Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   DACA VA GANDITI LA VIITORUL VOSTRU (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2611-ganditi-viitorul-vostru.html)

Hondarul 19-11-04 16:36

DACA VA GANDITI LA VIITORUL VOSTRU
 
http://www.anti-psd.ro.vg/nu-adrian-nastase.html

Nu trebuie sa iasa Nastase presedinte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ffocus 19-11-04 16:51

eu cred ca au facut mai multe lucruri bune decat \"altii\"...stai linistit ca tot PSD castiga :wave:

Hondarul 19-11-04 17:05

Sper sa nu...

Ce om cinstit si normal zice in declaratia de avere ca are numai un apartament si un Mitsubishi ??? Nastase, da...

:roll:

DJ10BOD 19-11-04 17:38

Bravo Hondarul!!!

Bogdan_16v 19-11-04 17:57

Daca va ganditi la viitorul vostru, mai bine v-ati apuca de munca! :lol:

Ca o paranteza, nici eu nu votez cu PSD...de fapt, niciodata n-am votat cu ei...Ce mi-au auzit urechile de la anumiti oameni din Interne...o mafie de te doare capu'...dar nici cu ceilalti nu mi-e rusine...toti o apa si-un pamant...

cioli17 19-11-04 18:08

cel mai bine e sa nu votatzi cu nimeni...parerea mea :?

Diutza_1510 19-11-04 22:18

pai nu votezi cu nimeni.. si pe urma te plangi de situatie.. mai bine te duci la vot... si macar ai constiinta impacata k ai incercat( oricum nu prea conteaza ce votam noi.. dar zic asa) sa schimbi ceva.. parerea mea :roll:

cioci17: u ce sa votezi mama k ai 15 ani...

Al3xius 19-11-04 22:48

Toti sunt cu ochii dupa furat...numai javre ! eu nu cred ca votez :roll: chiar daca ar fi primul vot pt mine :lol:

aR99bMw 23-11-04 23:40

pe oricine ati vota tot asa va fi...adika o tzara de ***...plina de tzarani .......poate peste vro 200 de ani o fi mai bine :)

cioli17 23-11-04 23:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cioli17\"
cel mai bine e sa nu votatzi cu nimeni...parerea mea :?

citeshte mai bine...n-am zis ca ma duc sa votez...si nu ma plng ca nu is baba...ci doar ziceam ca eu nu m-as duce sa votez...ca n-as avea pe cine...data viitoare citeshte mai atent( a ) :wink:

iasi_drifter 24-11-04 17:30

http://www.methadon.go.ro/pics.html

Diutza_1510 24-11-04 17:45

oki oki.. i got your point cioli17

ONTOPIC: nici eu nu votez cu PSD... :wink:

Gabi 25-11-04 21:45

Quote:

From: <[email protected]>
To: [email protected]
Date: 25 Nov 2004, 12:03:26 PM
Subject: Este nevoie de TINE !

--------------------------------------------------------------------------------

Este nevoie de TINE!

.. pentru a continua sa dam slujbe mai bune absolventilor.
.. pentru a continua sa reducem taxele.
.. pentru a continua sa conducem Romania catre o tehnologie de viitor.
.. pentru a continua sa crestem economia tarii.
.. pentru a continua lupta impotriva coruptiei.
.. pentru a continua sa aducem Europa catre tine.

Este nevoie de votul tau…ca sa ti se poata oferi stabilitate, baza pentru
construirea viitorului.

Au nevoie de votul tau…ca sa aduca lumina acolo unde este intuneric.

..dar da-le .....timp, timp timp...


Voteaza pentru:

Adrian Nastase, Presedintele tau, Mircea Geoana, Primul tau Ministru.
Hahahahahahaha !!! Dati-mi un kil de benzina. Bricheta am eu :twisted:

Hondarul 25-11-04 22:15

Ce mancatori de c*cat cu polonicul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogdan_16v 25-11-04 23:04

Fratilor, lasati ***urile astea...
Uite, va dau eu motiv sa nu-l votati pe Nastase si ai lui...
O mica biografie a lui Nea Nelu si cam care e adevarata miscare in Europa...comunsitii revin la putere! NU PSD! NU NASTASE!!!!!

http://members.tripod.com/~Fratiile_...on-iliescu.htm


Atentie!!! Se pregateste o mare frauda!!!!!!! Ev. Z. de maine:

http://www.evenimentulzilei.ro/topstory/?news_id=172585


Ev Z cumparat de la tarabe!!!!!!!!!!!!

