Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Cum va relaxati in timpul liber ? (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/243442-relaxati-timpul-liber.html)

Lucassv 27-02-11 11:28

Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Sa nu-mi spuneti ca cititi carti :))) mai bine le jucati :D

eu_alex 27-02-11 12:16

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
pai timpu liber la mine inseamna ori cateva ore bune pe laptop/calculator sau daca ii perioada vacantei si e frumos afara , stau toata ziua afara pe langa masina .:oops::twisted:

Lucassv 27-02-11 12:18

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
eu stau in casa ca ursu....hibernez.. :D..
astept vara... sa ma dezmortesc :)))

SeRee 28-02-11 07:50

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4125500)
eu stau in casa ca ursu....hibernez.. :D..
astept vara... sa ma dezmortesc :)))

buna asta :)) ..

costy_suceava 01-03-11 20:14

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
eu pescuiesc :D

Lucassv 01-03-11 20:15

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4133599)
eu pescuiesc :D

imi zici si mie cand mergi la pescuit ca si mie mi place :D

flow87 01-03-11 20:42

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4133602)
imi zici si mie cand mergi la pescuit ca si mie mi place :D

pai logic ca iti place daca esti urs :lol:

costy_suceava 02-03-11 22:19

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
acum e frig ...poate mergem cand se mai incalzeste

Lucassv 02-03-11 22:21

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4137343)
acum e frig ...poate mergem cand se mai incalzeste

ok ok sigur ca da :D

eu_alex 02-03-11 23:40

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
cand pune lucas rama in undita , curata tot din lac =))

SiLoTh 03-03-11 07:21

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4133599)
eu pescuiesc :D

Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4133602)
imi zici si mie cand mergi la pescuit ca si mie mi place :D

ba eu stiu de ce pescuiti voi!! taimiu de fiecare data cand mergea la peste niciodaa nu venea treaz acasa=))

Lucassv 03-03-11 08:07

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by SiLoTh (Post 4137843)
ba eu stiu de ce pescuiti voi!! taimiu de fiecare data cand mergea la peste niciodaa nu venea treaz acasa=))

atunci vii si tu :))))) sa ne pui rāma in carlig macar :))))

Iere 03-03-11 21:21

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Prezent si eu la pescuit !! Pasionat d mik :x abia astept sezonu k anu trecut mi-am luat 6 mil amenda k am pescuit p apa sucevei =)) in prohibitzie =)) ii luam gagik din pat la crap =))

Lucassv 03-03-11 21:50

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4140235)
Prezent si eu la pescuit !! Pasionat d mik :x abia astept sezonu k anu trecut mi-am luat 6 mil amenda k am pescuit p apa sucevei =)) in prohibitzie =)) ii luam gagik din pat la crap =))

esti plin de premii :))))

flow87 04-03-11 00:38

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
ba eu unu cred ca dupa intalnirea asta bag masina la naftalina :lol:
cica se face benzina 10lei litrul .
ori imi iau o bicicleta ori un scuter=)) sau pe jos ce dracu ma fac atlet profesionist :P

Lucassv 04-03-11 08:41

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 4140670)
ba eu unu cred ca dupa intalnirea asta bag masina la naftalina :lol:
cica se face benzina 10lei litrul .
ori imi iau o bicicleta ori un scuter=)) sau pe jos ce dracu ma fac atlet profesionist :P

eu ce-ti ziceam de bicicleta...=)))


sau ne luam barci.. stam ca in venetia.. la ce inundatii avem vara :D

Iere 04-03-11 11:06

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4140324)
esti plin de premii :))))

Dak vri sa e numesti asa :))) se mai intampla :)))

flow87 04-03-11 13:37

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4141416)
Dak vri sa e numesti asa :))) se mai intampla :)))

aa da mi'a venit o noua ideie daca benzina se face asa mult imi iau un poket bike din ala tip superbike:lol: costa vreo 400ron poate sa prinda 70km/h si consuma foarte putin ,plus ca e foarte funny:lol::lol: oare e legala ?

eu_alex 04-03-11 22:52

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
pentru tine nu . ca esti prea batran :))) . pentru mine da ii :twisted:

Lucassv 04-03-11 22:57

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
uaaa atentie !!!!!!!!!!!! epidemie !!!! huty ne-a servit cu chipsuri expirate !!!!!!!!!!!! de asta era asa darnic.. in viata mea nu l-am vazut sa fie asa darnic... deci... borāti cati mai mult si cacati cat mai des =)))):shock::shock::shock::shock::shock::shock::sh ock::shock::shock::shock:

Iere 04-03-11 23:14

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Cik cipsuri din strainatate dar erau din Romania !!

