Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   HayaBusa (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/245-hayabusa.html)

b99sha 23-12-03 12:06

HayaBusa
 
1 Attachment(s)
:shock:

b99sha 23-12-03 12:08

A, si sa nu fie discutii - ceasul vitezometrului e in mile/h - pana la 22omph. Se vede (mai neclar) si kilometrajul - pana la 35okm/h.
Turometrul e clar :twisted:

catalin rs4 23-12-03 19:58

da tare ce sa zic am si eu video asta :lol: dar o sa incerc sa bag un video maine hayabusa vs supra :lol: :lol: :lol:

DZ1 28-12-03 19:54

si eu am video-ul de mai mult timp.
Oricum Hayabusa nu este originala sau nu functioneaza bine kilometrajul.
Dupa cum demareaza are cel putin 300CP.

catalin rs4 28-12-03 19:56

kilometrajul este in mile :lol: si crec si eu ca este unqa modificata :lol: am incercat sa bag si eu un video dar nu merge o sa mai incerc :twisted: :twisted: :twisted:

b99sha 29-12-03 09:15

Sunteti rai :? . Si voi ati bagat numai Supre modificate :P

catalin rs4 29-12-03 14:10

:lol: :lol: lol sha am incercat sa bag filmul dar nu merge este prea mare ai vreo ideie cum sal bag?? :lol: :twisted: :twisted:

b99sha 29-12-03 15:40

Pe bucati. Il arhivezi pe volume de...sa zicem...1Mb fiecare. Daca ai winrar e destul de simplu. succes!

p.s. chiar sunt curios!

catalin rs4 29-12-03 18:31

:twisted: :twisted: :twisted: nu prea le am eu cu pc dar o sa mai incerc :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 18:38

1 Attachment(s)
film

catalin rs4 29-12-03 18:41

asta nui bmw este o toyota supra :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 18:57

stiu
dar asa a fost numele

Gabi_323i 29-12-03 19:00

1 Attachment(s)
stiu
dar asa a fost numele
inca unu':

catalin rs4 29-12-03 19:05

:lol: :lol: :lol: lool sha!!! asta am vrut sal bag si eu dar nam reusit cum de a incaput la tine?? :lol: :lol: :lol: oricum merci mult ca lai bagat acuma sa nu spuneti ca ala cu motorul nu ia dat :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 19:20

pai si tu acum lai vazut?
ce sa zic? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ia dat rau de tot, la rupt tata, dar ai vazut ca dupa ce ajunge vitezometrul la capat mai creste turatia mult si cred ca a avut si mai mare viteza parca nu?

Gabi_323i 29-12-03 19:23

am scir si eu ........... ce dracu zic acolo frate ca nici eu nu inteleg, sunt cam obosit
cred ca ati inteles voi ce am vrut sa zic

:wink: :wink:

b99sha 29-12-03 19:36

Da, ai scris/vazut bine. Dupa 35okm/h mai creste putin viteza dar acul vitezometrului ramane blocat. :shock: :shock: :shock:

b99sha 29-12-03 19:48

Da, am vazut acum filmul, Cata, dar Busa e stock iar Supra nu e. Oricum - jos palaria! :shock:

Gabi_323i 29-12-03 19:50

pai da mai creste cam 1000 de rpm
asa am vazut eu
cred ca a luat vro 350-360 nu?

catalin rs4 29-12-03 20:51

da sha asa este dar este hayabosa totusi si video celalalt este aceasi supra numai ca hayabusa este aia turbo :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 21:25

amandoua sunt misto
dar habar nu am de ce filmu ala se num supra cu bmw sau ceva de genu asta?
asa lam luat dupa net

dar ati vazut in primu cate motoare erau?
hehe

DZ1 29-12-03 21:31

vor si baieti cu BMW-uri sa creada lumea ca fac si ei o Hayabusa :lol: :lol: :lol:

catalin rs4 29-12-03 21:32

:lol: :lol: asa lam luat si eu de pe net de pe o pagina de bmw :lol: :lol: de aia se scheama asa :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 22:42

hehe
misto faza dar ayurea totusi ca la inceputul filmului scrie supra si hayabusa
nu?

:D :D :D :D :D :D

catalin rs4 29-12-03 22:49

:lol: :lol: :lol: dap lool :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 30-12-03 03:50

1 Attachment(s)
hehe
dar de asta ce ziceti?

catalin rs4 30-12-03 13:14

miam tras video dar nu vad nimica :twisted: :twisted: se aide doar :twisted: :twisted: :twisted:

Gabi_323i 30-12-03 14:43

1 Attachment(s)
da???
eu lam compresat ca ave vro 7 mb si dupa aya tot mergea

ma rog ya vezi cal bag acum

iti trebuie codec xvid

catalin rs4 30-12-03 17:32

:lol: :lol: gata acuma merge lam vazut si eu :lol: :lol:

b99sha 31-12-03 01:31

:shock: :shock: :shock: mosule... :shock:
Maniac!!! Voi ati vazut cum ii fugea ghidonul in curba???
Deja nu mai vad placerea...vad doar frica :?

Gabi_323i 31-12-03 02:12

hmmm!!!! ii fugea ghidonu' in curba?

da ok cum zici tu!

:wink: :wink: :wink: :wink:

catalin rs4 31-12-03 05:50

:lol: :lol: tie frica sha? :lol: :lol: sincer si mie imi este frica pe motor :lol: :lol: :lol:

b99sha 31-12-03 06:43

Da, cum s-ar zice \"e altceva\". Si eu inca nu-s impacat cu cele lumesti k sa pasesc \"dincolo\".
Dar cu toate astea, dac-as putea, mai mult k sigur mi-as lua ceva de viteza :twisted: Ce sa-i faci - tineretea asta...

p.s. offtopic - de n-au aratat zilele astea la accidente rutiere - parca numai victime oameni tineri :(

catalin rs4 31-12-03 06:56

:lol: :lol: :lol: da asa este si mie imi plac motoarele si sun sigur ca o sami iau motor dar cu cat mai tarziu cu atat mai bine :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 31-12-03 15:32

da ma cata sati iei pe la 50 de ani un harley si sa vi cu el la intalniri la noi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

catalin rs4 31-12-03 20:58

:lol: :lol: nu suport harley :lol: o sami aiu peste un an doi :lol: cemi place mult ii ducati sau gsxr 1000 :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2026 4Tuning