![]() |
Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Pur si simplu intalniri in trafic, care pe unde v-ati vazut!
ex: Vazut florin_mms la vama parcat ! |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Te-am vazut pe tine ieri pe strada Cerna, prin mircea...iti zangane sau scartie ceva sub masina :rolleyes2
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Amortizoarele rigide ! cauciuc de 40 + gropi egal zdranganit plasticuri ! pe la masina !
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Efectul "Romania" la masini !
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
PS: chiar ma gandeam la topicul asta ca nu exista, pe forumul cu astra care-l mai vizitez este..si e funny. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mnezo alaltaieri,ieri... toata ziua ne intalnim :lol::lol: e un semn...:D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
si pe tine de multe ori prin nicolina coborai podul,cu noile jante apoi de mai multe ori cand aveai jantele vechi:) razvan_mrg(nu retin exact userul) sckoda mrg galbena de mai multe ori prin fata pe la belvedere pe strada principala,pe la palat. 2low4u prin pacurari parcat:shock: pe drobet@ in tudor cand a fost evenimentul organizat de facultatea de mecanica in parcarea laterala de la mall8) si au mai fost dar nu imi vin acum in minte oricum foarte bun topicul8) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Da mai des in ultima vreme ma intalnesc cu al meu prieten dot prin trafic :P !
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
eu cu mai bine de jumate din forum ,ma intalnesc:-P mai ales :lol:cu maioneza cel viteaz
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Da eu cu tine drobeta de cate ori ne intalnim in traficul Iesean ?:lol::lol::lol::oops:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mnezo e obraznic tare :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
si eu l-am vazut pe florin_mms la stadion in seara asta ;)).
nice car:lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
eu cu mihai_csl m-am intalnit in trafic si ne-am cunoscut intr-un mod aparte... nu-i asa mihai ?:)))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Cine pe cine a tamponat ?! :D:lol::lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
L-am vazut in seara asta pe Drobeta prin tatarasi :)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
BMA-ule da mai aveti astra G-ul? sau e alt proprietar acuma?
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
L-am vazut pe Drobeta Duminica Mergea in fata mea :lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
si pe Razvan MRG cu skoda octavia la agronomie:lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
MNZ am uitat sa-mi iau la revedere :wave: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
BMA-ule, nu stiu cum se face ca, desi locuim aproape unul de celalalt, n-am reusit pana acum sa te cunosc face-doi-face. Un idem merge si catre 2slow4u, a carui masina niciodata n-o vad in trafic, ci tot timpul parcata.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
BMA si eu am uitat sa imi iau la revedere :) !
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ZYZ, este timp...poate ne intersectam odata si odata :) Probabil nu frecventam aceleasi drumuri.
Cand ma vezi claxoneaza, da un flash, o cale taiata ceva :) Nici eu nu te-am vazut.. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Daca te referi la faptul ca nu ai vazut Scirocco-ul, e OK, pentru ca n-am mai iesit cu el de cateva luni. In general ma misc cu alt ZyZ, un E46 argintiu.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Bine de stiut, poate te remarc prin trafic. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Cum am putut sa te uit pe tine bursucule, mai ales ca, cu tine m-am intalnit cel mai des. :D
Aaa, azi m-am intalnit si cu zorro, m-a scos la o plimbare in jurul blocului =)) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
MRG pe Socola, ti-ai pus rotile de vara ?! :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
MRG - era MRG Jr la volan. MRG Senior e bolnav grav de NFS! Iar rotile, sunt de ALL SEASON!
Mnezo asta seara se plimba cu burtha in rondul din Podu Rosh iar Drobeta dimineata oferea asistenta rutiera in Targul De Masini si Cherestea ... :lol: "Inteligibil" topic ... ! :lol: Si va rog inca odata -AM VAZUT PE X ACOLO SI Y ACOLO SI PE Z CAND SI-O LUA DE LA Y SI X ACOLO! Fara alte discutii ce nu tin de "vazut, salutat"! Hai salut! |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut Crys cu dayline-urile lui superbe in podu` ros !!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
l-am pe CRyS cu proiectoarele aprinse la clio, vroia sa se remarce cred.
@vlad87 zice bine crys ca sunt all season. am schimbat doar gumele si am lasat jantele alea. era fratele meu la volan ca ma lasase la fotbal. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Lam vazut azi pe RazvanMRG pe la copou pe domnu D3mon pe la fundatie8)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Azi o scurta intalnire cu razvan BMA la rapa galbena. :-)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
l-am vazut si eu azi pe IS 12 ASU pe la combeton :).
PS : imi cer scuze dak am gresit cifrele de la nr.:) nu le mai tin minte bine |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu are nimica mai, am vazut ca a venit caldura si mi-am dezgolit bucile...:D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Intalnit GRG astazi pe la ora 16:30 la Gara Internationala !
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
l-am vazut pe GRG prin fata pe la MOTOR :)..tu erai cel de la volan?
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
bmw negru LCO (e "ocaruntu" din cate stiu) oprit de politie la carrefour felicia ieri:D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
vazut crvalx in seara asta la stadion daca nu ma insel !
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:42. |
- Copyright 2026 4Tuning