Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

laurentiu_tim 25-02-11 10:01

E36 - My e36 TM
 
5 Attachment(s)
am revenit la bmw....este vorba de un e36.....6 cilindri....fabricatie 1995....clima....OBC....tempomat....geamuri si oglinzi electrice...incalzire in scaune...trapa electrica....suspensie reglabila...m-packet...discuri ventilate perforate...ceva jante(nu stiu exact modelu) 8.5 j cu 10 j o evacuare sport si o bara intre telescoape...interior de piele care se da jos,faruri ceva care zboara ca nu sunt OEM-uri si stopurile la fel

ca planuri de viitor sunt o gramada acum sa-mi permita timpu...cel mai important este mormanu de "fiare" ce va fi pus in masina,un roll cage in rest mai pastrez si pentru mine :-P....marti dim la 7 am ajuns aks cu masina din cauza vremii si de atunci sta in garaj....sapt viitoare i fac rar-u si o trec pe numele meu

mutzu 25-02-11 10:25

Re: E36-My e36 TM
 
Nu pot să văz pozele :))

laurentiu_tim 25-02-11 10:29

Re: E36-My e36 TM
 
las ca ti-am dat mail dispe :lol:

daca vrea cineva interioru e de vanzare 800 ron.....scaune normale imbracate in piele alba.....

Nosfer 25-02-11 10:38

Re: E36-My e36 TM
 
i-ar prinde bine o spalare si poze mai clare s-o vedem si noi mai bine :)) pare faina masina.

laurentiu_tim 25-02-11 10:41

Re: E36-My e36 TM
 
cum da vremea buna cum o spal da acum nu pot sa o scot decat in fata garajului ca dupa vine prapadu :lol: cam 20 cm de zapada :lol:

crysty.bobok 25-02-11 11:23

Re: E36-My e36 TM
 
frumos man ... stiu k vroiai m3 e36 ;) ... da e bun si asta ;)

Bafta cu el !

coka 25-02-11 12:23

Re: E36-My e36 TM
 
bah boss..frumos tancu, bolidu,mustangu..etc.. :lol:

BAU_DRIFT 25-02-11 12:26

Re: E36-My e36 TM
 
Frumos e36 sa o stapanesti sanatos masina arata foarte bine live cu excceptia farurilor si interiorului park tetierele sunt personalizate:-)multa bafta in continuare si bine ca ajuns pe mana unui pasionat.

Wilgax 25-02-11 12:26

Re: E36-My e36 TM
 
Din ce se vede in poze e frumoasa rau.Doar ca niste poze mai detaliate ar spune mai multe.Spor pe viitor in ce ti-ai propus, multi km fara incidente si sa ne tii la curent cu tot ce se modif la ea.:-)

cRbL 25-02-11 12:41

Re: E36-My e36 TM
 
Cred ca a fost masina lui Chuck Norris asta dupa "sigla" de pe portbagaj :))

CaZu 25-02-11 13:16

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4119475)
Cred ca a fost masina lui Chuck Norris asta dupa "sigla" de pe portbagaj :))

prea tare =)))

P.S sa o stapanesti sanatos

pandasxs 25-02-11 17:25

Re: E36-My e36 TM
 
Draguta matza, Laurentiu la cat mai multi km fara necazuri !
Cu a4 ce ai facut, l-ai vandut? //

mareo 25-02-11 17:46

Re: E36-My e36 TM
 
La asta nu mai scapi fara poze :lol:
Sa o stapanesti sanatos!

laurentiu_tim 25-02-11 17:46

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4119274)
frumos man ... stiu k vroiai m3 e36 ;) ... da e bun si asta ;)


Bafta cu el !


daaa am vrut e36 M dar mio fost frica de impozit...asa am o varianta mai ieftina poate mai incolo facem si un transplant....ms

Quote:

Originally Posted by coka (Post 4119424)
bah boss..frumos tancu, bolidu,mustangu..etc.. :lol:

ms si a ta e frumoasa...die my mother if i lie...:lol:

Quote:

Originally Posted by BAU_DRIFT (Post 4119435)
Frumos e36 sa o stapanesti sanatos masina arata foarte bine live cu excceptia farurilor si interiorului park tetierele sunt personalizate:-)multa bafta in continuare si bine ca ajuns pe mana unui pasionat.