http://www.evenimentulzilei.ro/politica/?news_id=172594

steph 28-11-04 22:42

fiecare voteaza cu cine vrea si cu cine crede dar dak tot o dam in politik in ultimii 4 ani a scazut inflatzia indicii romaniei au crescut in viziunea uniunii europene piatza bancara s-a mai stabilizat etc... psd fura nu zic dar park au mai si miscat ceva fatza mandatu` cdr`ului :)

Hondarul 29-11-04 08:01

http://www.anti-psd.ro.vg/nu-adrian-nastase.html

Chiar deloc n-au furat...

B12ZMD 29-11-04 08:16

degeaba ! tot bombo iese

CeReS 29-11-04 09:12

pentru cei care nu stiu inca ce parere are Nastase despre poporul roman

http://www.stenograme-psd.com/

problema e ca PSD si Nastase castiga datorita populatie din mediul rural cu varsta de peste 50 ani si cel mult 10 clase. Astia, cei mai multi l-au votat pe Iliescu.

Hondarul 29-11-04 13:21

Ale draqu babe... ne sapa... :cry:

mpa 29-11-04 13:54

:chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:

maryo 29-11-04 15:21

Ne meritam soarta ca tara !
ASa ne terbuie-au ajuns sa ne hatarasca destinul niste imbecili ordinari!
Multi dintre tinerii pe care ii stiu nu s-au dus la vot-stiu doar sa se planga dar nu vor sa schimbe nimik in tara asta!
Stiu ca nu mai merge nimik cum trebuie-nu stiu daca va fi mai bine dar cel putin INCERC!

Ema 29-11-04 15:29

As vrea sa stiu cu ce e mai bun Basescu decat Nastase? Ce credibilitate are Basescu in afara granitei? Franta il critica, Internationala Socialista il marginalizeaza, etc..(sunt zeci de exemple).

Am vazut pe forum \"NU VOTATI NASTASE\". Fiecare e liber sa voteze cu cine vrea!

Bogdan_16v 29-11-04 15:46

Ema, esti comunista? :lol:
E absolut normal ca internationala socialista sa-l critice, doar PSD face parte din ea...ar fi fost culmea sa critice pe unul de aceeasi orientare politica...asa, si democratii Europei il lauda pe Basescu, pt ca sunt in aceeasi familie politica(asta pe bune), si dreapta extremista il aclama pe Vadim...nu sunt decat niste jocuri de interese si lobby...asta e politica...
Apropos, stie cineva de ce de unde vine denumirea de partide de stanga si de dreapta? Cand a fost folosita prima oara interpretarea asta? Sa va vad cu cunostintele generale... :wink:
Eu il votez pe Basescu pt ca a fost cel mai bun primar pe care l-a avut Bucurestiul pana acum si pt faptul ca numai un necioplit poate conduce destinele unei tzari pline de handicapati...

Carmen 29-11-04 18:02

Toti cei care nu au votat au acordat votul lor lui Nastase... :punch: :cry2: :cry2: :cry2:

MMihai 29-11-04 18:59

Daca iese PSD-u pe 12 putem spune ca ne-am luat adio de la multe. SI daca se instaleaza nu mai scapam de ei va dati seama. Deoarece nu am varsta necesara pentru a vota fac apel la voi sa nu-l votati pe nastase. BASESCU PRESEDINTE :dance:

B|shOp-VR6 29-11-04 20:33

Ne cam ducem de rapa dupa cum se intrevede situatia.... :x

Hondarul 29-11-04 21:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Toti cei care nu au votat au acordat votul lor lui Nastase... :punch: :cry2: :cry2: :cry2:

FOARTE CORECT !!!!!!!!!!!!!!!!!!

NASTASE E CEL MAI MARE CIORDITOR ROMAN... Auzi in declaratia de avere ca are doar un apartament in constructie... Dar unde doarme frate, in cotetz ???? Si un Mitshubishi... O ragalie, da-o draqu... Fi-su avea X5, acum are Porsche... Si indeclaratie doar un Mitshubishi de tot cacatul...

Cum sa votezi mah cu unu care ne crede prosti si mananca cacat cu polonicul ???

