![]() |
Iliescu end Basescu versus za inglish leangagi
|
ba cat de penal :))) :lol: :lol:
|
topicul trebuia sa se numeasca: nea nelu's inglish
|
Daca tacea, filozof ramanea!!!!............si n-a tacut!!!! :lol: :lol: :lol:
|
Ma aku nu aice face daca ar amas corigent la engleza in generala !!!
|
sunt curios cat de bine vorbesc engleza candidatii la presedintie :lol: :lol:
|
Za dacs cheim from za tracs... :lol:
|
End ză tracs ar ful uit houls :)
|
De curiozitate: de ce mi-a fost editat titlul si cine a facut asta? Original postasem topicul asta cu titlul \"Iliescu english\". Nu vad care era problema.
Daca postez un topic si titlul nu e pus aiurea am pretentia sa ramana asa cum l-am pus eu. Ok? Acum esti multumit? - Gabi |
FUK! Ce dobitoc! SI mai este si presedintele nostru! :evil:
|
Pana si copii de la gradinita vorbesc mai bine engeleza ....
Asta este ... invatam si noi de la sefi statului :lol: :lol: :!: |
1 Attachment(s)
Am inregistrat discursul lui Iliescu de pe Antena 1 dar abia acum apuc sa il postez
|
Nasol. Oricum la rusa va baga sub masa!
|
Va luati voi de engleza lui Iliescu, in principal de accent, dar pe parte de corectitudine nu stiu cati vorbesc la fel de bine ca el engleza...
|
iliescu are cred un accent mostenit din rusa in orice caz e jenant ditamai presedintele roamaniei si nu stii engleza corect!sa il auzitzi pe Basescu cum stie el engleza!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
aveti acum ocazia :)
|
eu unu cred k ar trebui sa fie apreciat dat fiind a invatat engleaza la 70 si ceva de ani. Nu e chiar simplu, vorba lui xxdadixx, la rusa rupe pt k aia trebuia sa stii la vremea lui.
:D P.S. Nu am votat cu PSD :lol: |
de ce va luati mai de bietii oameni?
asa este, e rau ca vorbeste cum vorbeste engleza MR Prezident, dar nu aveti de ce sa ii condamnati, sunt 99% sigur ca majoritatea din generatia lor nu cunosc aproape deloc lb engleza sau daca o cunosc o cunosc exact la fel ca ILIESCU sau BASESCU, ca fapt divers vorbiti cu parintii vostrii in engleza ptr 5 minute macar sa vedeti ca stiu eu ce zic ( ma refer la parintii din aceiasi generatie) |
mai da estu culmea ...... ce ai cu oamenii mai ? alti presedinti nu se chinuie sa invete o limba straina .. cati premieri sau presedinti la conferinte vb in engleza ??? f putini .. asta este .. oamenii au 50 -70 ani ( basescu ,iliescu ) cum ai vrea sa vb ei engleza precum tinerii din ziua de azi .. lasa-i in pace .. of of
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:42. |
- Copyright 2026 4Tuning