![]() |
[Cumpar] Set BOXE originale VW
2 Attachment(s)
Vreau sa-mi pun si in usile din spate boxe...caut acest model
cam de 15/16cm diam boxei si cu tot cu rama 17cm ofer un plus de bani pt tweetere si capace 4ohmi 6AH 1j0 035 411G PHILIPS Made in Belgium 9022 754 87702 DD40.10/30/01.17A 104361-101 115248 |
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
haide cu boxeleeeeeeeee
|
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
cred ca eu te voi putea ajuta dar prin decembrie, asta daca mai astepti pana atunci
|
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
ms mult, nici o graba..numai sa fie ce am cerut eu!
pastram legatura pe Ym?! |
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
daca nu ma insel sunt identice cu alea de A4 (din care am 2 perechi chiar acum in dulap)
fa-mi o oferta p.s am si tweeterele |
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
astept un raspuns!
|
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
Dar tu vrei neaparat alea ?
Dc te intreb pt ca eu am pe spate la un golf III in usi unele kenwood de 110W pe care le-am anulat ca depaseau puterea finalului actual (usi fata+usi spate+policioara) si le cam port degeaba :lol: ,nu stiu dimensiunea dar banuiesc ca e aceeasi ca nu prea schimba ei dimensiunile. |
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
Sunt identice ca si model !
|
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
supply vb pe ymess....
Iar daca o sa mai primesc "oferte" de 100e per set, puneti-va boxele la naftalina! o vacanta pana in Germania nu strica de Sarbatori.... |
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
^sus^ ...ink mai caut
|
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
daca se potrivesc cele de opel astra g, am eu un set :D
sunt tot tip component (difuzor joase + tweeter separat), aceleasi dimensiuni (17cm). doresti poze? |
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
Si yo caut tot boxe de spate pt Passat...Dak mai avetzi in plus contact me pe ymess
|
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
Quote:
|
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
nu le vreti pe ale mele? sunt de aceleasi dimensiuni, doar ca sunt de opel :D
|
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
4 Attachment(s)
cam asta am originale
Philips sau Blaupunkt daca te intereseaza sunt pe mess :ugodvamesu |
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
vreau si yo un set de boxe pt golf IV , i.d.-u matin_vaf
astept oferte |
Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
deci cine vrea difuzoarele sa-mi spuna pret 10 euro bucata
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:47. |
- Copyright 2026 4Tuning