Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

B-69-TAU 22-10-06 01:16

Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
10 Attachment(s)
IN FIECARE VINERI SEARA INCEPAND CU ORELE 22 INTANLIREA ARE LOC LA INTRAREA PRINCIPALA DE LA PARCUL CAROL ( LA FARFURIE)....

GAZDA IN FIECARE VINERI "DACIA RALLY TEAM"
MEET YOU THERE...;)


2-3 poze...

N1ghtG3o 22-10-06 01:24

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
pot veni si copii mai mici ???:D:D :rolleyes2

SirNenea 22-10-06 01:34

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
ma primiti si pe mine cu loganul lu tata ??? :lol: :lol: :lol:

NightDevil 22-10-06 01:36

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
40 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by SirNenea (Post 594106)
ma primiti si pe mine cu loganul lu tata ??? :lol: :lol: :lol:

ori ce dacie e binevenita :)...

Hyena 22-10-06 02:11

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
vin cu ce a mai mare placere dar sa ne bagi tu muzica sau mai bine zis sa acoperi manelistii :D

B-12-ULY 22-10-06 02:14

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Ok
Ne Vedem Acolo!!!!
De La Marasesti Drepte Inainte???

BASU 22-10-06 13:27

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
poate vin si eu :P

B|shOp-VR6 22-10-06 13:48

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Da.. sa nu va intrebati ce or sa caute niste anonimi acolo.. de ceva vreme buna ei se intelnesc acolo..

B-69-TAU 22-10-06 15:07

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Quote:

Originally Posted by B|shOp-VR6 (Post 594449)
Da.. sa nu va intrebati ce or sa caute niste anonimi acolo.. de ceva vreme buna ei se intelnesc acolo..

nu intrebam nimic ca stim ... oricum ne face placere sa va avem alaturi....
numai bine anonimilor.....;)

o_kh3 22-10-06 16:38

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
e bine ca totusi s-a ajuns la o metoda ca sa ne vedem toti astia cu daciile :)

UniculSGM 22-10-06 17:56

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Cand am pus eu acest anunt acum cateva luni, mi-a fost sters.

o_kh3 22-10-06 18:06

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Quote:

Originally Posted by B-34-SGM (Post 594744)
Cand am pus eu acest anunt acum cateva luni, mi-a fost sters.

o fi fost vreun secret de stat si nu trebuia devzluit... :lol:

gabiWRC 22-10-06 20:32

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
acum in preajma sarbatorilor cred ca dupa problemele aparute la ''pescarus'' la ''parcul carol'' o sa se mute toti paasionatii de maasini tunate ...printre care se aafla ssi baietii de la ''militie'' care vaad ca ssunt din ce in ce mai preocupati de noi cum o ducem...
(multumiri DACIA RALLY TEAM ptr sprijin la problemele mele de ieri seara)...nu dau nume ca toti au contribuit mai mult saau cat sa putut!!!

Hyena 22-10-06 21:09

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Quote:

Originally Posted by gabiWRC (Post 594945)
acum in preajma sarbatorilor cred ca dupa problemele aparute la ''pescarus'' la ''parcul carol'' o sa se mute toti paasionatii de maasini tunate ...printre care se aafla ssi baietii de la ''militie'' care vaad ca ssunt din ce in ce mai preocupati de noi cum o ducem...
(multumiri DACIA RALLY TEAM ptr sprijin la problemele mele de ieri seara)...nu dau nume ca toti au contribuit mai mult saau cat sa putut!!!

am inteles ca nu sa lasat la pescarush cu taloane luate doar le-a luat datele dupa cate am vazut ... defapt si mie sa uitat daca sunt "in regula" si atat ...

manciur 23-10-06 02:01

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
pt ca nu esti bau...

B-12-ULY 24-10-06 21:41

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
De La Marasesti Drepte Inainte???
VAD CA NIMENI NU IM IRASPUNDE!!!

B-83-DAC 24-10-06 21:42

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
da.......................

Claudia 24-10-06 22:28

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Primiti si un Ford? :rolleyes2

B-12-ULY 24-10-06 23:23

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by +rN4L1n_JuNky (Post 597628)
da.......................

