Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Dezmembrez e36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/246965-dezmembrez-e36.html)

08XUL 15-03-11 03:12

Dezmembrez e36
 
Dezmembrez e36 Coupe si Sedan, Benzina sau Motorina

Oferim si montaj contra cost

Pentru preturi si detalii 0758481328 sau mail/ym [email protected]

Zona Berceni - Livram si in tara

De la plastice si capace pana la elemente de caroserie si motor

In curand si poze..

volan
macarale electrice
usa fata spate
oglinda
coaja bord
torpedou
luneta
cutie viteze
stop spate
baie de ulei cu sorb
chiuloasa completa
pompa benzina
discuri + etrieri
punte fata
tampoane motor
rampa injectoare
alternator
electromotor
amortizor bara fata
ansamblu stergatoare
buton lumini
pompa ABS
calculator ABS
vas lichid frana
ceasuri bord
semnal
motoras relanti
maneta frana mana
maner deschidere capota
clapeta acceleratie
alerie admisie
protectie cardan
ceas analogic
plafoniera
ornament clapa interior usa
manere plafon
buton reglaj faruri
parasolare
perdele spate
capace boxe interior fata
vas lichid stergatoare
plasti din jurul volanului
maneta stergatoare
maneta semnalizare
contact electric
cablu capota
servofrana
pompa ambreaj
pompa frana
coloana directie
capac tacheti
ambreaj
bobina inductie
capac capota bortbagaj
capac motor
galerie evacuare
buson rezervor
furtune
suport motor
senzor ABS
actuator rezervor
plastic sustinere bara
bandou aripa
buton geam (comfort)
mocheta
cric
buton geamuri electrice
suport motor
planetare
diferential
brate (tamburi)

si foarte multe alte piese...

Daniel_Toa 15-03-11 07:27

Re: Dezmembrez e36
 
Salut, ma intereseaza pentru un sedan :

- presurile din spate ( doar daca sunt din material textil cu clipsurile de prins in podea )
- carligul de remorcare ( se infileteaza in bara din fata sau spate )
- 5 prezoane pentru jante de tabla normala

08XUL 16-03-11 02:14

Re: Dezmembrez e36
 
5 Attachment(s)
Fac poze in detaliu la orice piesa se cere

sgmolee 16-03-11 09:12

Re: Dezmembrez e36
 
Luneta la ce pret dai?

DaNn.ZyX 16-03-11 19:26

Re: Dezmembrez e36
 
1 Attachment(s)
Salut as avea si eu nevoie de furtunul asta Attachment 1921338 pt 318 is coupe ,semnale clare si un proiector de stanga ... gasim? mersi !

costycheloo 16-03-11 20:33

Re: Dezmembrez e36
 
noroq,un proiector dreapta ai?

DaNn.ZyX 16-03-11 21:02

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by costycheloo (Post 4175385)
noroq,un proiector dreapta ai?

Ti-l dau eu pe al meu de dreapta si imi dai u pe al tau de stanga :lol::lol::lol::lol:

08XUL 16-03-11 22:45

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by sgmolee (Post 4173680)
Luneta la ce pret dai?

50 Ron

08XUL 16-03-11 22:48

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4175163)
Salut as avea si eu nevoie de furtunul asta Attachment 1921338 pt 318 is coupe ,semnale clare si un proiector de stanga ... gasim? mersi !

Am furtunul dar nu este intr`o stare buna
Semnal clar am doar pt o parte, am si proiector
Daca te intereseaza maine pot pune poze

08XUL 16-03-11 22:49

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by costycheloo (Post 4175385)
noroq,un proiector dreapta ai?

Maine poze cu proiectoarele unu de stanga si unu de dreapta
Unu este crapat

DaNn.ZyX 16-03-11 23:43

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by 08XUL (Post 4175816)
Am furtunul dar nu este intr`o stare buna
Semnal clar am doar pt o parte, am si proiector
Daca te intereseaza maine pot pune poze

Daca poti pune poze pt fiecare in parte ar fi ok , mie imi trebuie proiector stanga,semnal clar dreapta,si daca poti pune o poza si cu furtunul si ce defect are :| Mersi !

davidmafiotu 17-03-11 02:02

Re: Dezmembrez e36
 
debimetru aer e36 1.6 din 92 ai???

08XUL 17-03-11 10:57

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by davidmafiotu (Post 4176078)
debimetru aer e36 1.6 din 92 ai???

Ai PM

08XUL 19-03-11 00:11

Re: Dezmembrez e36
 
8 Attachment(s)
Scuze de intarziere
Poze cu proiectoarele promise

cosmin_mano 19-03-11 00:13

Re: Dezmembrez e36
 
Salut,un parbriz pt e36 sedane gasesc la tine?

sharkylete 19-03-11 01:51

->->->
 
Ceasuri de 2.5 sau 2.8 si carcasa filtru cu gaura de la debitmentru mare ai?!

Astept raspuns cat de repede poti si sper sa imi zici si un pret:D adica sa le ai :D

Numai bine!
:paper:

ioan_francezu 19-03-11 02:22

Re: Dezmembrez e36
 
o lampa de torpedou gasesc pe la tine? si poate niste jante cu buza... ?

ar80rau 19-03-11 07:54

Re: Dezmembrez e36
 
salut, ma intereseaza si pe mine manerul de deschidere usa exterior de la sofer(sa fie cu inchidere centralizata din cheie) si diuzele de pe capota(stropitorile) da-mi un pm cu pret si bineinteles daca le ai. mersi!

08XUL 19-03-11 09:27

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_mano (Post 4181090)
Salut,un parbriz pt e36 sedane gasesc la tine?

Fisurat din pacate..:rolleyes2

alessandro_a1987 19-03-11 10:02

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by 08XUL (Post 4181087)
Scuze de intarziere
Poze cu proiectoarele promise

cat vrei pe proiectoare?

08XUL 19-03-11 13:38

Re: ->->->
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 4181182)
Ceasuri de 2.5 sau 2.8 si carcasa filtru cu gaura de la debitmentru mare ai?!

Astept raspuns cat de repede poti si sper sa imi zici si un pret:D adica sa le ai :D

Numai bine!
:paper:

Am ceasuri de 2.5 motorina

Carcasa de filtru este de la un 1.6 o sa pun poze si pret in putin timp

08XUL 19-03-11 13:40

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by ioan_francezu (Post 4181195)
o lampa de torpedou gasesc pe la tine? si poate niste jante cu buza... ?

pt jante cu buza iti zic in 2 zile
lampa de torpedou este. o sa pun si niste poze

08XUL 19-03-11 14:55

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by ar80rau (Post 4181367)
salut, ma intereseaza si pe mine manerul de deschidere usa exterior de la sofer(sa fie cu inchidere centralizata din cheie) si diuzele de pe capota(stropitorile) da-mi un pm cu pret si bineinteles daca le ai. mersi!

Nu am cu inchidere pe cheie
Stropitorile nu sunt ok

sharkylete 19-03-11 15:42

Re: ->->->
 
Quote:

Originally Posted by 08XUL (Post 4182285)
Am ceasuri de 2.5 motorina

Carcasa de filtru este de la un 1.6 o sa pun poze si pret in putin timp

Ceasurile imi trebuiesc de benzina si carcasa filtrul numai de 6 cilindri de la 2.5 in sus!
Multumesc oricum!
Numai bine!
:paper:

08XUL 19-03-11 17:03

Re: Dezmembrez e36
 
5 Attachment(s)
Lampa pt torpedou si capacul pt filtru

didmarco 19-03-11 21:03

Re: Dezmembrez e36
 
Imi treb si mie niste tablite care vin pe etrier la placutele de frana fata tine placutele fixe sa nu zfrangane daca ai asa cv. ms pret

ioan_francezu 20-03-11 16:59

Re: Dezmembrez e36
 
salut, nu era nevoie sa pui poza cu lampa de torpedou ca sunt mai multe modele, dar multumesc oricum, te sun sapt asta sa vad daca se potriveste vreuna... jante pe 17 cu buza m-ar mai interesa daca ai ceva...

08XUL 21-03-11 01:13

Re: Dezmembrez e36
 
UPPPP

Astept cererile voastre sa postez poze cu piese

2 Motoare de dezmembrat 1.6 m43 si 2.5TD

Asiguram si montaje la piese

08XUL 21-03-11 01:39

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by didmarco (Post 4183390)
Imi treb si mie niste tablite care vin pe etrier la placutele de frana fata tine placutele fixe sa nu zfrangane daca ai asa cv. ms pret

ne intelegem. Te astept la garaj, ai nr de tel in primul post

didmarco 29-03-11 19:57

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by 08XUL (Post 4186626)
ne intelegem. Te astept la garaj, ai nr de tel in primul post

Este vorba de piesa Nr 8 Din desen
http://realoem.com/bmw/showparts.do?...69&hg=34&fg=05

cosmin_mano 29-03-11 22:40

Re: Dezmembrez e36
 
Ma intereseaza daca ai stalp stanga spate,cel din interior,culoare gri.Pt sedane

08XUL 30-03-11 07:19

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by didmarco (Post 4183390)
Imi treb si mie niste tablite care vin pe etrier la placutele de frana fata tine placutele fixe sa nu zfrangane daca ai asa cv. ms pret

Quote:

Originally Posted by 08XUL (Post 4186626)
ne intelegem. Te astept la garaj, ai nr de tel in primul post

Quote:

Originally Posted by didmarco (Post 4210585)

Ai mai intrebat odata, le am
Dupa ora 2 sunt la garaj poti sa vi sa le iei

08XUL 30-03-11 07:21

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_mano (Post 4211285)
Ma intereseaza daca ai stalp stanga spate,cel din interior,culoare gri.Pt sedane

In principiu sunt, trebuie sa ajung la garaj sa le vad si starea
Dupa 2 iti dau raspuns

cosmin_mano 30-03-11 11:42

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by 08XUL (Post 4211739)
In principiu sunt, trebuie sa ajung la garaj sa le vad si starea
Dupa 2 iti dau raspuns

Ok,astept un raspuns,bafta!

08XUL 31-03-11 21:58

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_mano (Post 4212343)
Ok,astept un raspuns,bafta!

Sunt de pe un coupe, scuze de intarziere

08XUL 04-04-11 02:20

Re: Dezmembrez e36
 
Macarale geamuri electrice pentru sedan si coupe
Trapa electrica sedan
Aripi, parbriz, luneta, scaune, plastice

Preturi mici

alessandro_a1987 04-04-11 09:34

Re: Dezmembrez e36
 
salut...ai vreo finala de 1.8 is?|

PDV_1989 04-04-11 12:21

Re: Dezmembrez e36
 
Salut, pret pentru ? :

-cap lonjeron st+dr
-contra aripa

E36 sedan / compact

08XUL 06-04-11 02:28

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 4226048)
Salut, pret pentru ? :

-cap lonjeron st+dr
-contra aripa

E36 sedan / compact

Cap lonjeron le mai caut ca nu le gasesc
contra aripi e una de dr tre sa caut si una de st
Maine iti zic ce si cum
multumesc

08XUL 06-04-11 02:29

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by alessandro_a1987 (Post 4225590)
salut...ai vreo finala de 1.8 is?|

salut, nu am



All times are GMT +2. The time now is 03:51.

- Copyright 2026 4Tuning