![]() |
E36 - 316i
5 Attachment(s)
salut!masina o am de 7 luni,mi-am dorit de multa vreme un e36 asa k dupa destule cautari mam oprit la acest 316...Am cautat o masina kre sa arate din pct de vedere estetic cat de cat bine,si sa fie de culoare neagra.Knd am achizitionato avea niste puncte de rugina,p aripile fatza semiaripi in spate si p unul din praguri,insa acum o luna si cva am reusit sa le rezolv:) Initial nu mam gandit la un motor mai mare dar acuma parca as vrea sa incerc cva nou:D.
Masina are deocamdata suspesii sport reglabile,jante 17 simple nu cva deosebit,faruri xenon,si o finala serpisori.Urmeaza un interior complet si niste jante probabil cu buza.Cam atat..o sa pun cva poze:) |
Re: e36 316i
am uitat sa specific si k masina este destul de "cheala" k dotari,dispune de 2 geamuri trapa si oglinzi electrice cam atat!anul fabricatiei este 1995:D
|
Re: e36 316i
Frumoasa masina, cred ca am vazut-o prin oras. M-paket ii pui?:D
|
Re: e36 316i
ms...urmeaza m-paket dar deocamdata ma ocup de interior de scaune in special..trebuie neaparat schimbate sunt fte praff:| si un volan imi trebuie:D
|
Re: e36 316i
arata destul de bine, dar eu zic ca ar trebuie sa-i schimbi semnalele sau sa le faci putin mai fumurii decat sunt acum... in rest, ce-ti pot ura decat bafta!
|
Re: e36 316i
mss sa fie! mam gandit si eu sa le inchid putzin la culoare semnalele probabil k o voi face cat de curand
|
Re: E36 - 316i
sa nu fie negre negre, doar un pic mai inchise
|
Re: E36 - 316i
sal, vezi ca am eu un volan in 3 spite de piele , 180 ron , e impecabil
P.S , arata foarte bine pisica , ti-ar sta binee cu interiorul galben :P |
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
:D:D:D nu mahhhh ca am vorbit ieri cu el :D |
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Toate ca toate dar e frumos tare interiorul galben al lui Ricko.... de vadere numai zic :paper:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
ms pt reclama , :D, dau o bere |
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
azi am avut putin timp si mam gandit sa-i vopsesc narile la pisicuta mea:P...au iesit destul de bine sunt multumit iau schimbat putzin aspectul in bine:>:)
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
arunca si tu o poza 2 , sa mai vedem si noi ce lucrii , pune si cu interiorul ,,,
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
3 Attachment(s)
cam asa arata cu narile vopsite:D
|
Re: E36 - 316i
hai ca arata bine :D
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
6 Attachment(s)
nam mai postat de cva vreme asa k azi am decis sa revin cu niste poze destul de reusite parerea mea tzinand cont ca nu le prea am cu fotografiatul si editatul pozelor..am incercat si eu cva de distractie:)
|
Re: E36 - 316i
Picioarele din poza hmm, prietena ta?:) :lol:
Succes cu masina.;) |
| All times are GMT +2. The time now is 19:29. |
- Copyright 2026 4Tuning