![]() |
Cum va relaxati in timpul liber ?
Sa nu-mi spuneti ca cititi carti :))) mai bine le jucati :D
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
pai timpu liber la mine inseamna ori cateva ore bune pe laptop/calculator sau daca ii perioada vacantei si e frumos afara , stau toata ziua afara pe langa masina .:oops::twisted:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
eu stau in casa ca ursu....hibernez.. :D..
astept vara... sa ma dezmortesc :))) |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
eu pescuiesc :D
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
acum e frig ...poate mergem cand se mai incalzeste
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
cand pune lucas rama in undita , curata tot din lac =))
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Prezent si eu la pescuit !! Pasionat d mik :x abia astept sezonu k anu trecut mi-am luat 6 mil amenda k am pescuit p apa sucevei =)) in prohibitzie =)) ii luam gagik din pat la crap =))
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
ba eu unu cred ca dupa intalnirea asta bag masina la naftalina :lol:
cica se face benzina 10lei litrul . ori imi iau o bicicleta ori un scuter=)) sau pe jos ce dracu ma fac atlet profesionist :P |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
sau ne luam barci.. stam ca in venetia.. la ce inundatii avem vara :D |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
pentru tine nu . ca esti prea batran :))) . pentru mine da ii :twisted:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
uaaa atentie !!!!!!!!!!!! epidemie !!!! huty ne-a servit cu chipsuri expirate !!!!!!!!!!!! de asta era asa darnic.. in viata mea nu l-am vazut sa fie asa darnic... deci... borāti cati mai mult si cacati cat mai des =)))):shock::shock::shock::shock::shock::shock::sh ock::shock::shock::shock:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Cik cipsuri din strainatate dar erau din Romania !!
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
hai ba ca erau bune;)) mai am un pachet in masina imediat plec si il mananc:))
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
pentru topic.... din cand in cand cate un meci la stadion de ex astazi borussia - hanover : 4-1 :twisted::twisted: mortal meci super tareeeeeeee
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
te invitam maine la un peste poate mai luam o amenda la inceput de prohibitie
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
macar poate vii la icar la o distractie:D
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
acolo am luat de 1,2 kg ... si poza p mess dau kre e toma necredinciosu :D
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
la teava acolo e"murdar" pestele ca se varsa toate porcariile din cacaina si e prezent la mancare :D
dar merge si acolo doar de distractie :D |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
Si cum ramane cu icarul ?? |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
momentan stau ca s gripat :D
sambata care vine poate iesim |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning