Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   un altfel de..."mobilier" (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/26866-mobilier.html)

george GMN 08-11-06 19:06

un altfel de..."mobilier"
 
7 Attachment(s)
o canapea, o måsutzå...

EvLSant0S 08-11-06 19:52

Re: un altfel de..."mobilier"
 
masutza e geniala

Cosmin255 08-11-06 21:02

Re: un altfel de..."mobilier"
 
:):):) VIPER :):):)
Idee cat se poate de interesanta si de bizarea tot odata

Slim29 08-11-06 23:23

Re: un altfel de..."mobilier"
 
mua vreau si eu o canapea daia .. de unde cumpar vb cat se poate de serios

Gabi 08-11-06 23:35

Re: un altfel de..."mobilier"
 
Smechere rau, atat ideile, cat si realizarile.

Mustang 09-11-06 07:03

Re: un altfel de..."mobilier"
 
cum a zis si santos ...
masuta e geniala :D

george GMN 09-11-06 09:00

Re: un altfel de..."mobilier"
 
diseara mai vin cu o canapea si...cu o roabå tunata! (jante, spoiler, eleron) ;)
...acuma mi-am adus aminte d ele si sper sa l gasesc prin calc.

GABBY_ 09-11-06 15:10

Re: un altfel de..."mobilier"
 
si zici ca sunt multi mult mai buni decat tine ,unde sunt ?pe mine ma impresionezi nene ,pana unde vrei sa ajungi ?:P spor la treaba

Cosmin255 09-11-06 15:26

Re: un altfel de..."mobilier"
 
roaba tunata?=)))))))

george GMN 09-11-06 17:41

Re: un altfel de..."mobilier"
 
2 Attachment(s)
# GABBY, nu-s " facute" d mine, sunt reale, oricum ms pt apreciere :yes:
# obrazNICK, da, suna amuzant, roabå tunatå :-) ...iat-o!

frozzen 09-11-06 17:50

Re: un altfel de..."mobilier"
 
marfa chestiile astea:D

jenel 09-11-06 18:23

Re: un altfel de..."mobilier"
 
ffff misto

SHOGUN-A8 09-11-06 19:55

Re: un altfel de..."mobilier"
 
Prea tare roaba aia =))

Cosmin255 09-11-06 20:25

Re: un altfel de..."mobilier"
 
roaba aia e geniala...altfel faci treaba in constructii cu ea , oare a trecut si prin tunelul de aer?:)

Eugen_TL 09-11-06 20:45

Re: un altfel de..."mobilier"
 
super ar fi sa il duca mintea pe unu de la noi sa faca un astfel de club.. astfel de masute canapele si multe alte chestii... ar fi ceva unic si n-ar duce lipsa de clienti dupa parerea mea

frozzen 09-11-06 20:58

Re: un altfel de..."mobilier"
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 616599)
super ar fi sa il duca mintea pe unu de la noi sa faca un astfel de club.. astfel de masute canapele si multe alte chestii... ar fi ceva unic si n-ar duce lipsa de clienti dupa parerea mea

hehehe:)) la asta m-am gandit eu - a fost primu lucru la care m-am gandit pe bune!:D

george GMN 10-11-06 18:55

Re: un altfel de..."mobilier"
 
5 Attachment(s)
mai vin cu cateva canapele...

Eugen_TL 10-11-06 21:10

Re: un altfel de..."mobilier"
 
Quote:

Originally Posted by frozzen (Post 616626)
hehehe:)) la asta m-am gandit eu - a fost primu lucru la care m-am gandit pe bune!:D


ne bagam?:twisted: asteapta sa termin si eu ASE-ul si ne bagam in CT si in BUC :lol: :lol: acum serios? voi stiti ceva prin lume,un club de genu? eu stiam o chestie misto nu mia stiu pe unde cu podea sticla si cu labirint sobolani serpi paianjeni gandaci ..era facut sa para cat mai murdar dar era curat in acelasi timp ...si avea omu o gramada de clienti din toate partile lumii

Psycho 11-11-06 20:09

Re: un altfel de..."mobilier"
 
o masa d`aia mi-as lua .. sa dea draci-n ea .. k arata incredibil :D

frozzen 11-11-06 20:28

Re: un altfel de..."mobilier"
 
mi-as face un fotoliu desta pt mine acas!! si nu e timp pierdut!!

B.v.L 11-11-06 21:58

Re: un altfel de..."mobilier"
 
se risca cineva sa faca ceva de genu dintr`o dacie ? promit ca dacia o donez eu .. :) sau mai am un opel record si un r 25 de care nu mai am mare nevoie .. daca ii cineva interesat de o lucrare de genu .. cu cea mai mare placere :)

frozzen 11-11-06 23:01

Re: un altfel de..."mobilier"
 
Quote:

Originally Posted by B.v.L (Post 619184)
se risca cineva sa faca ceva de genu dintr`o dacie ? promit ca dacia o donez eu .. :) sau mai am un opel record si un r 25 de care nu mai am mare nevoie .. daca ii cineva interesat de o lucrare de genu .. cu cea mai mare placere :)

daca erai din craiova!! ma riscam sa iti dau o mana de ajutor sa facem ceva de genu mobilierelor astora!!:D

george GMN 12-11-06 21:26

Re: un altfel de..."mobilier"
 
mai era si-un pat in genu' celor d mai sus, da'...n-am poza, vazusem mai d mult p un site.

Slim29 22-11-06 13:23

Re: un altfel de..."mobilier"
 
george pune si tu linku unde le-ai gasit si niste preturi

mihaitzaa 24-11-06 12:43

Re: un altfel de..."mobilier"
 
mai scumpe piesele de mobilier decat masina...:p

george GMN 24-11-06 13:50

Re: un altfel de..."mobilier"
 
Quote:

Originally Posted by slim4r5 (Post 632509)
george pune si tu linku unde le-ai gasit si niste preturi

linku' e scris p unele din poze, nu mai stiu site-urile pt k aveam pozele d 1-2 ani prin calc, iar legat d pret...chiar nu stiu.

george GMN 18-12-06 22:55

Re: un altfel de..."mobilier"
 
6 Attachment(s)
niste scaune, o masutza....
:arrow:

Aaronnel^ 22-01-07 10:16

Re: un altfel de..."mobilier"
 
marpha rau mobilieru

Stie cineva de unde pot lua un pat cum are Bogdan din "Om bogat,om sarac" ?


All times are GMT +2. The time now is 06:00.

- Copyright 2026 4Tuning