Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand VW Golf II (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/240295-vw-golf.html)

Antilles 14-02-11 17:57

VW Golf II
 
3 Attachment(s)
An '87, motor 1.8 injectie monopunct. Cu tablaria sta destul de bine, probleme sunt doar marunte (nu merge vitezometrul si becurile din bord, trebuie schimbat butucul de la hayon, scaunele necesita reparatii), motorul merge grozav.


Eu nu am de mult timp masina, as vrea sa o dau cuiva care e pasionat de asa ceva (fostul proprietar era maniac), si nu, nu se dezmembreaza absolut nimic de pe ea si nu o dau nici pentru piese!
Pret 1000 EUR


Info la 0758563287 sau pe PM

Antilles 16-02-11 18:09

Re: VW Golf MK 2
 
UP!!!!

Antilles 19-02-11 12:49

Re: VW Golf II
 
UP, se vinde cu 2 randuri de jante, cele pe 15 din poze si inca un rand pe 13

Antilles 11-03-11 00:56

Re: VW Golf II
 
Revin!

Antilles 14-03-11 06:01

Re: VW Golf II
 
Se accepta si schimburi cu BMW E 30, diferenta din partea mea.

Chychy 14-03-11 08:33

Re: VW Golf II
 
un schimb cu un fiat croma din 94 inmatriculat, 2.0 16v full electric, jante al, cu o problema la un cuzinet nu te intereseaza?

Antilles 14-03-11 09:55

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by Chychy (Post 4167984)
un schimb cu un fiat croma din 94 inmatriculat, 2.0 16v full electric, jante al, cu o problema la un cuzinet nu te intereseaza?

Merci de oferta, dar in schimbul Golf-ului vreau o masina de "hobby", ceva vechi la care sa mesteresc si cu care sa ies duminica:), daca era un Fiat de prin '80 era mai tentant pentru mine.


Bafta!

Antilles 16-03-11 09:16

Re: VW Golf II
 
Inca valabil, caut schimburi cu masini vechi cu motoare mari, sau ceva in genul Ford-ului Probe, ofer diferenta!

myk-e 16-03-11 13:36

Re: VW Golf II
 
Salut!

De un Ford Scorpio mk1, hatchback, 2.4i V6, ce zici? :)

Antilles 17-03-11 05:50

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by myk-e (Post 4174288)
Salut!

De un Ford Scorpio mk1, hatchback, 2.4i V6, ce zici? :)


:D are clima? abs?(glumesc)....vreau mai multe detalii despre masina si conditiile schimbului pe PM.

Merci!

myk-e 17-03-11 13:00

Re: VW Golf II
 
Uite aici masina: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-800-euro.html :)

Antilles 18-03-11 07:47

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by myk-e (Post 4177000)

O masina inaintea timpurilor ei, foarte bune scorpio astea, stau bine si la dotari...dar eu vreau ceva clasic, sa ma simt ca-n '70-'80 in ea, merci de oferta oricum si bafta la vanzare! Pretul e mai mult decat bun pentru ce oferi.

myk-e 18-03-11 09:45

Re: VW Golf II
 
Ce-ai intors-o, ca la Ploiesti. :P
Bafta si tie!

Antilles 18-03-11 09:51

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by myk-e (Post 4179069)
Ce-ai intors-o, ca la Ploiesti. :P
Bafta si tie!

Cum ziceam mai sus, vreau ceva mai "clasic", un ascona, un e 30, un taunus, intelegi? Scorpio tau se simte ca o masina din 90 si ceva, sau daca tot e sa fie ceva mai nou de 80, ma gandeam la ceva in genul Ford Probe, celica veche, eclipse vechi...te rog sa nu te simti jignit, motorul tau e cam ce caut eu dar ma intereseaza si aspectul(am eu nabuniile mele).


Toata stima si succes!

Antilles 22-03-11 05:25

Re: VW Golf II
 
Valabil!

Antilles 24-03-11 00:15

Re: VW Golf II
 
Inca valabil!

Antilles 26-03-11 13:36

Re: VW Golf II
 
Valabil

Antilles 08-04-11 14:13

Re: VW Golf II
 
Momentan iasa de la vanzare, se poate inchide.


Merci!

Antilles 13-06-11 07:53

Re: VW Golf II
 
Valabil! Actele sunt in regula, ofer fiscal!

Antilles 15-06-11 05:06

Re: VW Golf II
 
UP!!!

crywolf 15-06-11 15:36

Re: VW Golf II
 
Men, am vreo 3 manta. Una cu acte, una cu acte pe jumate :) si una fara :)) plus vreo doua mante desfacute prin garaj.
Stiu masina asta a ta, numai ca nu mai stiu in ce stare e. Luase ceva premiu la oldschool pe la intalnirea forumului a carui nume daca il spun imi iau penalizare :)

Antilles 15-06-11 18:31

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by crywolf (Post 4399087)
Men, am vreo 3 manta. Una cu acte, una cu acte pe jumate :) si una fara :)) plus vreo doua mante desfacute prin garaj.
Stiu masina asta a ta, numai ca nu mai stiu in ce stare e. Luase ceva premiu la oldschool pe la intalnirea forumului a carui nume daca il spun imi iau penalizare :)

Asa.....si? era o propunere?:) Nu inteleg ce vrei sa zici....

crywolf 16-06-11 13:11

Re: VW Golf II
 
pai nu ziceai ca vrei masina de hobby ? :)
la schimb ma refeream.

Antilles 16-06-11 14:10

Re: VW Golf II
 
Depinde in ce conditii, in principiu totul e posibil:)

crywolf 16-06-11 16:27

Re: VW Golf II
 
lasa pe PM un numar de tel si ne auzim.
Problema e ca trebuie platforma pentru manta - nu iti imagina un cazan :)

Antilles 18-06-11 13:20

Re: VW Golf II
 
Valabil!

Antilles 20-06-11 06:44

Re: VW Golf II
 
Mai ramane de vanzare pana la instaurarea noii taxe, dupa aceea ar fi o tampenie sa mai cumpere cineva asa ceva:))

Antilles 23-06-11 08:27

Re: VW Golf II
 
anunt valabil, prefer cash sau schimb cu masina mai puternica la care ofer diferenta, caut E36, E30,Fiat Coupe (sau ceva in genul acestor 2)

Antilles 25-06-11 05:54

Re: VW Golf II
 
Inca valabil!

Antilles 08-07-11 11:21

Re: VW Golf II
 
Valabil, nu mai accept schimburi!

Fifi_Fifi 12-07-11 09:34

Re: VW Golf II
 
Iti ofer la schimb : https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-1974-a.html

Antilles 12-07-11 13:39

Re: VW Golf II
 
In postul anterior ziceam ca nu mai accept schimburi, plus de asta nu-mi plac daciile si nu as avea nici un motiv sa schimb un Golf pe o Dacie fara o diferenta consistenta.

Antilles 16-07-11 00:21

Re: VW Golf II
 
Valabil! prefer cash sau schimb cu diferenta mica(maxim 500 eur)

Antilles 18-07-11 06:26

Re: VW Golf II
 
Valabil!

Antilles 20-07-11 07:30

Re: VW Golf II
 
Valabil, au aparut ceva probleme la partea electrica (are un consumator si nu mai incarca), pretul e acum de 800 EUR!

Antilles 22-07-11 07:11

Re: VW Golf II
 
Valabil!

Antilles 25-07-11 12:24

Re: VW Golf II
 
Valabil, 900 EUR pentru ca trebuie schimbata puntea de diode de la alternator (desi ar costa in jur de 20 ron toata treaba )

Antilles 27-07-11 06:15

Re: VW Golf II
 
Valabil!

Antilles 27-07-11 18:44

Re: VW Golf II
 
Rog a nu se considera "up", pretul coboara la 700 EUR pentru ca a devenit urgent.


Merci!

Jedy 28-07-11 11:24

Re: VW Golf II
 
schimb cu motor cagiva mito?


All times are GMT +2. The time now is 17:53.

- Copyright 2026 4Tuning