![]() |
DACA VA GANDITI LA VIITORUL VOSTRU
http://www.anti-psd.ro.vg/nu-adrian-nastase.html
Nu trebuie sa iasa Nastase presedinte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
eu cred ca au facut mai multe lucruri bune decat \"altii\"...stai linistit ca tot PSD castiga :wave:
|
Sper sa nu...
Ce om cinstit si normal zice in declaratia de avere ca are numai un apartament si un Mitsubishi ??? Nastase, da... :roll: |
Bravo Hondarul!!!
|
Daca va ganditi la viitorul vostru, mai bine v-ati apuca de munca! :lol:
Ca o paranteza, nici eu nu votez cu PSD...de fapt, niciodata n-am votat cu ei...Ce mi-au auzit urechile de la anumiti oameni din Interne...o mafie de te doare capu'...dar nici cu ceilalti nu mi-e rusine...toti o apa si-un pamant... |
cel mai bine e sa nu votatzi cu nimeni...parerea mea :?
|
pai nu votezi cu nimeni.. si pe urma te plangi de situatie.. mai bine te duci la vot... si macar ai constiinta impacata k ai incercat( oricum nu prea conteaza ce votam noi.. dar zic asa) sa schimbi ceva.. parerea mea :roll:
cioci17: u ce sa votezi mama k ai 15 ani... |
Toti sunt cu ochii dupa furat...numai javre ! eu nu cred ca votez :roll: chiar daca ar fi primul vot pt mine :lol:
|
pe oricine ati vota tot asa va fi...adika o tzara de ***...plina de tzarani .......poate peste vro 200 de ani o fi mai bine :)
|
Re:
Quote:
|
|
oki oki.. i got your point cioli17
ONTOPIC: nici eu nu votez cu PSD... :wink: |
Quote:
|
Ce mancatori de c*cat cu polonicul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Fratilor, lasati ***urile astea...
Uite, va dau eu motiv sa nu-l votati pe Nastase si ai lui... O mica biografie a lui Nea Nelu si cam care e adevarata miscare in Europa...comunsitii revin la putere! NU PSD! NU NASTASE!!!!! http://members.tripod.com/~Fratiile_...on-iliescu.htm Atentie!!! Se pregateste o mare frauda!!!!!!! Ev. Z. de maine: http://www.evenimentulzilei.ro/topstory/?news_id=172585 Ev Z cumparat de la tarabe!!!!!!!!!!!! http://www.evenimentulzilei.ro/politica/?news_id=172594 |
fiecare voteaza cu cine vrea si cu cine crede dar dak tot o dam in politik in ultimii 4 ani a scazut inflatzia indicii romaniei au crescut in viziunea uniunii europene piatza bancara s-a mai stabilizat etc... psd fura nu zic dar park au mai si miscat ceva fatza mandatu` cdr`ului :)
|
|
degeaba ! tot bombo iese
|
pentru cei care nu stiu inca ce parere are Nastase despre poporul roman
http://www.stenograme-psd.com/ problema e ca PSD si Nastase castiga datorita populatie din mediul rural cu varsta de peste 50 ani si cel mult 10 clase. Astia, cei mai multi l-au votat pe Iliescu. |
Ale draqu babe... ne sapa... :cry:
|
:chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:
|
Ne meritam soarta ca tara !
ASa ne terbuie-au ajuns sa ne hatarasca destinul niste imbecili ordinari! Multi dintre tinerii pe care ii stiu nu s-au dus la vot-stiu doar sa se planga dar nu vor sa schimbe nimik in tara asta! Stiu ca nu mai merge nimik cum trebuie-nu stiu daca va fi mai bine dar cel putin INCERC! |
As vrea sa stiu cu ce e mai bun Basescu decat Nastase? Ce credibilitate are Basescu in afara granitei? Franta il critica, Internationala Socialista il marginalizeaza, etc..(sunt zeci de exemple).
