Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

andreiuu 13-01-11 04:55

o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
sa strangem toate felinele si sa facem mult zgomot ! :lol:

liviu tex 13-01-11 23:11

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
eu as veni si de doua ori pe zi!:-)

sharkylete 14-01-11 00:31

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Eu in aprilie cred ca termin cu masina... deci din aprilie in colo ... o data pe saptamana! :))

Acum serios!
Hai sa se hotarasca o data sau o perioada cand se poate face o intrunire e36 :D

Sunt pentru 100%!

Numai bine!
:paper:

Nosfer 14-01-11 02:34

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
hai cu intrunireaaaaa

andreiuu 14-01-11 02:39

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
macar o data pe luna ... mai schimbam si noi pareri ... urmarim pe viu evolutia masinilor si plus ca ne-am motiva pe noi insine cu finalizarea proiectelor ;) ....

sharkylete 16-01-11 17:51

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Mam cati interesati de meeting... :)) pe rand.. nu va mai ingramaditi... :)))

Eu propun ca un moderator sa mute topicul la seria 3 si sa fie sticky :) poate asa atrage atentia altfel!

Parerea mea este ca e o chestie serioasa nebagata in seama!

Restu` e CanCan!
:paper:

Provenzano 19-01-11 22:56

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent si eu cu Noul proiect:shock:

johnny325 19-01-11 23:57

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent

Billy c25xe 20-01-11 15:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Probabil ca va fi pe la inceputul lunii iunie , asa cum a fost anul trecut .

Voi fi prezent cu puturoasa 100 % (sper sa nu se suprapuna cu licenta ca am pus-o) si ca locatie , ar fi interesant la mare din respect pentru cei ce anul trecut au batut drumul de la ct pana in poiana . Ca s-a demonstrat ca si daca este intr-o zona mai centrala nu se ingramadesc si cei din imprejurimi .

bmw_motorsport 20-01-11 15:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent inca odata...pana atunci sper sa o aduc pe linia de plutire:rolleyes2

Lymbutza 20-01-11 22:43

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Sincer , propun un drum pe Transfagarasan ! ! !

djeduu24 20-01-11 23:25

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4005794)
Sincer , propun un drum pe Transfagarasan ! ! !

o idee foarte buna///

andreiuu 21-01-11 01:05

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mai realizabil ar fii sa se faca niste filiale ptr fiecare oras in parte si sa se stabileasca de comun acord locul de intalnire , ora , o data pe luna .... propun deschiderea unor thread-uri pe filiale organizate ca la carte si sa incepem sa ne punem in miscare .....:lol:

Billy c25xe 21-01-11 22:37

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Eu zic ca ar fi mai simpatica una pe an .

Dar nu vad mari miscari de trupe , baietii cu e30 ne-au luat-o bine de tot inainte .

Poate pentru ca nu este foarte vizibil topic-ul , rog un moderator sa-l mute langa cel cu intalnirea ursilor .:twisted:

Lymbutza 22-01-11 09:49

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
oricum pana in vara mai este destul , eu sunt sigur ca o sa se organizeze ceva .

davidmafiotu 28-01-11 18:45

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
da si eu ca am acum pisica vreau o intalnire cand sa fie vati hotarat:P??

rzt_ro 28-01-11 22:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
O initiativa laudabila...i'm in!:D

P A K E 01-02-11 07:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Am si eu un e36 care momentan e dauna :lol:
Daca e gata pana se organizeaza contati pe mine! Traseul sa fie decent ca vin pe lonjeroaneeeeee :lol:
Low is a lifestyle? :twisted:

Billy c25xe 01-02-11 13:56

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Nu se inghesue lumea :(

abby3325 01-02-11 17:33

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Numai sa nu se intample ca anul trecut .. si sa auzim chestii de genul "de stiam veneam", "nu am avut de unde sa stiu", "nu ni s-a spus din timp" .. sper sa nu se intample iar asa .. Chiar ar trebui deja deschis un topic (cum s-a mai spus mai sus), la "seria 3" si discutat pe tema asta din timp !
Legat de locul in care o sa fie .. sa speram ca nu in Bucuresti (sa ma scuze cei din Buc., nu e nimic personal, e doar distanta mare), sa se gaseasca un loc mai central, cum a fost anul trecut la Brasov .. Spunea cineva de "Transfagarasean", mi se pare o idee excelenta, peisajul e superb, eventual se poate face o oprire la Balea Lac ;)

GOGU_VL 05-02-11 21:08

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
De organizare cine se ocupa ?

Skillzu 05-02-11 22:58

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
nu va mai grabiti atat ...

bmw_motorsport 05-02-11 23:28

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 4057196)
nu va mai grabiti atat ...

e timp...nu-i problema...inca e devreme rau...oricum nu inteleg de ce nu e topicul sticky...multe altele sunt....desi nu au atat de mare interes..poate decat din partea unora

Skillzu 05-02-11 23:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 4057279)
e timp...nu-i problema...inca e devreme rau...oricum nu inteleg de ce nu e topicul sticky...multe altele sunt....desi nu au atat de mare interes..poate decat din partea unora

Eu cred ca nu este sticky deorece nu este nimic organizat, si nu s-a luat legatura cu nici un moderator.
Doar cineva care a intrebat de o intalnire.
Nu vad pe nimeni sa organizeze ...

GOGU_VL 06-02-11 00:12

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 4057287)
Eu cred ca nu este sticky deorece nu este nimic organizat, si nu s-a luat legatura cu nici un moderator.
Doar cineva care a intrebat de o intalnire.
Nu vad pe nimeni sa organizeze ...

Fra, trebuie neaparat sa se ia legatura neaparat cu un moderator? Sincer, ca nu inteleg. Eu cand am organizat E36 Meeting Rm.Valcea si nu numai, acum in toamna, unde s-au strans aproape 30 de masini, n-a fost nevoie sa i-au legatura cu vreun moderator......explica-mi si mie ce ttrebuie facut si de ce.

Skillzu 06-02-11 12:43

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by jm3k3rd3mik (Post 4057389)
Fra, trebuie neaparat sa se ia legatura neaparat cu un moderator? Sincer, ca nu inteleg. Eu cand am organizat E36 Meeting Rm.Valcea si nu numai, acum in toamna, unde s-au strans aproape 30 de masini, n-a fost nevoie sa i-au legatura cu vreun moderator......explica-mi si mie ce ttrebuie facut si de ce.

Eu i-am raspuns omului de ce nu e sticky cum vroia el. Ca nu intelegea.
Spune-mi si mie cine iti poate face topic sticky inafara de moderatorul dedicat sectiunii, sau un supermoderator ?

Fiecare face ce crede el ca e necesar ca sa organizeze, pe mine nu ma priveste acest lucru momentan. Puteti sa strangeti oricate masini si oriunde vreti. :lol:
Parerea mea e doar ca va grabiti sa faceti asta public, inainte sa o puneti la cale cum trebuie.

abby3325 06-02-11 13:36

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
O singura intrebare : Skillzu, probabil tu ar trebui sa stii .. oare tot BmwOw***s (nu vreau sa fac reclama) vor organiza si anul acesta ?

Billy c25xe 09-02-11 13:10

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 4058445)
Eu i-am raspuns omului de ce nu e sticky cum vroia el.
Parerea mea e doar ca va grabiti sa faceti asta public, inainte sa o puneti la cale cum trebuie.

Se poate face totul pe parcurs , cu diferite idei , propuneri sa nu fie organizata numai de 2,3 oameni , dupa bunul lor plac .

Cam ce vor sa faca cu e30 meeting , care este sticky la sectiunea seriei 3 .

da_joint 09-02-11 13:44

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by abby3325 (Post 4058606)
O singura intrebare : Skillzu, probabil tu ar trebui sa stii .. oare tot BmwOw***s (nu vreau sa fac reclama) vor organiza si anul acesta ?

Imi permit sa rasp eu in locul lui skillzu:raspunsul este nu.
asa ca putina rabdare,unii sunt inca in sesiune...indata ce se vor stabili detaliile vom comunica

Billy c25xe 09-02-11 14:06

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Sa inteleg ca se pregateste ceva maret organizat de cei de pe 4tuning ? :twisted:

GOGU_VL 09-02-11 14:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4068535)
Sa inteleg ca se pregateste ceva maret organizat de cei de pe 4tuning ? :twisted:

Tot ce e posibil :twisted:

da_joint 09-02-11 14:26

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
:)) nu chiar.Cel mai bine e sa nu asociem cu nimeni ca sa nu apara discutii.

antacebal 09-02-11 14:50

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Joint ai pregatit uniforma?

sprinter 09-02-11 18:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by antacebal (Post 4068645)
Joint ai pregatit uniforma?

Bai nene jointu ar trebui sa se ridice la nivelul numelui :lol: si ti zic eu ca o sa vina toata lumea :)))

antacebal 09-02-11 21:20

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Eu ma duc la H20 ....:peace:

Billy c25xe 04-03-11 12:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
A venit martie :oops: si din pacate nu este nici o discutie oficiala ca sa zic asa cu vre-o posibila intalnire .

Incep sa ma uit cu invidie pe ursari :))) si nu mai avem la dispozitie decat 3 luni , cam asa .

SB09HMM 04-03-11 12:24

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
prezent si eu !!!

Marian_nebunu 04-03-11 12:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
5 iunie (Duminica) ORA PRANZULUI !!! LOCATIA INCA NU M-AM GANDIT SINCER CRED CA AR FI TARE LA VALCEA ,PLOIESTI SAU PITESTI !!!

EU IN LUNA MAI PRECONIZEZ CA AM MASINA GATA !!! DECI PROBABIL VOI FI PREZENT !

GOGU_VL 04-03-11 13:53

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4141637)
5 iunie (Duminica) ORA PRANZULUI !!! LOCATIA INCA NU M-AM GANDIT SINCER CRED CA AR FI TARE LA VALCEA ,PLOIESTI SAU PITESTI !!!

EU IN LUNA MAI PRECONIZEZ CA AM MASINA GATA !!! DECI PROBABIL VOI FI PREZENT !

Haha buna asta Mareane :lol:
Dar iti spun eu ca Jointul nu sta degeaba, deabia doarme noaptea, o coace el bine de tot ;)

stefan72 07-03-11 19:06

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mai sunt cluburi bmw care fac intalniri anuale... dar nu tin cont de model.
am partcipat si eu intr-un an si pot spune ca a fost frumos.
aici de ce va "defalcati" pe modele?


All times are GMT +2. The time now is 06:02.

- Copyright 2026 4Tuning