![]() |
masina
Cumpar masina , obligatoriu an peste 2001 ( inclusiv ) . De preferat Volkswagen , Ford sau Opel ( dar sunt deschis si la alte oferte ) . Nu ma intereseaza daca este benzina sau diesel , dar vreau sa aiba geamuri electrice ( fata macar ) si interiorul sa fie in stare foarte buna
Prefer inmatriculata , dar daca taxa este mica ( vorbim de pana in 500 de euro ) , se accepta si neinmatriculate Va astept ofertele ( si ca buget , ma orientez in functie de ce mi se ofera , dar ca idee pana in 5000 de euro pot oferi ) Notă moderator: Lasă date de contact! alexandru_gabos id-ul de mess 0764 733 872 nr de tel |
Re: Masinutza
poate iti place asta https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...punto-hgt.html
|
Re: Masinutza
golful meu??cel din semnatura
|
Re: Masinutza
Astra H..
|
Re: Masinutza
4300 de euro masina are recent schimbata distributia ulei+filtre mai ramai si cu ceva banuti https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...w-golf-iv.html
|
Re: masina
|
Re: masina
|
Re: masina
passat 1.8t full te intereseza
|
Re: masina
Salut, vrei ford focus 4500e ,iti las link asta sa iti faci o ideie e mai vechi sa mai schimbat multe la ea nu mai stau sa le scriu, putem vb la tel.
|
Re: masina
Asta e link-ul.
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ord-focus.html |
Re: masina
Dany to fast : frumoasa foc masina , ma gandesc si te anunt
Andruss : nu , multumesc Undercover : nu ma intereseaza Bisti : am si specificat ca nu vreau masini break , bafta la vanzare sparrowluc : intotdeauna mi-a placut golfuletzu tau , deci da-mi add ( alexandru_gabos ) tudoroprescu : in nici un caz , nu e ceea ce caut eu , spor la vanzare darkwizard : nu am linkul bun , deci nu pot sa iti vad masina Valabil si va astept ofertele . Bugetul se reduce la 3500 de euro ( o investitie tare proasta care m-a lasat fara cv bani ... ) |
Re: masina
cum zici tu ... dar nu scrie nicaieri !
|
Re: masina
Laguna de la semnatura? E din 2000, daca nu te deranjeaza.
|
Re: masina
Thread īnchis!
Cānd doreşti redeschiderea sa, trimiţi PM cu datele de contact, solicitate mai sus! thread redeschis! |
Re: masina
Variant dar e facuta dupa gustul meu! http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...9-9863840.html ?
|
Re: masina
|
Re: masina
|
Re: masina
Cumpar numai golf 4 ( si neinmatriculat ) , intretinuta , maxim 3000 de euro ofer
|
Re: masina
|
Re: masina
Daca te intereseaza ???
Vind Suzuki Swift 1.0 an 2003 motor 993cm , 84000km, culoare alb ,5 usi , geamuri electrice fata,oglinzi electrice ,2 airbaguri ,alarma,inchidere centralizata,stare tehnica buna Consum mediu 5% Pret 2700E negociabil |
Re: masina
poate te intereseaza.... http://seat.anunturi-auto.4tuning.ro...i-9994101.html
|
Re: masina
|
Re: masina
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2004-a.html daca esti decaord sa vezi masina mai putem negocia
|
Re: masina
Cumpar Golf 4 , Seat ( ibiza , leon ) , Ford Focus 1 , Opel Astra Classic
An peste 2000 , maxim 130 000 km , accept si unele neinmatriculate ( dar euro 4 ) , geamuri electrice , servo , abs Ofer 3500 de euro ID : alexandru_gabos Nr Tel : 0764 733 872 |
Re: masina
Cumpar Golf 4 , Seat ( ibiza , leon ), Opel Astra Classic
An peste 2000 , maxim 130 000 km , accept si unele neinmatriculate ( dar euro 4 ) , geamuri electrice , servo , abs Ofer 3500 de euro ID : alexandru_gabos Nr Tel : 0764 733 872 Chiar nu vinde nimeni la un 3500 ? |
Re: masina
o dau eu pe a mea cu 3000 :lol:
|
Re: masina
Hyundai accent 1.3 an 2005 107 000 km reali (carte service) , masina e aproape full ... ESTE INMATRICULATA ....si nerulata in Romania !!!
|
Re: masina
Illusion - daca este aia despre care am vb , nu ma intereseaza
bofanel - niste poze daca imi arati si mie , discutam |
Re: masina
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post4187260 discutam la pret
|
Re: masina
Pustiu , nu ma intereseaza renault de nici un fel
Am zis ce caut Golf 4 , Opel astra ( an 2001 minim , accept si neinmatriculate , dar taxa de maxim 400 de euro ) Ofer 3500 de euro Numar : 0764 733 872 ID : alexandru_gabos |
Re: masina
|
Re: masina
Se poate inchide , multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:57. |
- Copyright 2026 4Tuning