Am vazut pe forum \"NU VOTATI NASTASE\". Fiecare e liber sa voteze cu cine vrea! |
Ema, esti comunista? :lol:
E absolut normal ca internationala socialista sa-l critice, doar PSD face parte din ea...ar fi fost culmea sa critice pe unul de aceeasi orientare politica...asa, si democratii Europei il lauda pe Basescu, pt ca sunt in aceeasi familie politica(asta pe bune), si dreapta extremista il aclama pe Vadim...nu sunt decat niste jocuri de interese si lobby...asta e politica... Apropos, stie cineva de ce de unde vine denumirea de partide de stanga si de dreapta? Cand a fost folosita prima oara interpretarea asta? Sa va vad cu cunostintele generale... :wink: Eu il votez pe Basescu pt ca a fost cel mai bun primar pe care l-a avut Bucurestiul pana acum si pt faptul ca numai un necioplit poate conduce destinele unei tzari pline de handicapati... |
Toti cei care nu au votat au acordat votul lor lui Nastase... :punch: :cry2: :cry2: :cry2:
|
Daca iese PSD-u pe 12 putem spune ca ne-am luat adio de la multe. SI daca se instaleaza nu mai scapam de ei va dati seama. Deoarece nu am varsta necesara pentru a vota fac apel la voi sa nu-l votati pe nastase. BASESCU PRESEDINTE :dance:
|
Ne cam ducem de rapa dupa cum se intrevede situatia.... :x
|
Re:
Quote:
NASTASE E CEL MAI MARE CIORDITOR ROMAN... Auzi in declaratia de avere ca are doar un apartament in constructie... Dar unde doarme frate, in cotetz ???? Si un Mitshubishi... O ragalie, da-o draqu... Fi-su avea X5, acum are Porsche... Si indeclaratie doar un Mitshubishi de tot cacatul... Cum sa votezi mah cu unu care ne crede prosti si mananca cacat cu polonicul ??? |
Hondare, nu te supara, dar stii cu ce masina umbla fata lui Basescu? Sau, ai vazut ce casa \"saracacioasa\" are domnul primar? Cred ca nu! De asta vorbesti. Toti fura! Nici unul nu e mai prejos. Am pus si eu mai sus o intrebare si nu mi-a raspuns nimeni: \" Cu ce e mai presus Basescu decat Nastase?\" Vreu si eu niste argumente!
|
Sa zicem ca nu e mai presus cu nimic, dar din 2 mu*sti, il aleg pe ala cu buzele mai fine... :wink:
|
Asta e cel mai tare raspuns! :lol: :lol: :lol: :lol:
|
dintre un rau evident (Nastase) si un rau posibil, probabil (Basescu) tu pe cine alegi ?
|
iar chestia cu averea mie mi se pare o prostie
nu e normal ca primul ministru, sau viitorul presedinte al Romaniei sa fie niste coate-goale, si sa umble cu metroul e normal sa fie niste oameni cu bani |
Dap!
cateva TEPE a la Nastase: Teapa de joi Societatea Nationala “Tutunul Romanesc” (SNTR) a fost vanduta unui privat cu 47 milioane de $. Dar in momentul vanzarii fabrica avea pe stoc tigari de 280 milioane $. Nu numai ca s-a vandut mult sub pret, dar nici cele 47 milioane nu au fost platite. Intre timp SNTR a acumulat datorii de 3 200 miliarde lei care au fost scutite de Nastase. Apoi statul a preluat din nou fabrica, pentru ca cele 47 milioane $ nu s-au platit. Si a revandut-o cu 8 milioane $, in conditiile in care doar terenul SNTR facea 23 milioane $, reusind sa transforme in scrum niste miliarde bune. Te lasam pe tine sa aduni aceste cifre, sa faci o socoteala si sa-ti imaginezi cam ce se putea face cu acesti bani in Romania... Teapa de miercuri Banca Agricola a acordat clientilor din agricultura ai PSD credite de 1,2 miliarde $. Aceste credite nu au fost rambursate niciodata ci au fost prescrise de PSD la datoria publica, fiecare roman platind din buzunar acest furt. Cu 1,2 miliarde $: • Peste 60.000 de ferme pentru tineri ar fi fost finantate cu 15.000 de Euro • 2 milioane de de ferme de vaci din gospodariile taranesti ar fi fost dotate cu aparate de muls sau stocare a laptelui • S-ar fi efectuat timp de 17 ani lucrari agricole pe toate cele 9.393.000 ha teren agricol Unde ar fi fost Romania fara aceasta teapa? Orice, numai nu o tara unde taranii romani au cel mai scazut nivel de trai din Europa. |
Teapa de marti “JAFOREX”
“JAFOREX”. Este cea mai mare teapa din istoria post-decembrista. PSD si clientela lui au devalizat banca Bancorex de suma de 3,2 miliarde de dolari. Apoi au scapat de plata datoriei luand decizia intrarii in faliment a bancii. Cu acei bani: • Se puteau construi 420.000 de apartmanente pentru tineri • S-ar fi acordat medicamente compensate 100% pentru toti romanii timp de 5 ani de zile • S-ar fi recalculat si platit integral toate pensiile din tara pe o perioada de 5 ani de zile Ce ar fi fost Romania fara aceasta teapa? Orice, numai nu o tara unde o treime din romani traieste la limita subzistentei. Teapa de luni “JAFO” Onesti Prin Ordonanta de urgenta nr. 101 din 16 noiembrie 2004, Nastase+PSD a scutit societatea privata RAFO Onesti de o datorie de 626 milioane de dolari catre stat , bani cu care: • S-ar fi arat tara in lung si in lat de 27 de ori • Se puteau construi 78.000 de apartamente pentru tineri • S-ar fi refacut si dotat toate dispensarele din tara la nivel european Unde ar fi fost Romania fara aceasta teapa? Oriunde, numai nu pe locul intai la coruptie in Europa. |
Sa nu mai vorbim de stenogramele PSD unde Iliescu il acuza pe dl ANstase ca este un HOT!
Daca nici astea nu sunt argumente..................... |
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning