![]() |
Formeaza propozitia si public-o
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1297611982
Formeaza propozitia si public-o! :) |
Re: Formeaza propozitia si public-o
incep eu:)
Fumez iarba cu o gravida pentru a avea orgasm. :)) |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alt topic fara sens
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
:)):)):)):)):)) Eu de unde iau cuvintele??:)):)):)):)):))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
1 Attachment(s)
greseala mea:)
e de divertisment.https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1297635951 |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Urasc un prezervativ pentru ca imi urasc viata!
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Ma pis pe o maimuta pentru ca fumez iarba! :lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
M-am cacat pe un evreu pentru ca sunt varza.
LOL NU SUNT RASIST .dar asa a iesit:)) |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Fumez iarba cu un evreu pentru ca sunt sexy :peace:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Fumez iarbă cu Traian Băsescu pentru că fumez iarbă ( cāt adevăr grăieşte la mine , īnafară de Băse ) :lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
.:lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Urasc un star porno pentru ca sunt varza. (daca este de sex feminin sa stiti ca nu-l urasc :lol: )
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
am nevoie de o maimuta pentru ca fumez iarba!
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am dat cu limba pe o gravida pentru ca sunt varza...:)))))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am nevoie de un robot pentru ca imi urasc viata
:D:D:D |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alerg dezbracat cu un caine pentru ca imi urasc viata :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Urăsc Donald Duck pentru că sunt sexy ! :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am nevoie de o lesbină pentru că asta sunt?:))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am impuscat pe Madona pentru ca sunt sexy:twisted::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
As vrea sa il/o vad pe aici pe ala/aia care e nascut pe 23 Octombrie si tricou in carouri :)):)):)) :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am F*tut un negru pentru ca sunt varza:)))))))))))))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am impuscat pe Traian Basescu pentru ca sunt beat . :lol::lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am impuscat pe un dealer de droguri pentru ca eram excitat =)))) VAI ! :)) =)))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
hahaha :))) M-am cacat pe o maimuta pentru ca sunt sexy :)))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alerg dezbracat cu o lesbiana pentru ca asta sunt:lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am dat limba pe o lesbiana pentru ca sunt sexy...:lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am omorat pe o curva pentru ca sunt singur. :-)
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am dat cu limba pe un negru pentru ca imi urasc viata :)))
Doamne ce tampenie ... :lol: |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am nevoie de un star porno pentru ca sunt excitat.
=)))))))))))))))))) HAHAHAHA, NU SE PUTEA NIMERII MAI BINE =))) |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am nevoie de un castron cu cereale pentru că eram excitat.:lol:
|
CRED , ca va lipsesc nu una ,ci mai multe doage ! Sunteti iremediabil alienati mental
Imi este foarte greu sa cred , ca sunt Coleg cu voi pe acest FORUM !
N O C O M M E N T ! ! ! P.S. - KLUSENBURG asta , e cumva pe langa Spit.9 sau in spate la SOCOLA ? |
Re: Formeaza propozitia si public-o
m-am cacat pe un ou pentru ca fumez iarba
|
Re: CRED , ca va lipsesc nu una ,ci mai multe doage ! Sunteti iremediabil alienati me
Quote:
si daca nu ai observat esti la sectiunea "Divertisment". |
Re: Formeaza propozitia si public-o
"Am impuscat pe Traian Basescu pentru ca sunt sexy ". :lol:
Nici ca se putea mai bine . |
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alerg dezbracat cu un castron cu cereale pentru ca asta sunt.
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am **ut pe un gras pentru ca imi urasc viatza :))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Alerg dezbracat cu un mexican beat pentru ca sunt urat :lol: ma cam ingrozesc propozitiile :lol:
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
m-am cacat pe un dealer de droguri pentru ca asta sunt:)))
|
Re: Formeaza propozitia si public-o
Am facut sex oral cu o maimuta pentru ca asta sunt. LOL
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:40. |
- Copyright 2026 4Tuning