DANKE!!!
XXXXXXXXXXXXXSWWWW

daman 25-10-06 23:08

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
o sa vin si eu daca ma primiti dar dupa ce imi aranjez caruta deoarece acum imi este rusine sa merg cu ea pe strada dar sa mai vin la intalnirea dacistilor

daman 25-10-06 23:09

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
o sa fac niste poze si sa le pun pe forum,cum arata masina acum si cum va arata dupa terminarea reparatiilor.sper sa va placa

SirNenea 26-10-06 00:01

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
pai de ce sa nu vii de acum ca poate vei primi niste sfaturi bune si o sa iti faci masina si mai frumoasa decat ce iti propusesi u

B-69-TAU 26-10-06 01:48

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by SirNenea (Post 599093)
pai de ce sa nu vii de acum ca poate vei primi niste sfaturi bune si o sa iti faci masina si mai frumoasa decat ce iti propusesi u

corect un sfat in plus nu strica....

daman 26-10-06 19:13

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
sincer sa fiu ,arata rau de tot si mi-e ca o sa radeti de mine.:oops:

daman 26-10-06 22:04

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
masina e din 99 si a facut taxi pana acum.motorul e varza si trebuie vopsita.scoate fum de zici ca ard cauciuc

SirNenea 26-10-06 23:28

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
nu avem motive sa radem pt ca toti pornesc de jos asa ca mai bine vii sa primesti niste sfaturi si iti zic eu ca nu o sa regreti iti garantez asta

UniculSGM 27-10-06 15:49

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Vin si eu cu nevopsita azi :)

DnI 27-10-06 16:42

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
primiti si un R5 diseara ? :D

NightDevil 27-10-06 18:50

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by DnI (Post 600949)
primiti si un R5 diseara ? :D

da nu vei fi singurul :D ....R5 .. si noi vom veni ka de obicei ku jzl ..ka sportiva sta pe bara si runda asta:D

MOUZE 28-10-06 09:56

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by NightDevil (Post 601119)
da nu vei fi singurul :D ....R5 .. si noi vom veni ka de obicei ku jzl ..ka sportiva sta pe bara si runda asta:D

vinerea viitoare AVETI VOIE SA VENITI DOAR CU SPORTIVA VOASTRA!!! altfel nu va primim & ma men sa numai traga chiulu' de la intalniri :p PUNCT.

ggd_87 02-11-06 11:31

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
bai mai chemati si voi baietii cu logane,k vin acolo si vad k sunt singuru cu logan! :rolleyes2

NightDevil 12-11-06 20:44

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
6 Attachment(s)
2 3 poze de la ultima intalnire

giubau_v8 15-11-06 20:08

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
frumos...as vrea sa am si eu daciutza cu mine...

CristianoXXX 08-12-06 15:09

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
are loc si un nou venit? :) dar pasionat de dacii bineinteles :D

MOUZE 09-12-06 00:07

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
10 Attachment(s)
pozeeeeeeeeee mai noiiiiiiiii :p

NightDevil 09-12-06 00:11

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by cristigeo69 (Post 653573)
pozeeeeeeeeee mai noiiiiiiiii :p

BRIGADA SPORTIVELOR a fost prezenta :)

B-83-DAC 09-12-06 00:21

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
si ce va laudati ma...o sa vina alpinistii peste voi :))

NightDevil 09-12-06 00:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by B-83-DAC (Post 653594)
si ce va laudati ma...o sa vina alpinistii peste voi :))

duceti-va frate la munte voi ce sa cautati acolo " neamu lui alpine " :)

B-34-LNR 05-02-07 15:31

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Sper ca saptamana asta sa reusesc sa apar si eu asta daca va strangeti in acelasi loc ca pana acum (Parcul Carol). Numai bine si ne vedem pe acolo ;)

MOUZE 07-02-07 15:59

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by B-34-LNR (Post 732677)
Sper ca saptamana asta sa reusesc sa apar si eu asta daca va strangeti in acelasi loc ca pana acum (Parcul Carol). Numai bine si ne vedem pe acolo ;)

da tot acolo...21:30


All times are GMT +2. The time now is 11:42.

- Copyright 2026 4Tuning