![]() |
Intalniri la stadion...cu biciclete
Am vazut in seara asta un reportaj a celor de la pro tv cum ca unii au folosit azi ca mijloc de transport, bicicleta. Haideti sa ne intalnim si noi la o cafea la stadion cu bicicletele sau rolele, bine, acum depinde de vreme si de dorinta unora de a veni cu pedalele :D
Este o idee, putin trasnita, dar eu zic ca se merita si vom incerca sa fie si mediatizat, plus ca putina miscare nu strica nimenui :P Astept parerile voastre. :P |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Nici role ?:D
A mea e vai de steaua ei, ii flutura o pedala, are frana numai pe spate, cauciucuri roase de la drift =)) |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
pe role .. nu ma risc ..debea merg pe patine =))
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
sunt de acord. eu sunt cu rolele.. dar sa stabilim cand:D
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
daca e sa ne adunam, vin si eu cu bicicleta!
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
si eu cu role
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Ce se mai aude?Se mai face?
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Unde naibii ai mai gasit si topicul asta, ca-i de pe vremea protestelor impotriva scumpirii benzinei, de acu un an si ceva:)))))
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Ma,cand te plicitisesti cauti in forum si gasesti tot ce vrei si ce nu vrei :).
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Putem inchiria intr-o seara pt 2-3 h bicicletele de mai sus de Stadion ... si facem asa o aroganta si mergem in coloana organizata pe Copou! :D Poate asa vor fi si biciclistii respectati in trafic si nu vor mai fi injurati si loviti de bizoni ... !
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
da da..nu ar fi rau :) dar cine se baga?:D
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Ar fi tare! Eu ma bag sigur ! dar sa fie biciclete pt toti:))dar nu neaparat cu bicicleta inchiriata;).Si credema unii sunt respectati in trafic (ca mine) pentru ca....am camera de filmat pornita in fata bicicletei:)).
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Putem face o aroganta Vineri 24 August la orele 18.00 la Stadion ... :)
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
Eu zic: -Punct de intalnire: Vf. Copou la rond; -Traseu:Coborare Copou CHILL,pe langa spitalul Spiridon,Tg.Cucu,prin fata la Orange shop,Stefan cel mare si urcam copoul tot CHILL ! Si ne oprim undeva prin fata si mai stam la "radio sant"cu si despre ce se mai aude cu proiectele noastre,ce masini avem,ne laudam cu cate ceva etc etc. |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Daca gasesc sa imprumut o bicicleta , ma prezint si eu :)
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Sunt de inchiriat putin mai sus de Stadion. 2 lei/h .... :) :-P
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
care se baga?:) Pe 24 cu zice crys ar fi ok ..
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
CINE VINE !?!
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Mai sunt 5 zile! Organizati-va frumos! Telefoane sunt,adrese de YM sunt, FB este...comunicati intre voi si .. Vineri pe 24.08.2012 orele 18.00 ne intalnim ::-P
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
HOP si eu cu bolidu pe 2 rotii :lol: P.S Am Soft de la COMPLETE CHIP p ea.
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
TU? Tu ai CIPUL in cap :))
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Deci venim.Si ce facem mergem?pe unde? unde ne intalnim fix in fata la stadion in parcare?Cineva care le are cu freestylu'?
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Aha bun-bun o ardem la fandoseli:))"ca baietii" si vine cineva cu bicicleta inchiriata?
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
El are anvelope ce scartie rau ! AUUU pt. mine care mai am 4ani si dau de carnet e super 2 anvelope de aia...
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
1 Attachment(s)
:lol::lol::lol:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Deci va adunati cu mic cu mare?
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
1 Attachment(s)
Yes !! Mai asteptam dorniciiiiiiii !
Sa imi prezint si eu BICICLETA ! |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Daca nu am frane pot veni ?:)) 90% sunt sanse sa fiu prezent :) .
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Da ce ai frate de nu ai frane:))?Daca ai bmx mi-l dai mie,merg fara probleme:)):lol::lol::lol:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
NU se pune problema la mine...ma descurc sa o repar.Multumesc oricum !
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Deci,cine vine si cu ce.
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
deciii ... daca nu ma duc la Nunta ..sa vad un prost cum se leaga 100% is prezent :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:53. |
- Copyright 2026 4Tuning