Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Opel Kadett VS Fiat Punto HGT (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/26812-opel-kadett-vs-fiat-punto-hgt.html)

Piry 07-11-06 23:34

Opel Kadett VS Fiat Punto HGT
 
cine credeti ca a castigat?

raspunsul il aflati in curand

smoke 08-11-06 00:52

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
la ce are pe motor nui amu.. inclin spre kadett... dar... lasa polu.. afiseaza rezultatele...sau eventual.. filmarile.. :)

Piry 08-11-06 00:52

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
ati putea sa si argumentati voturile, sau macar ceva, sa si discutam putin ca moare forumu asta. votati si fugiti? spuneti ceva. ;) e un subiect pe care se pot discuta multe.............daca ai cu cine :nospam:

smoke 08-11-06 00:54

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
nu fac reclama gratuita.. :).. poti sa stergi postu.. respect.. lucrul numai la masina .. aia.. pacat de estetica :))

DaNuTzU' 08-11-06 06:41

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
din cate am auzit ca are NUIU acuma pe masina zic nui;)
ma interesez eu:)))

Motor 08-11-06 07:40

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
io ma abtzin...:))

tekno 08-11-06 08:37

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
votat pe Andrei, stie el de ce :D

ZanDer 08-11-06 09:05

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
deci, din cate sjtiu io s'o mai dat ei doi si o castigat punto, acuma ca ai facut poll'u asta tin sa inclin ca sjtii ceva mai nou, deci posibil nuiu da io tot punto am votat :D

Piry 08-11-06 10:49

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
da ma da sa nu uitam ca discutam de un punto HGT care are din dotare standard motor de 1747 cmc DOHC, 4 cilindrii in linie si o compresie de 10.3:1, 4 valve pe cilindru, 130 de cai pe 1040 de kg. 0-100 km/h - 8.5 secunde. de kadett nici sa nu mai vorbim...vorba lu smoke..."si aiai masina?"

tekno 08-11-06 12:11

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
propun sa stergem topicu :lol:

DaNuTzU' 08-11-06 13:24

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
nu stergem nimik cand aveti dovada sau cand se dau vreau sa vad!! eu akum imi sustin parerea nui;)ii masina:P

Piry 08-11-06 16:45

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
ieri a fost RE-MATCH, doresc sa va reamintesc ca acum cateva saptamani cand a mai avut loc cursa similara, a castigat punto cu 3 masini inainte.

DaNuTzU' 08-11-06 16:57

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
si acum ori egal ori nuiu in fata cu putin;)

CJ-01-WOB 08-11-06 17:44

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
din ce am vazut in ultima vreme , NUI

fiat500 08-11-06 18:22

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
din moment ce so facut topic legat de asta=> o cashtigat nuiu, daca, cashtiga punto nu era un lucru ieshit din comun shi nu se facea topic :D:D:D
Dar totush....cu ce hgt so dat??
:D:D:D poate ne zici si ce o pus pe la motor:D:D stage 1, stage 2, stage 3 provizoriu

io nu mai zic nimic

DaNuTzU' 08-11-06 19:25

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
ceva provizoriu=))))

fiat500 08-11-06 19:35

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
am auzit io de ceva provizoriu la motor ;) oricum fain, la mai mare

Motor 08-11-06 19:40

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
io inca ma abtzin.......(razvi...sa nu te enervezi prea tare :)))

DaNuTzU' 08-11-06 19:40

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
pai era cazu ;) bv lui

aokimare 10-11-06 02:23

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
respect pentru ambii sau ambele masini...dar...cum sa zic...e cava asa spectaculos in chestia asta ca tre sa aiba topic special??? Piry boy..de ce nu faci un Topic general ptr rezultate de la liniutze?? ca mai sunt si alte "duele" ca se le zic asa....parerea mea

smoke 10-11-06 09:52

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
Quote:

Originally Posted by aokimare (Post 616926)
respect pentru ambii sau ambele masini...dar...cum sa zic...e cava asa spectaculos in chestia asta ca tre sa aiba topic special??? Piry boy..de ce nu faci un Topic general ptr rezultate de la liniutze?? ca mai sunt si alte "duele" ca se le zic asa....parerea mea

:)))))))))))))))))

Piry 10-11-06 11:13

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
ma.....gata :D o castigat OPEL KADETT

statisticile voturilor vad ca spun 11 - 11 (50%-50%)

DaNuTzU' 10-11-06 12:55

Re: Opel Kadett (NUI) VS Fiat Punto HGT
 
pai vezi ca eu nu vb prostii;)


All times are GMT +2. The time now is 12:56.

- Copyright 2026 4Tuning