![]() |
un altfel de..."mobilier"
7 Attachment(s)
o canapea, o måsutzå...
|
Re: un altfel de..."mobilier"
masutza e geniala
|
Re: un altfel de..."mobilier"
:):):) VIPER :):):)
Idee cat se poate de interesanta si de bizarea tot odata |
Re: un altfel de..."mobilier"
mua vreau si eu o canapea daia .. de unde cumpar vb cat se poate de serios
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Smechere rau, atat ideile, cat si realizarile.
|
Re: un altfel de..."mobilier"
cum a zis si santos ...
masuta e geniala :D |
Re: un altfel de..."mobilier"
diseara mai vin cu o canapea si...cu o roabå tunata! (jante, spoiler, eleron) ;)
...acuma mi-am adus aminte d ele si sper sa l gasesc prin calc. |
Re: un altfel de..."mobilier"
si zici ca sunt multi mult mai buni decat tine ,unde sunt ?pe mine ma impresionezi nene ,pana unde vrei sa ajungi ?:P spor la treaba
|
Re: un altfel de..."mobilier"
roaba tunata?=)))))))
|
Re: un altfel de..."mobilier"
2 Attachment(s)
# GABBY, nu-s " facute" d mine, sunt reale, oricum ms pt apreciere :yes:
# obrazNICK, da, suna amuzant, roabå tunatå :-) ...iat-o! |
Re: un altfel de..."mobilier"
marfa chestiile astea:D
|
Re: un altfel de..."mobilier"
ffff misto
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Prea tare roaba aia =))
|
Re: un altfel de..."mobilier"
roaba aia e geniala...altfel faci treaba in constructii cu ea , oare a trecut si prin tunelul de aer?:)
|
Re: un altfel de..."mobilier"
super ar fi sa il duca mintea pe unu de la noi sa faca un astfel de club.. astfel de masute canapele si multe alte chestii... ar fi ceva unic si n-ar duce lipsa de clienti dupa parerea mea
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Quote:
|
Re: un altfel de..."mobilier"
5 Attachment(s)
mai vin cu cateva canapele...
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Quote:
ne bagam?:twisted: asteapta sa termin si eu ASE-ul si ne bagam in CT si in BUC :lol: :lol: acum serios? voi stiti ceva prin lume,un club de genu? eu stiam o chestie misto nu mia stiu pe unde cu podea sticla si cu labirint sobolani serpi paianjeni gandaci ..era facut sa para cat mai murdar dar era curat in acelasi timp ...si avea omu o gramada de clienti din toate partile lumii |
Re: un altfel de..."mobilier"
o masa d`aia mi-as lua .. sa dea draci-n ea .. k arata incredibil :D
|
Re: un altfel de..."mobilier"
mi-as face un fotoliu desta pt mine acas!! si nu e timp pierdut!!
|
Re: un altfel de..."mobilier"
se risca cineva sa faca ceva de genu dintr`o dacie ? promit ca dacia o donez eu .. :) sau mai am un opel record si un r 25 de care nu mai am mare nevoie .. daca ii cineva interesat de o lucrare de genu .. cu cea mai mare placere :)
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Quote:
|
Re: un altfel de..."mobilier"
mai era si-un pat in genu' celor d mai sus, da'...n-am poza, vazusem mai d mult p un site.
|
Re: un altfel de..."mobilier"
george pune si tu linku unde le-ai gasit si niste preturi
|
Re: un altfel de..."mobilier"
mai scumpe piesele de mobilier decat masina...:p
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Quote:
|
Re: un altfel de..."mobilier"
6 Attachment(s)
niste scaune, o masutza....
:arrow: |
Re: un altfel de..."mobilier"
marpha rau mobilieru
Stie cineva de unde pot lua un pat cum are Bogdan din "Om bogat,om sarac" ? |
| All times are GMT +2. The time now is 06:00. |
- Copyright 2026 4Tuning