![]() |
/ schimb BMW E30
10 Attachment(s)
Vand 318i e30 Fabricatie: 1987 Stare Excelenta!
Trapa Manuala Oglinzi Electrice Suspensie Sport Drop 60-60 Jamex Fixa Evacuare Sport Faruri Negre + Lupe Faza Lunga + Xenon Jante Alpina ORIGINALE Masina este Impecabila! Itp 03.2013 Asigurare Expirata Fara Probleme! Masina Arata Mult mai Bine in realitate Decat In Poze!Sa investit mult timp si multi bani!Cine a facut o reconditionare ma poate aproba! Motivul de Vanzare: -Urmeaza sa Plec din Romania! Accept si Unele Variante Auto si MOTO! Pret cash: 2700e Neg Pret Variante: 3000e Locatie: PLOIESTI Contact: 0721393846 Dragos Rog si Ofer Seriozitate! |
Re: / schimb BMW E30
Variante Auto 4 usi....Inmatriculate Ro..
Variante MOTO |
Re: / schimb BMW E30
Valabil!!
|
Re: / schimb BMW E30
:!::!::!::!::!:Valabil!!!:!::!::!::!:
|
Re: / schimb BMW E30
Ai oricand de la mine 2000euro doar suni si ii aduc. 0723641647 Multumesc.
|
Re: / schimb BMW E30
Esyi direct la Tinta!Dar la banii astia il tin pana ologesc il dau la copii si ei la randul lor la Rabla!Il pun in garaj si il mai scot peste 5 ani!
Multumesc!Dar Nu multumesc |
Re: / schimb BMW E30
da mi add pe tinta_nicky si vorbim poate ne intelegem cumva :) chiar sunt interesat
|
Re: / schimb BMW E30
Valabil!Accept si unele Variante!
|
Re: / schimb BMW E30
te int un schimb http://opel.anunturi-auto.4tuning.ro...9-9871157.html cu asa ceva ?!
|
Re: / schimb BMW E30
nu multumesc!
|
Re: / schimb BMW E30
9 Attachment(s)
Spalata Si Scoasa La Plimbare........Era Pacat la Asa Vreme....8)8)
|
Re: / schimb BMW E30
8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)
|
Re: / schimb BMW E30
niste poze cu motoru......se poate?
|
Re: / schimb BMW E30
5 Attachment(s)
Gratar Paste si...Poze Motor!
|
Re: / schimb BMW E30
Pret NOU SI URGENT 2500EURO Negociabil!!! Masina se prezinta intr`o stare excelenta...nu necesita nici o investitie!!!!!
Variante auto: Vectra B ... Tigra.... Golf3 ! INMATRICULATE romania!Fara Diferente,La Pret Real! |
Re: / schimb BMW E30
!!VALABIL!!!!VALABIL!!!!VALABIL!!
|
Re: / schimb BMW E30
8 Attachment(s)
Scoasa Din Garaj......La Plimbarea de Vineri in asteptare de Nou Proprietar! :lol::lol:
|
Re: / schimb BMW E30
5 Attachment(s)
sal te intereseaza o skoda felicia din 97 benzina 1.3mpi
|
Re: / schimb BMW E30
nu e ceea ce vreau eu de la o masina...multumesc frumos pt oferta!!
|
Re: / schimb BMW E30
B-M-W E30
|
Re: / schimb BMW E30
Vanduta!se poate inchide!Multumesc 4tuning!Felicitari Noului Proprietar!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning