![]() |
Peugeot 4007
3 Attachment(s)
Peugeot 4007 Peugeot a anuntat intrarea in clasa SUV cu modelul 4007. |
Re: Peugeot 4007
nu`mi place....arata cam nashpa...
|
Re: Peugeot 4007
Citroën C-Crosser :lol:
a asta e Peugeot 4007 caroserie la fel... motor identic copie fidela :-) |
Re: Peugeot 4007
sincer nu cred ca o sa iasa asta asa pe piata
majore modificari chiar si pt un salon |
Re: Peugeot 4007
Quote:
bine spui :D ambele sunt naspa da-le draq |
Re: Peugeot 4007
Nu e urat, dar seamana f tare cu Citroen-ul C-Crosser, probabil sunt facute pe aceeasi platforma...
Oricum cred ca l-au creeat dor pt. a intra si ei pe piata SUV-urilor care in ultimii ani a luat amploare..... Mai exista o firma constructoare de masini care sa nu aibe un SUV in gama??? |
Re: Peugeot 4007
o sa fie concurenta lui Citroën C-Crosser ?:D deci luam peugeotul:)
|
Re: Peugeot 4007
Nu-mi place modelul dar era oricum Peugeot nu aveau SUV pe piata din cate stiu...
|
Re: Peugeot 4007
spatele masinii mi se pare cioplit si neterminat iar fata e groteasca..grila care se vrea agresiva peste care e aplicat bumperul de plastic arata ca o jucarie nasoala
|
Re: Peugeot 4007
e dragut,nu e rau ,dar ma asteptam la ceva mai agresiv de la peugeot
|
Re: Peugeot 4007
astora de la peugeot nu le-a zis nimeni ca grila aia e urata tare , si nu ar trebui sa o foloseasca la toate modelele?
era si normal sa semene cu citroenu ca doar merg mana in mana |
Re: Peugeot 4007
Urat , mie nu imi place deloc...
|
Re: Peugeot 4007
si vor scoate asa ceva pe piata ?.......................
|
Re: Peugeot 4007
no asta chiar arata rau in opinia mea.....nu prezinta deloc
|
Re: Peugeot 4007
imi plac toate modelele francezilor de la peugeot...mai putin asta care nu prezinta nici o atractie :(
|
Re: Peugeot 4007
or sa scoata si renault un suv pe aceeasi platforma...un pic mai dragut
|
Re: Peugeot 4007
mi se pare o masina nu tocmai reusita .. parerea mea
|
Re: Peugeot 4007
Este pur si simplu GROAZNICA! :(
Ce-i cu grila aia? Nici macar la Cayenne nu e asa mare, si SUV-ul celor de la Porsche are cu ce se lauda in materie de cai. |
Re: Peugeot 4007
frateeeee naspa masina!nu cred k pana la urma vor scoate asa ceva pe piata.macar sa mai umble la design si in plus sa vedem de unde scot astia de la peugeot niste motorizari cat de cat competitive ptr segmentul asta.sunt fff curios
|
Re: Peugeot 4007
4 Attachment(s)
asta era renault`ul:koleos
|
Re: Peugeot 4007
uraat cu crengi ...
|
Re: Peugeot 4007
nush la ce sau gandit astia de la peugeot cand au facut asa ceva
|
Re: Peugeot 4007
Sunt fan peugeot dar asta , lasa de dorit mult , mai bune sa nu o scoata , e f inestetica ...
|
Re: Peugeot 4007
zici k e logan step ;-/
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning