![]() |
Membri Noi !!!!
6 Attachment(s)
VW "Broscuta"
:D ...... cateva poze cu broscuta.. si uratii bun venit lui bebe :D |
Re: Membri noi
Quote:
Bun venit in familia Nsl. :D |
Re: Membri noi
Bine-ai venit in familia NSL!!!!
Te asteptam la evenimente!!! |
Re: Membri noi
bine ai venit in familia noastra .....NSL
TE SALUTA... NoSpeedLimit craiova..... si ne vedem la evenimente... bafta |
Re: Membri noi
Bun venit in familie....sa auzi numai de bine..Bafta
|
Re: Membri noi
ce motor are broasca ? :)
|
Re: Membri noi
-Poti pune pozele cu Tod si aici la Masinile noastre....
|
Re: Membri noi
o sa pun si pozele aici .. da merge greu netu
apropo welcom ;) |
Re: Membri noi
4 Attachment(s)
dupa putin chin am scos limitarea... si masinii aceasteia .. si oficial nu are limita de viteza ;)
NO SPEED LIMIT cateva poze... :D asta e nimic pe langa ce va urma :D |
Re: Membri noi
Bun venit in familia NSL....te asteptam la intruniri si .....Happy Name's Day
|
Re: Membri noi
Bun venit in familia NSl.....sa auzim numai de bine....sii la multi ani Mihaee
|
Re: Membri noi
Quote:
Bun venit ! |
Re: Membri noi
Quote:
super culoarea si linia body kit-ului super.. si ce va urma :-P daca pana acum e cum e .. dar mai incolo .. bafta multa .. si bine ai venit in familie nsl 4 live |
Re: Membri noi
mda tare :D
stiu masina de prin oras :D felicitari ;) + la multi ani Mihai ! |
Re: Membri noi
Bine ai venit la noi in club.Iti urez La multi ani si sper sa vii la intalnirile noastre k sa nu mai fim 7-8 dak nu 2-3 :)nu pe bune
|
Re: Membri noi
VRUM VRUM :D .......
welcome mihai again :D ....... si sa speram ca data viitoare nu o sa mai fim nici 7-8 nici 2-3 ;) |
Re: Membri noi
-Oficial fara limita de viteza????? ha ha ha .....Du bist Willkomen!!!!
ne mai chinuim putin si mai scoatem :D |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
1 Attachment(s)
Cel mai bun prieten al meu Sebastian! Face nebunii pe asfalt si nu numai din 2001 de pe vremea cand avea un Mercedes 190; a continuat cu un Espero, cu un Opel Astra (vedeti filmuletul "Rodeo Nocturn pe 4 Roti- 4 tuning), si acum .....ARE CU CE, BMW 320 d din 2002 (desi vinde masini Citroen) :)
Din vara 2006- MEMBRU NSL. :) O sa mai anunt 2 membrii noi imediat ce am poze Multumesc |
Re: Membri noi
Felicitari pt. noua achizitie.......sa auzim numai de bine;);)
|
Re: Membri noi
welcome ... :) sper sa ne vdem... pe 3 Dec
|
Re: Membri noi
Sa traiasca!!!
|
Re: Membri noi
Quote:
si bafta.... |
Re: Membri noi
-Nu mai face parte din NSL !!! Deci postul ramane dar gol.
-Modificat de NSL_Florica. |
Re: Membri noi
Pai atunci bun venit in familia noastra!
|
Re: Membri noi
Quote:
nsl 4 live |
Re: Membri noi
Bun venit in familia noastra NSL siiii te asteptam pe 3...bafta
|
Re: Membri noi
posesorul nu prea le are cu netul! Deocamdata asa ca o sa postez eu in locul lui! oricum o sa fim prezenti pe 3! bafta....
|
Re: Membri noi
:d:d:d:d:d
|
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
Tocmai a scos-o din service Mihai(suzuk) si uitati ce a iesit...
|
Re: Membri noi
niceeeee .......
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
Membru nou :D ...
Vali ... numaru spune tot ... si`a facut intrarea.. in NSL .. cum stie mai bine ! |
Re: Membri noi
Sa traiasca si welcome in our family....e si vecin cu me!!!!
|
Re: Membri noi
Si cu me:D.......Bun venit in familia noastra NSL!!!
|
Re: Membri noi
Pai sa traiasca ... si bine a veni...si daca tot e vecin cu ema si andrei ...trebuie sa bem :-P
|
Re: Membri noi
Bem bem si dak e face Vali cinste,da bautura o aduci tu....
|
Re: Membri noi
Sa ma prezint si eu membru NSL ! Am fost la intalnire cu Vectra ALba !:twisted:
Golfuletz sa-mi explici si mie ce trebuie sa fac ca sa apar membru NSL pe forum !;) |
Re: Membri noi
iti explic pe mess.... da un buzz ;)
|
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
bafta la toti membri noi ...,,, vechi ...
anunt un nou membru craiova.. masina oltcit nume geo aka fmx un rival doar pe pista ... la curse.. pentru dany.... :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2 vom vedea ;) bafta multa tuturor .. and.... nsl4live |
| All times are GMT +2. The time now is 21:03. |
- Copyright 2026 4Tuning