![]() |
poze si filme
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=75
aici avetzi primul lot de poze lucram si la altele, la filme, si la clasament clasamentul peste 30 min |
1000 de puncte pentru Gratzian.... niciodata nu au fost postate pozele atit de repede!!!!
Multzumim! |
ducu, 2000 de puncte.. ca si ieri au fost postate la fel de repede... ;)
|
DA STIU CA TE MISTI MAI ASTEPT SA VAD SI CEVA FIMULETZE
|
zoliat e de vina cu pozele
eu incerc sa ma misc sa vad ce scrietzi, dar am nimerit la un comp nashpa... stie cineva o firma de calculatoare??? |
Quote:
|
Inedit Computers.... cum suna? :wink:
|
Re:
Quote:
dar apropos de poze, nici o etapa fara prietenul cel mai bun: https://www.4tuning.ro/gal/albums/leg...mal_ss0035.jpg |
Pai inca il ashtept! :lol: :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
2 poze din ce urmeaza in 5 minute :)
|
Pai hai!!!! :ihearu:
|
hai ducu ne dam :lol: :lol:
|
hai ducu ne dam :lol: :lol:
|
Moartea:
Quote:
ZoliaT au trecut 5 minute!!! :bunch: |
unde ... sa va dau startul :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
reportajul pro tv
|
:oops: sorry am uitat sa dau submit
|
In 4 labe si tot vin si eu ca \"gladiolele\" sunt inmuiate!!!!!
|
Am vazut reportajul: Caterinca! :D
Eu pe final intelegeam ca \"shoferii s-au intrecut in manele\" :lol: :lol: Cind colo erau \"manevre\"! Pacat ca nu au apucat sa filmeze clasele superioare dar nu mai aveau timp ca sa intre la shtiri!!! :? |
:lol:
Macati-ar tata manutele tale pe care le-ai fluturat 2 ore jumate :lol: Ne vedem data viitoare (Craiova, Bucuresti, sau oriunde va fi cursa NSL/LR). |
Data viitoare mai dai si tu starturi ca eu sunt acum grav avariat:)))
-Gladiolele sunt varza, febra latot spatele etc. Il astept pe M3CABRIO sa-mi aduca o perfuzie de la MC. :pelvic_th |
:lol: Daca tu ma iei de manuta si ma pui pe mijloc, dau din \"ghioceii\" mei pana fac spumele pe care le-am facut sambata, de frig.
|
Am si eu o intrebare catre Gratzian, unde se pun pozele de la corespondenti?
Pana atunci va mai pun adresa asta care contine poze de la prisma NSL si Baneasa NSL, la MR mi-a murit aparatu. https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...er=asc&start=0 |
fac ce fac si apr de fiecare data la tv L:::)))))))))))))))))))))))
|
*
pai na acuma.. trebuie sa iti sustii fanclubu babelor de la bloc :lol: :lol: :lol:
|
hehe TRA-ule maine poimaine te vedem prezentand vremea la TV :) poate o sa inchei starea vremi ceva de genul : ¨ si maine va fi o zi frumoasa pentru cursee...¨
bafta |
hehehhe cred ca pina la urma o sa scrie pe bloc aici locuieste domnu tra:)))))))))))))))
:pelvic_th :joy: lasa lasa ca meteo sa prezint nu e rau dar sa nu ma bage astia sa prezint horoscopu'l :wave: :dance: |
Bravo TRA`ule!
are dreptate aicad mai TRA-ule iar ai fost vedeta!felicitari oricum!ai fost tare!apropo unde ati umblat sambata dupa ce am vb in benzinarie ? ati zis ca veniti si voi...sau trebuia sa va iau si eu tot cu catuse ? A? :twisted:
|
salut. am incercat sa vad si eu filmul de la protv si nu se vede. am schimbat codecul (am pus ace mega codec pack 6) si e desincronizat (sunet fata de imagine)
poate uploada cineva un codec valabil pe aici va rog mul. sau macar sa imi spuneti cum se numeste ca tare vreau sa vad si eu reportajul calumea. |
Eu am Ace Mega Pack codecs si imi mere, nu stiu ce versiune, probabil 5.95
Cauta pe DC fisierul asta: ACEMCP595PROBETA2.exe |
Mie-mi merge perfect filmul. Prima data cand l-am vazut am crezut ca vantul a belit imaginea. Azi s-a vazut bine, acelasi film, downloadat azinoapte.
|
9 Attachment(s)
Am atasat si eu cateva poze care le-am facut la Baneasa...sper sa va placa! :lol:
|
1 Attachment(s)
Apropo ... RESPECT WRC !!! :peace:
|
6 Attachment(s)
Numa' tu...? :P :arrow:
|
Da bu am vazut decat un singur film de la PRO TV!!! Vroiam sa mai aud o data cielolul ala argintiu!!! Bele tare mashini shi mai ales sunetul!!! :shock:
|
tare tziganesc rx8-ul ala :weirdface
|
Re:
Quote:
|
e chiar frumos rx8 si cealalta masina portocalie
|
Re:
Quote:
|
Cand vulpea n-ajunge la struguri, zice ca sunt acrii...
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:56. |
- Copyright 2026 4Tuning