![]() |
dezamagit.....:((
Cu ceva timp in urma am intrebat shi yo daca poate cineva sa-mi transforme fatza unui e 36 coupe in e 46....nimeni nu m-a ajutat......aska iata-ma in spania sa caut help....am gasit nistebaietzashi....sa-au apucat de treaba.......ca costa o carutza de bani....in curand o sa atasez niste poze......
P.S. pacat ca la noi nimeni nu face asha ceva |
Re: dezamagit.....:((
dc nu ai mers in polonia,acolo mana de lucru e mult mai ieftina,piesele necesare le luat de pe ebay si cei din polonia(care sunt destui) isi faceau meseria....oricum bafta si in spania,cam pe cand e gata?!
|
Re: dezamagit.....:((
la inceputul lui decembrie ...sper...
|
Re: dezamagit.....:((
nu te supara pe mine dar ce vrei tu are un nume kitch tuning !
|
Re: dezamagit.....:((
sa stii ca nu e kich... e ceva super frumos... dar sa aibe botul total de e46... nu elemente din e36 combinate cu e46...
|
Re: dezamagit.....:((
mertan tu ti-ai pune bot de pisica la ursulet ?! imagineaza-ti doar ....
|
Re: dezamagit.....:((
1 Attachment(s)
Quote:
ps:eu am vrut sa-mi fac la a mea spate de pisica....adica tot panoul spate sa-l inlocuiesc sa pun de e36 si nu mi-a placut.... dovada |
Re: dezamagit.....:((
am vazut o poza... adica mai multe... e36 cu fata de e46.. vreau sa zic ca e mortala... vb f serios. nu as pune fata de pisika... pt ca e altceva... pisika se aseamana cu e46... e alta mancare de peste... am sa caut poze... sa vedeti.
|
Re: dezamagit.....:((
tare curios sunt sa vad pozele...
|
Re: dezamagit.....:((
2 Attachment(s)
un E36 cu fata de E46.....
|
Re: dezamagit.....:((
ce se mai aude cu proiectu? ca si p mine ma intereseaza acelasi lucru la e36 meu
|
Re: dezamagit.....:((
Proiectul deocamdat e gata in proportzie de 60-70%....ce-i de la atelerulunde am dus mashina sunt foarte ocupatzi...asha ca tre sa mai astept...promit ca saptamana asta vin cu poze.....
|
Re: dezamagit.....:((
mie unu imi place bmw`ul din cele 2 poze... chiar imi place cum arata..
nu mi se pare kitsch |
Re: dezamagit.....:((
2 Attachment(s)
foarte buna ideea.o sa iasa ceva frumos la urma. bafta
|
Re: dezamagit.....:((
e36 cabrio cu botul de e46 cabrio arata bine...dar parca ceva nu e de acolo....dar arata bine!
|
Re: dezamagit.....:((
4 Attachment(s)
de asta ce ziceti?
|
Re: dezamagit.....:((
indeclasificabil....c-klasse325(sa zicem).....naspa....booooooooooooooooooo
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
Ce o fii fost in mintea aluia de a stricat frumusete de masina:rolleyes2 |
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
rog moderatorii sa stearga toate aberatiile de aici.multumesc! |
Re: dezamagit.....:((
Abia astept,zeule.
ps:ia si un scaunel cu tine sa-mi spargi muia luptatorule |
Re: dezamagit.....:((
distrugeti topicul degeaba
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
Re: dezamagit.....:((
daca nici ala cu spate de C nu e kitch eu ma retrag de pe forum !
|
Re: dezamagit.....:((
Sunt legale schimbarile astea?
|
Re: dezamagit.....:((
1 Attachment(s)
Yo unul zic k daca ai e36 lasa'l e36...are un look mai agresiv zic yo..acum depinde de gusturile fiecaruia...daca va ajuta cu ceva...uitati'va aici
|
Re: dezamagit.....:((
alex_g...las'o mai moale...pe net si la telefon toti sunteti mari smecheri
|
Re: dezamagit.....:((
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:33. |
- Copyright 2026 4Tuning