da interioru este "ce trebe" :lol: tetierele daca erau normale era mai bine ca asa pielea nu arata urat...dar oricum mie mie mila de pielea aia faina si le dau jos :lol::-)

Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4119437)
Din ce se vede in poze e frumoasa rau.Doar ca niste poze mai detaliate ar spune mai multe.Spor pe viitor in ce ti-ai propus, multi km fara incidente si sa ne tii la curent cu tot ce se modif la ea.:-)

nu e nici cea mai rasarita dar nici cea mai cotarca...e ok....sper sa o aduc in prima categorie pana pe la sfarsitu lu mai....vom trai si vom vedea

Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4119475)
Cred ca a fost masina lui Chuck Norris asta dupa "sigla" de pe portbagaj :))

are si pe capota :lol: era "serif" pe acolo,era si o mel parca :lol: eu nu mi-am permis sa le tin pentru ca sunt doar civil,asa ca au fost inlocuite cu embleme originale.


Quote:

Originally Posted by pandasxs (Post 4120324)
Draguta matza, Laurentiu la cat mai multi km fara necazuri !
Cu a4 ce ai facut, l-ai vandut? //

ms la fel.da audi o plecat de la mine ;)

mareo asta vreau sa fie acolo sus pe site 8):lol: ms ms :D

Maniak22 25-02-11 18:05

Re: E36-My e36 TM
 
Misto.. bafta la ea....totusi ce motor ai ca nu am vazut daca ai scris sau nu:)

habiby 25-02-11 18:39

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4120523)
Misto.. bafta la ea....totusi ce motor ai ca nu am vazut daca ai scris sau nu:)

faina rau tare mai ai ceva treaba la ea sa iasa cum vrei tu si cred ca o sa reusesti stima :)

laurentiu_tim 25-02-11 18:51

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4120523)
Misto.. bafta la ea....totusi ce motor ai ca nu am vazut daca ai scris sau nu:)

325....

Quote:

Originally Posted by habiby (Post 4120635)
faina rau tare mai ai ceva treaba la ea sa iasa cum vrei tu si cred ca o sa reusesti stima :)

este de lucru...cam la orice ai cateceva....

maka.bbm 25-02-11 18:52

Re: E36-My e36 TM
 
poti sa pui cateva poze cu interiorul ?

laurentiu_tim 25-02-11 18:54

Re: E36-My e36 TM
 
2 Attachment(s)
cam astea is toate pozele ce le am....cum imi permite vremea o scot la spalat :-)

Caius TM 25-02-11 21:02

Re: E36-My e36 TM
 
...umbau m3 ? :lol:

cu setup-ul potrivit... o sa fie intr-un mare fel pisica ... bafta multa iti doresc laurentiule :lol:

laurentiu_tim 25-02-11 21:07

Re: E36-My e36 TM
 
umbau umbau...m3 sa vina...bine ar fi sa pice din cer direct sub capota :lol:

iti multumesc caiuse si tie la fel...anu asta trebuie sa facem turneu prin tara ce l-am planificat anu trecut asa ca tre sa ne miscam fizicul amandoi :lol:

kox_24 25-02-11 21:25

Re: E36-My e36 TM
 
dar vai a cui este acest mic m3?!!!!:D:D:D bafta in continuare.

laurentiu_tim 25-02-11 21:28

Re: E36-My e36 TM
 
cristi iti multumesc sincer pentru aprecieri :lol::lol::lol:

sa nu uiti anu asta roadtrip :lol:

kox_24 25-02-11 21:36

Re: E36-My e36 TM
 
sa nu uiti anu asta roadtrip :lol

vin si io.da.absolut da.DA!

laurentiu_tim 25-02-11 21:38

Re: E36-My e36 TM
 
sa moara lady gogu ...erai trecut de mult pe lista 8) :D

ovidiu89 25-02-11 22:07

Re: E36-My e36 TM
 
Sa o stapanesti sanatos. Sa vina caldura sa te apuci de treaba:lol:

SAX1987 25-02-11 22:49

Re: E36-My e36 TM
 
Foarte tare noua masina !


Astept cu interes urmatoarele jante care le pui !

EuNuAltul 25-02-11 23:12

Re: E36-My e36 TM
 
2 Attachment(s)
frumoasa rau, sa ai parte de ea :)
si daca imi permiti 2 poze....sper sa nu fie cu suparare.

Caius TM 26-02-11 06:19

Re: E36-My e36 TM
 
farurile alea trebuie sa plece... orice ar fi :D
si pune proiectoarele originale ce le-ai luat...

laurentiu_tim 26-02-11 09:24

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4121233)
Sa o stapanesti sanatos. Sa vina caldura sa te apuci de treaba:lol:

ms....sa vina putin caldura si ma apuc de roll-cage ala e primul lucru major ce vreau sa-l fac

Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4121343)
Foarte tare noua masina !


Astept cu interes urmatoarele jante care le pui !

ms,jante o sa ramana astea momentan dar pentru temelit imi caut ceva oem,poate daca gasesc alea de m e36 ar fi cel mai bine....

Quote:

Originally Posted by EuNuAltul (Post 4121386)
frumoasa rau, sa ai parte de ea :)
si daca imi permiti 2 poze....sper sa nu fie cu suparare.

nu ma supar,nam de ce,ms

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4121765)
farurile alea trebuie sa plece... orice ar fi :D
si pune proiectoarele originale ce le-ai luat...


farurile o sa dispara cat mai repede,proiectoarele le punem azi daca scot masina sa vin cu ea la tine :lol: daca nu le pun eu singur cand oi avea chef....:lol:

Caius TM 26-02-11 09:33

Re: E36-My e36 TM
 
bineeeeee ... walker :lol:

LE: trebuie o mana de polish pe jantele alea....

ruller 26-02-11 09:42

Re: E36-My e36 TM
 
bafta....arata binisor ptr inceput...
o faci mai de cox..aa :D

laurentiu_tim 26-02-11 09:54

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4122099)
bineeeeee ... walker :lol:

LE: trebuie o mana de polish pe jantele alea....

da trebe polish ...poate imi da koxatu indicatii sa le fac sa straluce...numa sa se duca vremea asta aiurea

texan am fost pentru o zi :lol::lol:

Quote:

Originally Posted by ruller (Post 4122120)
bafta....arata binisor ptr inceput...
o faci mai de cox..aa :D

ms zozo....o sa fie daily driven...dar vreau sa aibe si ceva de DTM in ea8)

ozn_yakuza 26-02-11 11:05

Re: E36-My e36 TM
 
e super masina am avut ocazia sa o vad la o spalatorie cam acum 3 luni prin bucuresti si singura chestie care nu mi a placut erau jegurile alea de stele in loc de emblemele de bmw.....

arata super bine masina ,bafta cu ea.;)

kox_24 27-02-11 08:16

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by ozn_yakuza (Post 4122308)
singura chestie care nu mi a placut erau jegurile alea de stele in loc de emblemele de bmw......;)

there is a new seriff in town!!!! :-)

laurentiu_tim 27-02-11 14:21

Re: E36-My e36 TM
 
nu mai e :lol::lol: ti-am zis ca am devenit civil :lol:

da_joint 28-02-11 08:51

Re: E36-My e36 TM
 
Frumoasa masina si cu f mult potential,am mai intalnit-o in trafic.
Cu niste jante pe masura iese ceva deosebit.
Sa o stapanesti sanatos!

laurentiu_tim 28-02-11 11:33

Re: E36-My e36 TM
 
4 Attachment(s)
da ms.....jantele ma batea gandu sa le schimb...oricum e bine ca am de unde alege ca apelez la kox garage si punem ceva senzatie numa na sa ma lase si sufletu sa dau o carutza de bani pe rotzi...

Gelu_GGG 28-02-11 12:41

Re: E36-My e36 TM
 
Frumoasa masina o stiu de ceva vreme.

Sa sti ca e frumoasa asa cum e ea adica cu rotile alea, cu ale,cu alea de america in bara spate, si cu culoarea asta deochiata. mai bine o lasi asa :D

audi l ai dat?

Luci_e36 28-02-11 13:00

Re: E36-My e36 TM
 
te-am vazut acum in weekend cand ai trecut pe la stadion, spectacol masina ! :D
so stapanesti sanatos !


All times are GMT +2. The time now is 05:51.

- Copyright 2026 4Tuning