![]() |
Sunt versuri sau realitate?
Masina din imaginile urmatoare se potriveste al draq de bine cu melodia BUG Mafia-40km/h
Partea nasoala e ca nu stiu ce marca e,dar poate stiti voi.Sa incepem: \"Noroc am 260 de cai sa ma intorc\" -la cat de mare e masinutza asta cred ca se apropie \"Intorc admiratie de la orice rival\" -cine nu si-ar dori asa ceva \"Imi place genu' de masina cu prezenta scenica....animalica\" -se incadreaza 100 % din toate pct. de vedere \"Punde-i roti mari BBS.... -aici nu pre' se incadreaza..are capace rotative si sunt destul de dragutze \"Pe final precizez despre cum o sa auzi si pe unde poti sa vezi, DVD normal niste ecrane-n tetiere .... vreo 4000 w putere -sa lasam pozele sa vorbeasca.... |
care poze :?:
|
4 Attachment(s)
Pozele....
|
tng are un bmw din 90 man !:P
|
Nu degeaba ai numele de Speedy???!!! :)
Nu apucasem inca sa pun pozele :) |
Nu cred ca masina aia are peste 200 de cai, iar melodia se referea la o masina sport (comparatia cu un BMW) si un V8. :lol:
|
Yo unu nu stiu detalii tehnice despre acesta masina,dar la cat e de mare ma gandeam si yo.
Daca voi stiti mai multe spuneti-mi si mie. Respect! |
Apropo.. ar trebui sa faca videoclip la melodia aia.. va dati sema ce marfa ar fi :D
|
La chestia asta m-am gandit si yo.Nu stiu de ce s-a ales \"O Lume Nebuna...\".Nu cred ca era o problema in cautare ce masini \"facute\",mai ales cand e vorba de bucuresti.
Aste e.. Daca stiti mai mult decat mine ( :P ) despre aceasta masina vor rog sa-mi spuneti si mie. Respect ! |
E masina lui Zozo din Oradea , un Ford Grand Marcus din nush' ce an ...
250 cai ? lol.. are vreo 100 si ceva , TD de 2500cc parca :roll: masina aia deabia se misca 8) La faza cu sunetul se potriveste oarecum ;) |
\"La faza cu sunetul se potriveste oarecum \" LOOOOOOL
Eu am auzit ca ar avea in jur de 8000 w.O fi adevarat? Eu am bagat capu' in masina cand muzica era data la max timp de 10sec si ma ametzisem.Cred ca la sonorizare e cea mai tare masina din Romania. |
NU cred ca e cea mai tare la sonorizare,nu pare prea \"incarcata\" cu aparatura audio,la Car Sound au fost masini mai puternice(audio)
|
Versurile se potrivesc bine la masina din poze .... :!:(dupa parerea mea)
Masina este beton ... a fost la un Tuning Show intr-un oras dar nu mai retin alte detalii :!: Daca aveti si voi alte informatii spunetil-le :wink: :!: |
E misto masina!! E prea misto masina in sine... nu neaparat cum si-a modificat-o proprietarul... Dar mi se pare tare ciudat... a bagat atzia bani in video/audio si nu si-a pus niste jante pe ea...
Oricum respect proprietarului!! |
1 Attachment(s)
Nu este Ford Grand Marcus! Nu mai stiu ce este dar sunt sigur ca nu este Ford. Este americana masina. Am lapsus! :)
Quote:
Quote:
Uitati-va la filmuletul acesta cu masina. |
Mi-am amintit ce masina este. Este Oldsmobile. :wink:
|
Super filmuleztu .... super masina ...
Banuiesc ca l-ati vazut si voi ... Ce prere aveti :?: |
Masina imi place mult din cauza sistemului audio. Daca nu ati fost acolo live nu aveti cum sa intelegeti! :( Se auzea beton si a zis ca a dat decat 4000W RMS din 8000W RMS! :) Aia da putere fratilor. :shock: Masina a fost la intalnirea aceea de la Ploiesti cand trebuiau sa fie curse si nu s-au mai tinut!
|
Eu inteleg .... mi-a explicat unul cum a fost ...
