![]() |
[CUMPAR] BMW e36!
Sunt interesat sa cumpar un e36! Nu conteaza anul!Ca dotari prioritar este AC! Daca nu are AC macar trapa! Intmatriculata in ROMANIA. Ca motorizare prefer 320i berlina/coupe[de preferat coupe] 318 is berlina sau coupe 316 DOAR COUPE! EXCLUS COMPACT!!! Ofer 2000 de euro +/- cateva sute in functie de oferte! Sunt din bucuresti si daca doriti raspuns mai rapid va pot lasa si numar de telefon si mail: 0761576602 [email protected] |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
ce zici de masina mea ? https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...-e36-316i.html
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Quote:
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Quote:
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
HOPA SUS!
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-10280295.html
il las la 1800,dar sa facem repede tranzactia,ma grabesc Am vorbit si ieri la tel |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Quote:
Oricum foarte oke oferta pe care mi-ai facut-o. |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Ok...mersi ,si tie spor la cumparaturi :)
Dar totusi daca te mai gandesti si vrei iti las nr de tel sa-l ai Si ca sa-mi fac si reclama:motorul cu 6 cilindrii de la bmw e mai fiabil decat cel cu 4... 0785566816 |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
inca astept oferte..
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Up......
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
318 IS careva?:))
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Hai ma iti dau eu 320i-ul si gata :D
1750 euro 7500 RON :)) |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
up.....
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
ia vezi poate te intreseaza . . . https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...nscris-ro.html salut si bafta la cautare !!
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Quote:
Bafta la vanzare! |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
o.k bafta la cautari !!
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Quote:
l V]nd BMW 318 is dou[ u;i, `nmatriculat, necesit[ repara\ii, 1100 euro. ( 0749.156.996 ma gandeam ca te intereseaza,il gasisem in ziarul de azi,dar e la satu mare.bafta |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
sal am un e36 1,8 is coupe ac dublu,suspensii reglabile,tobe cap coada remus,jante cu buza,,centrala etc singura pb e ca nu este inmatriculat(are nr rosii) pret 1650 neg
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
salut am un 320 hidramat 4 geamuri electrice, trapa electrica, dublu climatronic manual (merge), jante m3 pe 17 suspensie sport inm bg acte valabile pana pe 11.05.2012 uite si linku ca sa o vezi:
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-10304716.html |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Salut te mai intereseaza e36 coupe 318is?
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Quote:
Momentan caut un Passat break dar cine stie.. Arata-mi ce ai tu de vanzare ca un e36 tot imi iau pana la urma. Iar pentru restu` cand ofertati ceva postati si poze, eventual anuntul de pe net, etc. |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
Up.........
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
UP.....
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9447745.html asta te intereseaza?
|
Re: [CUMPAR] BMW e36!
mai pui cateva sute peste aia 2000 si iti dau e36 320 24v vanos din 95,climatronic,impecabil....detalii aici
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-10330705.html |
Re: [CUMPAR] BMW e36!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:03. |
- Copyright 2026 4Tuning