Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/234596-masina.html)

Luc1fer 21-01-11 22:31

masina
 
Cumpar masina , obligatoriu an peste 2001 ( inclusiv ) . De preferat Volkswagen , Ford sau Opel ( dar sunt deschis si la alte oferte ) . Nu ma intereseaza daca este benzina sau diesel , dar vreau sa aiba geamuri electrice ( fata macar ) si interiorul sa fie in stare foarte buna
Prefer inmatriculata , dar daca taxa este mica ( vorbim de pana in 500 de euro ) , se accepta si neinmatriculate
Va astept ofertele ( si ca buget , ma orientez in functie de ce mi se ofera , dar ca idee pana in 5000 de euro pot oferi )

Notă moderator:
Lasă date de contact!


alexandru_gabos id-ul de mess

0764 733 872 nr de tel

tudoroprescu 22-01-11 09:00

Re: Masinutza
 
poate iti place asta https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...punto-hgt.html

sparrowluc 22-01-11 09:25

Re: Masinutza
 
golful meu??cel din semnatura

Mallus 22-01-11 09:48

Re: Masinutza
 
Astra H..

darkwizard90 22-01-11 10:39

Re: Masinutza
 
4300 de euro masina are recent schimbata distributia ulei+filtre mai ramai si cu ceva banuti https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...w-golf-iv.html

Bisti 22-01-11 11:50

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2002-a.html

UNDERC0VER 22-01-11 11:55

Re: masina
 
5000 E

Andruss 22-01-11 14:36

Re: masina
 
passat 1.8t full te intereseza

DANY to Fast 22-01-11 16:47

Re: masina
 
Salut, vrei ford focus 4500e ,iti las link asta sa iti faci o ideie e mai vechi sa mai schimbat multe la ea nu mai stau sa le scriu, putem vb la tel.

DANY to Fast 22-01-11 16:48

Re: masina
 
Asta e link-ul.
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ord-focus.html

Luc1fer 23-01-11 15:51

Re: masina
 
Dany to fast : frumoasa foc masina , ma gandesc si te anunt

Andruss : nu , multumesc

Undercover : nu ma intereseaza

Bisti : am si specificat ca nu vreau masini break , bafta la vanzare

sparrowluc : intotdeauna mi-a placut golfuletzu tau , deci da-mi add ( alexandru_gabos )

tudoroprescu : in nici un caz , nu e ceea ce caut eu , spor la vanzare

darkwizard : nu am linkul bun , deci nu pot sa iti vad masina


Valabil si va astept ofertele . Bugetul se reduce la 3500 de euro ( o investitie tare proasta care m-a lasat fara cv bani ... )

Bisti 23-01-11 16:18

Re: masina
 
cum zici tu ... dar nu scrie nicaieri !

Cristy65 23-01-11 21:05

Re: masina
 
Laguna de la semnatura? E din 2000, daca nu te deranjeaza.

andi_cimpean 23-01-11 21:08

Re: masina
 
Thread īnchis!

Cānd doreşti redeschiderea sa, trimiţi PM cu datele de contact, solicitate mai sus!


thread redeschis!

bofanel 05-02-11 20:20

Re: masina
 
Variant dar e facuta dupa gustul meu! http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...9-9863840.html ?

= FLO = 05-02-11 22:37

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post4057137


ai acolo pret detalii de masina

venom11 05-02-11 23:43

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...to-2001-a.html

Singurul proprietar in Romania.

Luc1fer 05-03-11 13:50

Re: masina
 
Cumpar numai golf 4 ( si neinmatriculat ) , intretinuta , maxim 3000 de euro ofer

v3ninus 05-03-11 15:29

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-1-8t-4x4.html

5000 pana luni

mosul59 06-03-11 17:06

Re: masina
 
Daca te intereseaza ???
Vind Suzuki Swift 1.0 an 2003 motor 993cm , 84000km, culoare alb ,5 usi ,
geamuri electrice fata,oglinzi electrice ,2 airbaguri ,alarma,inchidere
centralizata,stare tehnica buna
Consum mediu 5% Pret 2700E negociabil

DinuCosmin 07-03-11 17:08

Re: masina
 
poate te intereseaza.... http://seat.anunturi-auto.4tuning.ro...i-9994101.html

CT90SNR 10-03-11 17:11

Re: masina
 
consum mic :

https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...-golf-4-a.html

pustiu_1st 10-03-11 19:34

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2004-a.html daca esti decaord sa vezi masina mai putem negocia

Luc1fer 27-03-11 11:19

Re: masina
 
Cumpar Golf 4 , Seat ( ibiza , leon ) , Ford Focus 1 , Opel Astra Classic
An peste 2000 , maxim 130 000 km , accept si unele neinmatriculate ( dar euro 4 ) , geamuri electrice , servo , abs
Ofer 3500 de euro
ID : alexandru_gabos
Nr Tel : 0764 733 872

Luc1fer 28-03-11 20:06

Re: masina
 
Cumpar Golf 4 , Seat ( ibiza , leon ), Opel Astra Classic
An peste 2000 , maxim 130 000 km , accept si unele neinmatriculate ( dar euro 4 ) , geamuri electrice , servo , abs
Ofer 3500 de euro
ID : alexandru_gabos
Nr Tel : 0764 733 872


Chiar nu vinde nimeni la un 3500 ?

[IlluSioN] 28-03-11 20:21

Re: masina
 
o dau eu pe a mea cu 3000 :lol:

bofanel 28-03-11 22:57

Re: masina
 
Hyundai accent 1.3 an 2005 107 000 km reali (carte service) , masina e aproape full ... ESTE INMATRICULATA ....si nerulata in Romania !!!

Luc1fer 29-03-11 15:49

Re: masina
 
Illusion - daca este aia despre care am vb , nu ma intereseaza
bofanel - niste poze daca imi arati si mie , discutam

pustiu_1st 29-03-11 16:23

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post4187260 discutam la pret

Luc1fer 29-03-11 19:53

Re: masina
 
Pustiu , nu ma intereseaza renault de nici un fel
Am zis ce caut
Golf 4 , Opel astra ( an 2001 minim , accept si neinmatriculate , dar taxa de maxim 400 de euro )
Ofer 3500 de euro
Numar : 0764 733 872
ID : alexandru_gabos

korupt_77 01-04-11 20:09

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...2900-euro.html

Luc1fer 07-04-11 19:31

Re: masina
 
Se poate inchide , multumesc


All times are GMT +2. The time now is 18:57.

- Copyright 2026 4Tuning