![]() |
Vand Samsung Omnia
3 Attachment(s)
arata ok, urme normale de folosire...
am la el doar incarcatorul, aveam si cablu de date , dar nu il gasesc acum... are 4 Gb intern, gps(Igo instalat), nu este codat, merge pe orice retea... acumulatorul nu tine mai mult de 2 zile in regim normal de folosire ... ym: dragosh_adi Notă moderator: Preţul este obligatoriu! |
Re: Vand Samsung Omnia
5,5 mil !
|
Samsung Omnia Samsung Omnia Samsung Omnia
Samsung Omnia sau schimb cu altceva , iphone ...
|
Re: Vand Samsung Omnia
ofer diferenta pt ceva mai noi ! am 2 Omnia, unul 8G si altul 16G ! le pot da si pe amandoua odata !
|
Re: Vand Samsung Omnia
ofer diferenta pt ceva mai noi ! am 2 Omnia, unul 8G si altul 16G ! le pot da si pe amandoua odata !
|
Re: Vand Samsung Omnia
Samsung Omnia
|
Re: Vand Samsung Omnia
un lg optimus one te int l schimb?
|
Re: Vand Samsung Omnia
da, da-mi detalii pe pm
|
Re: Vand Samsung Omnia
ofer diferenta pt ceva mai noi !
am 2 Omnia, unul 8G si altul 16G ! le pot da si pe amandoua odata ! |
Re: Vand Samsung Omnia
Ce diferenta vrei pe langa un samsung s5600v ..pachet full..impecabil ?
|
Re: Vand Samsung Omnia
Quote:
accept si alte schimburi ! |
Re: Vand Samsung Omnia
astept si alte oferte, fac pret extrem de bun pt cash !!!
|
Re: Vand Samsung Omnia
4 mil ?
|
Re: Vand Samsung Omnia
astep si alte oferte
|
Re: Vand Samsung Omnia
3,5 mil fix ! Pret de navigatie GPS ...
All in one ! |
Re: Vand Samsung Omnia
s-a dus "oferta" : 4 mil, e pretul corect !
|
Re: Vand Samsung Omnia
cel de 16Gb disponibil inca, 5 mil !
|
Re: Vand Samsung Omnia
pot oferi diferenta pt ceva mai nou
|
Re: Vand Samsung Omnia
1 Attachment(s)
poza reala , 16+1 gb
|
Re: Vand Samsung Omnia
Quote:
|
Re: Vand Samsung Omnia
4,5 mil !
tel 0723 66 00 44 dragosh_adi |
Re: Vand Samsung Omnia
un smartphone complet , tel, gps, camera 5mp, stocare uriasa 17gb, posibilitate instalare softuri extrem de variate !
|
Re: Vand Samsung Omnia
inca valabil omnia 18Gb+card de 2Gb ... acumulator minim 3 zile, cred ca mai am si cutia telefonului ...
. 3mil !!! |
Re: Vand Samsung Omnia
azi m-am lovit de el in sertar , asa ca e inca disponibil :)
pretul e 2.5mil , fix ! |
Re: Vand Samsung Omnia
1 Attachment(s)
poza reala
|
Re: Vand Samsung Omnia
2 mil !!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Samsung Omnia
Un iphone 3gs 32 gb negru?
|
Re: Vand Samsung Omnia
doar daca este functional 100% !
|
Re: Vand Samsung Omnia
Si cu diferenta din partea ta
|
Re: Vand Samsung Omnia
evident, dar cat ?
|
Re: Vand Samsung Omnia
200 lei
|
Re: Vand Samsung Omnia
fie ... acum am vazut ca nu esti din Bucuresti, asta nu e bine ...
|
Re: Vand Samsung Omnia
Salut ! Un BlackBerry 8520 la schimb ?!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:25. |
- Copyright 2026 4Tuning