Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/241500-vand-sony-ericsson-c902-nokia-e50.html)

silvet 19-02-11 13:54

Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Estetic 8,5, tehnic 10, neumblat in el, necodat.
Am telefon, cablu de date prin care se si incarca, casti, card micro M2 de 1 GB.
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_c902-2250.php
Pret 200 lei.

Doar Bucuresti.
0770396342

silvet 23-02-11 12:17

re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Valabil.

silvet 19-03-11 12:45

Vand nokia E50
 
Estetic 8,5, tehnic 10, neumblat in el, necodat, bateria circa 3 zile.
http://gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-e50-1001
Telefon si incarcator.
Pret 120 lei.

Doar Bucuresti.
0770396342

Sonny™ 20-03-11 10:55

re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
te intereseaza?
https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...son-k810i.html

silvet 20-03-11 11:44

re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Nu, multumesc pentru oferta.

Valabil.

silvet 21-03-11 08:19

Re: Vand nokia E50
 
1 Attachment(s)
Valabil 110 lei.

silvet 23-03-11 15:47

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Nokia s-a dat, a ramas doar c902.
150 lei, sau 170 lei cu card micro M2 de 4 GB.

padrefloryn 23-03-11 18:51

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
trimiti si in tara,prin Posta Romana?

silvet 24-03-11 10:13

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Nu trimit in tara, imi pare rau.

Sony-ericsson c902, estetic 8 (are tastatura dezlipita in partea de sus), tehnic 10, neumblat in el, necodat, acumulatorul tine 3 zile la utilizare normala.
Telefon, cablu de date si casti.

silvet 26-03-11 12:37

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Valabil.

silvet 28-03-11 16:50

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Valabil.

silvet 29-03-11 23:13

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Sony-ericsson c902, estetic 8 (are tastatura dezlipita in partea de sus), tehnic 10, rosu, neumblat in el, necodat, acumulatorul tine 3 zile la utilizare normala.
Telefon, cablu de date si casti.

150 lei fara card
180 lei cu card
Preturi fixe.

silvet 31-03-11 17:18

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Cardul s-a dat.

A ramas c902, telefon, cablu de date si casti.
Pret fix - 130 lei.

Rog moderatorul sa-mi uneasca cele doua posturi de azi.
Multumesc.

andi_cimpean 31-03-11 20:46

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Eu parcă te-am rugat pe tine ceva...

Ţi-am şters primul up dat aiurea deşi, trebuia să fii penalizat, dar observ că nu doreşti să te conformezi regulamentului!
Aştepţi 48 de ore dacă doreşti să faci o completare, sau trimiţi PM cu modificarea dorită.
Tu ai făcut aşa cum ai vrut tu!

Te asigur că este ultima oară când îţi trec cu vederea!

silvet 05-04-11 16:03

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
2 Attachment(s)
Doar pentru ca am fost rugat mai ridic topicul. Atasez o poza cu spatele telefonului si una facuta cu telefonul (bine, si prima este tot cu el facuta).
Pretul scade la 100 lei fix.

silvet 07-04-11 13:13

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Penultima strigare.
Valabil.

silvet 09-04-11 09:25

Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
 
Pret fix 120 lei, valabil doar azi si maine.

Multumesc.
Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 17:37.

- Copyright 2026 4Tuning