Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Peugeot 4007 (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/26031-peugeot-4007-a.html)

RoSonic 26-10-06 22:15

Peugeot 4007
 
3 Attachment(s)
Peugeot 4007

Peugeot a anuntat intrarea in clasa SUV cu modelul 4007.
Motorul cu care va fi lansat pe piata 4007 este un HDi DPFS (Diesel Particulate Filter System) de 2.2-litri ce dezvolta156 hp si 280Nm.

Andreus 26-10-06 22:21

Re: Peugeot 4007
 
nu`mi place....arata cam nashpa...

BASU 27-10-06 08:32

Re: Peugeot 4007
 
Citroën C-Crosser :lol:
a asta e Peugeot 4007
caroserie la fel... motor identic
copie fidela :-)

solo24 27-10-06 11:55

Re: Peugeot 4007
 
sincer nu cred ca o sa iasa asta asa pe piata
majore modificari chiar si pt un salon

Eugen_TL 27-10-06 12:39

Re: Peugeot 4007
 
Quote:

Originally Posted by BASU (Post 600515)
Citroën C-Crosser :lol:
a asta e Peugeot 4007
caroserie la fel... motor identic
copie fidela :-)


bine spui :D ambele sunt naspa da-le draq

fratzika 27-10-06 14:20

Re: Peugeot 4007
 
Nu e urat, dar seamana f tare cu Citroen-ul C-Crosser, probabil sunt facute pe aceeasi platforma...
Oricum cred ca l-au creeat dor pt. a intra si ei pe piata SUV-urilor care in ultimii ani a luat amploare.....

Mai exista o firma constructoare de masini care sa nu aibe un SUV in gama???

STREET 27-10-06 15:12

Re: Peugeot 4007
 
o sa fie concurenta lui Citroën C-Crosser ?:D deci luam peugeotul:)

alexerix 27-10-06 17:59

Re: Peugeot 4007
 
Nu-mi place modelul dar era oricum Peugeot nu aveau SUV pe piata din cate stiu...

Bogdan YBR 27-10-06 18:10

Re: Peugeot 4007
 
spatele masinii mi se pare cioplit si neterminat iar fata e groteasca..grila care se vrea agresiva peste care e aplicat bumperul de plastic arata ca o jucarie nasoala

Seat_TDI 27-10-06 20:15

Re: Peugeot 4007
 
e dragut,nu e rau ,dar ma asteptam la ceva mai agresiv de la peugeot

bakal 27-10-06 21:31

Re: Peugeot 4007
 
astora de la peugeot nu le-a zis nimeni ca grila aia e urata tare , si nu ar trebui sa o foloseasca la toate modelele?
era si normal sa semene cu citroenu ca doar merg mana in mana

dreamer 27-10-06 22:49

Re: Peugeot 4007
 
Urat , mie nu imi place deloc...

mihaimicron 27-10-06 22:50

Re: Peugeot 4007
 
si vor scoate asa ceva pe piata ?.......................

Todorutz 28-10-06 00:34

Re: Peugeot 4007
 
no asta chiar arata rau in opinia mea.....nu prezinta deloc

baloo_cs 28-10-06 18:03

Re: Peugeot 4007
 
imi plac toate modelele francezilor de la peugeot...mai putin asta care nu prezinta nici o atractie :(

mike20 28-10-06 21:47

Re: Peugeot 4007
 
or sa scoata si renault un suv pe aceeasi platforma...un pic mai dragut

B.v.L 29-10-06 23:56

Re: Peugeot 4007
 
mi se pare o masina nu tocmai reusita .. parerea mea

neXus 31-10-06 15:46

Re: Peugeot 4007
 
Este pur si simplu GROAZNICA! :(
Ce-i cu grila aia? Nici macar la Cayenne nu e asa mare, si SUV-ul celor de la Porsche are cu ce se lauda in materie de cai.

br01tim 03-11-06 17:48

Re: Peugeot 4007
 
frateeeee naspa masina!nu cred k pana la urma vor scoate asa ceva pe piata.macar sa mai umble la design si in plus sa vedem de unde scot astia de la peugeot niste motorizari cat de cat competitive ptr segmentul asta.sunt fff curios

mike20 05-11-06 19:18

Re: Peugeot 4007
 
4 Attachment(s)
asta era renault`ul:koleos

Mustang 06-11-06 21:33

Re: Peugeot 4007
 
uraat cu crengi ...

DaViD TL 08-11-06 22:13

Re: Peugeot 4007
 
nush la ce sau gandit astia de la peugeot cand au facut asa ceva

VL-05-GIM 17-01-07 16:11

Re: Peugeot 4007
 
Sunt fan peugeot dar asta , lasa de dorit mult , mai bune sa nu o scoata , e f inestetica ...

sKija 18-01-07 14:44

Re: Peugeot 4007
 
zici k e logan step ;-/


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning