![]() |
Renault Twingo Concept
5 Attachment(s)
lovely...
va apare in primavara lui 2007 3,6m lungime, 1.7 latime, 1.4 inaltime prototipul de 1,2 l are 100cp... mai multe detalii... www.km77.com |
Re: Renault Twingo Concept
tare masina...smecher rau interioru
|
Re: Renault Twingo Concept
De ce frantuzoaicele astea mici seamana asa intre ele?
|
Re: Renault Twingo Concept
MULT prea extrem de TAREEEE
|
Re: Renault Twingo Concept
e suparata rau asta mica :)
|
Re: Renault Twingo Concept
ce rea e masina..nervoasa...da daca intri in ea la interioru ala zici ca esti in matrix :-P
|
Re: Renault Twingo Concept
arata super tare ....dar e doar concept nu?
|
Re: Renault Twingo Concept
Frumusica masina dar pana ajunge pe drum si in serie mai e mult de mancat...atunci sa vedem cum arata intradevar.
|
Re: Renault Twingo Concept
tare dragutza buburuza
astept varianta RS :) |
Re: Renault Twingo Concept
probabil vrea sa concureze cu c2`u de la citroen ca la exterior asa pare
|
Re: Renault Twingo Concept
oricum nu prea arata cine stie ce !
|
Re: Renault Twingo Concept
3 Attachment(s)
frumoos twingo :)))
|
Re: Renault Twingo Concept
faina mashina.. dar cred k sunt sanse mici sa scoata un model sport care sa fie 80-90% k nervoasa asta... renault in ciuda performantelor din competitiile sportive nu prea au facut mashini sportive de serie.. poate numai gtt-ul... clio v6 e prea scump shi nu se pune
|
Re: Renault Twingo Concept
Super tare masinutza....mica si nervoasa:) dar cum a zis si dreamer pana va ajunge pe drum si in serie mai e cale lunga...atunci sa o vedem cum arata intradevar.
Actualul model...pot sa zic ca nu e cine stie, oricum la aspect e o diferenta f mare, in rest masina se duce dar parca ar mai tb inbunatatit ceva la ea...sa speram ca noul concept nu ne va dezamagi:D:D:D |
Re: Renault Twingo Concept
urata cu spume zau
|
Re: Renault Twingo Concept
cred k fuge bine la cat e d mica...
|
Re: Renault Twingo Concept
o fi fugind da e urata zau
|
Re: Renault Twingo Concept
renault nu face masini sportive...ha ...clio rs e super in segmentul ei..megane 2 sport, iar e ceva demn de notat...dar nu domne, renault nu face masini sportive...
|
Re: Renault Twingo Concept
ba face masini (motoare) sportive nimic de zis dar la design parca au numa drogati mai nou , stau si ma intreb cum se pot aproba masini cu design asa de urat ?
|
Re: Renault Twingo Concept
gusturile nu se discuta ... ti-ai spus parerea ... am inteles ... unora chiar le place masina deci cred ca poti sa te opresti cu remarcile negative
|
Re: Renault Twingo Concept
acum am sesizat...postul meu anterior trebuia sa bag niste ghilimele sa se inteleaga ca parerea mea e ca renault FACE masini f sportive de strada...
|
Re: Renault Twingo Concept
de acord dar nu sunt staluciti la design mai nou !
|
Re: Renault Twingo Concept
din nou, parerea ta, pe care ti-ai exprimat-o deja de cateva ori si a fost notata
|
Re: Renault Twingo Concept
E chiar super dragut...
Chiar avea nevoie Renault de un nou Twingo si cu asta cred ca o sa revina din nou pe piata micutilor..lol :) |
| All times are GMT +2. The time now is 16:33. |
- Copyright 2026 4Tuning