Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 13 DUM coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/256905-e36-13-dum-coupe.html)

[email protected] 05-05-11 10:30

E36 - 13 DUM coupe
 
10 Attachment(s)
salut tuturor,as vrea sa imi prezint si eu masinuta,este un bmw e36 320i vanos coupe din 95,masina o am de vreo 7 luni,cand am cumparat-o nu arata asa,pe parcurs am mai pus pe ea cate ceva sa arate mai bine.Ca dotarii are:pachet M,jante beyern mesh 18,full xenon,suspensie sport reglabila,interior M,short shifter,schimbator momo,pe viitor trebuie sa mai iau oglinzii M3 si bandourii ca sa fie pachetu complet,sper sa va placa,Salutare

Bonty_BKV 05-05-11 10:33

Re: e36-13 DUM coupe
 
frumoasa sa o stapanesti sanatos!

[email protected] 05-05-11 10:38

Re: e36-13 DUM coupe
 
ms mult,frumoasa si e46 tau

JusT_SaY_BoBo 05-05-11 11:02

Re: e36-13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4304355)
ms mult,frumoasa si e46 tau

foarte frumoasa masina mai pune poze mai clare.
in descriere ai zis ca ai volan momo si in poze e cel m.care e acum pe masina?cel din poze arata mult prea bine!
ce j au jante?

marius3030 05-05-11 11:21

Re: e36-13 DUM coupe
 
frumos rau pisicul tau!arata intr-un mare fel,dar nu m-i se par potrivite jantele cu negru la interior pt masina ta!ii statea mult mai bine cu celelalte!dar asta e doar parerea mea.ti-e sa-ti placa:!:

stef_yo_ro 05-05-11 13:12

Re: e36-13 DUM coupe
 
Culoarea e brokatrot metallic? E chiar frumoasa, fa rost rapid de bandouri!!

crysty.bobok 05-05-11 14:47

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Frumoasa masina !!!

Eu unul as da jos nuca de la schimbator si stickerul de pe luneta !!! + alt tips / finala ce o fi aia !!!

Bafta !

bogdan.t 05-05-11 15:19

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4304862)
Frumoasa masina !!!

Eu unul as da jos nuca de la schimbator si stickerul de pe luneta !!! + alt tips / finala ce o fi aia !!!

Bafta !

+1

chiar arata foarte bine masina si jantele alea sunt frumoase!

aurik_320bv 05-05-11 15:48

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
super mijto masinuta... e ce trebuie si culoarea e mijto tare.

red_edition 05-05-11 17:53

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
frumoasa pisica, sa ai grija de ea, bafta in continuare!

Maniak22 05-05-11 18:00

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Mumoasa mumoasa masina :)) :)

[email protected] 05-05-11 20:17

Re: e36-13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4304415)
foarte frumoasa masina mai pune poze mai clare.
in descriere ai zis ca ai volan momo si in poze e cel m.care e acum pe masina?cel din poze arata mult prea bine!
ce j au jante?

ms mult de apreciere,am scris ca am schimbator momo,nu volan,acuma este cel de M pe masina.Jantele pe fata sunt de 8,5 si pe spate 9,5j

[email protected] 05-05-11 20:20

Re: e36-13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by stef_yo_ro (Post 4304686)
Culoarea e brokatrot metallic? E chiar frumoasa, fa rost rapid de bandouri!!

culoarea ii cordobarot metallic,da bandourile inca le caut,stiu ca ii lipsesc...la fel si oglinzile,ma bucur ca iti place masinuta.

[email protected] 05-05-11 20:20

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4305251)
Mumoasa mumoasa masina :)) :)

:)) ms mult:D

PuFuL3T3 05-05-11 20:24

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Frumoasa rau :X
Gentile alea i-au schimbat look-ul calumea:D
Ai grija de ea:D

[email protected] 05-05-11 20:26

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4304862)
Frumoasa masina !!!

Eu unul as da jos nuca de la schimbator si stickerul de pe luneta !!! + alt tips / finala ce o fi aia !!!

Bafta !

schimbatoru chiar imi place,pentru ca ii firma si ii de piele,si in legatura cu finala,vreau sa iau tot sistemu,cap-coada,dar deocamdata nu sunt bani:)) foarte frumos si bmw-u tau,sa-l stapanesti sanatos!:D

[email protected] 05-05-11 20:28

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by bogdan.t (Post 4304907)
+1

chiar arata foarte bine masina si jantele alea sunt frumoase!

:D ms mult

[email protected] 05-05-11 20:39

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by PuFuL3T3 (Post 4305697)
Frumoasa rau :X
Gentile alea i-au schimbat look-ul calumea:D
Ai grija de ea:D

da,poi jantele schimba mult o masina,ma bucur ca iti place:D,ms mult:P

SAX1987 05-05-11 20:50

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Foarte tare arata culoarea asta cu jantele negre :D

Arata bine , esti pe drumul cel bun :shock:

[email protected] 05-05-11 21:12

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4305777)
Foarte tare arata culoarea asta cu jantele negre :D

Arata bine , esti pe drumul cel bun :shock:

merci.....sper sa ma si tin de drumul asta..:))...si 5-aru' tau e foarte frumos...nu doar frumos;)..belea masinuta..BAFTA in continuare

SB09HMM 05-05-11 21:38

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
foarte frumoasa masina, spor la modificari in continuare, tineo tot asa:)

[email protected] 05-05-11 23:06

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 4305893)
foarte frumoasa masina, spor la modificari in continuare, tineo tot asa:)

:))da,o sa am tot timpu spor la modificari:Dms de apreciere,numa bine:)

race_maniack 10-05-11 23:48

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4306132)
:))da,o sa am tot timpu spor la modificari:Dms de apreciere,numa bine:)

iai frate bandouriile si eleronu' ala dupa care plange...dupaia de apucam de ursuletul meu ...pay nu? ;;) ...bafta :*

Fantomel4u 11-05-11 00:39

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Doamne ajuta ce bijuterie de bmw si ma bucur ca esti din resita cel mai mult imi place poza facuta in parcare la calnicel :)

Ghostyz0r 11-05-11 01:48

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Ii sta foarte bine motanului cu incaltamintea aia neagra..
S-o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente

[email protected] 11-05-11 16:06

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by race_maniack (Post 4317637)
iai frate bandouriile si eleronu' ala dupa care plange...dupaia de apucam de ursuletul meu ...pay nu? ;;) ...bafta :*

c drac cauti pe forum bolnavule:))? lasa ca o sa vina si alea,rabdare doar:)) , si de urs avem noi grija:D:X

[email protected] 11-05-11 16:11

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4317716)
Doamne ajuta ce bijuterie de bmw si ma bucur ca esti din resita cel mai mult imi place poza facuta in parcare la calnicel :)

da:)) acolo ii locu de poze,ma bucur ca iti place pisica mea,o stiu si pe a ta(fantoma) frumusica,bafta cu ea:D

Fantomel4u 11-05-11 18:11

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4319022)
da:)) acolo ii locu de poze,ma bucur ca iti place pisica mea,o stiu si pe a ta(fantoma) frumusica,bafta cu ea:D

De unde ma sti pe mine frate ?:))) ca eu nu te stiu :))

@ti am dat add pe messenger sper sa nu te superi :)

[email protected] 11-05-11 20:11

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
ms mult Ghostyz0r,sper si yo sa fie multi km si zero incidente,numa bine:D

race_maniack 11-05-11 20:25

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4319011)
c drac cauti pe forum bolnavule:))? lasa ca o sa vina si alea,rabdare doar:)) , si de urs avem noi grija:D:X

incet-incet pun io si ursuletul p picioare..numa maine nu-i poimaine..:))..stii ce zic:)):lol:

[email protected] 11-05-11 20:30

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4319247)
De unde ma sti pe mine frate ?:))) ca eu nu te stiu :))

@ti am dat add pe messenger sper sa nu te superi :)

ti-am zis ca nu pe tine te stiu:)) masina o stiu:)) nu ai inteles bine:D nu ma supar,lasa ca vorbim pe mess

SB09HMM 15-05-11 20:14

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
sti ca cireasa de pe tort e toba cu 2 iesiri nu ?:lol::lol::lol:arata super , sa ai grija de ea

[email protected] 15-05-11 22:18

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 4326964)
sti ca cireasa de pe tort e toba cu 2 iesiri nu ?:lol::lol::lol:arata super , sa ai grija de ea

da...iesirea o am deja,dar mai trebuie sa iau o prelungire la ea pentru ca ii mai scurta ca originala:) bafta:P

[email protected] 16-05-11 20:18

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
9 Attachment(s)
cateva poze cu masinuta de pe drum catre RTS Bucuresti:D

Fantomel4u 16-05-11 22:59

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
dumy te am intrebat si pe mess dar nu cred ca ai vazut de unde ti ai cumparat stickerul ala sau cum so numi de pe luneta cu bmw pulse prea adevart ca vreau si eu :))

race_maniack 16-05-11 23:02

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4330188)
dumy te am intrebat si pe mess dar nu cred ca ai vazut de unde ti ai cumparat stickerul ala sau cum so numi de pe luneta cu bmw pulse prea adevart ca vreau si eu :))

vezi ca l-a facut sus in muncitoresc...la aia ce au si in Nera magazinu'...mergi cu modelu la Nera...ii arati c vrei...ii dai dimensiuniile...si in 2-3 zile se rezolva......hai papake;)
;)

Fantomel4u 16-05-11 23:03

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by race_maniack (Post 4330200)
vezi ca l-a facut sus in muncitoresc...la aia ce au si in Nera magazinu'...mergi cu modelu la Nera...ii arati c vrei...ii dai dimensiuniile...si in 2-3 zile se rezolva...sau daca vrei ceva simplu...te rezolv eu cu Dummy...hai papake;)
;)

Pai eu vreau cum il are dumy cam cat ma costa taota afacerea sam fac "stickeurl" acela care il are dumy cu bmw pulse :) ms pentru promptitudine :)

race_maniack 16-05-11 23:06

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Fantomel4u (Post 4330205)
Pai eu vreau cum il are dumy cam cat ma costa taota afacerea sam fac "stickeurl" acela care il are dumy cu bmw pulse :) ms pentru promptitudine :)

intra pe race_maniack pe messenger si vbm acolo:P

Fantomel4u 16-05-11 23:08

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by race_maniack (Post 4330206)
intra pe race_maniack pe messenger si vbm acolo:P

ti am dat add sunt [email protected] exact asa :)

V1RuS 17-05-11 21:44

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
frumoasa rau pisik :D ... cu geamurile nu ai probleme ?


All times are GMT +2. The time now is 11:41.

- Copyright 2026 4Tuning