![]() |
Vānd telefoane
vand nokia 2730 classic (negru) si sony ericson t250i (argintiu), amandoua codate vodafone, aspect nota 9, functionalitate nota 10, + incarcatoare! pret: nokia 100lei/neg. si s.e. 60lei/neg., transport inclus!
le vand urgent sau schimb cu piese pt lg gd510 (touch si display) !!! contact: [email protected] sau aici pe forum p.m.!!!! |
re: Vānd telefoane
uppppppp
|
re: Vānd telefoane
upppppp
|
re: Vānd telefoane
4 Attachment(s)
poze:
|
re: Vānd telefoane
upppppp negociabil
|
re: Vānd telefoane
nokia 2730c sa dat!!!
|
re: Vānd telefoane
se mai aduga la vanzare un samsung j700!
|
re: Vānd telefoane
2 Attachment(s)
Quote:
upppppppp |
re: Vānd telefoane
uppppppp
|
re: Vānd telefoane
2 Attachment(s)
mai este un samsung c3010 cumparat de 3luni, in cutie, casti incarcator baterie, codat vf, la 100lei/neg!!!! un nokia 2630-70lei/neg(baterie si incarcator), un nokia 2600-50lei/neg(baterie incarcator), un nokia 1616-60lei/neg decodat(baterie incarcator) stare fff buna aproape toate telefoanele!!!urgent!!!
|
Re: Vānd telefoane
7 Attachment(s)
nokia 1616 s-a dat, ramane samsung c3010 j700, nokia 2630 2600....poze:
|
Re: Vānd telefoane
uppppppp
|
Re: Vānd telefoane
upppppp
|
Re: Vānd telefoane
upppppppp
|
Re: Vānd telefoane
uppppp preturi negociabile!!!!
|
Re: Vānd telefoane
uppppp
|
Re: Vānd telefoane
uppppp
|
Re: Vānd telefoane
j700 s-a dat, raman celelalte!!!
|
Re: Vānd telefoane
s-a dat j700, c3010, 2630!!!
|
Re: Vānd telefoane
uppppppp
|
Re: Vānd telefoane
mai este lg gt505 nokia 2220 trebe schimbata carcasa fata, si t250i!!! 2600 sa dat!
|
Re: Vānd telefoane
s-au dat telefoanele de mai sus, mai este de vanzare un singur telefon, un samsung j700 codat vf, incarcator si baterie original!70lei/neg!
|
Re: Vānd telefoane
uppppp mai am samsung j700i tipla, baterie si incarcator!!!
|
Re: Vānd telefoane
este la vanzare un lg gd510 pop, albastru deschis, stare f buna, estetic nota 9, functional nota 10, decodat, incarcator si casti!!!pret 160lei!
|
Re: Vānd telefoane
s-a dat lg gd510!
|
Re: Vānd telefoane
mai avem un samsung s5230 star!!decodat, negru, estetic nota 9, incarcator si baterie originale, functional nota 10!ieftin: 150lei.neg.
|
Re: Vānd telefoane
3 Attachment(s)
poze:
|
Re: Vānd telefoane
se vinde: nokia 6234, 1616 orange, x3-02, detalii aici pe forum!
|
Re: Vānd telefoane
Quote:
Pret nokia x3-02 , in ce stare este , ce accesorii mai ai la el , daca e codat , ce culoare , etc .. PS: daca se poate un ultim pret pe PM ...Ma intereseaza ..Stima |
| All times are GMT +2. The time now is 12:11. |
- Copyright 2026 4Tuning