Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 21.11.2004 (https://forum.4tuning.ro/71-bucuresti-21-11-2004.html)
-   -   poze si filme (https://forum.4tuning.ro/71-bucuresti-21-11-2004/2645-poze-filme.html)

Gratzian 21-11-04 23:34

poze si filme
 
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=75

aici avetzi primul lot de poze
lucram si la altele, la filme, si la clasament

clasamentul peste 30 min

ducu 21-11-04 23:48

1000 de puncte pentru Gratzian.... niciodata nu au fost postate pozele atit de repede!!!!
Multzumim!

RoSonic 21-11-04 23:50

ducu, 2000 de puncte.. ca si ieri au fost postate la fel de repede... ;)

Adrian 21-11-04 23:53

DA STIU CA TE MISTI MAI ASTEPT SA VAD SI CEVA FIMULETZE

Gratzian 22-11-04 00:04

zoliat e de vina cu pozele

eu incerc sa ma misc sa vad ce scrietzi, dar am nimerit la un comp nashpa...
stie cineva o firma de calculatoare???

RoSonic 22-11-04 00:07

Quote:

stie cineva o firma de calculatoare???
Zi ce-ti trebuie :lol: :lol: ca poate se rezolva cumva! :lol:

ducu 22-11-04 00:18

Inedit Computers.... cum suna? :wink:

RoSonic 22-11-04 00:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ducu\"
Inedit Computers.... cum suna? :wink:

ce comision ti-ai tras? la reclama asta ;)

dar apropos de poze, nici o etapa fara prietenul cel mai bun:
https://www.4tuning.ro/gal/albums/leg...mal_ss0035.jpg

ducu 22-11-04 00:25

Pai inca il ashtept! :lol: :lol: :lol:

ZoliaT 22-11-04 00:52

2 Attachment(s)
2 poze din ce urmeaza in 5 minute :)

ducu 22-11-04 00:54

Pai hai!!!! :ihearu:

MOARTEA330ci 22-11-04 01:00

hai ducu ne dam :lol: :lol:

MOARTEA330ci 22-11-04 01:00

hai ducu ne dam :lol: :lol:

ducu 22-11-04 01:06

Moartea:
Quote:

hai ducu ne dam?
:tetter: :lol: Cu ushile deschise mah dau cu tine! :mrgreen:
ZoliaT au trecut 5 minute!!! :bunch:

NSL_M3CABRIO 22-11-04 01:06

unde ... sa va dau startul :lol: :lol: :lol:

ZoliaT 22-11-04 01:14

1 Attachment(s)
reportajul pro tv

ZoliaT 22-11-04 01:16

:oops: sorry am uitat sa dau submit

F_L_R 22-11-04 01:18

In 4 labe si tot vin si eu ca \"gladiolele\" sunt inmuiate!!!!!

ducu 22-11-04 01:25

Am vazut reportajul: Caterinca! :D
Eu pe final intelegeam ca \"shoferii s-au intrecut in manele\" :lol: :lol:
Cind colo erau \"manevre\"!
Pacat ca nu au apucat sa filmeze clasele superioare dar nu mai aveau timp ca sa intre la shtiri!!! :?

Gabi 22-11-04 01:28

:lol:

Macati-ar tata manutele tale pe care le-ai fluturat 2 ore jumate :lol: Ne vedem data viitoare (Craiova, Bucuresti, sau oriunde va fi cursa NSL/LR).

F_L_R 22-11-04 01:32

Data viitoare mai dai si tu starturi ca eu sunt acum grav avariat:)))
-Gladiolele sunt varza, febra latot spatele etc. Il astept pe M3CABRIO sa-mi aduca o perfuzie de la MC. :pelvic_th

Gabi 22-11-04 01:35

:lol: Daca tu ma iei de manuta si ma pui pe mijloc, dau din \"ghioceii\" mei pana fac spumele pe care le-am facut sambata, de frig.

luca 22-11-04 08:33

Am si eu o intrebare catre Gratzian, unde se pun pozele de la corespondenti?
Pana atunci va mai pun adresa asta care contine poze de la prisma NSL si Baneasa NSL, la MR mi-a murit aparatu.
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...er=asc&start=0

x-28-TRA 22-11-04 10:18

fac ce fac si apr de fiecare data la tv L:::)))))))))))))))))))))))

All-X 22-11-04 17:39

*
 
pai na acuma.. trebuie sa iti sustii fanclubu babelor de la bloc :lol: :lol: :lol:

aicad 22-11-04 17:51

hehe TRA-ule maine poimaine te vedem prezentand vremea la TV :) poate o sa inchei starea vremi ceva de genul : ¨ si maine va fi o zi frumoasa pentru cursee...¨

bafta

x-28-TRA 22-11-04 18:06

hehehhe cred ca pina la urma o sa scrie pe bloc aici locuieste domnu tra:)))))))))))))))
:pelvic_th :joy:

lasa lasa ca meteo sa prezint nu e rau dar sa nu ma bage astia sa prezint horoscopu'l :wave: :dance:

NSL_Doru 22-11-04 19:16

Bravo TRA`ule!
 
are dreptate aicad mai TRA-ule iar ai fost vedeta!felicitari oricum!ai fost tare!apropo unde ati umblat sambata dupa ce am vb in benzinarie ? ati zis ca veniti si voi...sau trebuia sa va iau si eu tot cu catuse ? A? :twisted:

cr0n0s 22-11-04 19:35

salut. am incercat sa vad si eu filmul de la protv si nu se vede. am schimbat codecul (am pus ace mega codec pack 6) si e desincronizat (sunet fata de imagine)
poate uploada cineva un codec valabil pe aici va rog mul. sau macar sa imi spuneti cum se numeste ca tare vreau sa vad si eu reportajul calumea.

B|shOp-VR6 22-11-04 19:50

Eu am Ace Mega Pack codecs si imi mere, nu stiu ce versiune, probabil 5.95

Cauta pe DC fisierul asta: ACEMCP595PROBETA2.exe

Gabi 22-11-04 19:52

Mie-mi merge perfect filmul. Prima data cand l-am vazut am crezut ca vantul a belit imaginea. Azi s-a vazut bine, acelasi film, downloadat azinoapte.

NSL_Doru 24-11-04 23:21

9 Attachment(s)
Am atasat si eu cateva poze care le-am facut la Baneasa...sper sa va placa! :lol:

NSL_Doru 24-11-04 23:23

1 Attachment(s)
Apropo ... RESPECT WRC !!! :peace:

tng 25-11-04 17:32

6 Attachment(s)
Numa' tu...? :P :arrow:

heppea2003 26-11-04 19:51

Da bu am vazut decat un singur film de la PRO TV!!! Vroiam sa mai aud o data cielolul ala argintiu!!! Bele tare mashini shi mai ales sunetul!!! :shock:

teddy 26-11-04 21:37

tare tziganesc rx8-ul ala :weirdface

cr0n0s 27-11-04 08:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"teddy\"
tare tziganesc rx8-ul ala :weirdface

no offence dar asta sa o crezi tu...

x-28-TRA 27-11-04 09:02

e chiar frumos rx8 si cealalta masina portocalie

Hondarul 27-11-04 09:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"teddy\"
tare tziganesc rx8-ul ala :weirdface

Poate ca omul se refera ca-i aduce aminte de acele bluze de manelist cu dragon din Ieuropa, nu ???

Bogdan_16v 27-11-04 12:23

Cand vulpea n-ajunge la struguri, zice ca sunt acrii...


All times are GMT +2. The time now is 02:56.

- Copyright 2026 4Tuning