Si cred tot ce a ce a spus ... Stiam si eu ca a fost la o organizare deasta .... da nu am retinut unde si cand :!: Detaliile mi le-a dat un prieten care a fost acolo 8) |
MAMA frate cum se aude :) mishto ... imi plac si neoanele din interior se aprind dupa bass :lol:
|
1 Attachment(s)
B 68 VLD masina asta e a ta?..sau ti-ai pus numele asta doar ca-ti place masina?
Despre ce e vorba in filmuletzu ala ca yo nu pot sa-l downloadez(imi da o eroare de explorer:( ) |
Quote:
Quote:
|
Frumos Nubira alte poze ai ? :twisted:
|
Uite-te si tu la pozele de la Prisma de la indemanare de acum 2-3 saptamani cand au fost!
|
Vlade tata ai ajuns vedeta, imi dai si mie un autograf? :lol:
|
Nu sunt vedeta si nici nu vreau sa ajung! Vedetele sunt altii! :wink:
Nefiind vedeta nu am cum sa-ti dau autograf, Cristi! :lol: |
Vreau autograf ! ! ! ! ! ! ! vezi ca te caut si-ti sparg rotile, si iti fur si un subwoofer, ca si asa nu am. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
o dam pe off-topic... :)
VLD`ule ya pune mey frate si u poza cu subwooferu` ala de`ti sarea eleronul la Ploiesti. :P (adica erau 2 sub,dar ala cu geam de sarea difuzorul pe Bitza-Urmatorul pas) :P |
1 Attachment(s)
Nu are geam dar in fine. Iti pun poza cu cel kicker de 400W RMS! Si eleronu imi cam sare de la bass! :)
|
Ma eu nici nu stiam unde ai statia acum o vad, de fiecare data cand ma uitam la el in portbagaj, ori era vreo cutie care nu ma lasa sa vad ori vreun pitic inghesuit pe acolo, acum vad si eu clar. :lol: :lol:
|
Multumesc VLD`ule.
Nush ce am vazut yo atunci la Ploiesti ca ai geam la incinta asta..probabil eram ametzit de la atata bass. :lol: :headfones On-topic: mai aveti ceva de spus/adaugat? |
Cu placere, tng!
Quote:
|
:)
1 Attachment(s)
Hai ca va zic eu tot ce vreti despre masina asta...intrebati-ma.Masina e a unuia din Oradea pe nume ZoZo care are un magazin special in AUDIO TUNING.
In primul rand masina este de vanzare pretul este de 20.000 de euro cu tot ce e pe ea si fara sonorizare e cu 11.000 de euro,masina are un motor de 110 cp are MEGA FULL OPTION (PS2,ecrane in tetiere,telefon si ......... 6000 W.Motorul este diesel de 3000 (motor de Ford),are oglinzi heliomat iar anul de fabricatie este 1985. Dovada a tot ce am spus mai sus este urmatoare poza facute la Oradea Crazy Tuning Show III |
Asa DonHacker :peace:
N-am vazut niciodata ce are tipu` asta in porbagaj,ai tu ceva poze? |
:)
1 Attachment(s)
Merci tng
Da,uite o poza cu portbagajul,daca mai vreti alte poze cu motor etc,spuneti :) |
Da-o mah draqu de ragalie, ca daca insirui acum ce masina iti iei la 20.000 mori aici... Sa nu zic ca NSX-ul din Timisoara este la vanzare cu 20.000, cu banii astia iti iei Type-R nou, iti iei Mercedes S600 din '94 si iti bagi muzica sa cada tabla de pe Marele Marquis... Sau, iti iei un S8 de vreo 400 de cai V8 si multe altele... Da-o draqu de muzica, dar 20 de miare pt un fier din '85 care haleste 50 % si arata ca o barja de ciment nu se merita... Omul nu a reusit s-o vanda, corect ???
|
:)
Hondarul:inca nu a vandut-o,ca il tot vad cu ea pe strazi.Da` eu zic ca o sa o vanda.Oricum e o prostie sa-ti iei asa ceva,mai bine iti iei BMW-u acela seria 3 tot din Oradea(albastru,GAJ)cel cu 6 tobe cu 22.000 de euro....my opinion
|
DonHacker merci pt poza.Eram tare curios sa vad prin ce difuzoare cu incinta ies cei 6000w.
:peace: |
:)
:wink: np tng :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:39. |
- Copyright 2026 4Tuning