Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :( (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/247084-ajutor-primesc-mailuri.html)

grg_92 15-03-11 16:58

AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
salut baieti...de ceva timp nu mai primesc mailuri de la topicurile la care sunt abonat..desi pe ele se discuta mereu...ma poate ajuta cineva sa rezolv problema ? multumesc!

SilverLight 15-03-11 17:27

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Nimeni nu cred ca primeste !

RoByNeT 15-03-11 17:38

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Pana se rezolva problema cu mail-urile folositi cu incredere comanda User CP. Este practic acelasi lucru, doar ca le verificati cand vreti voi fara o atentionare in prealabil. Problema este in curs de rezolvare.

grg_92 15-03-11 17:40

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by SilverLight (Post 4172013)
Nimeni nu cred ca primeste !

:sad::sad:

grg_92 15-03-11 17:41

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
multumesc de raspuns ! credeam ca numai la mine e problema ! :D

marian92 15-03-11 19:29

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Eu primesc mail-uri dar rar.

cruizer11 15-03-11 20:57

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 4172388)
Eu primesc mail-uri dar rar.

La fel....

grg_92 15-03-11 21:12

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
sa speram ca se va rezolva...asa a zis colegul robynet mai sus....pana atunci comanda User CP e sfanta :lol:

Andreynyo 29-03-11 19:01

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Mi se pare mie sau tocmai s-a rezolvat problema?
Am inceput sa primesc cate 8-9 mail-uri de 2 zile :lol:

marian92 29-03-11 19:05

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by Andreynyo (Post 4210380)
Mi se pare mie sau tocmai s-a rezolvat problema?
Am inceput sa primesc cate 8-9 mail-uri de 2 zile :lol:

Da,si eu primesc acum, cred ca s-a rezolvat:D

grg_92 29-03-11 20:38

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
asa este...s-a rezolvat...era si timpul cred eu

StelarPhunk 04-05-11 13:45

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4210718)
asa este...s-a rezolvat...era si timpul cred eu


s-a rezolvat la voi si a inceput la mine...
daca nu mai este o problema generala ce trebuie facut pt a primi din nou mailuri?

grg_92 04-05-11 14:28

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by StelarPhunk (Post 4302173)
s-a rezolvat la voi si a inceput la mine...
daca nu mai este o problema generala ce trebuie facut pt a primi din nou mailuri?


pai trebuie sa astepti cred....cel putin eu asta am facut..am asteptat sa se rezolve ....pan atunci comanda "user CP" e sfanta :D

Andreynyo 09-05-11 18:43

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Dap, de astazi e oficiala treaba si la mine cu mail-urile :sad:
Sper sa se rezolve cat mai curand...

umbra09 12-05-11 16:21

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
nici eu nu mai primesc mail da cred ca o sa mai astept sa se rezolve

grg_92 12-05-11 21:17

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
dupa ce s-a rezolvat problema si primeam mailuri....de cateva zile din nou "face figuri" :rolleyes2:rolleyes2

marian92 12-05-11 23:52

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4321788)
dupa ce s-a rezolvat problema si primeam mailuri....de cateva zile din nou "face figuri" :rolleyes2:rolleyes2

Aceasi problema o am si eu, e de la forum

StoRo 22-08-11 09:22

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
eu le primesc dar in spam.

grg_92 22-08-11 11:22

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
Quote:

Originally Posted by StoRo (Post 4539915)
eu le primesc dar in spam.

ehhh asta-i treaba...nu e foarte deranjanta problema

valy1233 12-02-12 16:11

Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
 
eu nu am primit niciodata mail,doar la mesaje private..


All times are GMT +2. The time now is 12:58.

- Copyright 2026 4Tuning