![]() |
Intalnirea saptamanala a daciistilor
10 Attachment(s)
IN FIECARE VINERI SEARA INCEPAND CU ORELE 22 INTANLIREA ARE LOC LA INTRAREA PRINCIPALA DE LA PARCUL CAROL ( LA FARFURIE)....
GAZDA IN FIECARE VINERI "DACIA RALLY TEAM" MEET YOU THERE...;) 2-3 poze... |
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
pot veni si copii mai mici ???:D:D :rolleyes2
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
ma primiti si pe mine cu loganul lu tata ??? :lol: :lol: :lol:
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
40 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
vin cu ce a mai mare placere dar sa ne bagi tu muzica sau mai bine zis sa acoperi manelistii :D
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Ok
Ne Vedem Acolo!!!! De La Marasesti Drepte Inainte??? |
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
poate vin si eu :P
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Da.. sa nu va intrebati ce or sa caute niste anonimi acolo.. de ceva vreme buna ei se intelnesc acolo..
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Quote:
numai bine anonimilor.....;) |
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
e bine ca totusi s-a ajuns la o metoda ca sa ne vedem toti astia cu daciile :)
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Cand am pus eu acest anunt acum cateva luni, mi-a fost sters.
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
acum in preajma sarbatorilor cred ca dupa problemele aparute la ''pescarus'' la ''parcul carol'' o sa se mute toti paasionatii de maasini tunate ...printre care se aafla ssi baietii de la ''militie'' care vaad ca ssunt din ce in ce mai preocupati de noi cum o ducem...
(multumiri DACIA RALLY TEAM ptr sprijin la problemele mele de ieri seara)...nu dau nume ca toti au contribuit mai mult saau cat sa putut!!! |
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
pt ca nu esti bau...
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
De La Marasesti Drepte Inainte???
VAD CA NIMENI NU IM IRASPUNDE!!! |
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
da.......................
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Primiti si un Ford? :rolleyes2
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Quote:
XXXXXXXXXXXXXSWWWW |
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
o sa vin si eu daca ma primiti dar dupa ce imi aranjez caruta deoarece acum imi este rusine sa merg cu ea pe strada dar sa mai vin la intalnirea dacistilor
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
o sa fac niste poze si sa le pun pe forum,cum arata masina acum si cum va arata dupa terminarea reparatiilor.sper sa va placa
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
pai de ce sa nu vii de acum ca poate vei primi niste sfaturi bune si o sa iti faci masina si mai frumoasa decat ce iti propusesi u
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
sincer sa fiu ,arata rau de tot si mi-e ca o sa radeti de mine.:oops:
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
masina e din 99 si a facut taxi pana acum.motorul e varza si trebuie vopsita.scoate fum de zici ca ard cauciuc
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
nu avem motive sa radem pt ca toti pornesc de jos asa ca mai bine vii sa primesti niste sfaturi si iti zic eu ca nu o sa regreti iti garantez asta
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Vin si eu cu nevopsita azi :)
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
primiti si un R5 diseara ? :D
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
bai mai chemati si voi baietii cu logane,k vin acolo si vad k sunt singuru cu logan! :rolleyes2
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
6 Attachment(s)
2 3 poze de la ultima intalnire
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
frumos...as vrea sa am si eu daciutza cu mine...
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
are loc si un nou venit? :) dar pasionat de dacii bineinteles :D
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
10 Attachment(s)
pozeeeeeeeeee mai noiiiiiiiii :p
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
si ce va laudati ma...o sa vina alpinistii peste voi :))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Sper ca saptamana asta sa reusesc sa apar si eu asta daca va strangeti in acelasi loc ca pana acum (Parcul Carol). Numai bine si ne vedem pe acolo ;)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:42. |
- Copyright 2026 4Tuning