![]() |
LA MULTI ANI Cristi
Astazi un membru important al clubului AfterDark implineste 20 de ani.
LA MULTI ANI SILVIU Maine luam taxiurile si ne facem manga, dai de baut. :lol: :lol: |
Bre ne'a Silvica......cat ai facut?? ha ha ha, sa fii sanatos , baftos si banos!!! La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
la multi ani
cum e sa skimbi prefixul? :D
din partea mea numai femei frumoase si masini cu multi cai putere iti doresc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
La multi ani ! Sa ti se implineasca cele mai mari visuri , si tot ce iti doresti !.... Nu stiu ce sa mai zic :lol: Bafta !
|
Multumesc pt toate urarile de bine, si eu la randul meu va doresc acelasi lucru!!!
|
La multi ani, Silviule! Sa fii sanatos, iubit si sa ai parte de-o masina pe masura ta. :flower:
|
la multi ani pt silviu un prieten adevarat :D :D :D
|
Quote:
|
stiu luca ca tu m-ai pus la usergroup multumesc dar pt. alte lucruri ii multumesc
Cu respect pt. AfterDark Racing carlo_RS_GTI 8) !! |
Azi este ziua lui Radu cu toate ca nu prea intra pe forum ii urez
La multi ani P.S: maine ma tarasti intr-un bar si imi dai de baut :lol: :lol: |
La multi ani!!!!radule!!!
|
Multumesc si eu va doresc voua acelasi lucru
|
SA TRAIESC MULT SI BINE! sa am bani de un EVO8 de un TUAREG de o VILA cu piscina si 7 dormitoare sa am un cont URIAS si GAGICI la greu si sa va bucurati si voi alaturi de mine de ele........DE GAGICI atat in cel mai bun caz :lol:
|
LA MULTI ANI,RADULE! SA FII SANATOS ALATURI DE FEMEI FRUMOASE SI MASINI SCUMPE! :drunk:
|
A fost ziua ta Radule???
OHOHO!!! Sa ne traiesti si sa dai de baut!!! La Multi Ani si La Multi Cai Putere |
LA MULTI ANI ! Kilometri multi si fericiti de acum inante ! :tenisclap
|
LA MULTI ANI!!!!
FRATE STIU CA E CU INTARZIERE
DAR VREAU SA-TI UREZ UN SINGUR LUCRU MULTI BANI CA DACA AI BANI,AI SI MASINI SI FEMEI FRUMOASE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
La multi ani SILVIU :wink: M-am gandi t sa fiu si eu in rand cu lumea,cu toate ca mai tarziu un pic :)
|
Eu sunt nou, asa ca nu ma injurati daca daca sunt mai stangaci :oops:
|
Bine ai venit.
Husi nu e pe langa Prut? :shock: |
Husi este in Moldova!!!(si nu ma refer la aia de peste Prut)
|
\"orasul\" Husi este la 65 de km de Barlad. Mai exact Husi-ul este situat în partea sud-estica a Podisului Central Moldovenesc, între Valea Crasnei la vest si Valea Prutului la est... :P profesor de geografie trebuia sa ma fac :)
Am fost de vreo 3 ori acolo... si il stiu destul de bine : 3 strazi 4 blocuri o piatza si asta e orasul :) |
La multi ani VLAD
Maine te trag de urechi. :lol: :lol: :lol: |
Vlade, ce putem sa iti dorim noi tie..... sanatate si sa ti se indeplineasca toate visele (ca banii ai :lol:).
Un sincer si calduros La Multi ani!!! Si la mai multi Cai Putere |
La multi ani VLD!!! Scuze de intarziere :wink:
|
LA MULTI ANI!
:joy: :joy: :joy: LA MULTI ANI VLD !!! :wave: :wave: :wave:
Numai bine ... tie si tuturor membrilor Afterdark Racing! :peace: |
Va multumesc si va doresc si eu voua tot ceea ce va doriti si este mai bun! :)
|
La multi ani, multa sanatate, fericire, si sa ai parte de ce masina vrei tu! :D
|
Si yo sunt nou pe aici dar va doresc la amandoi mult noroc si bafta la curse.
Cam tarziu dar \"La multi ani.\" |
of... greu m-am trezit si eu dar nu prea mai am timp sa intru pe net...
oricum LA MULTI ANI VLAD ! este o urare pe care ti-o pot scrie in cateva minute. |
La multi ani DADI si sa primesti tot ce iti doresti de sarbatori
Si drept cadou sapt viitoare luni-miercuri sunt in Hunedoara sa iti dau o bere si siglele cu tot cu formulare, si sa facem poze cu fratii nostrii de acolo. Bafta la gagici. :P |
La Multi Ani Dadi si la cat mai multi membri in Hunedoara!!!
Iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun in viata si tot ce iti doresti tu!!! |
Baaaaaaaaa, vedeti ca Dadi are acasa Jack Daniels, poate`l combinati voi, eu n`am reusit :)
Sa ne traiesti Dadi. Si insanatosire, masinii :) |
Mersi la totzi! Bah cum de nu am vazut topicu asta :oops:
|
Sorry pt delay-ul imens! :oops:
Iti doresc numai fericire, sanatate si bafta in tot ceea ce-ti doresti! :bunch: |
Eh nu e nici chear asa de mult. Eu ce sa mai zic ca am respuns mai greu :hug: Mersi
|
Acum am vazut ca e ziua ta. aR99bMw (Calin)
Iti doresc un sincer \"La multi ani\" si tot ce iti doresti. |
La multi ani, traiti-ar masina :wink:
|
mah ar99beamwe e ziua ta si tot eu am facut cinste :lol: :lol: lasa nui bai LA MULTI ANI la multi bani
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning