![]() |
E36 - My e36 TM
5 Attachment(s)
am revenit la bmw....este vorba de un e36.....6 cilindri....fabricatie 1995....clima....OBC....tempomat....geamuri si oglinzi electrice...incalzire in scaune...trapa electrica....suspensie reglabila...m-packet...discuri ventilate perforate...ceva jante(nu stiu exact modelu) 8.5 j cu 10 j o evacuare sport si o bara intre telescoape...interior de piele care se da jos,faruri ceva care zboara ca nu sunt OEM-uri si stopurile la fel
ca planuri de viitor sunt o gramada acum sa-mi permita timpu...cel mai important este mormanu de "fiare" ce va fi pus in masina,un roll cage in rest mai pastrez si pentru mine :-P....marti dim la 7 am ajuns aks cu masina din cauza vremii si de atunci sta in garaj....sapt viitoare i fac rar-u si o trec pe numele meu |
Re: E36-My e36 TM
Nu pot să văz pozele :))
|
Re: E36-My e36 TM
las ca ti-am dat mail dispe :lol:
daca vrea cineva interioru e de vanzare 800 ron.....scaune normale imbracate in piele alba..... |
Re: E36-My e36 TM
i-ar prinde bine o spalare si poze mai clare s-o vedem si noi mai bine :)) pare faina masina.
|
Re: E36-My e36 TM
cum da vremea buna cum o spal da acum nu pot sa o scot decat in fata garajului ca dupa vine prapadu :lol: cam 20 cm de zapada :lol:
|
Re: E36-My e36 TM
frumos man ... stiu k vroiai m3 e36 ;) ... da e bun si asta ;)
Bafta cu el ! |
Re: E36-My e36 TM
bah boss..frumos tancu, bolidu,mustangu..etc.. :lol:
|
Re: E36-My e36 TM
Frumos e36 sa o stapanesti sanatos masina arata foarte bine live cu excceptia farurilor si interiorului park tetierele sunt personalizate:-)multa bafta in continuare si bine ca ajuns pe mana unui pasionat.
|
Re: E36-My e36 TM
Din ce se vede in poze e frumoasa rau.Doar ca niste poze mai detaliate ar spune mai multe.Spor pe viitor in ce ti-ai propus, multi km fara incidente si sa ne tii la curent cu tot ce se modif la ea.:-)
|
Re: E36-My e36 TM
Cred ca a fost masina lui Chuck Norris asta dupa "sigla" de pe portbagaj :))
|
Re: E36-My e36 TM
Quote:
P.S sa o stapanesti sanatos |
Re: E36-My e36 TM
Draguta matza, Laurentiu la cat mai multi km fara necazuri !
Cu a4 ce ai facut, l-ai vandut? // |
Re: E36-My e36 TM
La asta nu mai scapi fara poze :lol:
Sa o stapanesti sanatos! |
Re: E36-My e36 TM
Quote:
daaa am vrut e36 M dar mio fost frica de impozit...asa am o varianta mai ieftina poate mai incolo facem si un transplant....ms Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
mareo asta vreau sa fie acolo sus pe site 8):lol: ms ms :D |
Re: E36-My e36 TM
Misto.. bafta la ea....totusi ce motor ai ca nu am vazut daca ai scris sau nu:)
|
Re: E36-My e36 TM
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
Quote:
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
poti sa pui cateva poze cu interiorul ?
|
Re: E36-My e36 TM
2 Attachment(s)
cam astea is toate pozele ce le am....cum imi permite vremea o scot la spalat :-)
|
Re: E36-My e36 TM
...umbau m3 ? :lol:
cu setup-ul potrivit... o sa fie intr-un mare fel pisica ... bafta multa iti doresc laurentiule :lol: |
Re: E36-My e36 TM
umbau umbau...m3 sa vina...bine ar fi sa pice din cer direct sub capota :lol:
iti multumesc caiuse si tie la fel...anu asta trebuie sa facem turneu prin tara ce l-am planificat anu trecut asa ca tre sa ne miscam fizicul amandoi :lol: |
Re: E36-My e36 TM
dar vai a cui este acest mic m3?!!!!:D:D:D bafta in continuare.
|
Re: E36-My e36 TM
cristi iti multumesc sincer pentru aprecieri :lol::lol::lol:
sa nu uiti anu asta roadtrip :lol: |
Re: E36-My e36 TM
sa nu uiti anu asta roadtrip :lol
vin si io.da.absolut da.DA! |
Re: E36-My e36 TM
sa moara lady gogu ...erai trecut de mult pe lista 8) :D
|
Re: E36-My e36 TM
Sa o stapanesti sanatos. Sa vina caldura sa te apuci de treaba:lol:
|
Re: E36-My e36 TM
Foarte tare noua masina !
Astept cu interes urmatoarele jante care le pui ! |
Re: E36-My e36 TM
2 Attachment(s)
frumoasa rau, sa ai parte de ea :)
si daca imi permiti 2 poze....sper sa nu fie cu suparare. |
Re: E36-My e36 TM
farurile alea trebuie sa plece... orice ar fi :D
si pune proiectoarele originale ce le-ai luat... |
Re: E36-My e36 TM
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
farurile o sa dispara cat mai repede,proiectoarele le punem azi daca scot masina sa vin cu ea la tine :lol: daca nu le pun eu singur cand oi avea chef....:lol: |
Re: E36-My e36 TM
bineeeeee ... walker :lol:
LE: trebuie o mana de polish pe jantele alea.... |
Re: E36-My e36 TM
bafta....arata binisor ptr inceput...
o faci mai de cox..aa :D |
Re: E36-My e36 TM
Quote:
texan am fost pentru o zi :lol::lol: Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
e super masina am avut ocazia sa o vad la o spalatorie cam acum 3 luni prin bucuresti si singura chestie care nu mi a placut erau jegurile alea de stele in loc de emblemele de bmw.....
arata super bine masina ,bafta cu ea.;) |
Re: E36-My e36 TM
Quote:
|
Re: E36-My e36 TM
nu mai e :lol::lol: ti-am zis ca am devenit civil :lol:
|
Re: E36-My e36 TM
Frumoasa masina si cu f mult potential,am mai intalnit-o in trafic.
Cu niste jante pe masura iese ceva deosebit. Sa o stapanesti sanatos! |
Re: E36-My e36 TM
4 Attachment(s)
da ms.....jantele ma batea gandu sa le schimb...oricum e bine ca am de unde alege ca apelez la kox garage si punem ceva senzatie numa na sa ma lase si sufletu sa dau o carutza de bani pe rotzi...
|
Re: E36-My e36 TM
Frumoasa masina o stiu de ceva vreme.
Sa sti ca e frumoasa asa cum e ea adica cu rotile alea, cu ale,cu alea de america in bara spate, si cu culoarea asta deochiata. mai bine o lasi asa :D audi l ai dat? |
Re: E36-My e36 TM
te-am vazut acum in weekend cand ai trecut pe la stadion, spectacol masina ! :D
so stapanesti sanatos ! |
| All times are GMT +2. The time now is 05:51. |
- Copyright 2026 4Tuning