Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

MnezO 26-01-11 19:24

Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Pur si simplu intalniri in trafic, care pe unde v-ati vazut!

ex: Vazut florin_mms la vama parcat !

cotto 26-01-11 21:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Te-am vazut pe tine ieri pe strada Cerna, prin mircea...iti zangane sau scartie ceva sub masina :rolleyes2

MnezO 26-01-11 22:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Amortizoarele rigide ! cauciuc de 40 + gropi egal zdranganit plasticuri ! pe la masina !

vlad87 26-01-11 23:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Efectul "Romania" la masini !

2slow4u 28-01-11 07:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4024599)
Efectul "Romania" la masini !

:))))))))))))))))))

PS: chiar ma gandeam la topicul asta ca nu exista, pe forumul cu astra care-l mai vizitez este..si e funny.

Armandot 28-01-11 07:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo alaltaieri,ieri... toata ziua ne intalnim :lol::lol: e un semn...:D

JusT_SaY_BoBo 28-01-11 12:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4023553)
Pur si simplu intalniri in trafic, care pe unde v-ati vazut!

ex: Vazut florin_mms la vama parcat !

si eu l-am vazut pe florin_mms la vama
si pe tine de multe ori prin nicolina coborai podul,cu noile jante
apoi de mai multe ori cand aveai jantele vechi:)

razvan_mrg(nu retin exact userul) sckoda mrg galbena de mai multe ori prin fata pe la belvedere pe strada principala,pe la palat.
2low4u prin pacurari parcat:shock:
pe drobet@ in tudor cand a fost evenimentul organizat de facultatea de mecanica in parcarea laterala de la mall8)
si au mai fost dar nu imi vin acum in minte
oricum foarte bun topicul8)

MnezO 28-01-11 12:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Da mai des in ultima vreme ma intalnesc cu al meu prieten dot prin trafic :P !

drobet@ 30-01-11 08:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu cu mai bine de jumate din forum ,ma intalnesc:-P mai ales :lol:cu maioneza cel viteaz

IS19CIP 30-01-11 10:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Da eu cu tine drobeta de cate ori ne intalnim in traficul Iesean ?:lol::lol::lol::oops:

Serjan-SRG 30-01-11 18:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo e obraznic tare :))

BoxeR.RGA 30-01-11 21:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si eu l-am vazut pe florin_mms la stadion in seara asta ;)).

nice car:lol:

D3m0N 31-01-11 15:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu cu mihai_csl m-am intalnit in trafic si ne-am cunoscut intr-un mod aparte... nu-i asa mihai ?:)))

vlad87 31-01-11 19:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cine pe cine a tamponat ?! :D:lol::lol:

MihaiCsl 31-01-11 19:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
L-am vazut in seara asta pe Drobeta prin tatarasi :)

2slow4u 01-02-11 07:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMA-ule da mai aveti astra G-ul? sau e alt proprietar acuma?

IS19CIP 01-02-11 09:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
L-am vazut pe Drobeta Duminica Mergea in fata mea :lol:

JusT_SaY_BoBo 01-02-11 21:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4040851)
L-am vazut pe Drobeta Duminica Mergea in fata mea :lol:

l-am vazut in seara asta pe Razvan BMA pe independentei in parcare:lol:
si pe Razvan MRG cu skoda octavia la agronomie:lol:

D3m0N 02-02-11 02:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4039476)
Cine pe cine a tamponat ?! :D:lol::lol:

am dat mana prieteneste, la sfarsit...:)) nu s-a tamponat nimeni, dar cel putin eu am vrut sa-l cunosc:))

MNZ am uitat sa-mi iau la revedere :wave:

2slow4u 02-02-11 13:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4044207)
am dat mana prieteneste, la sfarsit...:)) nu s-a tamponat nimeni, dar cel putin eu am vrut sa-l cunosc:))

MNZ am uitat sa-mi iau la revedere :wave:

:))))))))))))))))))))))))))))))

ZyZ 02-02-11 13:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMA-ule, nu stiu cum se face ca, desi locuim aproape unul de celalalt, n-am reusit pana acum sa te cunosc face-doi-face. Un idem merge si catre 2slow4u, a carui masina niciodata n-o vad in trafic, ci tot timpul parcata.

MnezO 02-02-11 16:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMA si eu am uitat sa imi iau la revedere :) !

2slow4u 02-02-11 16:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ZYZ, este timp...poate ne intersectam odata si odata :) Probabil nu frecventam aceleasi drumuri.

Cand ma vezi claxoneaza, da un flash, o cale taiata ceva :) Nici eu nu te-am vazut..

ZyZ 02-02-11 17:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Daca te referi la faptul ca nu ai vazut Scirocco-ul, e OK, pentru ca n-am mai iesit cu el de cateva luni. In general ma misc cu alt ZyZ, un E46 argintiu.

2slow4u 02-02-11 17:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 4046096)
Daca te referi la faptul ca nu ai vazut Scirocco-ul, e OK, pentru ca n-am mai iesit cu el de cateva luni. In general ma misc cu alt ZyZ, un E46 argintiu.

Dap, la scirocco ma refer :)

Bine de stiut, poate te remarc prin trafic.

MihaiCsl 02-02-11 18:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cum am putut sa te uit pe tine bursucule, mai ales ca, cu tine m-am intalnit cel mai des. :D
Aaa, azi m-am intalnit si cu zorro, m-a scos la o plimbare in jurul blocului =))

vlad87 06-02-11 11:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG pe Socola, ti-ai pus rotile de vara ?! :D

CRyS` 06-02-11 22:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG - era MRG Jr la volan. MRG Senior e bolnav grav de NFS! Iar rotile, sunt de ALL SEASON!

Mnezo asta seara se plimba cu burtha in rondul din Podu Rosh iar Drobeta dimineata oferea asistenta rutiera in Targul De Masini si Cherestea ... :lol:

"Inteligibil" topic ... ! :lol: Si va rog inca odata -AM VAZUT PE X ACOLO SI Y ACOLO SI PE Z CAND SI-O LUA DE LA Y SI X ACOLO! Fara alte discutii ce nu tin de "vazut, salutat"!

Hai salut!

MnezO 07-02-11 10:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Crys cu dayline-urile lui superbe in podu` ros !!

RazvanMRG 07-02-11 14:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
l-am pe CRyS cu proiectoarele aprinse la clio, vroia sa se remarce cred.
@vlad87 zice bine crys ca sunt all season. am schimbat doar gumele si am lasat jantele alea. era fratele meu la volan ca ma lasase la fotbal.

IS19CIP 08-02-11 15:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lam vazut azi pe RazvanMRG pe la copou pe domnu D3mon pe la fundatie8)

2slow4u 08-02-11 15:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi o scurta intalnire cu razvan BMA la rapa galbena. :-)

BoxeR.RGA 08-02-11 17:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
l-am vazut si eu azi pe IS 12 ASU pe la combeton :).

PS : imi cer scuze dak am gresit cifrele de la nr.:) nu le mai tin minte bine

D3m0N 08-02-11 22:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4065552)
Azi o scurta intalnire cu razvan BMA la rapa galbena. :-)

in locul tau taceam, ca sa nu te dau de gol ca n-ai bara:)))

2slow4u 09-02-11 14:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu are nimica mai, am vazut ca a venit caldura si mi-am dezgolit bucile...:D

MnezO 12-02-11 17:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit GRG astazi pe la ora 16:30 la Gara Internationala !

BoxeR.RGA 13-02-11 20:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
l-am vazut pe GRG prin fata pe la MOTOR :)..tu erai cel de la volan?

kristi_is 14-02-11 20:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
bmw negru LCO (e "ocaruntu" din cate stiu) oprit de politie la carrefour felicia ieri:D

MnezO 14-02-11 21:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut crvalx in seara asta la stadion daca nu ma insel !

ocaruntu 15-02-11 18:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by kristi_is (Post 4085224)
bmw negru LCO (e "ocaruntu" din cate stiu) oprit de politie la carrefour felicia ieri:D

aprob :evil:


All times are GMT +2. The time now is 11:42.

- Copyright 2026 4Tuning