Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Formeaza propozitia si public-o (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/240026-formeaza-propozitia-public.html)

vladigrec 13-02-11 16:46

Formeaza propozitia si public-o
 
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1297611982
Formeaza propozitia si public-o! :)

vladigrec 13-02-11 16:48

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
incep eu:)

Fumez iarba cu o gravida pentru a avea orgasm. :))

mafiozzo 13-02-11 17:10

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alt topic fara sens

mihairadu 13-02-11 19:37

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
:)):)):)):)):)) Eu de unde iau cuvintele??:)):)):)):)):))

vladigrec 13-02-11 23:24

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
1 Attachment(s)
greseala mea:)
e de divertisment.https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1297635951

cristianic 14-02-11 09:35

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Urasc un prezervativ pentru ca imi urasc viata!

Snoopy 14-02-11 10:36

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Ma pis pe o maimuta pentru ca fumez iarba! :lol:

cangri 14-02-11 10:56

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
M-am cacat pe un evreu pentru ca sunt varza.

LOL NU SUNT RASIST .dar asa a iesit:))

turmentatu 14-02-11 12:00

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Fumez iarba cu un evreu pentru ca sunt sexy :peace:

DTH 14-02-11 22:52

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Fumez iarbă cu Traian Băsescu pentru că fumez iarbă ( cāt adevăr grăieşte la mine , īnafară de Băse ) :lol::lol::lol:

marian92 14-02-11 23:01

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
.:lol::lol::lol::lol::lol:

Cypos 15-02-11 10:07

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Urasc un star porno pentru ca sunt varza. (daca este de sex feminin sa stiti ca nu-l urasc :lol: )

Manson 16-02-11 10:14

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
am nevoie de o maimuta pentru ca fumez iarba!

dony ddc 16-02-11 20:27

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am dat cu limba pe o gravida pentru ca sunt varza...:)))))

raul_ 16-02-11 20:40

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am nevoie de un robot pentru ca imi urasc viata
:D:D:D

energie 16-02-11 20:48

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alerg dezbracat cu un caine pentru ca imi urasc viata :lol::lol::lol::lol:

DaNn.ZyX 21-02-11 00:59

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Urăsc Donald Duck pentru că sunt sexy ! :lol::lol::lol::lol::lol:

Grasu'XxL 21-02-11 09:49

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am nevoie de o lesbină pentru că asta sunt?:))

AG-20-MCA 21-02-11 13:26

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am impuscat pe Madona pentru ca sunt sexy:twisted::lol::lol::lol:

DaNn.ZyX 21-02-11 14:36

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
As vrea sa il/o vad pe aici pe ala/aia care e nascut pe 23 Octombrie si tricou in carouri :)):)):)) :lol::lol::lol::lol::lol:

dany323bmx 26-02-11 23:28

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am F*tut un negru pentru ca sunt varza:)))))))))))))

sek00 02-03-11 15:42

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am impuscat pe Traian Basescu pentru ca sunt beat . :lol::lol:

Gutuie 02-03-11 19:51

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am impuscat pe un dealer de droguri pentru ca eram excitat =)))) VAI ! :)) =)))

ionut05 08-03-11 21:04

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
hahaha :))) M-am cacat pe o maimuta pentru ca sunt sexy :)))

Dj_kyd 14-03-11 13:36

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alerg dezbracat cu o lesbiana pentru ca asta sunt:lol:

cruizer11 14-03-11 21:53

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am dat limba pe o lesbiana pentru ca sunt sexy...:lol:

X3M_5P33D3R 15-03-11 08:19

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am omorat pe o curva pentru ca sunt singur. :-)

Racer21 16-03-11 14:44

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am dat cu limba pe un negru pentru ca imi urasc viata :)))

Doamne ce tampenie ... :lol:

Bogz02 18-03-11 18:39

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am nevoie de un star porno pentru ca sunt excitat.

=)))))))))))))))))) HAHAHAHA, NU SE PUTEA NIMERII MAI BINE =)))

andy design x 01-04-11 15:58

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am nevoie de un castron cu cereale pentru că eram excitat.:lol:

duesenberg 08-04-11 15:19

CRED , ca va lipsesc nu una ,ci mai multe doage ! Sunteti iremediabil alienati mental
 
Imi este foarte greu sa cred , ca sunt Coleg cu voi pe acest FORUM !

N O C O M M E N T ! ! !

P.S. - KLUSENBURG asta , e cumva pe langa Spit.9 sau in spate la SOCOLA ?

lupalb 11-04-11 12:16

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
m-am cacat pe un ou pentru ca fumez iarba

bogdan.t 15-04-11 19:24

Re: CRED , ca va lipsesc nu una ,ci mai multe doage ! Sunteti iremediabil alienati me
 
Quote:

Originally Posted by duesenberg (Post 4237994)
Imi este foarte greu sa cred , ca sunt Coleg cu voi pe acest FORUM !

N O C O M M E N T ! ! !

P.S. - KLUSENBURG asta , e cumva pe langa Spit.9 sau in spate la SOCOLA ?

invata sa citesti prima data si dupa aceea sa vii cu comentarii aiurea care nu au nici un rost!

si daca nu ai observat esti la sectiunea "Divertisment".

alinush27 15-04-11 19:54

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
"Am impuscat pe Traian Basescu pentru ca sunt sexy ". :lol:

Nici ca se putea mai bine .

X1190 19-04-11 19:25

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alerg dezbracat cu un castron cu cereale pentru ca asta sunt.

koenigsegg2peu 20-04-11 21:36

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am **ut pe un gras pentru ca imi urasc viatza :))

GrigoGt 29-04-11 16:53

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Alerg dezbracat cu un mexican beat pentru ca sunt urat :lol: ma cam ingrozesc propozitiile :lol:

Iulianroscatu 29-06-11 13:28

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
m-am cacat pe un dealer de droguri pentru ca asta sunt:)))

TYGER1985 16-10-11 13:31

Re: Formeaza propozitia si public-o
 
Am facut sex oral cu o maimuta pentru ca asta sunt. LOL


All times are GMT +2. The time now is 20:40.

- Copyright 2026 4Tuning