat comanda ? as dorii sa ma bag si eu cu 3 machete in valoare de 22,57 Eur.
(Codurile: MM53079 , C021 , YM43202 ) , sa imi spui te rog cum procedam. multumesc

maveriks 07-10-11 16:52

Re: comanda carmodel.net
 
ma retrag din comanda "am gasit macheta mai ieftin la cineva pe net"

NECROPHORUS 08-10-11 16:17

Re: comanda carmodel.net
 
s-a dat comanda?!

cand se da daca nu!?

2010 08-10-11 16:27

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by NECROPHORUS (Post 4632218)
s-a dat comanda?!

cand se da daca nu!?

vorbeste cu Cipone, in principiu luni seara se da!

CIPONE 10-10-11 10:34

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by cristi5050 (Post 4629565)
Salut , s-a dat comanda ? as dorii sa ma bag si eu cu 3 machete in valoare de 22,57 Eur.
(Codurile: MM53079 , C021 , YM43202 ) , sa imi spui te rog cum procedam. multumesc

ai pm.

Quote:

Originally Posted by NECROPHORUS (Post 4632218)
s-a dat comanda?!

cand se da daca nu!?

maine se da comanda.

TheOvy27 10-10-11 12:09

Re: comanda carmodel.net
 
si eu ma retrag :sad:..macheta nu mai exista..

NECROPHORUS 10-10-11 15:42

Re: comanda carmodel.net
 
daca mai aveti o zi rabdare ma bag si eu cel mai probabil, maine as lua salariul, si in functie de asta nr de machete comandate

NECROPHORUS 11-10-11 20:54

Re: comanda carmodel.net
 
eu m-am hotarat, cipone te rog cand intri sa vb sa stabilim detaliile.

CIPONE 11-10-11 22:43

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by NECROPHORUS (Post 4639180)
eu m-am hotarat, cipone te rog cand intri sa vb sa stabilim detaliile.

e in regula, maine dam comanda.

NECROPHORUS 12-10-11 13:20

Re: comanda carmodel.net
 
1 Attachment(s)
EU CAM ASTA AS VREA SA IAU LA COMANDA ASTA; UN PRET TOTAL M-AR INTERESA.

NECROPHORUS 12-10-11 16:46

Re: comanda carmodel.net
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by NECROPHORUS (Post 4640510)
EU CAM ASTA AS VREA SA IAU LA COMANDA ASTA; UN PRET TOTAL M-AR INTERESA.

Vad ca primul document nu se incarca, am mai pus o data:

NECROPHORUS 14-10-11 21:03

Re: comanda carmodel.net
 
s-a dat comanda sau nu ? :)

2010 14-10-11 21:37

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by NECROPHORUS (Post 4645523)
s-a dat comanda sau nu ? :)

de dimineata!!!

NECROPHORUS 31-10-11 08:44

Re: comanda carmodel.net
 
ce se mai aude de comanda data ?!

cristi5050 31-10-11 09:23

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by NECROPHORUS (Post 4680375)
ce se mai aude de comanda data ?!

salut , mie mi-au ajuns machetele vineri , totul a fost ok.

NECROPHORUS 08-11-11 21:39

Re: comanda carmodel.net
 
Pe cand urmatoarea comanda ?!

neamtu07 15-03-12 12:02

Re: COMANDA - CARMODEL.net
 
Salut!Cand se mai face comanda?


All times are GMT +2. The time now is 01:57.

- Copyright 2026 4Tuning