Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Iliescu end Basescu versus za inglish leangagi (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2431-iliescu-end-basescu-versus-za-inglish-leangagi.html)

iasi_drifter 07-11-04 23:17

Iliescu end Basescu versus za inglish leangagi
 
http://www.greva.ro/iliescu.mp3

Eryka 07-11-04 23:24

ba cat de penal :))) :lol: :lol:

IS 18 BOG 08-11-04 06:27

topicul trebuia sa se numeasca: nea nelu's inglish

Lemeleul 08-11-04 06:56

Daca tacea, filozof ramanea!!!!............si n-a tacut!!!! :lol: :lol: :lol:

GolfuletzS 08-11-04 08:11

Ma aku nu aice face daca ar amas corigent la engleza in generala !!!

MMihai 08-11-04 09:46

sunt curios cat de bine vorbesc engleza candidatii la presedintie :lol: :lol:

Bogdan_16v 08-11-04 10:15

Za dacs cheim from za tracs... :lol:

Gabi 08-11-04 10:22

End ză tracs ar ful uit houls :)

iasi_drifter 08-11-04 20:31

De curiozitate: de ce mi-a fost editat titlul si cine a facut asta? Original postasem topicul asta cu titlul \"Iliescu english\". Nu vad care era problema.
Daca postez un topic si titlul nu e pus aiurea am pretentia sa ramana asa cum l-am pus eu. Ok?

Acum esti multumit? - Gabi

B 68 VLD 15-11-04 14:13

FUK! Ce dobitoc! SI mai este si presedintele nostru! :evil:

MaF|OtU 15-11-04 20:05

Pana si copii de la gradinita vorbesc mai bine engeleza ....
Asta este ... invatam si noi de la sefi statului :lol: :lol: :!:

iasi_drifter 14-12-04 22:51

1 Attachment(s)
Am inregistrat discursul lui Iliescu de pe Antena 1 dar abia acum apuc sa il postez

xxdadixx 15-12-04 08:51

Nasol. Oricum la rusa va baga sub masa!

RoSonic 15-12-04 11:50

Va luati voi de engleza lui Iliescu, in principal de accent, dar pe parte de corectitudine nu stiu cati vorbesc la fel de bine ca el engleza...

orlando 27-12-04 10:47

iliescu are cred un accent mostenit din rusa in orice caz e jenant ditamai presedintele roamaniei si nu stii engleza corect!sa il auzitzi pe Basescu cum stie el engleza!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

iasi_drifter 28-12-04 01:11

1 Attachment(s)
aveti acum ocazia :)

CataNOS 28-12-04 01:39

eu unu cred k ar trebui sa fie apreciat dat fiind a invatat engleaza la 70 si ceva de ani. Nu e chiar simplu, vorba lui xxdadixx, la rusa rupe pt k aia trebuia sa stii la vremea lui.

:D

P.S. Nu am votat cu PSD :lol:

alexutzu 28-12-04 09:40

de ce va luati mai de bietii oameni?
asa este, e rau ca vorbeste cum vorbeste engleza MR Prezident, dar nu aveti de ce sa ii condamnati, sunt 99% sigur ca majoritatea din generatia lor nu cunosc aproape deloc lb engleza sau daca o cunosc o cunosc exact la fel ca ILIESCU sau BASESCU, ca fapt divers vorbiti cu parintii vostrii in engleza ptr 5 minute macar sa vedeti ca stiu eu ce zic ( ma refer la parintii din aceiasi generatie)

IS 18 BOG 28-12-04 10:09

mai da estu culmea ...... ce ai cu oamenii mai ? alti presedinti nu se chinuie sa invete o limba straina .. cati premieri sau presedinti la conferinte vb in engleza ??? f putini .. asta este .. oamenii au 50 -70 ani ( basescu ,iliescu ) cum ai vrea sa vb ei engleza precum tinerii din ziua de azi .. lasa-i in pace .. of of


All times are GMT +2. The time now is 02:42.

- Copyright 2026 4Tuning