Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand Piese E30/ E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/253745-vand-piese-e30-e36.html)

NightClubRacer 17-04-11 00:58

Vand Piese E30/ E36
 
2 Attachment(s)
Ce am prin curte:
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 150ron
-radiator pisica cu vas incorporat 130ron
-alternator bun 100ron
-electromotor mic 80ron
-debitmetru sigilat de 2.3 200ron
-curea alternator 10ron
-axa 2.3 150ron
-delcou 2.3 100ron
-clapeta admisie+regulator relanti 30roni
poze jos!
relatii aici sau pm, sau mail: [email protected]

NightClubRacer 18-04-11 22:04

Re: Vand Piese E30/ E36
 
se adauga
-fete de usi coupe e30 piele neagra 1.5mil toate 4
-bord E30cu 2 mici crapaturi in rest impecabil 1.5mil

NightClubRacer 21-04-11 08:42

Re: Vand Piese E30/ E36
 
up!!!

NightClubRacer 23-04-11 00:44

Re: Vand Piese E30/ E36
 
au ramas!!!
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 150ron
-radiator pisica cu vas incorporat 130ron
-alternator bun 100ron
-electromotor mic 80ron
-debitmetru sigilat de 2.3 200ron
-curea alternator 10ron
-axa 2.3 150ron
-delcou 2.3 100ron
-clapeta admisie+regulator relanti 30roni

NightClubRacer 24-04-11 01:41

Re: Vand Piese E30/ E36
 
se mai adauga la dezmembrat un urs coupe...
-punte spate cu discuri fara diferential 150ron
-Usi bune albastre 50ron buc complete
-portbagaj bun fara gauri 80ron
-capota buna 100ron
-luneta 50ron
-traseu tobe 2.0 complet si finala 150ron
-aripa stanga bunicica 50roni
si multe alte piese, o sa revin cu poze cu masina si cu piesele.

NightClubRacer 25-04-11 00:29

Re: Vand Piese E30/ E36
 
5 Attachment(s)
poze! Are si instalatie de aer conditionat, radiator, tevaraie...totu fara compresor.

NightClubRacer 27-04-11 01:25

Re: Vand Piese E30/ E36
 
5 Attachment(s)
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 150ron
-radiator pisica cu vas incorporat 130ron
-alternator bun 100ron
-electromotor mic 80ron
-debitmetru sigilat de 2.3 200ron
-curea alternator 10ron
-axa 2.3 150ron
-delcou 2.3 100ron
-clapeta admisie+regulator relanti 30roni
-luneta 50ron
-traseu tobe 2.0 complet si finala 100ron
-macara geam stanga electrica 50roni
-macara dreapta manuala 30ron
-geamuri fata coupe bune 50ron ambele
-geam lateral dreapta spate 30ron
-aeristitoare portbagaj 30ron ambele
-instalatie aer completa(fara compresor) 150ron
-servofrana si pompa bune 50ron
-pedalier bun 50ron
-cardan 2.3 sau 2.0 100ron
-semanle aripa E30 bune 50ron ambele!
....sau poate mai sunt si altele...mai multe la: Tel: 0786 465 234

NightClubRacer 28-04-11 17:11

Re: Vand Piese E30/ E36
 
3 Attachment(s)
poze cu semnalele de pe aripa pt e30

atosz 28-04-11 22:04

Re: Vand Piese E30/ E36
 
3 Attachment(s)
Astea le ai mai ai cumva si daca da sa-mi dai si un pret?
-ornament interior maner
-plastic brat schimbator
-maner torpedou

NightClubRacer 28-04-11 23:02

Re: Vand Piese E30/ E36
 
Quote:

Originally Posted by atosz (Post 4288977)
Astea le ai mai ai cumva si daca da sa-mi dai si un pret?
-ornament interior maner
-plastic brat schimbator
-maner torpedou

din pacate si de astea duc si eu lipsa...daca o sa am, o sa te anunt, numai bine!

NightClubRacer 02-05-11 10:41

Re: Vand Piese E30/ E36
 
sus cu ele!!!

NightClubRacer 04-05-11 11:37

Re: Vand Piese E30/ E36
 
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 100ron
-alternator bun 50ron
-electromotor mare 50ron
-debitmetru sigilat de 2.3 200ron
-curea alternator 10ron
-axa 2.3 100ron
-delcou 2.3 50ron
-clapeta admisie+regulator relanti 10roni
-luneta 30ron
-traseu tobe 2.0 complet 50ron
-macara geam stanga electrica 50roni
-macara dreapta manuala 30ron
-geamuri fata coupe bune 50ron ambele
-geam lateral dreapta spate 30ron
-aeristitoare portbagaj 20ron ambele
-instalatie aer completa+aeroterma(fara compresor) 150ron
-servofrana si pompa bune +pedalier 50ron
-cardan 2.3 sau 2.0 100ron
Tel: 0786 465 234

NightClubRacer 07-05-11 08:46

Re: Vand Piese E30/ E36
 
toate piesele la 300ron!!!! DOAR WEEK ASTA!!!

NightClubRacer 09-05-11 08:54

Re: Vand Piese E30/ E36
 
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 100ron
-alternator bun 50ron
-electromotor mare 50ron
-debitmetru sigilat de 2.3 200ron
-curea alternator 10ron
-axa 2.3 100ron
-delcou 2.3 50ron
-clapeta admisie+regulator relanti 10roni
-luneta 30ron
-traseu tobe 2.0 complet 50ron
-macara geam stanga electrica 50roni
-macara dreapta manuala 30ron
-geamuri fata coupe bune 50ron ambele
-geam lateral dreapta spate 30ron
-aeristitoare portbagaj 20ron ambele
-servofrana si pompa bune +pedalier 50ron
-cardan 2.3 sau 2.0 100ron
-stop dreapta bun, nou 50ron pt urs din 85
-stop dreapta mai uzat 25ron urs 85
-ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 50ron
Tel: 0786 465 234

NightClubRacer 10-05-11 08:51

Re: Vand Piese E30/ E36
 
au plecat si injectoarele...mai sunt restu:
-alternator bun 50ron
-electromotor mare 50ron
-debitmetru sigilat de 2.3 200ron
-curea alternator 10ron
-axa 2.3 100ron
-delcou 2.3 50ron
-clapeta admisie+regulator relanti 10roni
-luneta 30ron
-traseu tobe 2.0 complet 50ron
-macara geam stanga electrica 50roni
-macara dreapta manuala 30ron
-geamuri fata coupe bune 50ron ambele
-geam lateral dreapta spate 30ron
-aeristitoare portbagaj 20ron ambele
-servofrana si pompa bune +pedalier 50ron
-cardan 2.3 sau 2.0 100ron
-stop dreapta bun, nou 50ron pt urs din 85
-stop dreapta mai uzat 25ron urs 85
-ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 50ron
Tel: 0786 465 234

Blitz-Krieg 11-05-11 02:21

Re: Vand Piese E30/ E36
 
puntea aia cu discuri a plecat sau o mai ai?

NightClubRacer 11-05-11 08:52

Re: Vand Piese E30/ E36
 
Quote:

Originally Posted by Blitz-Krieg (Post 4317813)
puntea aia cu discuri a plecat sau o mai ai?

a plecat si ea de ceva timp.

NightClubRacer 15-05-11 07:52

Re: Vand Piese E30/ E36
 
sus cu ele!!!

NightClubRacer 18-05-11 22:27

Re: Vand Piese E30/ E36
 
sus!!!

DarKane 18-05-11 22:34

Re: Vand Piese E30/ E36
 
fetele de usi le mai ai?

NightClubRacer 19-05-11 08:38

Re: Vand Piese E30/ E36
 
Quote:

Originally Posted by DarKane (Post 4334968)
fetele de usi le mai ai?

numai sunt, sory...

Nas!! 19-05-11 09:34

Re: Vand Piese E30/ E36
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 4335471)
numai sunt, sory...

Caroserie mai este ???

NightClubRacer 19-05-11 17:11

Re: Vand Piese E30/ E36
 
Quote:

Originally Posted by Nas!! (Post 4335694)
Caroserie mai este ???

decat actele....

NightClubRacer 22-05-11 09:56

Re: Vand Piese E30/ E36
 
up!!! reducere 50% :lol:

NightClubRacer 26-05-11 08:55

Re: Vand Piese E30/ E36
 
sus!!!!! toate piesele 1mil :lol: fara axa....cu axa 1.5mil :lol:

NightClubRacer 29-05-11 11:38

Re: Vand Piese E30/ E36
 
sus!!!

NightClubRacer 31-05-11 13:15

Re: Vand Piese E30/ E36
 
mai sunt:
-alternator bun 50ron
-debitmetru sigilat de 2.3 150ron
-curea alternator 10ron
-delcou 2.3 30ron
-clapeta admisie+regulator relanti 10roni
-luneta 30ron
-macara geam stanga electrica 30roni
-geamuri fata coupe bune 30ron ambele
-geam lateral dreapta spate 30ron
-aeristitoare portbagaj 20ron ambele
-stop dreapta bun, nou 30ron pt urs din 85
-ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 30ron
Tel: 0786 465 234

NightClubRacer 06-06-11 22:24

Re: Vand Piese E30/ E36
 
up!!!!

NightClubRacer 10-06-11 10:16

Re: Vand Piese E30/ E36
 
sus!!!

NightClubRacer 14-06-11 10:29

Re: Vand Piese E30/ E36
 
up!!!

Ara525 14-06-11 10:49

Re: Vand Piese E30/ E36
 
evacuare completa stock e36 2.0 ??? ce pret?...poze te rog

NightClubRacer 14-06-11 13:41

Re: Vand Piese E30/ E36
 
a fost...s-a dat!

NightClubRacer 15-06-11 13:59

Re: Vand Piese E30/ E36
 
au mai ramas:
-alternator bun 50ron
-delcou 2.3 30ron
-luneta 30ron
-macara geam stanga electrica 30roni
-geamuri fata coupe bune 30ron ambele
-geam lateral dreapta spate 30ron
-stop dreapta bun, nou 30ron pt urs din 85
-ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 30ron
sau toate 50ron, ori un bax de pepsi :lol:
Tel: 0786 465 234

NightClubRacer 17-06-11 07:46

Re: Vand Piese E30/ E36
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 4398948)
au mai ramas:
-delcou 2.3 30ron
-luneta 30ron
-macara geam stanga electrica 30roni
-geamuri fata coupe bune 30ron ambele
-geam lateral dreapta spate 30ron
-stop dreapta bun, nou 30ron pt urs din 85
-ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 30ron
sau toate 50ron, ori un bax de pepsi :lol:
Tel: 0786 465 234

SE DONEAZA...pe o cola!!!! gata vreau sa fac curat...ori la gunoi, ori ajung la cineva. Le mai tin maxim o saptamana!

NightClubRacer 24-06-11 00:39

Re: Vand Piese E30/ E36
 
cine vine maine le ia cu un pepsi mare :lol: daca nu la gunoi cu ele...vreau sa fac curat in garaj...

NightClubRacer 26-06-11 22:29

Re: Vand Piese E30/ E36
 
se poate inchide!!! s-au reciclat!


All times are GMT +2. The time now is 18:32.

- Copyright 2026 4Tuning