![]() |
Opel Kadett VS Fiat Punto HGT
cine credeti ca a castigat?
raspunsul il aflati in curand |
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
la ce are pe motor nui amu.. inclin spre kadett... dar... lasa polu.. afiseaza rezultatele...sau eventual.. filmarile.. :)
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
ati putea sa si argumentati voturile, sau macar ceva, sa si discutam putin ca moare forumu asta. votati si fugiti? spuneti ceva. ;) e un subiect pe care se pot discuta multe.............daca ai cu cine :nospam:
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
nu fac reclama gratuita.. :).. poti sa stergi postu.. respect.. lucrul numai la masina .. aia.. pacat de estetica :))
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
din cate am auzit ca are NUIU acuma pe masina zic nui;)
ma interesez eu:))) |
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
io ma abtzin...:))
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
votat pe Andrei, stie el de ce :D
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
deci, din cate sjtiu io s'o mai dat ei doi si o castigat punto, acuma ca ai facut poll'u asta tin sa inclin ca sjtii ceva mai nou, deci posibil nuiu da io tot punto am votat :D
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
da ma da sa nu uitam ca discutam de un punto HGT care are din dotare standard motor de 1747 cmc DOHC, 4 cilindrii in linie si o compresie de 10.3:1, 4 valve pe cilindru, 130 de cai pe 1040 de kg. 0-100 km/h - 8.5 secunde. de kadett nici sa nu mai vorbim...vorba lu smoke..."si aiai masina?"
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
propun sa stergem topicu :lol:
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
nu stergem nimik cand aveti dovada sau cand se dau vreau sa vad!! eu akum imi sustin parerea nui;)ii masina:P
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
ieri a fost RE-MATCH, doresc sa va reamintesc ca acum cateva saptamani cand a mai avut loc cursa similara, a castigat punto cu 3 masini inainte.
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
si acum ori egal ori nuiu in fata cu putin;)
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
din ce am vazut in ultima vreme , NUI
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
din moment ce so facut topic legat de asta=> o cashtigat nuiu, daca, cashtiga punto nu era un lucru ieshit din comun shi nu se facea topic :D:D:D
Dar totush....cu ce hgt so dat?? :D:D:D poate ne zici si ce o pus pe la motor:D:D stage 1, stage 2, stage 3 provizoriu io nu mai zic nimic |
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
ceva provizoriu=))))
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
am auzit io de ceva provizoriu la motor ;) oricum fain, la mai mare
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
io inca ma abtzin.......(razvi...sa nu te enervezi prea tare :)))
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
pai era cazu ;) bv lui
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
respect pentru ambii sau ambele masini...dar...cum sa zic...e cava asa spectaculos in chestia asta ca tre sa aiba topic special??? Piry boy..de ce nu faci un Topic general ptr rezultate de la liniutze?? ca mai sunt si alte "duele" ca se le zic asa....parerea mea
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
Quote:
|
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
ma.....gata :D o castigat OPEL KADETT
statisticile voturilor vad ca spun 11 - 11 (50%-50%) |
Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
pai vezi ca eu nu vb prostii;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:56. |
- Copyright 2026 4Tuning