![]() |
dBDrag Racing etapa nr 4
In cadrul OCTOBER TUNING FESTIVAL Cluj-Napoca 2006, ce va avea loc in data de 14-15 Octombrie, se va organiza etapa cu nr 4 a competitiei dBDrag Racing.
Detaliile vor fi publicate in scurt timp. Va asteptam. Evenimentul este sustinut de 4tuning.ro |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
O veste buna!
Asteptam detalii... GZ Romanian Competition Team va fi prezenta si de aceasta data, atat in competitie cat si cu masini demo! |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Si Hunedoara asteapta detalii....sper sa strangem o gasca sa fim prezentzi.
O intrebare: o sa fie si curse ceva? sau doar db drag si tuning show:?: |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
si echipa hertz&audison va fi prezenta.....
speram sa producem un 7 pe scara richter...:lol: |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
pardon stergeti :)
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Va fi cumva si vreo cursa pe aeroport? din cate am auzit eu din surse nesigure da !!
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Scuze off topic --- mutati la sectiunea cluj ...
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Programul evenimentului:
Sambata 14 Octombrie: orele 08 - 12:30 se va permite accesul participantilor si expozantilor in incinta pentru amenajare standuri; ora 13:30 se vor deschide portile pentru publicul vizitator, va incepe inscrierea participantilor in concursul dBDrag; ora 14:30 va incepe jurizarea masinilor inscrise in concursul dBDrag, dupa care urmeaza sesiunea de calificari; ora 19 va avea loc concertul trupei Camuflaj; ora 21:30 - AFTER PARTY pentru participanti la TimeCafe; Duminica 15 Octombrie: ora 10 se vor deschide portile pentru publicul vizitator; ora 11:30 vor incepe etapele eliminatorii din cadrul concursului dBDrag; ora 16 se vor ridica urnele de vot pentru numarare; ora 17:30 va avea loc festivitatea de premiere; Dupa terminarea evenimentului, participantii sunt invitati la Restaurantul SUN pentru o petrecere. Va asteptam. |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
ceva premii ??? sau iara , noi de noi , o cupa si o strangere de mana .
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Quote:
f frumos programul.... cazare? |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Suntem inca in negocieri cu hotelul sa obtinem un pret cat mai bun...voi anunta si tarifele pentru cazare.
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Tau ...vad ca ti place sa vb. prostii .
Ai uitat de Sq si Bass Race la AMC Kart ...acolo nu sa u dat premii ah ??? |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
cine a confirmat ca va veni?
o lista, ceva....???? |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Pana la urma vor fi curse sau nu?Am auzit din surse neoficiale ca locatia s-ar putea sa nu fie aeroportul ci la complexul EXPO TRANSILVANIA!!!
Ciao bao ;) |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
vor fi curse, dar nu cu cai putere ci cu decibeli...
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Mantus:
Pana la urma vor fi curse sau nu?Am auzit din surse neoficiale ca locatia s-ar putea sa nu fie aeroportul ci la complexul EXPO TRANSILVANIA!!! Ciao bao __________________ Da, locatia este certa: EXPO TRANSILVANIA, nu este spatiu de curse, doar de DB...:-) |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
mersi de raspuns. abia astept sa vedem ce o sa iasa ;)
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
pacat ca tine 2 zile ca veneam si eu ,dar nu am timp sa pierd 2 zile prin CJ , duminica mai mergea , dar si sambata e cam aiurea ..pt mine.
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
aiurea cu 2 zile nu o sa vina multa lume eu lucrez si simbata de exemplu
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Quote:
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
curse sunt weekendul de dupa salon.. numai libere cica.. iar salonul oricum va aduna multa lume... asa... miscati-va fundurile la Cj.. ca noi merem pe la voi :))))
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Numai libere ? Nasol !
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Quote:
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
eu unu vreau sa particip nu sa ma uit, iar la cat de bune sunt premiile , adica deloc , sa mai pierd si 2 zile pe acolo ,drum , mancare, cazare , inscriere , arunci 100 euro ca nimic , si castigi o diploma ...e putin aiurea ...parerea mea ...
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Totushi io zic ca ii mai bine decat nimic, nu? sa speram ca intr-un viitor cat mai apropiat o sa avem competitzii de rang mai ridicat. Succes cu organizarea ;)
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
totusi nu inteleg...de unde ai tras concluzia ca nu sunt premii, acum discutam de etapa de DB drag si SHOW nu de cursele de saptamana viitoare.
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Intrebare pt organizatori .Exista posibilitatea de alimentare cu curent electric la standuri ? [consum mic 150-200 w]
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
exista daca aduci prelungitor...dar are vreo legatura cu dBDrag-ul? masinile inscrise in concursul dBDrag vor sta afara tocmai pentru a-si putea porni motoarele si incarca bateriile...vor intra doua cate doua la masuratori.
Bafta. |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Sper sa ajungem si noi pe acolo :) numai ca spectatori din pacate :sad:
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Participanti putini, vizitatori multi. Noroc cu standurile firmelor de tuning (si alea doar cateva) de unde mi-am luat niste oferte, ca altfel imi banuiam dupa banii dati pe bilet.
Una peste alta, tot mai bine decat sa nu se intample nimic. |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Quote:
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Quote:
FELICITARI SFIGMO!! |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
ceva poze de la eveniment?
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
da, aici https://forum.4tuning.ro/37-cluj/25260-fotografii-october-tuning-festival.html
putine, ca asa is ardelenii...zgarciti :) |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
8 Attachment(s)
A fost super, nu ma asteptam sa fie atatia vizitatori........mi-o spart urechile muzica doua zile intr-una, am stat intre cinci masini.........uite niste poze
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
cu cateva mici probleme la partea de db drag evenimentul a fost unul super reusit si chiar a meritat sa fac 1000 km in 2 zile. bravo sfigmo si daca ar fi cel putin un eveniment pe luna ( in tara ) asa de bine facut am ajunge departe.
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Vrem sa felicitam posesorul Skodei Octavia pentru locurile castigate. Suntem mandrii sa-l avem la noi in club. Felicitari George!
Skoda II Locul 2 Best exterior Locul 2 Best interior SI BEST CAR ! - interior - exterior - Motor! |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
nu stoe cineva ce masini au fost pe podium?
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Frumos si mie mia placut o fost chiar fain,dar ma asteptam la mai multe masini ,dar totusi au fost putine dar bune :D :-P
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Am vazut Skoda aceela de afara (parcat duminica) una albastra tunata mistoo rauu e ca si al meu motorizare tot dar eee mistoo si nu ot sa vb de octavia 2 Sline ul ...........mooooama mo omoratt 256 cP
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:26. |
- Copyright 2026 4Tuning