![]() |
COMANDA - CARMODEL.net
Pe sfarsitul saptamanii viitoare vreau sa dau o comanda pe www.carmodel.net daca mai e cineva interesat sa ma anunte....transportul e 14 euro pana la mine akasa ,iar apoi posta romana pana la voi akasa......sau curier rapid....cum doriti...
|
Re: comanda carmodel.net
"Akasa" asta e sinonima cu "acasa" cumva?
|
Re: comanda carmodel.net
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
nimeni interesat???
|
Re: comanda carmodel.net
interesati ar fi, problema e de bani ....mare vacanta si alte de genu...
o sa ma bag, in perioada urmatoare, promit! |
Re: comanda carmodel.net
nu conteaza cate machete comand (1 sau 10), transportul tot 14 euro este ? (+ taxa postala de la tine la mine acasa prin Posta Romana)
in principiu vreau mai multe sa comand |
Re: comanda carmodel.net
din ce am vazut la ei nu conteaza cate se comanda.....se pare ca taxa de transport e tot 14E....eu momentan sunt in concediu....abia pe luni-marti ma intorc....daca doresti ceva anunta-ma...
|
Re: comanda carmodel.net
cred ca prin sept sau oct ma bag si eu :)
|
Re: comanda carmodel.net
Dacă se face vreo comandă prin Octombrie - Decembrie , să mă anunţaţi si pe mine ;D
|
Re: comanda carmodel.net
facem o comanda pana la urma?
|
Re: comanda carmodel.net
Quote:
cati suntem stransi? |
Re: comanda carmodel.net
Inclusiv noi 2?...2 suntem stransi!:)))
|
Re: comanda carmodel.net
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
adica nimeni se pare...ti se pare mult 7 epuroi de caciula?
|
Re: comanda carmodel.net
http://www.carmodel.net/zoomPage.php...JzAnKQ==....un pret informativ..ms stima
|
Re: comanda carmodel.net
daca dam comanda in 2, 60E la tine acasa.;)
|
Re: comanda carmodel.net
Ispititoare oferta...:twisted:
|
Re: comanda carmodel.net
ma bag si eu :D
|
Re: comanda carmodel.net
Quote:
Quote:
pai hai ca suntem 4 deja...:| |
Re: comanda carmodel.net
in cat timp ajung dupa ce se face comanda aproximativ..:D
|
Re: comanda carmodel.net
mai este loc? ca vreau si eu o macheta la 28 euro
si sa imi ziceti cat ma ajunge cu tot cu transport |
Re: comanda carmodel.net
Quote:
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
Salut , s-a dat comanda ? as dorii sa ma bag si eu cu 3 machete in valoare de 22,57 Eur.
(Codurile: MM53079 , C021 , YM43202 ) , sa imi spui te rog cum procedam. multumesc |
Re: comanda carmodel.net
ma retrag din comanda "am gasit macheta mai ieftin la cineva pe net"
|
Re: comanda carmodel.net
s-a dat comanda?!
cand se da daca nu!? |
Re: comanda carmodel.net
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
Quote:
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
si eu ma retrag :sad:..macheta nu mai exista..
|
Re: comanda carmodel.net
daca mai aveti o zi rabdare ma bag si eu cel mai probabil, maine as lua salariul, si in functie de asta nr de machete comandate
|
Re: comanda carmodel.net
eu m-am hotarat, cipone te rog cand intri sa vb sa stabilim detaliile.
|
Re: comanda carmodel.net
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
1 Attachment(s)
EU CAM ASTA AS VREA SA IAU LA COMANDA ASTA; UN PRET TOTAL M-AR INTERESA.
|
Re: comanda carmodel.net
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
s-a dat comanda sau nu ? :)
|
Re: comanda carmodel.net
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
ce se mai aude de comanda data ?!
|
Re: comanda carmodel.net
Quote:
|
Re: comanda carmodel.net
Pe cand urmatoarea comanda ?!
|
Re: COMANDA - CARMODEL.net
Salut!Cand se mai face comanda?
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:57. |
- Copyright 2026 4Tuning