Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   LA MULTI ANI Cristi (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/2507-ani-cristi.html)

luca 13-11-04 00:50

LA MULTI ANI Cristi
 
Astazi un membru important al clubului AfterDark implineste 20 de ani.

LA MULTI ANI SILVIU

Maine luam taxiurile si ne facem manga, dai de baut. :lol: :lol:

F_L_R 13-11-04 02:16

Bre ne'a Silvica......cat ai facut?? ha ha ha, sa fii sanatos , baftos si banos!!! La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabi_323i 13-11-04 08:22

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?p=96858#96858

razvan911 13-11-04 09:53

la multi ani
 
cum e sa skimbi prefixul? :D
din partea mea numai femei frumoase si masini cu multi cai putere iti doresc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CostyN 13-11-04 11:24

La multi ani ! Sa ti se implineasca cele mai mari visuri , si tot ce iti doresti !.... Nu stiu ce sa mai zic :lol: Bafta !

shadow 13-11-04 23:38

Multumesc pt toate urarile de bine, si eu la randul meu va doresc acelasi lucru!!!

B 68 VLD 14-11-04 19:30

La multi ani, Silviule! Sa fii sanatos, iubit si sa ai parte de-o masina pe masura ta. :flower:

carlo_RS_GTI 15-11-04 17:44

la multi ani pt silviu un prieten adevarat :D :D :D

luca 15-11-04 19:15

Quote:

la multi ani pt silviu un prieten adevarat
Se pare ca Silviu a uitat sa-ti spuna cine e adevaratu' tau prieten din umbra, dar pt. ca a fost ziua lui mai las de la mine. Succes in continuare. 8)

carlo_RS_GTI 15-11-04 19:47

stiu luca ca tu m-ai pus la usergroup multumesc dar pt. alte lucruri ii multumesc



Cu respect pt. AfterDark Racing carlo_RS_GTI 8) !!

luca 23-11-04 17:51

Azi este ziua lui Radu cu toate ca nu prea intra pe forum ii urez
La multi ani
P.S: maine ma tarasti intr-un bar si imi dai de baut :lol: :lol:

carlo_RS_GTI 23-11-04 17:53

La multi ani!!!!radule!!!

Radu85 23-11-04 20:09

Multumesc si eu va doresc voua acelasi lucru

Radu85 23-11-04 20:14

SA TRAIESC MULT SI BINE! sa am bani de un EVO8 de un TUAREG de o VILA cu piscina si 7 dormitoare sa am un cont URIAS si GAGICI la greu si sa va bucurati si voi alaturi de mine de ele........DE GAGICI atat in cel mai bun caz :lol:

B 68 VLD 23-11-04 20:25

LA MULTI ANI,RADULE! SA FII SANATOS ALATURI DE FEMEI FRUMOASE SI MASINI SCUMPE! :drunk:

shadow 24-11-04 02:26

A fost ziua ta Radule???
OHOHO!!! Sa ne traiesti si sa dai de baut!!!
La Multi Ani si La Multi Cai Putere

DOOM 24-11-04 07:50

LA MULTI ANI ! Kilometri multi si fericiti de acum inante ! :tenisclap

razvan911 25-11-04 22:59

LA MULTI ANI!!!!
 
FRATE STIU CA E CU INTARZIERE
DAR VREAU SA-TI UREZ UN SINGUR LUCRU
MULTI BANI
CA DACA AI BANI,AI SI MASINI SI FEMEI FRUMOASE
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SPAWN 07-12-04 18:58

La multi ani SILVIU :wink: M-am gandi t sa fiu si eu in rand cu lumea,cu toate ca mai tarziu un pic :)

SPAWN 07-12-04 19:02

Eu sunt nou, asa ca nu ma injurati daca daca sunt mai stangaci :oops:

luca 07-12-04 20:30

Bine ai venit.
Husi nu e pe langa Prut? :shock:

shadow 07-12-04 22:58

Husi este in Moldova!!!(si nu ma refer la aia de peste Prut)

DOOM 08-12-04 07:32

\"orasul\" Husi este la 65 de km de Barlad. Mai exact Husi-ul este situat în partea sud-estica a Podisului Central Moldovenesc, între Valea Crasnei la vest si Valea Prutului la est... :P profesor de geografie trebuia sa ma fac :)
Am fost de vreo 3 ori acolo... si il stiu destul de bine : 3 strazi 4 blocuri o piatza si asta e orasul :)

luca 12-12-04 22:47

La multi ani VLAD
Maine te trag de urechi. :lol: :lol: :lol:

shadow 12-12-04 23:10

Vlade, ce putem sa iti dorim noi tie..... sanatate si sa ti se indeplineasca toate visele (ca banii ai :lol:).
Un sincer si calduros La Multi ani!!!
Si la mai multi Cai Putere

Gabi 12-12-04 23:39

La multi ani VLD!!! Scuze de intarziere :wink:

NSL_Doru 12-12-04 23:42

LA MULTI ANI!
 
:joy: :joy: :joy: LA MULTI ANI VLD !!! :wave: :wave: :wave:
Numai bine ... tie si tuturor membrilor Afterdark Racing! :peace:

B 68 VLD 13-12-04 05:32

Va multumesc si va doresc si eu voua tot ceea ce va doriti si este mai bun! :)

Bogdan_16v 13-12-04 13:47

La multi ani, multa sanatate, fericire, si sa ai parte de ce masina vrei tu! :D

2fast4you 15-12-04 11:03

Si yo sunt nou pe aici dar va doresc la amandoi mult noroc si bafta la curse.
Cam tarziu dar \"La multi ani.\"

DOOM 15-12-04 14:02

of... greu m-am trezit si eu dar nu prea mai am timp sa intru pe net...
oricum LA MULTI ANI VLAD ! este o urare pe care ti-o pot scrie in cateva minute.

luca 22-12-04 23:23

La multi ani DADI si sa primesti tot ce iti doresti de sarbatori
Si drept cadou sapt viitoare luni-miercuri sunt in Hunedoara sa iti dau o bere si siglele cu tot cu formulare, si sa facem poze cu fratii nostrii de acolo.
Bafta la gagici. :P

shadow 22-12-04 23:46

La Multi Ani Dadi si la cat mai multi membri in Hunedoara!!!
Iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun in viata si tot ce iti doresti tu!!!

mutzu 23-12-04 01:53

Baaaaaaaaa, vedeti ca Dadi are acasa Jack Daniels, poate`l combinati voi, eu n`am reusit :)
Sa ne traiesti Dadi.
Si insanatosire, masinii :)

xxdadixx 29-12-04 09:11

Mersi la totzi! Bah cum de nu am vazut topicu asta :oops:

B 68 VLD 11-01-05 21:11

Sorry pt delay-ul imens! :oops:

Iti doresc numai fericire, sanatate si bafta in tot ceea ce-ti doresti! :bunch:

xxdadixx 11-01-05 21:16

Eh nu e nici chear asa de mult. Eu ce sa mai zic ca am respuns mai greu :hug: Mersi

luca 13-01-05 23:43

Acum am vazut ca e ziua ta. aR99bMw (Calin)
Iti doresc un sincer \"La multi ani\" si tot ce iti doresti.

Gabi 13-01-05 23:51

La multi ani, traiti-ar masina :wink:

TEKIN 14-01-05 00:23

mah ar99beamwe e ziua ta si tot eu am facut cinste :lol: :lol: lasa nui bai LA MULTI ANI la multi bani


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning