![]() |
E36 - 13 DUM coupe
10 Attachment(s)
salut tuturor,as vrea sa imi prezint si eu masinuta,este un bmw e36 320i vanos coupe din 95,masina o am de vreo 7 luni,cand am cumparat-o nu arata asa,pe parcurs am mai pus pe ea cate ceva sa arate mai bine.Ca dotarii are:pachet M,jante beyern mesh 18,full xenon,suspensie sport reglabila,interior M,short shifter,schimbator momo,pe viitor trebuie sa mai iau oglinzii M3 si bandourii ca sa fie pachetu complet,sper sa va placa,Salutare
|
Re: e36-13 DUM coupe
frumoasa sa o stapanesti sanatos!
|
Re: e36-13 DUM coupe
ms mult,frumoasa si e46 tau
|
Re: e36-13 DUM coupe
Quote:
in descriere ai zis ca ai volan momo si in poze e cel m.care e acum pe masina?cel din poze arata mult prea bine! ce j au jante? |
Re: e36-13 DUM coupe
frumos rau pisicul tau!arata intr-un mare fel,dar nu m-i se par potrivite jantele cu negru la interior pt masina ta!ii statea mult mai bine cu celelalte!dar asta e doar parerea mea.ti-e sa-ti placa:!:
|
Re: e36-13 DUM coupe
Culoarea e brokatrot metallic? E chiar frumoasa, fa rost rapid de bandouri!!
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Frumoasa masina !!!
Eu unul as da jos nuca de la schimbator si stickerul de pe luneta !!! + alt tips / finala ce o fi aia !!! Bafta ! |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
chiar arata foarte bine masina si jantele alea sunt frumoase! |
Re: E36 - 13 DUM coupe
super mijto masinuta... e ce trebuie si culoarea e mijto tare.
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
frumoasa pisica, sa ai grija de ea, bafta in continuare!
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Mumoasa mumoasa masina :)) :)
|
Re: e36-13 DUM coupe
Quote:
|
Re: e36-13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Frumoasa rau :X
Gentile alea i-au schimbat look-ul calumea:D Ai grija de ea:D |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Foarte tare arata culoarea asta cu jantele negre :D
Arata bine , esti pe drumul cel bun :shock: |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
foarte frumoasa masina, spor la modificari in continuare, tineo tot asa:)
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Doamne ajuta ce bijuterie de bmw si ma bucur ca esti din resita cel mai mult imi place poza facuta in parcare la calnicel :)
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Ii sta foarte bine motanului cu incaltamintea aia neagra..
S-o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
@ti am dat add pe messenger sper sa nu te superi :) |
Re: E36 - 13 DUM coupe
ms mult Ghostyz0r,sper si yo sa fie multi km si zero incidente,numa bine:D
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
sti ca cireasa de pe tort e toba cu 2 iesiri nu ?:lol::lol::lol:arata super , sa ai grija de ea
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
9 Attachment(s)
cateva poze cu masinuta de pe drum catre RTS Bucuresti:D
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
dumy te am intrebat si pe mess dar nu cred ca ai vazut de unde ti ai cumparat stickerul ala sau cum so numi de pe luneta cu bmw pulse prea adevart ca vreau si eu :))
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
;) |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
frumoasa rau pisik :D ... cu geamurile nu ai probleme ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:41. |
- Copyright 2026 4Tuning