Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand finala 328 e36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/247846-vand-finala-328-e36.html)

monstruln 19-03-11 11:17

Vand finala 328 e36
 
vand toba finala bmw e36 328i......................pret 220ron

krone 20-03-11 15:16

Re: Vand finala 328 e36
 
Quote:

Originally Posted by monstruln (Post 4181875)
vand toba finala bmw e36 328i......................pret 220ron

poze te rog

monstruln 20-03-11 16:09

Re: Vand finala 328 e36
 
maine o sa postez poze

monstruln 21-03-11 20:02

Re: Vand finala 328 e36
 
3 Attachment(s)
asta e finala

monstruln 22-03-11 11:07

Re: Vand finala 328 e36
 
valabil

Ara525 22-03-11 16:22

Re: Vand finala 328 e36
 
mai negociem?

monstruln 22-03-11 17:18

Re: Vand finala 328 e36
 
da e negociabil

monstruln 29-03-11 12:03

Re: Vand finala 328 e36
 
valabil..................

monstruln 04-04-11 15:19

Re: Vand finala 328 e36
 
150ron valabil

monstruln 07-04-11 10:54

Re: Vand finala 328 e36
 
150ron neg.............finala 328

monstruln 09-04-11 23:56

Re: Vand finala 328 e36
 
up.......................

monstruln 14-04-11 14:32

Re: Vand finala 328 e36
 
valabil..............

monstruln 17-04-11 11:44

Re: Vand finala 328 e36
 
valabil................

monstruln 26-04-11 23:57

Re: Vand finala 328 e36
 
up..............

monstruln 03-05-11 14:49

Re: Vand finala 328 e36
 
valabil.................100ron

monstruln 05-05-11 10:59

Re: Vand finala 328 e36
 
valabil 100ron sau schimb cu pleoape ..................

monstruln 08-05-11 00:53

Re: Vand finala 328 e36
 
up............................

monstruln 09-05-11 12:14

Re: Vand finala 328 e36
 
valabil..............100ron

viorel_fnv 11-05-11 11:28

Re: Vand finala 328 e36
 
sal
poti sa imi trimiti poze din fata cu toba ma intereseaza, si un nr de tel ca ne intelegem referitor la curier .....

monstruln 11-05-11 13:34

Re: Vand finala 328 e36
 
sal nr meu este 0756939079,poze am doar cele care sunt pe site aici,e de pe e36 328 cabrio cel care il am de vanzare,am dato jos pentru ca am pus o finala sport se vede in poze..............toba nu e sparta,sudata,are vacumul pe ea,o trimit prin curier de regula cu fan sau nemo(ca sai fac poze din fata trebuie sa merg jos la boxa ca acolo o am)

monstruln 16-05-11 23:24

Re: Vand finala 328 e36
 
uppppppppppp

monstruln 17-06-11 21:55

Re: Vand finala 328 e36
 
valabil 100ron

tm91vnt 19-12-11 15:29

Re: Vand finala 328 e36
 
ofer 50 lei


All times are GMT +2. The time now is 09:26.

- Copyright 2026 4Tuning