Ema 30-11-04 08:06

Hondare, nu te supara, dar stii cu ce masina umbla fata lui Basescu? Sau, ai vazut ce casa \"saracacioasa\" are domnul primar? Cred ca nu! De asta vorbesti. Toti fura! Nici unul nu e mai prejos. Am pus si eu mai sus o intrebare si nu mi-a raspuns nimeni: \" Cu ce e mai presus Basescu decat Nastase?\" Vreu si eu niste argumente!

Hondarul 30-11-04 08:44

Sa zicem ca nu e mai presus cu nimic, dar din 2 mu*sti, il aleg pe ala cu buzele mai fine... :wink:

Ema 30-11-04 08:48

Asta e cel mai tare raspuns! :lol: :lol: :lol: :lol:

CeReS 30-11-04 11:40

dintre un rau evident (Nastase) si un rau posibil, probabil (Basescu) tu pe cine alegi ?

CeReS 30-11-04 11:43

iar chestia cu averea mie mi se pare o prostie
nu e normal ca primul ministru, sau viitorul presedinte al Romaniei sa fie niste coate-goale, si sa umble cu metroul
e normal sa fie niste oameni cu bani

maryo 30-11-04 15:05

Dap!
cateva TEPE a la Nastase: Teapa de joi

Societatea Nationala “Tutunul Romanesc” (SNTR) a fost vanduta unui privat cu 47 milioane de $. Dar in momentul vanzarii fabrica avea pe stoc tigari de 280 milioane $. Nu numai ca s-a vandut mult sub pret, dar nici cele 47 milioane nu au fost platite. Intre timp SNTR a acumulat datorii de 3 200 miliarde lei care au fost scutite de Nastase. Apoi statul a preluat din nou fabrica, pentru ca cele 47 milioane $ nu s-au platit. Si a revandut-o cu 8 milioane $, in conditiile in care doar terenul SNTR facea 23 milioane $, reusind sa transforme in scrum niste miliarde bune.

Te lasam pe tine sa aduni aceste cifre, sa faci o socoteala si sa-ti imaginezi cam ce se putea face cu acesti bani in Romania...

Teapa de miercuri

Banca Agricola a acordat clientilor din agricultura ai PSD credite de 1,2 miliarde $. Aceste credite nu au fost rambursate niciodata ci au fost prescrise de PSD la datoria publica, fiecare roman platind din buzunar acest furt. Cu 1,2 miliarde $:

• Peste 60.000 de ferme pentru tineri ar fi fost finantate cu 15.000 de Euro
• 2 milioane de de ferme de vaci din gospodariile taranesti ar fi fost dotate cu aparate de muls sau stocare a laptelui
• S-ar fi efectuat timp de 17 ani lucrari agricole pe toate cele 9.393.000 ha teren agricol

Unde ar fi fost Romania fara aceasta teapa? Orice, numai nu o tara unde taranii romani au cel mai scazut nivel de trai din Europa.

maryo 30-11-04 15:06

Teapa de marti “JAFOREX”

“JAFOREX”. Este cea mai mare teapa din istoria post-decembrista. PSD si clientela lui au devalizat banca Bancorex de suma de 3,2 miliarde de dolari. Apoi au scapat de plata datoriei luand decizia intrarii in faliment a bancii. Cu acei bani:

• Se puteau construi 420.000 de apartmanente pentru tineri
• S-ar fi acordat medicamente compensate 100% pentru toti romanii timp de 5 ani de zile
• S-ar fi recalculat si platit integral toate pensiile din tara pe o perioada de 5 ani de zile

Ce ar fi fost Romania fara aceasta teapa? Orice, numai nu o tara unde o treime din romani traieste la limita subzistentei.
Teapa de luni “JAFO” Onesti

Prin Ordonanta de urgenta nr. 101 din 16 noiembrie 2004, Nastase+PSD a scutit societatea privata RAFO Onesti de o datorie de 626 milioane de dolari catre stat , bani cu care:

• S-ar fi arat tara in lung si in lat de 27 de ori
• Se puteau construi 78.000 de apartamente pentru tineri
• S-ar fi refacut si dotat toate dispensarele din tara la nivel european

Unde ar fi fost Romania fara aceasta teapa? Oriunde, numai nu pe locul intai la coruptie in Europa.

maryo 30-11-04 15:06

Sa nu mai vorbim de stenogramele PSD unde Iliescu il acuza pe dl ANstase ca este un HOT!
Daca nici astea nu sunt argumente.....................


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning