Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   dezamagit.....:(( (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/26503-dezamagit.html)

CRYZA_CSL 03-11-06 11:17

dezamagit.....:((
 
Cu ceva timp in urma am intrebat shi yo daca poate cineva sa-mi transforme fatza unui e 36 coupe in e 46....nimeni nu m-a ajutat......aska iata-ma in spania sa caut help....am gasit nistebaietzashi....sa-au apucat de treaba.......ca costa o carutza de bani....in curand o sa atasez niste poze......



P.S. pacat ca la noi nimeni nu face asha ceva

mihai88 03-11-06 15:31

Re: dezamagit.....:((
 
dc nu ai mers in polonia,acolo mana de lucru e mult mai ieftina,piesele necesare le luat de pe ebay si cei din polonia(care sunt destui) isi faceau meseria....oricum bafta si in spania,cam pe cand e gata?!

CRYZA_CSL 08-11-06 13:34

Re: dezamagit.....:((
 
la inceputul lui decembrie ...sper...

quze 15-11-06 01:15

Re: dezamagit.....:((
 
nu te supara pe mine dar ce vrei tu are un nume kitch tuning !

mertan 15-11-06 09:20

Re: dezamagit.....:((
 
sa stii ca nu e kich... e ceva super frumos... dar sa aibe botul total de e46... nu elemente din e36 combinate cu e46...

quze 15-11-06 19:14

Re: dezamagit.....:((
 
mertan tu ti-ai pune bot de pisica la ursulet ?! imagineaza-ti doar ....

dj16xxs 15-11-06 19:16

Re: dezamagit.....:((
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by quze (Post 624023)
mertan tu ti-ai pune bot de pisica la ursulet ?! imagineaza-ti doar ....

n-ar da deloc bine dar fiecare isi face masina dupa gusturile lui!!!...mie unu mi se pare kitch!

ps:eu am vrut sa-mi fac la a mea spate de pisica....adica tot panoul spate sa-l inlocuiesc sa pun de e36 si nu mi-a placut....

dovada

mertan 16-11-06 00:34

Re: dezamagit.....:((
 
am vazut o poza... adica mai multe... e36 cu fata de e46.. vreau sa zic ca e mortala... vb f serios. nu as pune fata de pisika... pt ca e altceva... pisika se aseamana cu e46... e alta mancare de peste... am sa caut poze... sa vedeti.

road_runner 16-11-06 15:06

Re: dezamagit.....:((
 
tare curios sunt sa vad pozele...

BmwRacer_ 16-11-06 17:06

Re: dezamagit.....:((
 
2 Attachment(s)
un E36 cu fata de E46.....

BmwRacer_ 21-11-06 15:30

Re: dezamagit.....:((
 
ce se mai aude cu proiectu? ca si p mine ma intereseaza acelasi lucru la e36 meu

CRYZA_CSL 28-11-06 12:32

Re: dezamagit.....:((
 
Proiectul deocamdat e gata in proportzie de 60-70%....ce-i de la atelerulunde am dus mashina sunt foarte ocupatzi...asha ca tre sa mai astept...promit ca saptamana asta vin cu poze.....

EvlSantoS 28-11-06 12:38

Re: dezamagit.....:((
 
mie unu imi place bmw`ul din cele 2 poze... chiar imi place cum arata..
nu mi se pare kitsch

ionut17 29-11-06 19:34

Re: dezamagit.....:((
 
2 Attachment(s)
foarte buna ideea.o sa iasa ceva frumos la urma. bafta

dj16xxs 30-11-06 20:18

Re: dezamagit.....:((
 
e36 cabrio cu botul de e46 cabrio arata bine...dar parca ceva nu e de acolo....dar arata bine!

road_runner 01-12-06 10:45

Re: dezamagit.....:((
 
4 Attachment(s)
de asta ce ziceti?

dj16xxs 01-12-06 15:05

Re: dezamagit.....:((
 
indeclasificabil....c-klasse325(sa zicem).....naspa....booooooooooooooooooo

alex_g 01-12-06 18:30

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 644474)
indeclasificabil....c-klasse325(sa zicem).....naspa....booooooooooooooooooo

E nou cuvantul asta indeclasificabil?

Ce o fii fost in mintea aluia de a stricat frumusete de masina:rolleyes2

dj16xxs 01-12-06 20:21

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by alex_g (Post 644761)
E nou cuvantul asta indeclasificabil?

nu....tu daca esti plecat pe afara si nu stai acasa te iei aiurea in tramvai de LUME...citeste COX.... stii ce e cox nu???

alex_g 01-12-06 21:30

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 644870)
nu....tu daca esti plecat pe afara si nu stai acasa te iei aiurea in tramvai de LUME...citeste COX.... stii ce e cox nu???

Nu ,nu stiu dar ma inveti tu atotstiutorule,imparatul imparatilor.N-am gasit in dex acest cuvant si ma gandeam ca ti-a scapat vreo greseala.Nu ma asteptam sa sari asa de cur in sus.Hai pa.

dj16xxs 02-12-06 18:55

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by alex_g (Post 644932)
Nu ,nu stiu dar ma inveti tu atotstiutorule,imparatul imparatilor.N-am gasit in dex acest cuvant si ma gandeam ca ti-a scapat vreo greseala.Nu ma asteptam sa sari asa de cur in sus.Hai pa.

bah....te bagi ca musca in lapte DIN NOU....si daca mai vorbesti asa am sa-ti sparg muiia cand mai vii in craiova....ai inteles???...ciocu mic si joc de glezne,ca esti mai mic ca mine si nu prea stii sa respecti....

rog moderatorii sa stearga toate aberatiile de aici.multumesc!

alex_g 02-12-06 20:49

Re: dezamagit.....:((
 
Abia astept,zeule.


ps:ia si un scaunel cu tine sa-mi spargi muia luptatorule

road_runner 02-12-06 20:51

Re: dezamagit.....:((
 
distrugeti topicul degeaba

alex_g 02-12-06 20:53

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 645116)
distrugeti topicul degeaba

imi pare rau pentru topic dar nu e vina mea,sa stearga cineva aberatiile de aici.

dj16xxs 02-12-06 21:03

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by alex_g (Post 645112)
Abia astept,zeule.
ps:ia si un scaunel cu tine sa-mi spargi muia luptatorule

ai sa regreti....iti promit!!!

alex_g 03-12-06 01:18

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 645132)
ai sa regreti....iti promit!!!

Indubitabil!

quze 03-12-06 02:10

Re: dezamagit.....:((
 
daca nici ala cu spate de C nu e kitch eu ma retrag de pe forum !

alex_g 03-12-06 07:51

Re: dezamagit.....:((
 
Sunt legale schimbarile astea?

mihaitzaa 06-12-06 12:06

Re: dezamagit.....:((
 
1 Attachment(s)
Yo unul zic k daca ai e36 lasa'l e36...are un look mai agresiv zic yo..acum depinde de gusturile fiecaruia...daca va ajuta cu ceva...uitati'va aici

mihaitzaa 06-12-06 12:08

Re: dezamagit.....:((
 
alex_g...las'o mai moale...pe net si la telefon toti sunteti mari smecheri

Madalin Zolti 07-12-06 15:32

Re: dezamagit.....:((
 
Quote:

Originally Posted by mertan (Post 623242)
sa stii ca nu e kich... e ceva super frumos... dar sa aibe botul total de e46... nu elemente din e36 combinate cu e46...

foarte tare ideea. O sa iasa ceva super tare


All times are GMT +2. The time now is 16:33.

- Copyright 2026 4Tuning