Lucassv 04-03-11 23:17

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4143281)
Cik cipsuri din strainatate dar erau din Romania !!

hahhahaha farmatule :))) o =)))))))ai gandit

flow87 04-03-11 23:27

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4143285)
hahhahaha farmatule :))) o =)))))))ai gandit

ba inca nu am ajuns la baie deci treaba e buna .....daca la urmatoarea intalnire nu ma mai vedeti sa stiti ca hutzzy e de vina :lol::lol::lol:

SiLoTh 05-03-11 06:59

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
hai ba ca erau bune;)) mai am un pachet in masina imediat plec si il mananc:))

LeX_CLK 02-04-11 20:41

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
pentru topic.... din cand in cand cate un meci la stadion de ex astazi borussia - hanover : 4-1 :twisted::twisted: mortal meci super tareeeeeeee

costy_suceava 03-04-11 11:28

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
te invitam maine la un peste poate mai luam o amenda la inceput de prohibitie

Iere 03-04-11 22:30

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4222930)
te invitam maine la un peste poate mai luam o amenda la inceput de prohibitie

NU NU ms frums in iunie am termen pe 15 am luat 600 ron anu trecut tot in aprilie si nu mai vreau :D

SeRee 03-04-11 22:32

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4224815)
NU NU ms frums in iunie am termen pe 15 am luat 600 ron anu trecut tot in aprilie si nu mai vreau :D

ai primit bonus ? :)) daca aveai pile nu mai luai :( :twisted: ...:rolleyes2

costy_suceava 05-04-11 13:17

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
macar poate vii la icar la o distractie:D

Iere 05-04-11 22:29

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4229210)
macar poate vii la icar la o distractie:D

Cu placere doar sa programez dinainte :)

Iere 05-04-11 22:30

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4224824)
ai primit bonus ? :)) daca aveai pile nu mai luai :( :twisted: ...:rolleyes2

Degeaba k a sunat ""un individ" adik sefu de la apele romane sau nuj cum la 112 si eram vreo 17 acolo:))

SeRee 05-04-11 22:31

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4230788)
Degeaba k a sunat ""un individ" adik sefu de la apele romane sau nuj cum la 112 si eram vreo 17 acolo:))

trebuia sa fugitzi :X

Iere 07-04-11 22:42

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4230799)
trebuia sa fugitzi :X

Ce sa fug k nici nu i-am vazut knd mi-o pus mana pe umar....am vrut sa zic ce ai we ...apoi am vazut k e politzia :))

88 RKN 08-04-11 18:40

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4236391)
Ce sa fug k nici nu i-am vazut knd mi-o pus mana pe umar....am vrut sa zic ce ai we ...apoi am vazut k e politzia :))

dar unde ati mers?

Iere 10-04-11 18:34

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by 88 RKN (Post 4238466)
dar unde ati mers?

Chiar pe apa sucevei mai jos de Iulius Mall la tzeava aia acolo e grosuu :P

LeX_CLK 10-04-11 21:53

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
acolo am luat de 1,2 kg ... si poza p mess dau kre e toma necredinciosu :D

costy_suceava 11-04-11 07:49

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
la teava acolo e"murdar" pestele ca se varsa toate porcariile din cacaina si e prezent la mancare :D
dar merge si acolo doar de distractie
:D

Iere 11-04-11 13:55

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4244862)
la teava acolo e"murdar" pestele ca se varsa toate porcariile din cacaina si e prezent la mancare :D
dar merge si acolo doar de distractie
:D

Stiu asta !....

Si cum ramane cu icarul ??

costy_suceava 11-04-11 16:08

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
momentan stau ca s gripat :D
sambata care vine poate iesim

Iere 11-04-11 18:31

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4246079)
momentan stau ca s gripat :D
sambata care vine poate iesim

okee vedem !


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning