Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   noul nume de club poll (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/243378-noul-nume-club-poll.html)

flow87 26-02-11 23:29

noul nume de club poll
 
aici aveti si masinile nume id de mess la totzi care ati fost pe 26.02.2011

CLK Mercedes-lex-id:bluedeiu

VW Passat-lucas-id:lucassv

VW Golf5-florin-id:flow_sv

VW Golf3-alex-id:alex_devol

VW Golf3 break-adrian-id:dj_adynis

Virtual tuning-lucian-id:lycan_mansion

VW Golf3-iere-id:ier3_scump3lu

VW Passat-razvan-id:razwan_vip

VW Passat-alex-id:dj_bad_boy94

ps:ma intereseaza votul celor care au fost prezenti, ca restul din ce am inteles vor sa intre in cd deci bafta eventual intalnirile le putem face impreuna fara nici cea mai mica problema...

eu_alex 26-02-11 23:39

Re: noul nume de club poll
 
eu is oleaca mai analist.
1.prima optiune este:new generation. hmm , ar veni "noua generatie" (sper sa nu ma insel). mie unul imi place , reprezinta un atac in forta pentru cei ce urmeaza sa le placa "tuning-ul".
2.a doua optiune:street code. hmm, ar veni "codul strazii" ? asa la prima vedere cand am auzit m-a dus gandul la legislatia rutiera :lol: ...

votul meu merge spre New Generation :)

Lucassv 27-02-11 00:42

Re: noul nume de club poll
 
noi Street Code... noi facem codu pe strazi..... sau nu ! oricum suna fain...

nea generation .. ma gandesk la formatia aia.. new kids from the block =))) copii nascuti dupa 2000 :D



noi am prins mafia .... Verdikt- Vine Politia =)))))


Street Code !!!!!

hutzzyy 27-02-11 09:17

Re: noul nume de club poll
 
suna mai bine street code! acuma ganditi va la un logo ceva care sa ne reprezinte`

Adynis 27-02-11 10:43

Re: noul nume de club poll
 
am votat tot pt street code pt ca suna mai profesional si mai in domeniu. Dar ..trebuie sa luam in calcul si alte nume..nu sa ne limitam la astea 2 ..poate vin si alte idei ..

SeRee 27-02-11 11:04

Re: noul nume de club poll
 
Si cei care nu au putut ajunge gen eu..nau voie sa voteze ..oricum am votat 2..

Lucassv 27-02-11 11:15

Re: noul nume de club poll
 
am pregatit si un logo :>...... asteptam sa-l posteze LKN :D sigur o sa va placa :D

Iere 27-02-11 11:38

Re: noul nume de club poll
 
Street Code ! Suna mai profesional si da multe de inteles !

SiLoTh 27-02-11 12:56

Re: noul nume de club poll
 
eu cu toate ca nu am ajuns ieri sunt tot petru street code .
nu voi vota pt ca nu am fost prezent si doar cei prezenti trebuie sa voteze

SeRee 27-02-11 13:52

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by SiLoTh (Post 4125634)
eu cu toate ca nu am ajuns ieri sunt tot petru street code .
nu voi vota pt ca nu am fost prezent si doar cei prezenti trebuie sa voteze

eu cred ca ar fi bn sa voteze totzi care au venit la intalniri pana acuma si vor sa intre in club..e doar parerea mea..sper sa nu deranjez cu msg asta

LeX_CLK 27-02-11 14:03

Re: noul nume de club poll
 
e valabil pentru cei care au fost la intalnire si vor sa intre in club:!:

SeRee 27-02-11 14:12

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by LeX_CLK (Post 4125829)
e valabil pentru cei care au fost la intalnire si vor sa intre in club:!:

la asta ma refeream si eu..;>

flow87 27-02-11 16:06

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4125787)
eu cred ca ar fi bn sa voteze totzi care au venit la intalniri pana acuma si vor sa intre in club..e doar parerea mea..sper sa nu deranjez cu msg asta

pai e valabil si pentru cei care nu au fost si vor sa fie de partea noastra am specificat mai sus ca cei care sunt in crazy driver sau vor sa intre in cd sa nu voteze ca nu ma intereseaza...

andutzu85 27-02-11 18:25

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 4126231)
pai e valabil si pentru cei care nu au fost si vor sa fie de partea noastra am specificat mai sus ca cei care sunt in crazy driver sau vor sa intre in cd sa nu voteze ca nu ma intereseaza...

nu cred ca e un razboi....si trebuie sa ne atragem soldatii...de partea noastra..si apropo indiferent daca vom fi in cluburi diferite...eu zuc ca tot prieteni o sa ramanem...si tot o sa putem sta la un pahar de vb cand avem ocazia....ma bucur ca s-a luat initiativa...

flow87 28-02-11 01:39

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by andutzu85 (Post 4126690)
nu cred ca e un razboi....si trebuie sa ne atragem soldatii...de partea noastra..si apropo indiferent daca vom fi in cluburi diferite...eu zuc ca tot prieteni o sa ramanem...si tot o sa putem sta la un pahar de vb cand avem ocazia....ma bucur ca s-a luat initiativa...

pai cine a zis ca nu ramanem prieteni ?:)) iesim la beut mai ales daca face cineva cinste:lol:

eu_alex 28-02-11 12:24

Re: noul nume de club poll
 
vedeti ca baiatu ala 10 ANV , cu mk5 o sa faca indata indata cinste . zice ca ii de schimbat ceva pe la masina sa tre sa dea de beut =)) :twisted:

flow87 28-02-11 19:59

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by eu_alex (Post 4128924)
vedeti ca baiatu ala 10 ANV , cu mk5 o sa faca indata indata cinste . zice ca ii de schimbat ceva pe la masina sa tre sa dea de beut =)) :twisted:

fac cinste dar pe bani tai :lol: eu comand tu platesti :lol: :-P

SeRee 02-03-11 18:19

Re: noul nume de club poll
 
daca tot mam pliktisit asa de tare am creat un forum : http://streetcode.uv.ro/ ...cine se ocupa de club sa imi dea pm/sau pe messenger sa ii dau userul si parola de admin la forum ... :twisted:

SiLoTh 02-03-11 20:58

Re: noul nume de club poll
 
super.. hai ca vineri vedem si o sami dai mie sa il pregatesc cum trebuie

88 RKN 05-05-11 20:10

Re: noul nume de club poll
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 4124450)
aici aveti si masinile nume id de mess la totzi care ati fost pe 26.02.2011

CLK Mercedes-lex-id:bluedeiu

VW Passat-lucas-id:lucassv

VW Golf5-florin-id:flow_sv

VW Golf3-alex-id:alex_devol

VW Golf3 break-adrian-id:dj_adynis

Virtual tuning-lucian-id:lycan_mansion

VW Golf3-iere-id:ier3_scump3lu

VW Passat-razvan-id:razwan_vip

VW Passat-alex-id:dj_bad_boy94

ps:ma intereseaza votul celor care au fost prezenti, ca restul din ce am inteles vor sa intre in cd deci bafta eventual intalnirile le putem face impreuna fara nici cea mai mica problema...

AUDI A4 B5-calipso_blue2007

SeRee 05-05-11 21:30

Re: noul nume de club poll
 
Opel corsa c - sereesv


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning