![]() |
Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Radu si cu mine ne am gandit sa animam un pic sectziunea brasov si sa aflam cine este cel mai priceput tuner virtual
Acum ceva vreme erau doar unu sau 2 baietzi care faceau asta acum vad ca la multa lume place si incearca Bigu o sa posteze poza cu masina care trebuie modificata Termenul limita pana la care trebuie modificata este 1 noiembrie ora 12 atunci vom aduna toate lucrarile si vom face un pool sa vedem cine este ""Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV"" va dorim bafta si inspiratzie si sa vedem cat mai multe lucrari |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
1 Attachment(s)
La treaba cu voi! :P
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Ma alatur si eu colegilor de forum cu completarea: cel mai bun va fii premiat de "Maniac Motor's"....surpriza!;)
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
Multzumim pt suport catalin :!: |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
eu ma bag;)
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
bafta too all! ;))
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
i'm in baby :D
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
ma bag si yo!!!!:lol:
si bft tuturor par ticipantiilor!!:ciggy: |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
i'm in....aproape am terminato;))) cand e de pus...puneti si voi un post cu 2 zile inainte;))
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
Quote:
Daca insa nu doresti acest lucru potzi atasa in orice moment poza la un mail si sa o tritzi [email protected] |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Bafta multa tuturor.Oricum la sfarsit totul va depinde de gusturile fiecaruia.Eu propun ca castigatorul sa fie ales prin vot.
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
Quote:
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
nu sh cat de buna este ideea cu votul. majoritatea celor care voteaza nici nu stiu sa priveasca in amanunt o lucrare (sa fie foarte atenti la detalii, la calitatea lucrarii, selectii perfecte, imbinari etc. ) si vor fi subiectivi. se vor uita la cum arata masina in asamblu ci nu in detaliu. parerea mea este ca ar trebui format un juriu care sa stie exact cu ce se mananca vt-ul. sper ca nu sunt singurul care doreste acest lucru. inca un avantaj pentru aceasta solutie este ca membrii juriului nu vor tine seama de persoana care a facut lucrarea. flow dc ai avut aceasta initiativa de laudat cred ca ar fi mai bine sa cauti persoane din afara brasovului. unii dintre cei care jurizeaza si concursul de pe forumul mare. motivele sunt evidente cred.
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
plus de asta sunt absolut convins ca se va tine cont si de prea-controversatul "club" din care face parte fiecare concurent.
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
ma abtin de la orice comentariu...fie ca cel mai bun sa castige;)
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
sper sa fie asa ;) si sa nu-si puna fiecare prietenii sa-l voteze ;)
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
catalyne stii prea bine ca nu poti vb in numele tuturor. si yakone si eu am participat la mai multe concursuri pe forum si stim amandoi cum se procedeaza (sau se proceda - nu stiu ca nu am mai participat cam de mult timp). nu fac acuze, dar stiu despre ce vorbesc ;). si tocmai ca sa prevenim polemicile si discutiile am propus acele lucruri. acum depinde de de flow si de bigu cum vor sa rezolve aceasta problema pentru ca ei au fost cu ideea. oricum ar fi "BAFTA TUTUROR" si ... vb lui Yakone .... ;) (nu o mai spun :lol:)
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
jurii etc se va face 100 % prin vot si daca lumea va vota subiectiv nu cred ca va surprinde pe nimeni sper ca macar la un lucru asa mic cum este acesta nu se vor face discriminari voi cel mai bine stitzi ca la urma urmei vt ul este o arta si astept ca toata lumea sa voteze in consecintza CEA mai buna lucrare se va vedea si sa speram ca ACEASTA va fi votata ,daca nu va lua altcineva titlul sa i zicem asa dar noi restu totzi vom sti cu sigurantza care a fost lucrarea cea mai buna repet inca o data chiar daca pool ul inca nu a inceput ca sper ca acesta sa reflete realitatea nu preferintzele noastre asupra participantzilor |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
k bro'. fie ca cel mai bun sa castige.
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Tin sa ma bag si eu in seama cu urmatoarele:
acest topic l-am gandit si creeat impreuna cu flow pt ca era prea mare linistea in sectiunea Brasov. se va creea un pool unde oricine poate vota si sunt sigur ca nu se va tine cont de "culoare", asa cum eu din speedline si flow din ghost racing team ne-am pus de acord cu topicul ,cred ca la fel de bine va functiona si votul. si inca o chestie, daca masina modificata de unul dintre participanti, si arata ca naiba dar e culoarea mea preferata, eu pe aceea o sa o votez pt ca, IMI PLACE CULOAREA. fiecare voteaza dupa bunul plac, cine stie sa jurizeze si sa judece se va uita cu siguranta la detalii, acum depinde doar de public. BAFTA ALL |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
mai este o zi si un pic pana la termenul limita 1 noiembrie 2006 ora 12
v as ruga pe totzi cei care atzi lucrat la masina sa va incadratzi si sa atasatzi poza la un mail si sa l trimitetzi [email protected] sau pe mess florin_vw pt alcatiurea pool ului va multzumesc anticipat si va rog sa nu postatzi poza aici |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
baieti, se apropie de sfarsit concursul.......daca a-ti terminat lucrarile puteti sa le trimitetzi pe mail cu incredere;)
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
Suces tuturor participantilor:lol: cel mai bun sa castige:lol: |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Am primit toate pozele
maine alcatuim pool ul public Bafta baietzi !!! cel mai bun sa castige !!! Felicitari pt efortul depus :!: |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
sefu sefu...e deja 12.07....ce faceti cu pollul ala?;)))) sunt curios;)) :D:D:D
PS: cel mai bun sa castige!;) |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
12 46 am ajuns acasa si pus sus pool
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:18. |
- Copyright 2026 4Tuning