Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/26531-potrivita-masina-strazile-romania.html)

nk_12321 03-11-06 17:14

1 Attachment(s)
Am si eu o dilema, care e cea mai potrivita masina pentru drumurile din Romania:?:

O fi un Monster Track:?:

oare o fi ->:lol:

Bmw_Rulllzzz 04-11-06 18:33

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
in mod sigur ;)

alvi 18-11-06 20:38

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
nu cred aia ramane blocata in bulevarduri aia e praf ce sa ma vb 4x4 niciuna nu se descurca

nk_12321 18-11-06 21:26

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by alvi (Post 628047)
nu cred aia ramane blocata in bulevarduri aia e praf ce sa ma vb 4x4 niciuna nu se descurca

pai daca nu e aia propune u una8)

tratament 20-11-06 22:25

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
land cruiser...cred

Bryan 20-11-06 22:29

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
bicicleta ! :D

nk_12321 21-11-06 19:00

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Bryan (Post 630616)
bicicleta ! :D

:lol: trotineta :lol:

Nicknamed_13 24-11-06 04:08

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Vehiculul ala Jeep folosit de NASA pt proiectele/visele de explorare pe Marte.

nk_12321 24-11-06 12:57

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Nicknamed_13 (Post 634686)
Vehiculul ala Jeep folosit de NASA pt proiectele/visele de explorare pe Marte.

de ce nu m'am gandit yo la asta????

dan_m3 24-11-06 14:39

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
ceva de genul asta:

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1161418392

:rolleyes2

NightClubRacer 25-11-06 23:11

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
un 4x4 cred ca s-ar descurca de minune, doar blocajele l-ar impiedica. :)

alvi 27-11-06 20:40

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Piciorul sau Nemiscarea ori avionu,helicopteru ca tanku ramane acolo blocat intr-o groapa!

nk_12321 29-11-06 20:37

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
da..... zburatozrele ar fi bune da unde aterizam???????:ashamed: :headache:

dan_m3 29-11-06 22:05

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
1 Attachment(s)
una de iarna, una de vara

Attachment 182271

:rolleyes2

B.v.L 30-11-06 02:09

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
va zic eu .. ca si mersu pe jos nu ii nici una :)

B.v.L 30-11-06 02:10

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
vara te plimbi , iarna stai in casa ;)

nk_12321 30-11-06 11:37

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by B.v.L (Post 642373)
vara te plimbi , iarna stai in casa ;)

Ma si iarna'i fain sa te plimbi daca in casa'i bine si te incalzeshti repejor

nk_12321 04-12-06 19:31

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 642146)
una de iarna, una de vara

Attachment 182271

:rolleyes2

DA primavara/toamna:?: :?: :?:

GP O 1310 05-12-06 14:12

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
primavara si toamna se mege pe jos sa aduni bani de benzina pt. iarna/vara...

nk_12321 06-12-06 18:32

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by GP O 1310 (Post 648881)
primavara si toamna se mege pe jos sa aduni bani de benzina pt. iarna/vara...

;) ;) :-) :-) asa e:!: :!: :arrow: :arrow:

Bogdan_ozzy 08-12-06 15:08

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
eu zic ca o caruta trasa de un magar este destul de buna pentru Romania!!!By3

Alexitul 09-12-06 18:36

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
una potrivita ar fi loganul :D fara kit tuning si niste jenti de 21" :))

nk_12321 09-12-06 21:19

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Alexitul (Post 654345)
una potrivita ar fi loganul :D fara kit tuning si niste jenti de 21" :))

de ce logan frate?????

dan_m3 09-12-06 21:32

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
dar un logan fara kit si fara genti este o carutza cu un magar !

:rolleyes2

panaitescud 18-12-06 11:10

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
dupa mine cea mai buna ....e cea pe care o ai :!::!::!:

nk_12321 18-12-06 16:01

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by panaitescud (Post 665488)
dupa mine cea mai buna ....e cea pe care o ai :!::!::!:

pai u ce mashina ai:?: :?: :?: ca sa shtim care e cae mai buna:!: :!: :!:

GP O 1310 18-12-06 18:54

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
1 Attachment(s)
eu cred ca asta ar fi buna

Bmw_Rulllzzz 19-12-06 18:40

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
seamana cu masina lu' flinstone (sau cum s-o scrie :lol: )

Flamer 20-01-07 22:07

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
De ce va bateti joc! Pun pariu ca in zece ani poti sa mergi si cu Ferrari fara s-o zgarii la fiecare groapa ca nu vor mai fii gropi.

Bogdan_ozzy 20-01-07 23:44

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Flamer (Post 707382)
De ce va bateti joc! Pun pariu ca in zece ani poti sa mergi si cu Ferrari fara s-o zgarii la fiecare groapa ca nu vor mai fii gropi.

TU CHEAR CREZI CA O SA FACI ASTA IN ROMANIA.. POATE COPII MEI VOR PRINDE ASTA PESTE VREO 30-40 DE ANI .... PANA ATUNCI .. O CARUTA E CEA MAI BUNA PT STRAZIILE DIN RO ;) :lol:

nk_12321 21-01-07 08:52

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Eu cred ca totzi visam sa ne plimbam pe strazi asfaltate curate frumoase marcat ..... da nimeni nu shtie cand va fia asta:(

dan_m3 21-01-07 14:12

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Flamer (Post 707382)
De ce va bateti joc! Pun pariu ca in zece ani poti sa mergi si cu Ferrari fara s-o zgarii la fiecare groapa ca nu vor mai fii gropi.

cind o sa dispara ultimul tigan, o sa dispara si ultima groapa,...
iar asta nu se va intimpla din pacate NICIODATA !!!

:rolleyes2

yknot 23-01-07 13:45

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 708109)
cind o sa dispara ultimul tigan, o sa dispara si ultima groapa,...
iar asta nu se va intimpla din pacate NICIODATA !!!

:rolleyes2

asta cam asa este, si titulatura de tzigan nu o da culoarea pielii....

nk_12321 23-01-07 14:01

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Daca trebue sa ashteptam sa dispara tziganii de la noi din tzara......... atunci e nasol :(

Pastiluta 24-01-07 16:18

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
LOL Nk e buna rua masina aiai ptr Romania da la cum se fak la noi strazile nici macar aiia nu o sa reziste mai mult de 2 ani:lol: :lol: :lol: :lol: :D

nk_12321 24-01-07 16:52

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Pastiluta (Post 713247)
LOL Nk e buna rua masina aiai ptr Romania da la cum se fak la noi strazile nici macar aiia nu o sa reziste mai mult de 2 ani:lol: :lol: :lol: :lol: :D

Da shtiu :cry: :cry: da nu am ce sa fac:lol: :lol: ;)

Pastiluta 24-01-07 16:55

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Haha Oricum man akuma e bin k putem iesi din tara cu buletinu k dak e curse ne deplasam in Bulgaria k facem 3 , 4 ore si facem akolo si dupa ne intoarcem akasa :lol:

nk_12321 24-01-07 17:36

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Pastiluta (Post 713322)
Haha Oricum man akuma e bin k putem iesi din tara cu buletinu k dak e curse ne deplasam in Bulgaria k facem 3 , 4 ore si facem akolo si dupa ne intoarcem akasa :lol:

Pai si ce acolo vrei sa zici ca is mai bune drumurile ca la noi :?::?::?:

d3spinul 24-01-07 23:13

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
2 Attachment(s)
are un prieten de al meu, Nissan Navara, cel din poza, shi e super multzumit d ea.. la gropile din buc... adevarul k e cam maricica, da te obishnuieshti cu ea :)

Pastiluta 25-01-07 13:58

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
NK man acuma sa o zicem pe aia dreapta uite sunt o mie de cazuri cand oamenii conduc din alte tari pana la noi si nu e nici o groapa pe sosele si autostrazi da knd intri la noi in Romania faci slalom de zici k esti la concurs. Si pe aia dreapta nu ai vazut la noi o strada noua tine 1 an maxim dupa care arata la televizor cum apar gropi si de juma de metru in ele. ASTEA SUNT STRAZI :?: :?: :?: :?:


All times are GMT +2. The time now is 07:41.

- Copyright 2026 4Tuning