Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb doua masini pe una (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/257483-doua-masini.html)

lexmaul 08-05-11 10:25

doua masini pe una
 
9 Attachment(s)
asa cum spune titlul schimb 2 masini pe una
1. audi cabriolet
culoare rosie
motor 2300 cmc
putere 165 cp
interior piele
geamuri electricex4
oglinzi electrice
oglinzi incalzite
scaune incalzite
jante R17 S2
acte valabile/procura/etc.

2. opel vectra A
culoare albastru
motor 1700 cmc TD(isuzu)
inmatriculata ro
proprietar de 4 ani
itp/asiguarare/ etc.
contact: 0745573459 / 0728937191
pret de schimb ambele 4500 euro

lexmaul 11-05-11 22:08

Re: doua masini pe una
 
accept schimb si cu masini cu motoare mari 2,5 - 3,5

b777kap 12-05-11 00:39

Re: doua masini pe una
 
frumos audi-ul , ce pret ar avea daca ar fii de vanzare?

Antilles 12-05-11 09:48

Re: doua masini pe una
 
Revin, tot vreau audi acela, oare ne putem intelege? cauta in threadul cu audi de vanzare daca nu-ti mai amintesti ce ti-am oferit.

lexmaul 12-05-11 19:31

Re: doua masini pe una
 
-b777kap multumesc / pretul lui ar fi undeva pe la 2800 euro acum/
-antilles / normal ca ne putem intelege si am sa tin cont si de oferta ta , dar pentru cateva zile masina e rezervata ,,service-ului'' se lucreaza putin pe la motor pentru mici imbunatatiri iar in scurt timp daca nu va pleca de la mine va beneficia si de un kit turbo de pe un 2,2 T

Antilles 13-05-11 05:19

k, fa sa plece....spre mine, si punem kit-ul dupa aceea:D

ceva noutati? sunt in targ cu cineva si saptamana viitoare vine dupa masina...ar fi bine sa ne intelegem inainte sa nu dau nasol in fata lui....

lexmaul 18-05-11 21:30

Re: doua masini pe una
 
ambele masini circula senzational:D
deci inca mai astept oferte/ rog postati poze

lexmaul 21-05-11 12:59

Re: doua masini pe una
 
schimb

lexmaul 24-05-11 20:33

Re: doua masini pe una
 
pretul de schimb 4500 euro
accept schimb cu audi a6 inmatriculat -neinmatriculat
a4 inmatriculat-neinmatriculat
etc

lexmaul 29-05-11 11:46

Re: doua masini pe una
 
inca mai astept oferte

tintome 29-05-11 13:28

Re: doua masini pe una
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...nscris-ro.html

pe cele 2

lexmaul 31-05-11 17:23

Re: doua masini pe una
 
Quote:

Originally Posted by tintome (Post 4358987)

multumesc dar mai astept si alte oferte

lexmaul 05-06-11 19:04

Re: doua masini pe una
 
schimb

Antilles 05-06-11 19:10

Re: doua masini pe una
 
Oferta mea cu Astra+Golf sau o suma de bani ramane valabila....

lexmaul 10-06-11 18:35

Re: doua masini pe una
 
de actualitate

lexmaul 14-06-11 16:29

Re: doua masini pe una
 
anunt de actualitate / inca mai astept oferte

lexmaul 18-06-11 11:19

Re: doua masini pe una
 
schimb

lexmaul 21-06-11 19:20

Re: doua masini pe una
 
schimb in continuare

lexmaul 25-06-11 09:25

Re: doua masini pe una
 
inca valabil

sebi_sm 25-06-11 15:03

Re: doua masini pe una
 
am un ROVER 75 din 2001,motor 2000 diesel inscrisa,propietar poate te intereseaza o combinatie

lexmaul 26-06-11 13:50

Re: doua masini pe una
 
Quote:

Originally Posted by sebi_sm (Post 4421389)
am un ROVER 75 din 2001,motor 2000 diesel inscrisa,propietar poate te intereseaza o combinatie

multumesc dar mai astept si alte oferte

lexmaul 29-06-11 17:03

Re: doua masini pe una
 
valabil

lexmaul 03-07-11 18:15

Re: doua masini pe una
 
schimb / ambele masini beneficiaza de ulei si filtre noi

lexmaul 09-07-11 13:22

Re: doua masini pe una
 
opel vectra - asigurare noua
-audi urmeaza in scurt timp sa intre in service pentru modificari la motor (turbo)

quick_5hifter 10-07-11 12:06

Re: doua masini pe una
 
Salut, te intereseaza o Toyota Celica GT '95, 2.0 16v 175cp?
Am aici anuntul: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-1995-a.html
Ofer diferenta.
PS: in caz ca te intereseaza in principiu, dau o fuga la Tulcea sa vezi si tu masina, sa le vad si eu pe ale tale.
Toate cele bune!

lexmaul 11-07-11 23:28

Re: doua masini pe una
 
Quote:

Originally Posted by quick_5hifter (Post 4455176)
Salut, te intereseaza o Toyota Celica GT '95, 2.0 16v 175cp?
Am aici anuntul: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-1995-a.html
Ofer diferenta.
PS: in caz ca te intereseaza in principiu, dau o fuga la Tulcea sa vezi si tu masina, sa le vad si eu pe ale tale.
Toate cele bune!

multumesc pentru oferta / dar doresc la schimb o masina diferita de ceea ce detin eu adica - ori mai puternica decat cabrioletul meu ori mai eleganta decat vectra mea / sper sa nu ma fi inteles gresit , ai o masina buna/puternica dar nu depaseste cu nimic din ceea ce detin eu pentru ca ce ai tu eu pot gasi doar in cabriolet / spor la vanzare/schimb

quick_5hifter 12-07-11 14:45

Re: doua masini pe una
 
Quote:

Originally Posted by lexmaul (Post 4459082)
multumesc pentru oferta / dar doresc la schimb o masina diferita de ceea ce detin eu adica - ori mai puternica decat cabrioletul meu ori mai eleganta decat vectra mea / sper sa nu ma fi inteles gresit , ai o masina buna/puternica dar nu depaseste cu nimic din ceea ce detin eu pentru ca ce ai tu eu pot gasi doar in cabriolet / spor la vanzare/schimb

Am inteles perfect.
Multumesc pentru raspuns!
Spor la vanzare si tie!

lexmaul 23-07-11 18:25

Re: doua masini pe una
 
anunt valabil

lexmaul 30-07-11 16:22

Re: doua masini pe una
 
deschis la oferte

lexmaul 07-08-11 09:52

Re: doua masini pe una
 
anunt valabil

lexmaul 16-08-11 17:22

Re: doua masini pe una
 
schimb

lexmaul 03-09-11 13:24

Re: doua masini pe una
 
schim
vectra anvelope noi iarna fata
audi anvelope x4 noi

lexmaul 24-09-11 08:17

Re: doua masini pe una
 
schimb in continuare. Ambele masini ruleaza perfect

adryancrystyan 26-09-11 15:06

Re: doua masini pe una
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post4607580

lexmaul 26-09-11 21:14

Re: doua masini pe una
 
Quote:

Originally Posted by adryancrystyan (Post 4607629)

nu sunt interesat. multumesc de oferta

lexmaul 07-10-11 21:45

Re: doua masini pe una
 
inca sunt interesat de schimburi

lexmaul 16-10-11 11:04

Re: doua masini pe una
 
schimb in continuare

lexmaul 05-11-11 15:05

Re: doua masini pe una
 
schimb

lexmaul 07-01-12 10:15

Re: doua masini pe una
 
pret pentru ambele masini 4500 euro
schimb cu audi a4/6/8 indiferent de motorizare- preferabil ar fi benzina
mercedes vito
bmw doar seria 5/7
ambele masini ruleaza foarte bine
fara defecte ascunse
vectra proprietar de 4/5 ani
audi 2/3 ani
ambele masini sunt pregatite pentru un numar 5-8mii de km(revizii complecte)

lexmaul 10-01-12 20:23

Re: doua masini pe una
 
pret pentru ambele masini 4500 euro
schimb cu audi a4/6/8 indiferent de motorizare- preferabil ar fi benzina
mercedes vito
bmw doar seria 5/7
ambele masini ruleaza foarte bine
fara defecte ascunse
vectra proprietar de 4/5 ani
audi 2/3 ani
ambele masini sunt pregatite pentru un numar de 5-8mii de km(revizii complecte)


All times are GMT +2. The time now is 08:09.

- Copyright 2026 4Tuning