Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare Auto (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto.html)
-   -   [Cumpar] Set BOXE originale VW (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto/23700-cumpar-set-boxe-originale-vw.html)

ingerul_danutz 17-09-06 13:56

[Cumpar] Set BOXE originale VW
 
2 Attachment(s)
Vreau sa-mi pun si in usile din spate boxe...caut acest model
cam de 15/16cm diam boxei si cu tot cu rama 17cm

ofer un plus de bani pt tweetere si capace


4ohmi 6AH

1j0 035 411G

PHILIPS Made in Belgium
9022 754 87702

DD40.10/30/01.17A
104361-101
115248

ingerul_danutz 05-11-06 09:14

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
haide cu boxeleeeeeeeee

Bigu 05-11-06 09:25

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
cred ca eu te voi putea ajuta dar prin decembrie, asta daca mai astepti pana atunci

ingerul_danutz 05-11-06 11:34

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
ms mult, nici o graba..numai sa fie ce am cerut eu!
pastram legatura pe Ym?!

pesteimputit 09-11-06 18:32

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
daca nu ma insel sunt identice cu alea de A4 (din care am 2 perechi chiar acum in dulap)

fa-mi o oferta

p.s am si tweeterele

ingerul_danutz 09-11-06 19:11

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
astept un raspuns!

supply 10-11-06 07:14

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
Dar tu vrei neaparat alea ?
Dc te intreb pt ca eu am pe spate la un golf III in usi unele kenwood de 110W pe care le-am anulat ca depaseau puterea finalului actual (usi fata+usi spate+policioara) si le cam port degeaba :lol: ,nu stiu dimensiunea dar banuiesc ca e aceeasi ca nu prea schimba ei dimensiunile.

supply 10-11-06 07:15

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
Sunt identice ca si model !

ingerul_danutz 10-11-06 18:02

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
supply vb pe ymess....

Iar daca o sa mai primesc "oferte" de 100e per set, puneti-va boxele la naftalina!
o vacanta pana in Germania nu strica de Sarbatori....

ingerul_danutz 19-12-06 20:35

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
^sus^ ...ink mai caut

cristivw 19-12-06 23:29

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
daca se potrivesc cele de opel astra g, am eu un set :D
sunt tot tip component (difuzor joase + tweeter separat), aceleasi dimensiuni (17cm). doresti poze?

Altomik 21-12-06 15:41

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
Si yo caut tot boxe de spate pt Passat...Dak mai avetzi in plus contact me pe ymess

ugod 29-12-06 09:45

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
Quote:

Originally Posted by Altomik (Post 670170)
Si yo caut tot boxe de spate pt Passat...Dak mai avetzi in plus contact me pe ymess

ce an pasatul . vrei neaparat originale ???

cristivw 29-12-06 09:49

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
nu le vreti pe ale mele? sunt de aceleasi dimensiuni, doar ca sunt de opel :D

ugod 29-12-06 09:54

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
4 Attachment(s)
cam asta am originale
Philips sau Blaupunkt
daca te intereseaza sunt pe mess :ugodvamesu

vaf20 31-12-06 15:43

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
vreau si yo un set de boxe pt golf IV , i.d.-u matin_vaf
astept oferte

ugod 02-01-07 12:42

Re: [Cumpar] Set BOXE originale VW
 
deci cine vrea difuzoarele sa-mi spuna pret 10 euro bucata


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning