Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

GolfuletzS 05-10-06 16:38

Membri Noi !!!!
 
6 Attachment(s)
VW "Broscuta"

:D ...... cateva poze cu broscuta.. si uratii bun venit lui bebe :D

somebudyy2002 05-10-06 17:09

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 575927)
VW "Broscuta"

:D ...... cateva poze cu broscuta.. si uratii bun venit lui bebe :D


Bun venit in familia Nsl. :D

ema_sierra 05-10-06 17:11

Re: Membri noi
 
Bine-ai venit in familia NSL!!!!
Te asteptam la evenimente!!!

bodyspeed 05-10-06 21:14

Re: Membri noi
 
bine ai venit in familia noastra .....NSL
TE SALUTA... NoSpeedLimit craiova.....
si ne vedem la evenimente... bafta

andrey17 05-10-06 21:46

Re: Membri noi
 
Bun venit in familie....sa auzi numai de bine..Bafta

Cartman 08-10-06 12:43

Re: Membri noi
 
ce motor are broasca ? :)

AXE_BMW 15-10-06 20:02

Re: Membri noi
 
-Poti pune pozele cu Tod si aici la Masinile noastre....

GolfuletzS 15-10-06 21:29

Re: Membri noi
 
o sa pun si pozele aici .. da merge greu netu

apropo welcom ;)

GolfuletzS 08-11-06 19:11

Re: Membri noi
 
4 Attachment(s)
dupa putin chin am scos limitarea... si masinii aceasteia .. si oficial nu are limita de viteza ;)


NO SPEED LIMIT

cateva poze... :D asta e nimic pe langa ce va urma :D

ema_sierra 08-11-06 19:13

Re: Membri noi
 
Bun venit in familia NSL....te asteptam la intruniri si .....Happy Name's Day

andrey17 08-11-06 19:17

Re: Membri noi
 
Bun venit in familia NSl.....sa auzim numai de bine....sii la multi ani Mihaee

tng 08-11-06 19:18

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 615173)
dupa putin chin am scos limitarea... si masinii aceasteia .. si oficial nu are limita de viteza ;)


NO SPEED LIMIT

cateva poze... :D asta e nimic pe langa ce va urma :D

mai stii tu golfule ce vorbeam cand am vazut masina asta la cursa de la Dragonu Rosu ? uite ca s-a intamplat :)

Bun venit !

bodyspeed 08-11-06 19:19

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 615173)
dupa putin chin am scos limitarea... si masinii aceasteia .. si oficial nu are limita de viteza ;)


NO SPEED LIMIT

cateva poze... :D asta e nimic pe langa ce va urma :D

golfuletz .. ce tare masina... :shock: imi place...
super culoarea si linia body kit-ului super.. si ce va urma :-P daca pana acum e cum e .. dar mai incolo ..
bafta multa .. si bine ai venit in familie nsl 4 live

nadir 08-11-06 19:32

Re: Membri noi
 
mda tare :D
stiu masina de prin oras :D
felicitari ;) + la multi ani Mihai !

MC Mate 08-11-06 19:36

Re: Membri noi
 
Bine ai venit la noi in club.Iti urez La multi ani si sper sa vii la intalnirile noastre k sa nu mai fim 7-8 dak nu 2-3 :)nu pe bune

GolfuletzS 08-11-06 20:29

Re: Membri noi
 
VRUM VRUM :D .......
welcome mihai again :D ....... si sa speram ca data viitoare nu o sa mai fim nici 7-8 nici 2-3 ;)

F_L_R 12-11-06 18:37

Re: Membri noi
 
-Oficial fara limita de viteza????? ha ha ha .....Du bist Willkomen!!!!



ne mai chinuim putin si mai scoatem :D

alex_g 12-11-06 18:59

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 615173)
dupa putin chin am scos limitarea... si masinii aceasteia .. si oficial nu are limita de viteza ;)


NO SPEED LIMIT

cateva poze... :D asta e nimic pe langa ce va urma :D

Tare masina(Suzukiul),am admirat-o la Dragonul Rosu,felicitari proprietarului.

LMX_Catalin 21-11-06 10:22

Re: Membri noi
 
1 Attachment(s)
Cel mai bun prieten al meu Sebastian! Face nebunii pe asfalt si nu numai din 2001 de pe vremea cand avea un Mercedes 190; a continuat cu un Espero, cu un Opel Astra (vedeti filmuletul "Rodeo Nocturn pe 4 Roti- 4 tuning), si acum .....ARE CU CE, BMW 320 d din 2002 (desi vinde masini Citroen) :)

Din vara 2006- MEMBRU NSL. :)

O sa mai anunt 2 membrii noi imediat ce am poze
Multumesc

andrey17 21-11-06 10:28

Re: Membri noi
 
Felicitari pt. noua achizitie.......sa auzim numai de bine;);)

GolfuletzS 21-11-06 18:31

Re: Membri noi
 
welcome ... :) sper sa ne vdem... pe 3 Dec

ema_sierra 21-11-06 19:19

Re: Membri noi
 
Sa traiasca!!!

bodyspeed 21-11-06 19:36

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by LMX_Catalin (Post 631028)
Cel mai bun prieten al meu Sebastian! Face nebunii pe asfalt si nu numai din 2001 de pe vremea cand avea un Mercedes 190; a continuat cu un Espero, cu un Opel Astra (vedeti filmuletul "Rodeo Nocturn pe 4 Roti- 4 tuning), si acum .....ARE CU CE, BMW 320 d din 2002 (desi vinde masini Citroen) :)

Din vara 2006- MEMBRU NSL. :)

O sa mai anunt 2 membrii noi imediat ce am poze
Multumesc

bun venit in familia noastra nsl.....
si bafta....

balann_jointt 27-11-06 13:07

Re: Membri noi
 
-Nu mai face parte din NSL !!! Deci postul ramane dar gol.
-Modificat de NSL_Florica.

ema_sierra 27-11-06 13:58

Re: Membri noi
 
Pai atunci bun venit in familia noastra!

bodyspeed 27-11-06 20:24

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by balann_jointt (Post 638284)
Un nou membru ! astazi au fost lipite si stickerele cu No Speed Limit cu ajutorul si buna vointa lui orlando ! In curand si golful meu sper sa termin macar cu motorul pana pe 3!!!

nice color ;) super .. bun venit in familia noastra ;)
nsl 4 live

andrey17 27-11-06 22:00

Re: Membri noi
 
Bun venit in familia noastra NSL siiii te asteptam pe 3...bafta

balann_jointt 27-11-06 23:57

Re: Membri noi
 
posesorul nu prea le are cu netul! Deocamdata asa ca o sa postez eu in locul lui! oricum o sa fim prezenti pe 3! bafta....

andrey17 28-11-06 00:15

Re: Membri noi
 
:d:d:d:d:d

andrey17 30-11-06 21:07

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
Tocmai a scos-o din service Mihai(suzuk) si uitati ce a iesit...

GolfuletzS 01-12-06 08:15

Re: Membri noi
 
niceeeee .......

bodyspeed 01-12-06 17:27

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by andrey17 (Post 643552)
Tocmai a scos-o din service Mihai(suzuk) si uitati ce a iesit...

super tare.. imi place .. it's green ... dar mai apare o masina... tot verde ciudat can't whait

GolfuletzS 03-12-06 19:29

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
Membru nou :D ...

Vali ...

numaru spune tot ...

si`a facut intrarea.. in NSL .. cum stie mai bine !

ema_sierra 03-12-06 19:32

Re: Membri noi
 
Sa traiasca si welcome in our family....e si vecin cu me!!!!

andrey17 03-12-06 19:33

Re: Membri noi
 
Si cu me:D.......Bun venit in familia noastra NSL!!!

somebudyy2002 04-12-06 00:02

Re: Membri noi
 
Pai sa traiasca ... si bine a veni...si daca tot e vecin cu ema si andrei ...trebuie sa bem :-P

andrey17 04-12-06 00:07

Re: Membri noi
 
Bem bem si dak e face Vali cinste,da bautura o aduci tu....

Skma 04-12-06 08:58

Re: Membri noi
 
Sa ma prezint si eu membru NSL ! Am fost la intalnire cu Vectra ALba !:twisted:
Golfuletz sa-mi explici si mie ce trebuie sa fac ca sa apar membru NSL pe forum !;)

GolfuletzS 04-12-06 14:17

Re: Membri noi
 
iti explic pe mess.... da un buzz ;)

bodyspeed 04-12-06 20:22

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
bafta la toti membri noi ...,,, vechi ...
anunt un nou membru craiova..
masina oltcit
nume geo aka fmx
un rival doar pe pista ... la curse.. pentru dany.... :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2
vom vedea ;)
bafta multa tuturor ..
and.... nsl4live


All times are GMT +2. The time now is 21:03.

- Copyright 2026 4Tuning