Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar/Schimb telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/231697-cumpar-schimb-telefoane.html)

edinho_realmadrid 08-01-11 13:24

Cumpar/Schimb telefoane
 
Cumpar/ Schimb telefoane


Marca NOKIA, Samsung, Iphone, Sony Ericsson, Lg, Motorola

Pretul este sub piata, nu veniti cu "super oferte" !!!

Pentru schimb nu veniti cu oferte "jignitoare"

Pret: 250 ron maxim


Pentru contact: folositi forum-ul, [email protected], 0769761474

OpReA 08-01-11 16:19

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
lg ks365 te intereseaza ?
nu are probleme decat cateva mici zgarieturi din cauza slide-ului

edinho_realmadrid 08-01-11 16:26

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Quote:

Originally Posted by OpReA (Post 3965746)
lg ks365 te intereseaza ?
nu are probleme decat cateva mici zgarieturi din cauza slide-ului

O poza, doua daca se poate ?

OpReA 08-01-11 16:38

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
din pacate nu am poze cu el ... nu am baterii la camera si nu pot face poze momentan
zgarieturile nu sunt foarte evidente

edinho_realmadrid 08-01-11 16:40

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Quote:

Originally Posted by OpReA (Post 3965804)
din pacate nu am poze cu el ... nu am baterii la camera si nu pot face poze momentan
zgarieturile nu sunt foarte evidente

Lasa-mi un PM cu ce ai la el si pretul pe care il vrei !!! Bafta

stefi_vruuum 09-01-11 09:41

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
te intereseaza un nokia e50 ???

edinho_realmadrid 09-01-11 09:49

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Quote:

Originally Posted by stefi_vruuum (Post 3967516)
te intereseaza un nokia e50 ???


Ai un PM !!!

Cumpar telefoane cu preturi sub piata !!! Accept si unele schimburi !!! (a nu se considera UP de catre moderatori)

Notă moderator:
Ba se consideră încercare de "up"!
Atâta vreme cât tu ai trimis PM potenţialului vânzător, de ce trebuie să mai scrii aici că îi dai PM?

sanducuapostu 09-01-11 15:30

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
dau 3/2 telefoane pe 1 ....sony ericsson w300i cu card m2-512,mp3,walkman...etc,motorola w375,samsung x160.Toate au incarcator sunt decodate functioneaza impecabil......ma int un n73 sau altceva ce poti sa imi oferi pe ele .....astept un PM :D

edinho_realmadrid 09-01-11 17:57

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Quote:

Originally Posted by sanducuapostu (Post 3968559)
dau 3/2 telefoane pe 1 ....sony ericsson w300i cu card m2-512,mp3,walkman...etc,motorola w375,samsung x160.Toate au incarcator sunt decodate functioneaza impecabil......ma int un n73 sau altceva ce poti sa imi oferi pe ele .....astept un PM :D

Sunt interesat decat de Sony Ericsson !!!

ungureanu cosmin 10-01-11 22:50

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
salut , te intereseaza un nokia 2630,decodat , merge bine ,incarcator,fa-mi un pret

edinho_realmadrid 10-01-11 22:56

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
O poza cu telefonul ? Oricum ai PM !

edinho_realmadrid 12-01-11 06:33

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
CUMPAR TELEFOANE , ofer pret sub piata !!!

low. 12-01-11 13:19

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...02-ocazie.html
acesta? ai ceva la schimb?

edinho_realmadrid 14-01-11 11:01

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
CUMPAR TELEFOANE , ofer pret sub piata !!!

edinho_realmadrid 16-01-11 08:43

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cumpar telefoane !!!

GeO_0pel 16-01-11 14:42

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Am un samsung corby txt. Daca te mai interesseaza schimburi...

edinho_realmadrid 16-01-11 17:15

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Quote:

Originally Posted by GeO_0pel (Post 3990867)
Am un samsung corby txt. Daca te mai interesseaza schimburi...

Lasa-mi un p.m cu ce ai la el si eventual o suma- sau cu ce vrei sa il schimbi !!!

edinho_realmadrid 18-01-11 08:25

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
CUMPAR TELEFOANE , ofer pret sub piata !!!

edinho_realmadrid 20-01-11 08:33

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
CUMPAR TELEFOANE , ofer pret sub piata !!!

edinho_realmadrid 22-01-11 17:40

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
CUMPAR TELEFOANE , ofer pret sub piata !!!

Madwtzw 24-01-11 15:00

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Nokia N70 te intereseaza?

edinho_realmadrid 24-01-11 16:10

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
da, sunt interesat !!! lasa-mi un pm cu id-ul tau

edinho_realmadrid 26-01-11 19:49

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Valabil !!! CUMPAR TELEFOANE , ofer pret sub piata !!!

edinho_realmadrid 31-01-11 07:59

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Valabil !!! CUMPAR TELEFOANE , ofer pret sub piata !!!

sanducuapostu 31-01-11 08:03

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
te intereseaza un blacberry 8100 pearl (arata 9/10 ,functioneaza 10/10) astept un PM cu un pret

edinho_realmadrid 01-02-11 15:27

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Quote:

Originally Posted by sanducuapostu (Post 4037218)
te intereseaza un blacberry 8100 pearl (arata 9/10 ,functioneaza 10/10) astept un PM cu un pret


Nu sunt interesat !!! Multumesc pentru oferta si bafta la vanzare :D

edinho_realmadrid 18-02-11 08:22

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cumparam telefoane !!!

edinho_realmadrid 20-02-11 08:13

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cumparam telefoane !!!

edinho_realmadrid 22-02-11 12:18

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cumparam telefoane !!!

edinho_realmadrid 24-02-11 06:47

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cumparam telefoane !!!

edinho_realmadrid 28-02-11 06:43

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cumparam telefoane !!!

D0ryN 01-03-11 14:15

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Un Sony Ericsson W890 ?

crysty.bobok 01-03-11 23:02

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Cat oferi pe un samsung D900i ?
Incarcator cablu de date si cutie ! toate orginale ... semne de uzura normale !

marianpan 02-03-11 08:47

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Un sony ericson t650i ,in cutie cu toate accesoriile?

edinho_realmadrid 05-03-11 11:05

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Valabil !!! Astept ofertele voastre in continuare !!!

sandor406 06-03-11 08:39

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
nokia 2610 impecabil, decodat, incarcator!cat oferi?

edinho_realmadrid 07-03-11 13:02

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Asteptam ofertele voastre !!!

edinho_realmadrid 14-03-11 07:05

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Asteptam ofertele voastre !!!

edinho_realmadrid 16-03-11 11:21

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
Valabil !!!

d_anny_10 17-03-11 12:02

Re: Cumpar/Schimb telefoane
 
2 Attachment(s)
Salutare! poate prezinta interes! samsung M310v si Nokia 5220 Xpress music !


All times are GMT +2. The time now is 18:25.

- Copyright 2026 4Tuning