Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vānd telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/268426-vand-telefoane.html)

sandor406 11-07-11 15:41

Vānd telefoane
 
vand nokia 2730 classic (negru) si sony ericson t250i (argintiu), amandoua codate vodafone, aspect nota 9, functionalitate nota 10, + incarcatoare! pret: nokia 100lei/neg. si s.e. 60lei/neg., transport inclus!
le vand urgent sau schimb cu piese pt lg gd510 (touch si display) !!!
contact: [email protected] sau aici pe forum p.m.!!!!

sandor406 13-07-11 16:46

re: Vānd telefoane
 
uppppppp

sandor406 15-07-11 08:18

re: Vānd telefoane
 
upppppp

sandor406 17-07-11 10:22

re: Vānd telefoane
 
4 Attachment(s)
poze:

sandor406 19-07-11 07:52

re: Vānd telefoane
 
upppppp negociabil

sandor406 19-07-11 20:18

re: Vānd telefoane
 
nokia 2730c sa dat!!!

sandor406 21-07-11 07:12

re: Vānd telefoane
 
se mai aduga la vanzare un samsung j700!

sandor406 23-07-11 09:09

re: Vānd telefoane
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sandor406 (Post 4477947)
se mai aduga la vanzare un samsung j700!

codat vf cred ca, eu numai vf am folosit in telefon, in rest functioneaza foarte bine, aspect nota 8-9, baterie si incarcator original! pret: 90lei/neg!transport inclus!;)

upppppppp

sandor406 25-07-11 08:23

re: Vānd telefoane
 
uppppppp

sandor406 27-07-11 21:07

re: Vānd telefoane
 
2 Attachment(s)
mai este un samsung c3010 cumparat de 3luni, in cutie, casti incarcator baterie, codat vf, la 100lei/neg!!!! un nokia 2630-70lei/neg(baterie si incarcator), un nokia 2600-50lei/neg(baterie incarcator), un nokia 1616-60lei/neg decodat(baterie incarcator) stare fff buna aproape toate telefoanele!!!urgent!!!

sandor406 28-07-11 19:21

Re: Vānd telefoane
 
7 Attachment(s)
nokia 1616 s-a dat, ramane samsung c3010 j700, nokia 2630 2600....poze:

sandor406 30-07-11 09:29

Re: Vānd telefoane
 
uppppppp

sandor406 01-08-11 18:44

Re: Vānd telefoane
 
upppppp

sandor406 03-08-11 06:30

Re: Vānd telefoane
 
upppppppp

sandor406 05-08-11 07:18

Re: Vānd telefoane
 
uppppp preturi negociabile!!!!

sandor406 07-08-11 08:55

Re: Vānd telefoane
 
uppppp

sandor406 09-08-11 19:11

Re: Vānd telefoane
 
uppppp

sandor406 10-08-11 19:11

Re: Vānd telefoane
 
j700 s-a dat, raman celelalte!!!

sandor406 12-08-11 08:33

Re: Vānd telefoane
 
s-a dat j700, c3010, 2630!!!

sandor406 14-08-11 08:39

Re: Vānd telefoane
 
uppppppp

sandor406 16-08-11 06:39

Re: Vānd telefoane
 
mai este lg gt505 nokia 2220 trebe schimbata carcasa fata, si t250i!!! 2600 sa dat!

sandor406 14-09-11 21:20

Re: Vānd telefoane
 
s-au dat telefoanele de mai sus, mai este de vanzare un singur telefon, un samsung j700 codat vf, incarcator si baterie original!70lei/neg!

sandor406 19-09-11 19:45

Re: Vānd telefoane
 
uppppp mai am samsung j700i tipla, baterie si incarcator!!!

sandor406 09-11-11 18:12

Re: Vānd telefoane
 
este la vanzare un lg gd510 pop, albastru deschis, stare f buna, estetic nota 9, functional nota 10, decodat, incarcator si casti!!!pret 160lei!

sandor406 24-11-11 07:34

Re: Vānd telefoane
 
s-a dat lg gd510!

sandor406 24-12-11 09:34

Re: Vānd telefoane
 
mai avem un samsung s5230 star!!decodat, negru, estetic nota 9, incarcator si baterie originale, functional nota 10!ieftin: 150lei.neg.

sandor406 25-12-11 17:25

Re: Vānd telefoane
 
3 Attachment(s)
poze:

sandor406 25-02-12 18:56

Re: Vānd telefoane
 
se vinde: nokia 6234, 1616 orange, x3-02, detalii aici pe forum!

Dany_1987 26-02-12 16:28

Re: Vānd telefoane
 
Quote:

Originally Posted by sandor406 (Post 4900625)
se vinde: nokia 6234, 1616 orange, x3-02, detalii aici pe forum!


Pret nokia x3-02 , in ce stare este , ce accesorii mai ai la el , daca e codat , ce culoare , etc .. PS: daca se poate un ultim pret pe PM ...Ma intereseaza ..Stima


All times are GMT +2. The time now is 12:11.

- Copyright 2026 4Tuning