![]() |
Vand Piese E30/ E36
2 Attachment(s)
Ce am prin curte:
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 150ron -radiator pisica cu vas incorporat 130ron -alternator bun 100ron -electromotor mic 80ron -debitmetru sigilat de 2.3 200ron -curea alternator 10ron -axa 2.3 150ron -delcou 2.3 100ron -clapeta admisie+regulator relanti 30roni poze jos! relatii aici sau pm, sau mail: [email protected] |
Re: Vand Piese E30/ E36
se adauga
-fete de usi coupe e30 piele neagra 1.5mil toate 4 -bord E30cu 2 mici crapaturi in rest impecabil 1.5mil |
Re: Vand Piese E30/ E36
up!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
au ramas!!!
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 150ron -radiator pisica cu vas incorporat 130ron -alternator bun 100ron -electromotor mic 80ron -debitmetru sigilat de 2.3 200ron -curea alternator 10ron -axa 2.3 150ron -delcou 2.3 100ron -clapeta admisie+regulator relanti 30roni |
Re: Vand Piese E30/ E36
se mai adauga la dezmembrat un urs coupe...
-punte spate cu discuri fara diferential 150ron -Usi bune albastre 50ron buc complete -portbagaj bun fara gauri 80ron -capota buna 100ron -luneta 50ron -traseu tobe 2.0 complet si finala 150ron -aripa stanga bunicica 50roni si multe alte piese, o sa revin cu poze cu masina si cu piesele. |
Re: Vand Piese E30/ E36
5 Attachment(s)
poze! Are si instalatie de aer conditionat, radiator, tevaraie...totu fara compresor.
|
Re: Vand Piese E30/ E36
5 Attachment(s)
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 150ron
-radiator pisica cu vas incorporat 130ron -alternator bun 100ron -electromotor mic 80ron -debitmetru sigilat de 2.3 200ron -curea alternator 10ron -axa 2.3 150ron -delcou 2.3 100ron -clapeta admisie+regulator relanti 30roni -luneta 50ron -traseu tobe 2.0 complet si finala 100ron -macara geam stanga electrica 50roni -macara dreapta manuala 30ron -geamuri fata coupe bune 50ron ambele -geam lateral dreapta spate 30ron -aeristitoare portbagaj 30ron ambele -instalatie aer completa(fara compresor) 150ron -servofrana si pompa bune 50ron -pedalier bun 50ron -cardan 2.3 sau 2.0 100ron -semanle aripa E30 bune 50ron ambele! ....sau poate mai sunt si altele...mai multe la: Tel: 0786 465 234 |
Re: Vand Piese E30/ E36
3 Attachment(s)
poze cu semnalele de pe aripa pt e30
|
Re: Vand Piese E30/ E36
3 Attachment(s)
Astea le ai mai ai cumva si daca da sa-mi dai si un pret?
-ornament interior maner -plastic brat schimbator -maner torpedou |
Re: Vand Piese E30/ E36
Quote:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
sus cu ele!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 100ron
-alternator bun 50ron -electromotor mare 50ron -debitmetru sigilat de 2.3 200ron -curea alternator 10ron -axa 2.3 100ron -delcou 2.3 50ron -clapeta admisie+regulator relanti 10roni -luneta 30ron -traseu tobe 2.0 complet 50ron -macara geam stanga electrica 50roni -macara dreapta manuala 30ron -geamuri fata coupe bune 50ron ambele -geam lateral dreapta spate 30ron -aeristitoare portbagaj 20ron ambele -instalatie aer completa+aeroterma(fara compresor) 150ron -servofrana si pompa bune +pedalier 50ron -cardan 2.3 sau 2.0 100ron Tel: 0786 465 234 |
Re: Vand Piese E30/ E36
toate piesele la 300ron!!!! DOAR WEEK ASTA!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
-rampa injectoare+regulator presiune 2.5 12v 100ron
-alternator bun 50ron -electromotor mare 50ron -debitmetru sigilat de 2.3 200ron -curea alternator 10ron -axa 2.3 100ron -delcou 2.3 50ron -clapeta admisie+regulator relanti 10roni -luneta 30ron -traseu tobe 2.0 complet 50ron -macara geam stanga electrica 50roni -macara dreapta manuala 30ron -geamuri fata coupe bune 50ron ambele -geam lateral dreapta spate 30ron -aeristitoare portbagaj 20ron ambele -servofrana si pompa bune +pedalier 50ron -cardan 2.3 sau 2.0 100ron -stop dreapta bun, nou 50ron pt urs din 85 -stop dreapta mai uzat 25ron urs 85 -ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 50ron Tel: 0786 465 234 |
Re: Vand Piese E30/ E36
au plecat si injectoarele...mai sunt restu:
-alternator bun 50ron -electromotor mare 50ron -debitmetru sigilat de 2.3 200ron -curea alternator 10ron -axa 2.3 100ron -delcou 2.3 50ron -clapeta admisie+regulator relanti 10roni -luneta 30ron -traseu tobe 2.0 complet 50ron -macara geam stanga electrica 50roni -macara dreapta manuala 30ron -geamuri fata coupe bune 50ron ambele -geam lateral dreapta spate 30ron -aeristitoare portbagaj 20ron ambele -servofrana si pompa bune +pedalier 50ron -cardan 2.3 sau 2.0 100ron -stop dreapta bun, nou 50ron pt urs din 85 -stop dreapta mai uzat 25ron urs 85 -ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 50ron Tel: 0786 465 234 |
Re: Vand Piese E30/ E36
puntea aia cu discuri a plecat sau o mai ai?
|
Re: Vand Piese E30/ E36
Quote:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
sus cu ele!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
sus!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
fetele de usi le mai ai?
|
Re: Vand Piese E30/ E36
Quote:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
Quote:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
Quote:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
up!!! reducere 50% :lol:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
sus!!!!! toate piesele 1mil :lol: fara axa....cu axa 1.5mil :lol:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
sus!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
mai sunt:
-alternator bun 50ron -debitmetru sigilat de 2.3 150ron -curea alternator 10ron -delcou 2.3 30ron -clapeta admisie+regulator relanti 10roni -luneta 30ron -macara geam stanga electrica 30roni -geamuri fata coupe bune 30ron ambele -geam lateral dreapta spate 30ron -aeristitoare portbagaj 20ron ambele -stop dreapta bun, nou 30ron pt urs din 85 -ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 30ron Tel: 0786 465 234 |
Re: Vand Piese E30/ E36
up!!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
sus!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
up!!!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
evacuare completa stock e36 2.0 ??? ce pret?...poze te rog
|
Re: Vand Piese E30/ E36
a fost...s-a dat!
|
Re: Vand Piese E30/ E36
au mai ramas:
-alternator bun 50ron -delcou 2.3 30ron -luneta 30ron -macara geam stanga electrica 30roni -geamuri fata coupe bune 30ron ambele -geam lateral dreapta spate 30ron -stop dreapta bun, nou 30ron pt urs din 85 -ornamente praguri negre exterior si interior bune bune, cu toate clemele 30ron sau toate 50ron, ori un bax de pepsi :lol: Tel: 0786 465 234 |
Re: Vand Piese E30/ E36
Quote:
|
Re: Vand Piese E30/ E36
cine vine maine le ia cu un pepsi mare :lol: daca nu la gunoi cu ele...vreau sa fac curat in garaj...
|
Re: Vand Piese E30/ E36
se poate inchide!!! s-au reciclat!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:32. |
- Copyright 2026 4Tuning